Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Jaś fasola

Tam nie posiedzisz za rurą na fb, tylko trzeba (usunięte przez administratora) Idź do prywaciarza tam zobaczysz wyzysk

Romeo

Masakra jakaś. Pracownicy sami sobie robię pod górkę. Nie ma zagrania to nie będzie pieniędzy... Ile osób było teraz w sobotę? Byli ci co dużo krzyczą... A jak przyjdzie co do czego to lecą na nadgodziny bo parę srebrnikow zarobią. Wstydu nie macie... Nie dziwię się już zwiazka że nic nie robią bo nie ma z kim... Ale chociaż związki mogliście się wypowiedzieć... Dalej będziemy tania siła robocza... Nie pozdrawiam

Rany Julek

No właśnie i o to chodzi ktos napisał 2 mądrzejsze komentarze i nagle cisza w eterze, duzo krzyku wyziwsk, ale jak przychodzi co do czego to nikt nic nie piszę. Moze tak naprawdę wszystkim jest dobrze? ;-)

Co ma na celu ten strajk? W taki sposób chcecie wyciągnąć pieniądze od zarządu, że nie będziecie chodzić na nadgodziny? Mam być parę stowek lżejszy bo ktoś kto pewnie i tak nie chodził na nadgodziny to wymyślił? Na cholere te związki zawodowe? Cisnąć ich niech załatwiają kasę, a nie wymyslacie jakieś glypoty. W sobotę było 6 osób i co w związku z tym? Dało to coś? Góra zaczęła trzasc portami? Masakra...

Nowy9120

Czemu wszyscy tu piszecie. Chcecie strajkować itp. Ok zróbmy to ale porządnie załóżmy jakąś grupę np na FB i tam zgrabny się razem konkretnie A nie tylko pisanie na gowork i nic po za tym. Ale wszyscy A nie że w sobotę na 20osob 10 przyjdzie bo w tej firmie nie ma zgrania pracowników każdy chce jak jest daleko :)

Nowy9120

Nie dało bo te 6 osób odebrało dwie sekcje VT/MT

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czytam te komentarze i nie wierzę własnym oczom. Po co wypisujecie tu takie głupoty na Darka? Każdy wie jaki ma problem ale żeby pisać to w komentarzach? Żenujące... Lepiej połączmy siły zamiast się wyzywać na forum. Co z nadchodzącym wekendem? Dalej odpuszczamy? Zaciagamy ręczny? Proszę o mądre i przemyślane komentarze. Jak my sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże. W poprzedni wekend było 6 pracowników w pracy. Jednak coś się dzieje. Proszę o zabranie głosu również związki zawodowe odnośnie spotkania z prezesem oraz sporu zbiorowego który to odwiesiliscie. Macie jakiś plan co dalej? Bo jak na razie tylko gadacie. Pracownicy chcą konkretów. Parę osób nie powinno już pełnić funkcji w zz chyba każdy wie o kogo chodzi. To jak będzie Panowie? Co robimy dalej?

Darek

Witam Pani prezes czy może ktoś zrobić coś z jednym z mistrzów który jest hamem odnosi się do ludzi jak do psów na dodatek często przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu najczęściej na weekendy

@Darek

A zadzwon anonimowo skoro czujesz od wiadomo ktorego mistrza alkohol. O ile mozna nazwac go mistrzem chyba tylko z racji zajmowanego stanowiska bo jesli chodzi o umiejetnosci kazdy doskonale wie ze nie posiada zadnych.

Darek

Zgodzę się z Tobą ale nie chce robić chlewu większego niż jest i bez tego jest niezły (usunięte przez administratora) liczę na to że ktoś z zarządu weźmie się za ten problem

@Darek

Postaw mu połówkę i będziesz miał spokój ????

Mazur
@CiasnyWiesiek

To tak nie działa jak kiedyś postawiłem to chodził za mną jeszcze bardziej.

@Darek

Tak to prawda ktoś musi zrobić z tym porządek.Człowiek tyra jak wół.A taki (usunięte przez administratora) alkoholik,ludzi traktuje jak śmieci.Powinni tego Darka majstra dawno wyrzucić z roboty.I jeszcze solidnie ukarać.Może ktoś mądry się za to weźmie, i to jak najprędzej.

@Darek

Tak to prawda proszę zrobić z tym natychmiast porządek. Bo jeżeli nie to my załoga zrobimy z nim porządek a to będzie wyglądało owiele gorzej.!

Predator

Darek G nie to przecież jeden z najlepszych poganiaczy w e-towersie.Od czasu do czasu lubi sobie chlapnąć icoś głupiego powiedzieć.A pozatym głupie żarty się go trzymają.Nie groźny pijaczek.

@Darek

Wystarczy żeby wysłali Darka G na leczenie antyalkoholowe. I ZDEGRADOWALI do rangi szeregowego pracownika. A w nagrodę mu dali dużego Boscha i przez pół roku róry szlifować za karę. A my już resztę życia mu umilimy,żeby się pijaczek nie nudził.

@Terminator

Palenie i szlif kurde balans a nie tylko duży bosch ;)

@Mazur

hahaha no tak :)

Bangladesz
@CiasnyWiesiek

Zostawcie Panowie te telefony i wrodzcie do wideł, dajcie się wypowiedzieć komuś kto ma coś inteligentnego do powiedzenia

Ot taki

Związki zawodowe (ZZ) to taka sama klęska jak cały cały zakład łącznie z szefem z tym głównym S.L

@Ot taki

Związki zawodowe? A co to? Kto to? Bo w FMB nie zauważyłem czegoś takiego kurde balans ;)

Zygi

Ten zakład klęka już na kolana. A jak zakład stanie to wraz z nim CAŁY zarząd. I gdzie oni biedni będą pracować?????????

Tito

Witam wszystkich gdzie w famabie można dostarczyć swoje CV?,, ????

@Tito

Zostawisz na bramie to też dotrze

Taito

Złóż lepiej do Lidla

Zygi
@Tito

Nie składaj nie warto za takie pieniądze a co gorsze za takie traktowanie pracownika.

Wałęsa

Strasznie jestem ciekaw co to za robotnik (być może z wąsami) który stoi na czele tego strajku :)

Òğű

F?

@Wałęsa

Czy to ważne jaki pracownik za tym stoi?! Liczy się to ze pracownicy się mobilizuje bo mają dość takiego traktowania i małych zarobków. Chcemy 1000zl podwyżki i przy tak ciężkiej pracy to nie jest wcale dużo. Mamy nadzieję że związki doprowadza do strajku i coś w końcu ugramy. Ludzie zacznijcie myśleć i przestańcie się bać! Wszystkich nas nie zwolnia a jeśli tak to pracy na rynku za te same pieniądze jest dużo. Chcemy być dumni że pracujemy na famabie a nie się jej wstydzic. Chcemy godnie zarabiać za naszą ciężka pracę. Może na następny weekend uda się zmobilizować więcej pracowników żeby zostali z rodzinami w domu... No i może zaczniemy pracować zgodnie z wps i bhp? Wtedy zobaczą ile się robi

Prokurator Zenon
@Marcin

Oj tak dobry pomysł z wps i bhp

@Wałęsa

Nie ważne kto stoi ważne że ktoś ma jaja musimy sobie sami pomóc musimy się zjednoczyć tylko tak coś ugramy i będziemy godnie zyć

Wałęsa
@Nowy

Jakieś malutkie te jaja skoro stać go jedynie na klikanie literek w klawiaturę

Fachowiec

Czym się różni pracownik z 3 brygadówki od balkonu? Tym, że balkon potrafi utrzymać czteroosobową rodzinę! ????

A migowy
@Fachowiec

Twoja stara wali cię po rogach na weekendy więc po co ci te pianiadze? Puści cię z torbami za jakiś czas i jeszcze będziesz alimenty płacić. Dobrze ze dużo zarabiasz w systemie to będzie cię stać hehehehhee ROGACZ!

Człowiek z zasadami
@A migowy

Wiesz to z autopsji? Nic tylko współczuć.

Panowie czas pokazac jaja niema kasy niema roboty niema nadgodzin jestes za lapka do góry

RoKo

Panowie nie do wszystkich dotarła wiadomość że w sobotę mamy wyebane na nadgodziny. A szkoda bo system też by olal sprawę A tak to kilku ludzi przyszło ze zmiany zielonej. Wiadomo o kogo chodzi. Szkoda. Efekt. byłby totalny. Prosze czytajcie forum i piszcie na forum. Jeśli chłopcy spoza systemu mogą olac nadgodziny walcząc o swoje to i system powinien odpuścić okienka i wspomagać kolegów. Myślę że następnym razem będzie już pełna mobilizacja. Życzymy firmie samych sukcesów i 20 sekcji tygodniowo..będziemy pracować bardzo pilnie j dokładnie. Bhp to podstawa. Pozdrawiam

Grześ

Kiedy zaczynamy strajkowac? Może w końcu się coś zmieni. Proszę o wypowiedź związków w tym temacie i mam pytanie do pracowników. Ilu z was stanie jak będzie potrzeba? Atmosfera jak i zarobki to kpina. Nie polecam pracy w tym kolchozie. Co do mistrza pijaka to chyba każdy wie jakim jest (usunięte przez administratora) na kacu... Wierzymy że zdegraduja cię na miotle jak Mariusza

@Grześ

Strajkować? Ludzi nie da się namówić aby przestali chodzić na nadgodziny a ty ze strajkiem wyjeżdżasz? Chłopaku kurde balans zejdź na ziemie ???? a związki są bo są

CiasnyWiesiek

Kure panowie przestancie sie mazac chlopaki nie placza

Michal

Brakuje tylko aby z batem ktos stal pilnowal i patrzyl na rece. I takie sytuacje sie zdarzaja. Jeden z pracownikow poszedl po podwyzke... Pani z zarzadu powiedziala doslownie... prosze sobie ta podwyzke wyobrazic i isc do pracy. Zenadą jest podejscie do pracownikow. Brak tolerancji ze strony zarzadu.

Szczery

Tak to wszystko prawda co tu pisza. Dlaczego pracownicy się tak boją odezwać? Przecież to my tworzymy ta firmę a nie biuro! Chcemy kartę multi sport i 500zl podwyżki dla każdego a ni śmieszne 70gr raz na 3lata.chcemy normalnie żyć i godnie zarabiać. W zamian za to my sie odwdzieczymy ciężka praca. Ogólnie to jak koledzy piszą mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing a zarobki jak kasjerka w zabce. Brak wentylacji i poganianie przez mistrzów i szefów. Inspekcja pracy przyjeżdża i wszystko jest ok. Więc po co jest ta instytucja? Czas chyba się zgrać i zgłosić to do prokuratury jeśli zarząd nie chce rozmawiać tylko straszy zwolnieniami

Michal
@Szczery

Co to jest 5 stow podwyzki za prace ktora wykonujemy i w jakich warunkach pracujemy. To kpina co dzieje sie w tej firmie. Mam nadzieje ze ktos wezmie sie za tego malego cwaniako-gowniarza i tak szybko jak go stary tu przyslal tak szybko wysle go spowrotem. A co do podwyzek hmm takich nie ma od 2 lat a wymagaja coraz wiecej. 20 sekcji tygodniowo od nowego roku? Jesli nas porzadnie nie zacheca beda sami z belgi codzinnie przyjezdzac i zapieprzac.

Klekot

Nie wiecie jak się załatwia podwyżki. To ja wam powiem. Bierzesz dobrego lyskacza i idziesz do naczelnego St. Jedynie tak możecie coś wskurac. Wiem bo pracowałem tam kilka lat. I tylko w ten sposób dostawalem podwyżki nawet 2 razy w roku.

Związkowcy

Zmuszeni jesteśmy zabrać głos ponieważ zostaliśmy wywołani . (usunięte przez administratora) Ale tak na poważnie to ZZ są takie silne jak silna i zgrana jest Załoga a wszyscy wiemy , że u nas nie ma Załogi jest tylko zlepek pracowników . Każdy patrzy na swój interes i chce coś ugrać tylko dla siebie. . Wiemy ,ze nastroje wśród pracowników nie są dobre a wynikają one głownie z prowadzonej w Firmie polityki płacowej lub wręcz jej braku. Po kilku nieudanych próbach spotkania się z Prezesem Firmy jest taka szansa w najbliższym czasie. Jeżeli kolega Darek ma trochę cywilnej odwagi a nie umie tylko krytykować ukryty za nickiem to zapraszamy na to spotkanie.

Jędrzej

Świetna firma nie ma co gadać. Wystarczy dobrze robić swoje

Hala D
@Jędrzej

Jędruś zejdź na ziemię, sami ludzie odchodzą i to nie bez powodu.

@Jędrzej

wszystko prawda trzeba się za czymś rozglądać bo to już (usunięte przez administratora)

Irena
@Jędrzej

Widzę, że opinie na temat pracy w firmie E-Towers Famaba Poland znacznie się od siebie różnią, jednak nie są poparte żadnymi argumentami. Czy możecie napisać co wpłynęło na waszą opinię? Jak wygląda kwestia zarobków, czy atmosfera w firmie jest ok?

@Jędrzej

Nic się nie zmieniło jedynie na gorsze. Ci co (usunięte przez administratora) dalej zapierdalają.Za śmieszne pieniądze. Brak szacunku u przełożonych ciągłe poganianie, mobbing.Powinna zająć się tym prokuratura.Pupilki h..a robią.Dużo gadają mało robią. Wieczne pretensje. Trzeba szukać normalnej roboty. Jak kto może zdała od tego zakładu!

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów