Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Tom

Sa jakies przyjecia?

Jacek
@Tom

Tak ale trzeba być fachowcem żeby trafić do 3 brygadowki chyba że jesteś zwykłym robolem i za grosze wolisz przychodzić w weekendy jak system i mieć tą samą stawkę

QuickNick
@Jacek

Problem polega na tym ze dla wielu z nas najwiekszym osiagnieciem w zyciu bylo dostanie sie do "systemu" , i dla tych osob jest to powod do tego by sie dowartosciowac i miec rozbujałego ego ... Coz taka natura jesli cale zycie nic nie szlo...a tu taki SUKCES. ! Wyłączając Renifera sa w systemie tez fajne, trzezwo myślące chlopaki ktorzy znaja sie na robocie i maja dobry kontakt z 3brygadowka. Z jednej i z drugiej strony sa lepsi i gorsi pracownicy. Niektorzy nie powinni byc w systemie ( ktory jest bardzo nadety w swoim mniemianiu zajebistoscia) ale i w 3brygadowce sa tez lepsze chlopaki od gwiazdorow. Także nie mozna generalizowac ;)

Marwork

Na jakie zarobki moze liczyć osoba świeżo po kursach spawalniczych? I czy ma szansę na prace.

Pawel
@Marwork

1800zl

Marwork
@Pawel

A czy jest to firma która pozwoli mi sie rozwinąć w zawodzie, ale tez czy nie bedzie tyrania ze względu ze jeszcze nabieram praktyki ? I w późniejszym czasie jak wygląda to zarobkowo mniej więcej.

@Marwork

Jak zaczynalem prace 4 lata temu zarabialem jakies 2700 na reke, firma robi uprawnienia na 121 czyli automat i na suwnice. Wg mnie w Famabie ani na poczatku ani teraz nie bylo tyrania. Po 4 latach pracy mam o 5zl/h wiecej i tak to wyglada mniej wiecej.

Tragedia

Tyranie sie zaczyna i atmosfera kisnie i to bardzo mocno na zmianie u generała żołnierza

To ile fachowcy zarabia?

rtm

Jest zima odczuwalna temperatura -10 a ogrzewanie nie chodzi zimno a oni nic sobie z tego powodu nie robią inspektor pracy powinien się tym zająć i tak jest co roku a potem premię zabierają że ktoś chory żenada

Żaba
@rtm

Przestań się użalać nad sobą, dlaczego tylko tobie nie pasuje zatrudnij się do piekarni tam jest ciepło ha ha

@Żaba

Tutaj każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania - jakiekolwiek by ono nie było. Dlatego proszę, żebyś nie robiła sobie tutaj żartów, a skupiła się na ukazaniu Nam, z własnej perspektywy, tego, jak w E-Towers Famaba Poland wygląda praca. Dbają tam o Wasz rozwój, poprzez organizację cyklicznych szkoleń?

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

A jak ma 10 lat doswiadczenia HL-045, TIG BW , I jeszcze inne uprawnienia na zwyżki itp....

Czy wracaja koszty dojazdu?

Tak

@Andrzej

O jest i anzej papudrok celebryta famaba hahaha

O co chodzi

Gal Anonim

Prowadzą teraz rekrutację ? Jakie stawki są dla spawaczy ?

A jaka jest stawka za kilometr?

Szumacher

Mistrzostwo świata nie można narzekać.

@Szumacher

Nie do końca jasne jest, do czego właściwie należałoby odnieść Twój post. Bardzo prawdopodobne jest, że jesteś zatrudniony w firmie E-Towers Famaba Poland. Proszę w takim razie, abyś wypowiadał się tu tylko o szeroko pojętych warunkach zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Czy pracownicy, oprócz pensji podstawowej, dostają jeszcze jakieś inne benefity?

@Joanna

O i Pani prezes poczuła się urażona.na ta firmę to te benefity to są wielkie dom można za nie postawić za te benefity

@Szumacher

Hahaha

pracuś

Witam! W naszej firmie są kolejne podwyżki od kwietnia 3%do stawki godzinowej. A także dodatkowe 3% zależne od oceny twojej osoby,ogulnie od całokształtu twojej osoby. Czyli nie jest tak zle jak tu niektórzy opisują. Firma dba o pracownika weryfikuje i ocenia umiejętności i pracowitość pracownika. Nieroby i pasożyty które dużo gadaja a mało robią moim zdaniem nic nie powinni dostać. Firma jest dobrym zakładem.Nie ma mobingu ani zmuszania pracownika do pracy. To tylko niektórzy ludzie sami się nakręcają i narzekają bo ciągle im mało. Polecam jeżeli ktoś jest chętny.

Xxxx
@pracuś

A są jakieś wolne etaty u nich albo czy rekrutują i do kogo można składać Cv ??z góry dzięki

pracuś
@Xxxx

Tak młodzi się pozwalniali.Czemu,ponieważ chcieli udowodnić sobie wokół innym że są bardzo mocni na boszach i nie do zajechania.Lecz gdy proponowano im uprawnienia na metode 121 to nie chcieli się dalej rozwijać bo nie chcieli się wiązać z firmą na dłużej.W tej chwili trwa nabur nowych pracowników,a czas pokaże czy się nadadzą.

Xxxx
@pracuś

Do pracuś z chęcią bym zamienił się miejscami z nimi ale Cv składam i na chwile obecna cisza jest

Dgl
@pracuś

Nie tylko młodzi odeszli ,znam kilku starszych co mieli met 121 I też odeszli.

Vladimir
@pracuś

@pracuś i powiesz mi że w taki sposób pisze spawacz albo inny fizol bez wykształcenia ???hahahha.

Lodówka whirlpool
@pracuś

Kłamiesz nikt komu oferowano od początku zeszłego roku uprawnienia na 121 sie nie zwolnił. Owszem zwolnili sie tacy co maja ale tych których chcieli szkolic to sie wyszkolili. Także nie kłam jak już piszesz cos o tej firmie bo jeszcze ktos pomyśli pracus ze z biura jesteś i propagandę siejesz.

Krzychu
@Lodówka whirlpool

Bo jak sie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i się dobrze to robi to powinno się dostać podwyżkę A nie być na równi za świeżakiem albo za nim żenada A Ty S.L. Paj...cu nie siej propagandy tylko za robotę się weź

Lodówka whirlpool
@Krzychu

Nie rozumiem drugiej części tekstu Krzychu.... To normalne ze powinni dostac podwyżkę chyba jasne. Ale kłamstwem jest to co pracus pisze i nie o hajsie tu mowa

Dziki dzik

Czekaj czekaj???? do systemu trafiają najlepsi ... Jasne jest pare osób co robią dobrze i bardzo dobrze ale jakas tam część systemu nie radzi sobie jako "pseudo spawacze" ze szlifierkami więc o kim co to świadczy . Stary to co szlifierki musza robić po fachowcach to prosi o pomstę.

Nowy91695

Gadanie, narzekanie i tak w kółko. Typowe zachowanie większości pracowników tej spółki. Wiecznie niezadowolony bo Stasiu bo ten czy tamten nie podoba się zmień pracę, pracuje tam już parę lat i nie narzekam ani na zarobki ani na pracę i polecę pracę każdemu. Mogło by być lepiej ale jak.na nasz region tragedii nie ma. Pozdrawiam wszystkich lubiących PLOTY w naszym zakładzie:)

@Nowy91695

@Nowy91695 Każdy z Nas może mieć zupełnie różne oczekiwania wobec pracodawcy i to właśnie stąd mogą wynikać takie opinie. Ale dobrze, iż chociaż Ty postanowiłeś wypowiedzieć się w bardziej optymistycznym tonie o E-Towers Famaba Poland. Jak zatem oceniłbyś poziom miesięcznych zarobków w tym przedsiębiorstwie?

@Joanna

Poziom zarobków? Sprawa indywidualna. Spawasz, nie robisz wad to i zarobisz. Także polecam każdemu nikt nikomu nie da od razu zarobić nie wiadomo ile.:)

@Nowy91695

A zatem, powołując się bezpośrednio na Twój wpis, wysokość zarobków w E-Towers Famaba Poland zależy od jakości wykonywanej pracy. W pewnym sensie można uznać to za plus. A co jakimś dodatkami pozapłacowymi - macie je zapewnione, czy niekoniecznie?

pawlo

Są jakieś przyjęcia ? I czy warto dać podanie ?

@pawlo

Jak pójdziesz bezpośrednio do biura to tydz i robisz bo nie mają ludzi. Jak robisz obecnie za 2300 to lepiej iść tam na ślifierke za 2800 i robić jakież czas tam ale jak masz doświadczenie jako spawacz to szukaj sobie gdzieś indziej bo że stażem i umiejętnościami to szkoda życia na ten zakład!!

Martin
@pawlo

Nie warto. Pisze szczerze.

astral
@Martin

Jestem operatorem walcarki i nie narzekam

@astral

No bo robiłeś 10 lat temu w rękach i miałeś 1500zl A teraz złapałes Staszka za nogi albo (usunięte przez administratora)

@astral

Remach. Panie pa..ów!!

Mała Mi
@Renifer

Ślifierka - a co to? Gdzie można zrobić na to urządzenie kurs? Buhahaha! Szlifuje się szlifierką i to też trzeba umieć!

