Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Lukas

W niesamowitej firmie Famaba zostaje wdrożony Program Poprawy Procesów Produkcyjnych który wspaniale poprawi składanie wypowiedzeń w jeszcze większym tempie niż obecnie. Obecnie firma nie potrafi pozyskać doświadczonego pracownika ze względu na zarobki i stworzoną przez byłego wspaniałego syna właściciela Tycho, atmosferę zastraszania i mobingu. Został tymczasowo usunięty przez ojca, właściciela. Terror jaki stworzył spowodował bardzo trudną sytuację w firmie która obecnie nie radzi sobie z prawidłowym, terminowym wykonywaniem kontraktowych działań. Omijajcie firmę, chyba że potrzebujecie się wyszkolić i zdobyć staż to zapraszamy.

@Lukas

To jaką kwotę można zarobić na początku kariery? Pisano coś wcześniej w opiniach o 4 tysiącach... Czy tyle dostaje się na start? Czy to po jakimś czasie?

Bartek
@Lukas

Na składanie wypowiedzeń też już mają rozwiązanie. Każą podpisywać ludziom lojalki na 3 lata za recyrtyfikacje. Co jest nie zgodne z prawem bo to firma wychodzi z inicjatywą recyrtyfikacji a nie pracownik.

Ile na famabie płacą na wakacje pod gruszą?

Lolek

To nawet spoko kasa. Jeszcze z ciekawości zapytam, czy poza wczasami pod gruszą tak zwanymi są jeszcze jakieś inne benefity? Zawsze dodatki do pensji to coś miłego :D I tak jeszcze zapytam, czy każda sobota pracująca?

Gg
@Lolek

System 4brygadowy, święta wolne

Alutka
@Gg

A pracując na nocki jest jakiś dodatek? Możesz wybrać sobie system, w jakim chcesz pracować, czy to odgórnie przydzielane? No i jak tam ci sie pracuje, warto coś wiedzieć szczególnego o pracy przed aplikowaniem?:)

Dzień dobry ile zarabia mistrz bo się zastanawiam nad złożeniem podania

Roman

Czemu aż tak oceniasz? Widziałem komentarze że stanowiska są po znajomości ale jak już jest posada do wzięcia to odradzasz? Od czego ta psychika siada, co?

Witam, jak z wynagrodzeniami dla malarzy? Opłaca się ?

@Michał

Z tego co wiem malarze i piaskarze maja najnizsze stawki w firmie .uwzgledniajac przy tym warunki nie oplaca sie .

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Do zarządu e-towers famaba. Wymagacie od pracowników żeby wywiązywali się ze swoich obowiązków i robili swoją robotę więc dlaczego firma nie wywiązuję się ze swoich obowiązków mam tu na myśli ogrzewani a właściwie to jego brak minimalna temperatura dla pracowników pracujących w pomieszczeniu to 14 stopni . Ludzie pracują w temperaturze 10 stopni i niższej przez co chorują i tu kolejny paradoks chorujemy z winy jednego człowieka i z tego tytułu jesteśmy dodatkowo karani (finansowo). Czy wszyscy naprawdę tak się boją cokolwiek powiedzieć wstyd. A w ramach oszczędności proponuję wyłączyć ogrzewanie i klimatyzację w biurach.

Alko Beta

Wraz z moją rudą psiapsi podjęłyśmy decyzję że włączymy ogrzewanie dla pracowników w lipcu i sierpniu. Nic nie mamy do pracowników fizycznych nawet szacunku.

Roman

Naprawdę ludzie pracują w tak niskiej temperaturze? Nie ma nikogo z BHP kto kontroluje tą sytuacje? Rozumiem oszczędności ale temperatura powinna być odpowiednia do pracy. Macie jakieś ciepłe ubrania robocze?

nie polecam
@Roman

mam wrazenie ze te glupie pytania typu '' serio macie tam zimno'' lub ''dali tylko 300 zl na swieta ?'' pisze ktos z biurowca albo ktos z zewnatrz probujacy bezskutecznie dowiedziec sie czegos o tej beznadzeijnej firmie.

Wojtas

Praca jako Elektryk/ Elektromonter na co można liczyć? Opłaca się?

@Wojtas

nie oplaca sie , z tego co slyszalem famaba ma calkiem zrezygnowac z elektrykow i ma byc jakas firma zewnetrzna .

@odpowiedz

Poważnie? A jakie warunki mają mimo wszystko teraz elektrycy i co się z nimi stanie, będą jakieś odprawy czy cokolwiek? Ilu ich obecnie jest?

Wojtas
@Wanda

Raczej by nie szukali chętnych. Ale teraz mam dylemat czy składać papiery

Udane prezenty

Bony 250 zl bylby fajne ale w 2011 roku ,ta firma sie cofa w rozwoju .

@Udane prezenty

A to już pewne, że po 250 dali? Poważnie tak co roku macie i nie zwiększają? A na dzień dzisiejszy to ile osób tu jest? Ciekawa jestem ile musieli na to przeznaczyć, że nie dało rady więcej

Bony
@Wanda

Już rozdali, dofinansowanie świąteczne nie będzie o wiele większe , oczywiście będzie będzie stopniowe że jedni dostaną więcej a inny mniej .

Dariusz

A mistrz dalej piję w pracy i jest bezkarny. Czulem od niego alko ale nie napisze który to mistrz. Coś się kiedyś stanie i będzie płacz że nikt nie reagował a wszyscy wiedzieli. Chodzi mi o górę bo my nic nie możemy tylko mamy (usunięte przez administratora)

@Dariusz

Czyli ich tu aż tylu jest, że po takiej sugestii nikt się nie zorientuje? To ilu ich obecnie jest na ile w sumie osób zatrudnionych?

Krystian

Będzie polowanie tam gdzie nie ma kamer... Ha ha ha za dużo bajek dzieci oglądacie... Pewnie (usunięte przez administratora)to czyta, chłopaki uważajcie bo staliście się zwierzyną... Zaraz na mnie będą polować, zapraszam...

tych
@Krystian

Ochrona was namierzy !!! kamery są wszedzie śpiochy , zobaczycie ilu was jeszcze zwolnia , tycho wie duzo ale jest na razie nierychliwy

@tych

Dosłownie wszędzie tu są?

Czy w firmie E-Towers Famaba Poland praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Księgowa, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Rodzinna Firma

pracownicy biurowi maja stala pensje nie zaleznie od dni miesiaca

Iwona
@Rodzinna Firma

a co z premiami, czy biurowi tez je maja czy nie ?

By żyło się lepiej

Jak Panowie zadowoleni? ????

DGL
@By żyło się lepiej

Co tu dużo gadać. Żenada. Mogą sobie swoje cele tygodniowe i roczne wsadzić w zupę. Młody myśli ze jak nie podniesie stawki to chłopaki będą musieli w sobotę i niedziele dorobić. Taki ciul. Wiosna na pasem. W dooooopie jego nadgodziny. Podania się pojedzie złożyć.

Wstyd i żenada
@By żyło się lepiej

Fajne te podwyżki, takie nie za duże.

Onufry
@Wstyd i żenada

Jak wam nie fstyt! To najlepsze podwyszki od lad. Dostałem cztery złotych i uwaszam że wkoncu mnie docenili i jestem zadofolony i moja kobieta też. Teraz bende mugl odkręcać ciepła wodę bo wcześniej zakręciłem żeby myć się w zimnej. I będę jeść szynkę z gurnej pułki. Kto uciwie pracoje tego zawsze doceniam. Najlepsza firma ever

Pan Górnik
@By żyło się lepiej

Wy macie (usunięte przez administratora)A nie być zadowolonym

Yaro
@Onufry

Nie cwaniakuj wpisem eunucha intelektualnego udając analfabete bo żałosnym morświnem jesteś.Nie szydz z sytuacji życiowych bo różnie w życiu bywa i może ci dopier.lić śmieciu.

tych
@Onufry

do pierwszej klasy podstawówki z tą pisownią

kama

Witam ! Szukam Andrzeja Bańkowskiego. Mam sprawy spadkowe dla niego a z nieznanych mi powodów sąd wstrzymał sprawę i udaje że taki człowiek nie istnieje. ktoś mówił mi , że pracuje w Famabie. Może ktoś odpowiedział mi czy go tutaj znajdę albo przekazał mu, że szukam kontaktu. za każde info dziękuję kama. kontakt ew-ka@op.pl

Wieśka zmiana

Dziś na zmianie mistrz menel przerósł sam siebie. Na pytanie pracownika pokazał mu tylek i zaczął się po nim drapać. Kompletna zniewaga dla pracownika. Obiecujemy ci mistrzu że jak tylko cię wyczujemy to dzwonimy na policję. Nie godziny się na takie traktowanie. Przychodzisz skacowany i pijesz w pracy. Koniec tego. Już nie długo wrócisz składać kontenery. Tam będziesz mógł pić ile chcesz tylko uważaj bo chyba pamiętasz co chcecili ci tam zrobić że uciekłeś z Niemiec z podkulonym ogonem i obitym ryjem

Waldka zmiana
@Wieśka zmiana

U nas na zmianie też pije. Szefowie to widzą ale żaden się nie odezwie. Ma przyzwolenie to korzysta. Każdy wie że jest prostakiem i pijakiem i tylko czekamy aż go zdegradują do zwykłego robola lub zwolnią. Może napiszemy jakieś pismo w tej sprawie do zarządu? Skoro on nas traktuje jak śmieci to my zbierzmy siły napiszmy pismo i też go potraktujmy jak śmiecia. Co Wy na to?

Wariat
@Wieśka zmiana

Ale ja nie rozumiem czemu o tym piszecie a poprostu nie zadzwoni ktoś? Czekacie weźmie się za siebie i przestanie pić? To jest tak jak z samobójca, jak gada to się pewnie nie zabije. Szum robicie albo robisz weź telefon i zadzwoń będzie z głowy.

Odwazny
@Waldka zmiana

Nie ma zgrania w załodze. Każdy płaczę jak tu źle ale jak przyjdzie co do czego to siedzi cicho. Jak możecie patrzeć sobie w twarz w lustrze. Sami nieudacznicy. Nie można na was liczyć. Dlatego będzie tak jak jest i zawsze już będziecie tylko gadać i nic z tego nie będzie. A wystarczy się zgrać i się postawić. Wtedy pieniadze się znajdą ale brak wam odwagi. Szkoda

@Odwazny

Odważny ale się nie przedstawił. To dopiero bohater.

@Odwazny

Uważam że nie tylko jesteście tchurzami wypisując te głupoty,mijające się z prawdą. Tylko szukacie sensacji ,by komuś dokuczyć.Jesteście żałośni.Szefostwo powinno wyciągnąć z tego konsekwencje.Niektórzy z was z pozoru dorośli ludzie,zachowują się jak małe dzieci. Siejąc te brednie na forum.Wezcie się ludzie za siebie i swoje życie.bo chyba jest za pózno. A jak wam się nie podoba to się zwolnijcie idżcie do innej roboty,bo już wszyscy mają was dosyć Grzecznie powiem nie chcecie pracować to won z Famaby nie psujcie jej wizerunku, bo to mija się z prawdą.

Fmb
@Terminator

Już jeden mówił zie jak się nie podoba praca w famaba to wek! A drugi mówił zie tata płaci duzio pieniedzi. Powiem krótko : place w famabie są kiepskie. A ten kto pisze ze mu tu dobrze to nie zna realii ile i gdzie placa tyle i więcej niż na famabie. 3500 szału nie robi.z nadgodzinami 4200. Takie pieniądze to dają na start w strefie na Polkowicach. Plus różnego rodzaju dodatki. Jakby związki miały jaja i ludzie się postawili to można by było dobrze zarobić. Ale sławek się drapie po głowie bo nigdy nic nie wie i mówi że trzeba się zapytać Mietka. Przewodniczącego zrobili mistrzem żeby siedział cicho. Zbyszek jak to Zbyszek tylko się uśmiecha. I takie to mamy związki na fmb. To tak jakby onufrego z braćmi posadzić w związkach. Czyli nic by się nie zmieniło. Dalej będą podnoszone normy za takie same pieniądze i puste obietnice o podwyżkach które są marne raz na 2 lata

@Fmb

A Ty co nie masz jaj ? To juz współczuję Twojej. Czyli Ty szukasz kogoś z jajami aby za Ciebie twardo stapal po ziemi. Żal mi właśnie Takich jak Ty co widzi Wszystkich dookoła tylko nie Siebie. Facet nie podoba się to szukaj gdzie indziej jak inni. Nie marnuj czasu tu na forum.

Ja do Ja

Chyba że obydwoje szukacie jaj .

@Ja do Ja

Jak wrócisz z pracy to sprawdź w domu czy te jaja już tam nie były :)

Kozak
@Wieśka zmiana

Nie ze..aj sie dawaj spotkajmy sie w oczy wyskoczymy na solo.Bedziesz poskladany na klocki lego.

Spawacz dgl

Jak tam panowie po podwyżkach???

@Spawacz dgl

Ci najlepsi dostali. Nastroje w normie.

niezadololeni
@Spawacz dgl

u mnie na hali polowa niezadowolona.

Richi Rich
@niezadololeni

Ludzie co wy tu wypisujecie? Ja pracując w systemie zarabiam ponad 6 tys. A wam ciągle mało! To ile chcecie zarabiać?

Lucky Luke
@Richi Rich

6000 tyś za 1 wolny weekend na 8 tygodni ? No to Ci nie zazdroszczę. Wolę 5500 w normalnym systemie. 500 zł mniej ale przynajmniej baba ma chłopa w domu.

Grazyna
@Lucky Luke

Jak się nie podoba to się zwolnij kolego. Mam jeszcze paru chrześniaków a ty zajmujesz im miejsce. A teraz konkurs!!! Jaki mistrz jest jest waszym zdaniem najbardziej wporzadku( chodzi o zaangażowanie w pracę jak ikontak z pracownikiem) A) Paweł B) Dariusz C) Janusz Dl Krzysztof I tak samo z szefami :) A) Wiesław B) Zbigniew C) Waldemar Proszę o szczere wypowiedzi bo tichon prosił przeprowadzić ankietę bo chce zmian a córki max jest ms ambicje na szefa... Więc proszę oporadekogo wyeliminować? Pozdrawiam serdecznie razem z hot Violka :* Piszczie komentarze a my na wszystkie odpiszemy :) całujemy was... Tam gdzie chcecie

Janas P.
@Grazyna

Post pisany pod wpływem alkoholu lub innych niedozwolonych uzywek.

@Spawacz dgl

Niech będzie pochwalony. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Głogowa. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie FAMABA S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Przemek

Już nie tutaj
@Kandydat

Kolego,z własnego doświadczenia powiem tylko tyle że nie warto. Atmosfera taka że siekiera wisi. Żadnej kantyny żadnych posiłków,ale to jest najmniejszy problem w tym zakładzie

Mr. Bin

Super

@Lucky Luke

To słabo jak jest tak mało wolnego. Szczególnie że nieduża różnica w zarobkach. Ty też dostałeś podwyżkę o której tu mówili? Co jaki czas rzucają większą kasę?

Spawacz

Chłopaki z kim teraz sie załatwia łaty drewniane ?

@Spawacz

U tego samego gościa co kiedyś tyle że teraz za siano i odbiór w grodzcu

Cienki
@Spawacz

Gadaj z mistrzem od monterów wszystko załatwisz

Nostalgia

Terminator, wróć!

@Nostalgia

Jestem ale nie będę komentował,dowiecie się sami w pracy.

@Terminator

Dziękujemy tobie Tycho.W imieniu całej załogi za to że zdegradowałeś diabła.Już na naszej zmianie poprawiły się chumory,i jest bardzo dobra atmosfera.Jeszcze raz bardzo dziękujemy.I do zobaczenia.Życzymy tobie dużo zdrowia.

Szef
@Terminator

Jeszcze słowniki ortograficzne wam kupie .

@Szef

Przepraszam za to że wdarł się chochlik ortograficzny.Humory nam dopisują jesteśmy bardzo szczęśliwi że nie będziemy już więcej oglądać na oczy diabła.Atmosfera jest wspaniała,i bardzo miło nam się pracuje bez tego dręczyciela.

Teminator
@Terminator

Dziękujemy za wymianę diabła ale nowy mistrz będzie taki sam. Trzyma z Darkiem więc mu załatwił. Zawsze chciał być mistrzem i dopiął swego. Brygada jeszcze będzie tego żałować... Oj zobaczycie... I wspomnicie moje słowa... Te jego ambicje...

@Teminator

Szkoda że tych ambicji nie było jak był przewodniczącym związków. Na darciu się zaczęło a na systemie skończyło.

@Teminator

Zobaczymy obadamy robotę będzie mniał zrobioną to myślę że nie będzie nas gnębił i dręczył,tak jak diabeł.Mniał manie wyższości tak jak (usunięte przez administratora) i diabeł to jedno i to samo.Jak by mógł to by nas z dymem puścił przez komin.

Terminator

Myślę że się zmienił zobaczymy jeżeli będzie nas szanował,to my też będziemy jego szanować,się okaże .Jeżeli nie to zawsze może wrócić na produkcję.Za wcześnie coś powiedzieć,zobaczymy jak go będą cisnąć ze wszystkich stron się okaże czy będzie się mścił na nas tak jak diabeł.

Klekot
@Teminator

Nie podszywaj się pod zmianę Krzysztofa

@Klekot

A Ty pod Klekota

Terminator

Tyle ma i na tyle go tylko stać

Ważne aby działać
@Terminator

żeby być szczęśliwym trzeba wyjść ze strefy komfortu i pokonywać problemy, wyzwania, rozwijać się, być silniejszym z każdym dniem odkrywać siebie, żeby nie żałować na łożu śmierci, że mogłem zmienić swoje życie a teraz to już czasu nie cofnę

Masny

Firma się chwali, że płaci dodatki. Coś w tym roku nie słychać ani o dodatku świątecznym ani o 13, mam dziwne przeczucie(usunięte przez administratora)

@Masny

Wnioski o dodatek swiateczny wypisalsmy wiec bedzie a 13 w styczniu podobno bo wiadomo jak ludzie robia w grudniu ...

Paulina
@.

Nie ludzi wina, że święta są w grudniu. Mieliście ten dodatek? Brat się pyta, ile, bo myśli składać papiery na spawacza ;)

nie polecam
@Paulina

dodatek na swieta nie pamietam dokladnie ale miedzy 400-550 a 13 to dodatkowa goła wyplata netto

Swojak

Panowie szczerze z ręką na sercu. Warto przyjść do Famaby ? Mam uprawnienia spawalnicze 135 oraz kurs na suwnice. Doświadczenie na stanowisku ślusarz z zanamu

a..........
@Swojak

warto jak będziesz chodż trochę sumiennym pracownikiem to bedziesz zadowolony,i nie patrz na to co tutaj piszą jak im źle to piszą nieudacznicy co nic nie potrafią

@a..........

Co z tego, że będzie sumiennym pracownikiem jak będzie zarabiać tyle samo albo i gorzej w niektórych przypadkach od tych niezmiennych... Nie warto

Nikt
@B......

Skoro nie warto co jeszcze robisz w famabie ty i tobie podobni narzekacze,większość z tych co wypisują takie głupoty jak to im źle w famabie w innych zakładach niedali by sobie rady bo tylko famaba daje szansę tym co nic nie potrafią,I trzyma ich mimo iż po paru latach dalej nic nie potrafią,byli już tacy co uciekali za większymi pieniędzmi a potem wracają na kolanach z podkulonym ogonem bo gdzie indziej niedosc że pracować kazali to jeszcze wymagali jakiś umiejętności a tu co jak chłop się na niczym poza telefonem niezna ,trzeba podkulić ogon przeprosić i wrócić do famaby,każdy chodź trochę przerobił w famabie to wie że niestety taka jest prawda

@Nikt

Narzeka bo nic innego nie potrafi. Nawet nie potrafi się zwolnić buhahaha.

@Nikt

Ilu się zwolniło, a ilu wróciło możesz mi odpowiedzieć na to pytanie?

@Nikt

Poza tym ciemnoto potwierdziłes tylko to co napisałem jakbyś się sam nie domyślił

a..........
@B......

ależ się ziom nakręciłeś ,chyba prawda w oczy zakuła

@a..........

Absolutnie nic mnie nie zakuło, a nawet rozśmieszyło :) no ale fakt prawdę napisałeś do firmy przyjmuje się nieudaczników :)

Mr. Bin
@Swojak

Warto, nie czytaj tego co tu piszą

Szukam pracy w mieście Głogów na stanowisku Spawacz. Najlepiej na Spawacz. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Rodzinna Firma

Oferty zawsze sa ciekawe , niestety tylko ciekawe i nic pozatym

@Rodzinna Firma

Zwolnij się

Jak już to jako spawacz.

Postojowiec

Teraz to się (usunięte przez administratora) zacznie dopiero tutaj

Policeman
@Postojowiec

A ja się tam cieszę z rozwoju wydarzeń. Przynajmniej nie muszę znowu przeciągać chorobowego. Kurde w tym zakładzie jest lepiej niż w policji! ????

@Policeman

Ja też jak najbardziej zadowolony,ale zobaczysz co tu się rozpeta z tych niezadowolonych

Remember
@Postojowiec

Co się ma rozpętać? Przypomnij sobie kwiecień ubiegłego roku, podobna sytuacja, zrobili z nami co chcieli. Każdy tylko chodził, narzekał i to byłoby na tyle

@Remember

Ja mówię tutaj ,bo w zakładzie to wiadomo nikt się nieodezwie,zresztą mi to pasuje to jest ok

Pan Nikt
@Postojowiec

Ty sam czytasz czasem to co piszesz?

@Postojowiec

No właśnie. Mi to pasuje. Przez takie podejście zarząd robi co mu pasuje. I nigdy się nie dogadacie. Szkoda że taki chwast jak ty jeszcze tam pracuje. Postojowiec. Buhaha. Ale nik. Ale Ty jesteś płytki i zakompleksiony

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042