@Mała Mi

Na to urządzenie to dla Ciebie w famabie też robiłeś te uprawnienia i pokazywali ci jak to się robi bo jak pracowałeś na stacji benzynowej lub jakimś markecie to tam nie nauczyli.jestes typowy famabowiec literówka to dla Ciebie wielka satysfakcja i powód do śmiechu przejdź się po chwali i poopowiadaj ludzią że ktoś tak napisał

@pawlo

Podanie zawsze warto Dac. Co chwilę są nowi pracownicy:)

Misiek

Na jaką stawkę można liczyć bez większego doświadczenia na montażu? Są aktualnie przyjęcia? Na stronie nic nie ma. Dzięki za pomoc.

Pawel
@Misiek

Staszek

Cała Famaba jest ciekawa kto się kryje pod nickiem Joanna? Czy to nasza Pani prezes?

@Staszek

No A kto by inny Tak stacha broni i pisze cały czas że stawki to sprawa indywidualna.

Renifer

Ciekawe czy bycie wiceprezesem to jest żaden sposób związany z firmą??

@Renifer

@Renifer Ciebie również muszę zapewnić, że nie jestem pracownikiem firmy E-Towers Famaba Poland, a tym bardziej jej wiceprezesem. Skup się proszę na opisywaniu warunków pracy, które są tam oferowane. Zacznij może od atmosfery - można uznać ją za zdrową?

Joanna

@Krzys Czasami nie da się uniknąć takiego rodzaju zachowania, ale faktycznie - sprawia ono, że mamy mniejsze chęci do pracy. Jak długo już jesteś zatrudniony w E-Towers Famaba Poland? Znamy już Twoje zdanie, dotyczące atmosfery między pracownikami tego przedsiębiorstwa, a teraz z chęcią poznamy jeszcze inne kwestie, związane ze specyfiką pracy. Zdradź je nam.

Krzys

Gadanie jeden na drugiego to norma w famabie. Nic tylko uciekać jak znajdzie się coś lepszego.

Joanna

@żaba Należy po części przyznać Ci rację - nie wypowiadaj się tylko w tak nieprzychylny sposób o osobach, które się tu wypowiadają. Dobrze, że Tobie praca w tej firmie odpowiada. Czym się tam zajmujesz i na podstawie jakiej umowy? @Lakiernik Nicki nie zawsze są takie oczywiste, jakby można się było tego spodziewać. Wiesz coś na temat rekrutacji w E-Towers Famaba Poland? Jeśli ją planują, to na jakie stanowiska są wakaty? @Pracuś Kwestia zarobków jest raczej indywidualna, bo uzależniona od konkretnych potrzeb. A oprócz pensji macie jakieś dodatki pozapłacowe?

Żaba
@Joanna

@Joanna praca na czas nieokreślony moja praca polega na produkcji wież wiatrowych lubię to co robię mimo to że praca jest ciężka chociaż nie jestem już młodziakiem

Lakiernik
@Joanna

Na lakiernie nie ma i nic się raczej nie zapowiada. A sam się chyba zwolnie bo nie widzę tu przyszłości. Brak podwyżek. A jak są to tylko dla wybranych. Premia dodatkowej nigdy nie dostałem choć pracuje sumiennie i wykonuje swoje obowiązki. Nie ma po mnie poprawek. Tutaj mówi się głośno o pracowniku który coś spartoli A o tych co robią dobrze cisza. Staszek tylko chodzi i ciągle mówi że mało. Paranoja jakaś. Powinni ustalić jakieś normy które pracownik musi wykonać. A nie jedni doginają A przyjdą zmiennicy i nie robią nawet połowy z tego.. zróbcie coś z tym..

Pracuś

Powiem tak.Robota jest fajna. Ale zarobki już nie .Nie doceniają pracowników którzy zasówają i nie gadają Zwolnią się następni.

Joanna

@Lakiernik Nie, nie wiem, o kogo Ci chodziło. Ja miałam tylko na myśli to, żebyś nie wypowiadał się o nikim w nieprzychylny sposób. Nie odpowiedziałeś na moje poprzednie pytanie - co robisz w FAMABA? @R i P Czy szkolenie, o którym mówisz, będzie miało miejsce w rzeczywistości, czy to jedynie sarkazm? @Wacek Dobrze, że jest poznać tego pracodawcę z jego lepszej strony. Proszę tylko, abyś nie posługiwał się tu danymi personalnymi swoich współpracowników. Macie jakieś benefity pozapłacowe?

Lakiernik
@Joanna

Lakieruje:D chyba można się domyśleć po niku

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów