Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

gość

ile można dostać na godzine

Gość 2
@gość

17-35 brutto

Witam, ile można liczyć na początek jakoś spawacz?

Ręczny
@Kandydat

Ale Wy macie problemy. Ile za to ile za tamto. Gołębia grypa jest teraz najważniejsza. Zaszczepić czy nie ? W pracy trzeba trzymac teraz dystans i hamulec.

@Kandydat

Coś pewnie kolo 17 do 19 brutto. Raczej nie więcej.

Mr. Bin
@Kandydat

Możesz liczyć na 100 ke na godzinę, ale nie więcej niż 19 na początek dostaniesz

Mały

Koledzy zadowoleni z nowego regulaminu pracy w famaba ?

Marian
@Mały

Wolne mam. Nic niewiem . Napisz tutaj jak możesz

Duży
@Mały

Cuda na kiju wymyślili a skonczy się na podwyżkach 50 gr -1 zł brutto do godziny.

@Duży

Czyli co takiego dokładnie wymyślili? Napiszesz coś więcej o nowo wprowadzonych zmianach? Jaką stawkę zaproponowali teraz i dlaczego sądzisz, że skończy się i tak na niższej?

Terminator
@Marta

A skąd wiesz Jackowski jesteś?Pracuj ciężko to może cię docenią.

Jan
@Terminator

Młody ma ostateczna decyzje w sprawie przydzielania premi uzależniona od postawionych sobie założeń,celów na dany miesiąc ..tak więc nawet możesz zapierd....i dać z siebie maxa a dostaniesz 5%albo nic . Bo norma nie zostanie zrobiona . Ps.. ta cala matryca to ściema????dostaną tylko ci co mają najmniej a jeszcze muszą coś potrafić - reszta nie dostanie nic.!!!

Dariusz

No i co ze bylem na izbie? Wiem że ze mnie szydzicie. Każdemu może się zdazyc. Lubię taki maraton alko. Czasem przesadzam ale dobrze ludzi docieram więc o co wam chodzi? Źle wam ze mną? Przymykam oko na różne rzeczy. Sam nie jestem święty. Zresztą i tak polecę niedługo i będę (usunięte przez administratora) z wam także badzmy mili dla siebie. A tak pozatym to może ktoś wie gdzie jest dobry odwyk w pobliżu? Muszę odpocząć...

@Dariusz

Wszyscy z ciebie się śmieją. Odejdź sam i wstydu sobie oszczędź buraku

Święta czas pokoju
@Spawacz

Wyzywasz? To miej odwagę się podpisać

@Dariusz

Jakim kretynem trzeba być, żeby takie rzeczy pisać. Człowieku miej odwagę śmiać się majstrowi w twarz a nie cwaniakujesz w necie. To jest porażka jacy ludzie pracują w Famabie. Normalnie czuje wstyd i zarzenowanie ze mam styczność z takimi półgłówkami. Jesteście parodia człowieka

Miszcz
@Dariusz

Tobie to już nic nie pomoże. Jak się pije w pracy to już jest choroba

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zywy

Kiedy zaczniemy zarabiać dobre pieniądze w tym zakłamanym zakładzie w którym już 2-3 lata nie było podwyżek a na grupy które mają wprowadzić też czekamy już 1.5 roku jak nie dłużej. Jakie jest stanowisko związków ? Prawda to że leniwy Marcin będzie mistrzem?

Pracus
@Zywy

O jakiego Marcina tobie chodzi? Marcin płaskoziemiec?

Darek

Zastanawia mnie co u naszego byłego szefa? Ulka już go wygoniła? Jakieś plotki chodzą ze pizze w dagrasso piecze

Żal
@Darek

Weź skończ już chłopie z tym Stachem, był to źle było, nie ma go to co tęsknisz? Czy za jego berłem?

Penetratol Uli
@Darek

Okna by montował ze by Ula wałów nie narobiła koleżance

stanisław

Cała pięść Wchodziła.Tak mówił Roman .soki płynęły wszędzie Ela jest Boska.

Wypoźyczalnia
@stanisław

Juź się baran wyspał i głupoty pisze. Litości

Blik
@stanisław

Z nudy to piszesz czy głupoty?

Mariusz

Jak to Czopek mówił : piasteczka w dziurkę Eli i do przodu:)

Weronika

Dużo kobiet jest w firmie?

Gurgus
@Weronika

Chetnie bym Ci pomógł ale nie wiem bo nie interesują mnie kobiety

Ello
@Weronika

Ok 10% zatrudnionych to kobiety (biura, personel sprzątający, suwnicowe, magazyn, narzędziownia)

Janek

Ernest
@Janek

No weź powiedz

Ona

"Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść... " Piotrku my tobie już dziekujemy. Twój czas minął. Pokaz jaja i sam się zwolnij bo twój czas już minął. Nie mamy szacunku do ciebie. Zacytuje tu też tytuł piosenki... "mniej niż zero" co na to związki? JAK ZWYKLE NIC

On
@Ona

Dokładnie. Pogonić jak stacha i Grześka. Gość czuję się zbyt pewnie my bez niego sobie poradzimy on bez nas ani trochę. Tycho mam nadzieję że to czytasz... Daj fizycznym podwyżkę a pozwalniaj tych co biorą niepotrzebnie pieniądze tam u góry. Wtedy będziemy wszyscy zadowoleni. Kiedyś skręcał meble a dziś wielki menager. Zapomniał jak to jest być biednym. Może mu pomożemy żeby sobie przypomniał? Jak to mówią (usunięte przez administratora) ze wsi wyjdzie ale wieś z (usunięte przez administratora) nigdy

On
@On

Jak będzie 50 lajkow to zgłoszę sprawę gdzie trzeba. Dość tego traktowania a oni się za nasze pieniądze wożą dobrymi autami i zarabiają dzięki nam. Lajkowac pany! Nie bać się! I pisać komentarze co myślicie o pracy na famabie

Dzustynka
@Ona

Ten menadżer caly i ta jego super women to juz chyba nawet nie wie co to wstyd. Tylko ze muszą wiedzieć jedno. Mlody stety a dla nich niestety rozmawia z zaloga. Dużo się dowiedzial a jeszcze więcej się dowie. Ten co ich jeszcze trzyma przy życiu W końcu odejdzie. Mlody zrobi porządek. Bo to dzistun i małalider będzie mu palić szlifować grzać montować malowac itp. Heh. Najsmieszniejsze jest to. Ze Belg szybciej sie dogaduje z Polakami jak Polak z Polakiem. Już jeden znał wszystkie jezyki świata i znał się na wszystkim. I słuch po nim zaginął. Nawet nie ma odwagi na mieście sie pokazac

Pfff
@Dzustynka

Kompletnie nie wiem o czym piszesz gościu. Przeczytaj to co napisałaś i napisz jeszcze raz bez błędów

Grazka
@Ona

Dlaczego go tak potępiacie? Dobry człowiek. Ma stanowisko dobrze zarabia. Żonę wkręcił która nic nie robi. Kupił dom na wiosce. Ma służbowe auto? Czego wy od niego chcecie? Zazdrościcie? A tak serio serio to gość się ustawił i mozemu mu pogratulować.robi dobrze szefowi za taką kasę. Ale teraz już poważnie Justynko dspodnie typu dzwony już nie modne od kilkunastu lat.

Nikt
@Grazka

Oj krótko pracujesz w tej firmie:)inaczej byś wiedział że to Ona męża wkręciła do pracy a nie tak jak piszesz:) pozdrawiam

Cyckonosz
@Grazka

Pany. Dopóki tak będzie jak jest teraz. To my nic nie zwojujemy. Najwiekszy krzykacz. Najwiekszy olewajacy. Ten co spiewa aleeluja. Dzrze (usunięte przez administratora) na caly zakład. Poszedl na wzdłużne. Bo inny odmowil z racji tego ze nie ma uprawnień. Ma racje. I tak powinniśmy sie trzymac. A tu taka (usunięte przez administratora) co (usunięte przez administratora)robi nagle sie frajerzy i uzupelnia stanowisko. Jestem tego zdania ze ci co najwiecej krzyczą przy nas robią najwiecej szkod i donosza. Radiokonotop.

Kure Panowie

Cyckonosz ? Kure panowie. Kure. Nie dyskutujcie. Dobry chłopak. Swoje robi . Juz ze wszystkich widzi nie znaczy ze strzela. Nie wierzę ze inni odmówili a on poszedł dodatkowo wzdluzne spawac. Tak krzyczał. Nie nie nigdy nie uwierzę

Interia

Ej. Nie obrazajmy dzieci po szkole spejalnej. Nie ich wina. Jest w życiu jak jest. A ten to akurat pewno stypendium ma. Filozof. (usunięte przez administratora) Krzykacz. A co wyszlo na samym końcu.

Mm
@Cyckonosz

Przecież ten gamoń nic oprócz darcia (usunięte przez administratora)nie potrafi. Wydaje mi się że to zagiony któryś brat cebuli... Człowiek z grupą któremu famaba życie uratowała bo nic nie potrafi

Radiokonotop
@Cyckonosz

Jupiii!!! Jest i coś o mnie hurrra :) a tak serio to (usunięte przez administratora)miałem już walczyć na ciapku na wzdłużnych mi pasuje kto spawał na ciapku ten wie. Czy się sfrajerzyłem? Nie sądzę ale niech ci będzie. Allelluja i do przodu :)

Ppip
@Radiokonotop

Rogaczu nie szalej

Wydymam.cię.
@Mm

A ty kulawcu co potrafisz?

Wydymam.cię.
@Cyckonosz

A teraz klepie młotkiem w kółka i siedzi w (usunięte przez administratora) Pozytywna zamiana ???? Płaski jesteś cyckonosz jak Twoja kopuła.

@Wydymam.cię.

Chłopy po co ten jad ? Góra się tylko cieszy jak jesteśmy skłóceni. Nie dawajmy im powodów do radości. Oni nam nie dają.

Nick2
@Cyckonosz

Frajerzy się? Przeszedł z traktorka na wzdłużne i według ciebie to oznaka frajerstwa? Powiem tak : albo jesteś (usunięte przez administratora) i nie spawałeś nigdy na traktorku i nie wiesz co to za robota albo jesteś (usunięte przez administratora) jednostanowiskowy a gościu spawa na traktorku żłobi pójdzie na vt na wzdłużnych teraz jest aha i ręcznie też coś tam pospawa i twoim zdaniem to (usunięte przez administratora) Więc kim ty jesteś w takim razie i ile potrafisz?

@Nick2

(usunięte przez administratora) Tak jak mówisz facet robi swoją robotę, jest wariat ale pozytywny, jak by wszyscy z takim pozytywem chodziki po hali to by świat byłby lepszy. No może trochę za szczery ;) alleluja konotop

Nikt
@Wariat

Pozytywny wesoły wariat? On jest upośledzony chyba że myślimy o kimś innym

Marian
@Nikt

Dokładnie myślę tak samo. Gość zachowuje się jak dzieciak. Myśli że jest śmieszny ale jest żenujący. Jak go widzę to mam ochotę wysłać SMS o treści pomagam. I to nie tylko moje zdanie.

TEODOR

BARDZO Mi sie podoba pani ksiegowa.jej oczy,wargi,usta i ..pracuje na krajalni mam przyzwoite zarobki.czy jest szansa ze sie umowie z ta cudowna kobieta na kawe

Mk

Zgadzam się w 100% ale tycho tego nie czyta więc napisz mu na fb

Dawid

Cześć, dostałem się do famaby na hale D. Można się dowiedzieć jacy są tam mistrzowie ? Chodzi czy wporzadku czy na cos uważać?

Hala D
@Dawid

Majstrowie na hali D jak najbardziej w porządku akurat ;)

Piter

na jakie zarobki mogę liczyć w famabie mam podstawowe uprawnienia 135,136

@Piter

Myślę że na 18zl brutto na godzinę. Po trzech miesiacach okresu próbnego może dadzą jeszcze złotówkę. Szczerze to nie polecam tu pracy ale nie wiem gdzie pracujesz teraz? Tu z dnia na dzień jest coraz gorzej i co chwilę się zwalniają pracownicy więc wnioski wyciągnij sam. Jak masz 20 lat mieszkasz z rodzicami i chcesz się nauczyć spawac to tak. Jeśli masz rodzinę na utrzymaniu to idź w budowlankę bo na famabie tyle nie zarobisz. Pozdrawiam

Siwy

2800zł. netto średnio powinieneś zarobić

@Siwy

Siwy jestem ciekaw na jakim stanowisku pracujesz że zarabiasz 2800 netto (usunięte przez administratora)

Niunia
@Piter

Chłopaku wiej! Tam cię nikt nie doceni! Będziesz zwykłym fizolem! Ta firma nie rozwija ludzi. Patrzą tylko jak zabrać premie jak "usadzic" Pracownika.. Mój mąż pracował tam 10 lat! Zdążył w tym czasie osiwiec! Mimo że dwoil się i troil i chodzi w soboty do pracy nikt go nie doceniał. Za to docenił go KGHM i teraz czuje ze żyje. Pozdrawiam!

Piter
@Piter

Sytuacja wygląda tak, że każdy szanujący się pracownik odchodzi z Famaby. W zeszłym tygodniu odszedł od nas bardzo dobry fachowiec, spokojny i uczciwy. Pracował bardzo sumiennie. W tej chwili na hali D nie ma tak rzetelnego fachowca. Tycho nie zaproponował mu nic! Wręcz pokazał że jest mu obojętne czy będzie czy nie będzie. A szkoda! Famaba odczuje jego brak! Za to Państwowa spółka będzie się cieszyc i go na pewno docenia. Tak to właśnie jest, jak nie szanuje się pracowników. Przemysl kolego czy chcesz tu pracować. Są inne lepsze firmy które szanują pracownika. Ja też szukam innej pracy. Pozdrawiam.

Żona
@Niunia

A mój mąż pracował 40 lat i dał radę w sobotę jak chciał to szedł nikomu w tylek nie wchodził widać że twój taki fachowiec tak w KGHM za to sami specjaliści oj kobieto młoda pewnie jesteś życia nie znasz

Siwy
@Qń

Jeśli na start dostanie 18zeta brutto i pójdzie na dwie zmiany tylko i jeszcze jeśli jest z Głogowa czyli bez dodatku za dojazdy to ile może dostać na rękę za 176godzin pracy?

@Siwy

Siwy 18zl to stawka początkową przy pierwszej umowie później stawka rośnie do tego dodać nadgodziny i juz jest fajny pieniądz

@Qń

3000-3200 netto to fajny pieniądz?

Radek
@Siwy

176h to 22dni robocze ..z reguły jest 160-168 a wtedy wypłata wynosi 2800-3000bez soboty .w to wliczone jest dodatek ABS i premia

Spawacz ręczny 2zmiany bez dojazdu bez soboty bez układów 160h -2850zl

@Spawacz

Spawacz zakładam że pracujesz w tej firmie i sądząc po godzinie o której dodałeś komentarz stwierdzam że miałeś nocną zmianę. Widać właśnie jak pracujecie ciężko na telefonach. A później że mało zarabiacie

Ja jestem taki mały wariat i powiem Ci ze posiedzę nawet czasem do 1szej

@Qń

Sądząc po godzinie to qń miałeś 1sza jak byk, sory znaczy się jak qń.

Syn wlasciciela

Długopis podpisywał co mu podsunęli pod nos to zrobili go mistrzem. Ten z tymi dziwnymi oczami został wybrany przez Grażynę. Zięcia mianowała mistrzem a córkę liderem. Kogo jeszcze wspomoże swoimi znajomościami? 1/4 zakładu to rodzina Grazki. Na każdej zmianie jest ktoś od niej. Pietrucha też zostanie mistrzem za jakiś czas. Uważajcie na niego koledzy. Dużo mówi i słucha co mówią inni. Później cioci powtarza. Kiedyś Staszek Powiedział żeby nic przy nim nie mówić. Teraz wiem że coś w tym musiało być. Staszek wiedział że gość strzela z ucha. Tak jak Grzesiek mówił o Oli. Nie polecam tego zakładu i serce mnie boli jak widzę co się tu dzieje. Zbyszek odejdź ze związków i zabierz ze sobą Sławka. Jeśli Macie honor to zrezygnujcie. Prosimy was. Nie widzimy was tam. Nie jesteście osobami kompetentnymi na to stanowisko. Zasiedzieliscie się tam a w związkach trzeba być aktywnym i działać a nie tylko być na papierze i podpisywać co się da. Jako załoga domagamy się waszego odejścia. Jeśli nie to będziemy wyciągać brudy. A teraz zagadka. Montował segmenty pijany a później został mistrzem wybarany :) kto to taki?

@Syn wlasciciela

Proponuję Ciebię na przewodniczącego związków. Tak ladnie gadasz. Tylko że nie masz odwagi sie przedstawić a kogoś oceniasz . Ale szybko Cie mozna namierzyć. Stachu mial swoje grono przydupasów z ktorymi gadał. Ty widać byłeś jego dobrym powiernikiem. Dlaczego jak byl Staszek nie naciskales na związkowców aby działali tylko teraz glosno nawołujesz jak go nie ma. (usunięte przez administratora)

Adaś

Stawki w FMB nigdy nie były sprawiedliwie przydzielane. Są pracownicy którzy potrafią spawać obwodowo na słupowysięgnikach, traktorkach, spawają wzdłużnie, żłobią elektrodą węglową (wypalają) i co najważniejsze robią to wszystko dobrze i mają mniejsze stawki od tych co np. spawają tylko wzdłużnie i robią przy tym jeszcze wady bo są i takie osoby moim zdaniem nie tędy droga, tą drogą daleko nie zajdziemy, to "ślepa uliczka".

@Adaś

Ogarnij się. Popłacz sie jeszcze albo zmów zdrowaśkę za to żeby żyło Nam się lepiej. Zwolnij się jak się nie podoba albo przestań wykonywać te prace i rób tylko jedna. Adaś szeroka spoina robi jedno i to samo ileś lat i nie narzeka. Później trzeba szlifowac obwody po bajkopisarzu. Kłamca i nieudacznik. I tylko na Jadzię głupie ploty rozpowiada

Adaś
@Nowy

Lepiej sam się ogarnij jeśli nie widzisz co jest napisane pod nickiem a jest napisane"Były pracownik". Po drugie impotencie umysłowy ta strona służy do wystawiania opinii o famabie co ma pomóc ewentualnie ludziom w podjęciu decyzji przyjść czy nie do fmb.

Spawacz ręczny
@Adaś

Śmiech na sali jak to czytam a tym bardziej jak widzę na hali, siedzi na (usunięte przez administratora) 8 godzin na obwodowych bawi się telefonem ,brzuch taki że się nie schyli i jeszcze narzeka ze stawka mała, zapraszam do spawania ręcznego pospawa 2 dni na kolanach to później tydzień urlopu... Zresztą jak ktoś nic nie umie to tylko do jednej roboty się nadaje.

Jeszcze Majster
@Spawacz ręczny

W FMB było jest i będzie tak że, od tych osób które, potrafią wykonywać więcej czynności wymaga się więcej nie koniecznie za większą stawkę.(usunięte przez administratora) Tylko nie rozumiem jednego dlaczego ludzie wykorzystują tą stronę do obrażania pracowników?

Bożena
@Jeszcze Majster

I padł kolejny rekord wpisów.

Anty
@Jeszcze Majster

Bo w twarz nikt nic nie powie tacy ludzie każdy odważny przez internet. Jeden chce robić grupę na Facebooku zamiast wprost o tym porozmawiać z takim podejściem nigdy nic nie wywalczymy. Ludzie są tutaj strasznie fałszywi nie ma jedności tyle zazdrość i nienawiść. Jeden z największych filozofów z systemu chłopak z CS też gra na zakładzie kozaka, a pamiętam swoje początki to ludzie mi mówili żebym na niego uważał bo lubo strzelic z ucha.

Gruby
@Adaś

Nie obrażajmy się na tej stronie mamy coś do siebie powiedzmy to w twarz ta strona służy do wyrażania opinii o firmie, a nie o sobie nawzajem. Chcieliśmy zmian to je mamy mamy nowych majstrów i zazdrość bo jednemu niby pomogła ciotka wątpię w to bo według mojej opinii nadaje się na. Majstra i nie da sobie dmuchać w kaszę pozdro dzieci internetu

Mistrz
@Adaś

Dokładnie ślepa Uliczka ????

Wyjepka

Oj córciu córciu kim chcesz zostać jak zostaniesz już dorosła? Chcę być lekarzem mieć męża cukiernika i dom na wsi... Zapomnij! Będziesz liderem u mnie w firmie a twój mąż mistrzem! Już załatwiłam! A ja ciociu? Ty też będziesz mistrzem tylko już nie dodawaj zdjęć na fb z piwem i grillowana kiełbasa... Dobrze ciociu niech tak będzie... I wszyscy żyją długo i szczęśliwie... Koniec bajki o famabie

Adas
@Wyjepka

Jeśli Twoja przepowiednia okaże się prawdą, oznaczać będzie to, że młody został omotany wokół palca. Z ludzi nieodpowiednich zmienimy na ludzi, którzy mają stanowiska, bo ciocia, bo żona. Słowa Stasia jeszcze się ziszczą i będą po niego dzwonić.

Antykozak
@Wyjepka

Ale cudna bajeczka może odważysz się kozaku i opowiesz tej osobie prosto w oczy tfu.(usunięte przez administratora)

Antyantykozak
@Antykozak

Ale dlaczego miałby mówić to prosto w twarz? Co by to zmieniło? Napisał jak napisał z lekkim przekąsem. Czy jakby powiedział to prosto w twarz to wtedy nie było by to prawda? Niestety tak jest, nie mam nic osobiście do tego człowieka, ale napewno są inni którzy wiedzą o wiele więcej o pracy w tej firmie i chcieli być na tym stanowisku. Jak był Stachu to się wybierało pewnych ludzi, teraz się wybiera inny rodzaj pewnych ludzi.

@Antyantykozak

Szczerze. Chciałbyś być na tym stanowisku? Bo ja nie zazdroszczę

Antykozak
@Stojący z boku

Dokładnie wiedział na co się pisze i koniec tematu. Chcieliśmy zmian to je mamy, pożyjemy zobaczymy

Stojacy z boku
@Antyantykozak

Jak był Stachu to się wybieralo pewnych ludzi. Ty czytasz co piszesz czy jesteś pewniakiem

Gg
@Stojacy z boku

Nie zrozumiałeś, albo nie zrozumiałe napisałem. Nie w sensie że pewnych dobrych niezastąpionych. Pewnych w sensie że Stachu wybieral sobie pewien rodzaj ludzi wszyscy wiemy jaki, nie muszę chyba się rozpisywać.

Terminator
@Stojacy z boku

Zaczęli bardziej nas pracujących szanować.Głowy poleciały .Trochę późno.Zbyt dużo krwi nam napsuli.Jeszcze wiele napraw.Tycho wie co robi.Jeszcze powinny poprawić się płace.I można będzie w tej firmie pracować.Bo jak na razie to ludzie będą odchodzić.A wydaje mi się że są najważniejsi ,bo pracują na całą firmę. A w tej chwili jest żegnaj weźmiemy nowego.W dobrych firmach zatrzymuje się dobrego pracownika a nie pozbywa.Taka rotacja nie świadczy dobrze o firmie!.Chciałbym doczekać tej chwili by to wszystko co tu napisałem się zmieniło.Odchodzą za już parę latek staży na emeryturę i ktoś poważny będzie ich musiał godnie zastąpić, mądry i pracowity.Pomyślcie o tym i nie traktujcie ludzi jak zbędnych śmieci ,bo oni właśnie reprezentują firmę.I nie będzie komu pracować bo nowy przyjdzie i po roku odchodzi na kopalnie a na tym chyba nie zależy firmie.Jeżeli będziecie traktować nas poważnie to my też będziemy traktować pracę w E- Towers poważnie.Dziękuję może ktoś mądry odczyta mego posta,i coś w tym kierunku zacznie się dziać.

Mój Boże
@Terminator

Ty masz jakieś problemy natury idiotycznej, cytuje: Tycho wie co robi, żegnaj weźmiemy nowego, poprawić płace bo ludzie będą odchodzić, nie traktujcie ludzi jak zbędnych śmieci. Weź ty się zdecyduj. Bo jak narazie to się nic nie zmieniło widocznie taki z ciebie fachowiec że Stachu cię przestał ganiać i teraz możesz odpoczywać. Kasa ta sama, coraz więcej robimy, dalej ludzie odchodzą i to jest poważny problem, którego góra nie chce widzieć. Jest gorzej i będzie jeszcze gorzej a ty piszesz ze jest lepiej.

@Wyjepka

Widzieliście jak durny Sławek z logistyka latał jak Gerda zobaczył tragedia gonił ludzi i jeszcze miał czelnosc żeby jutro ludzie na 2 zmianę przyszli wyzywa od różnych ludzie tak nie może być zróbmy coś niech ktoś z góry się gościem zajmie bo wykancza psychicznie ludzi

Max nie rób z siebie frajera widać że mu już wlazles jak mogłeś przyjść wczoraj do roboty na 2 zmianę żal Sławek jest u nas skończony

Kolega
@Marek

Uwaga chłopaki niby taki kolega a pierwszy donosiciel do Sławka uwaga o czym z nim gadacie szkoda słów wielki fachowiec tragedia idź z tym swoim kapusiem w kosmos

Max
@Kolega

Przecież od lat wiadomo że maxiu to kapuś.zawsze siedzi w (usunięte przez administratora) pie u każdego mistrza u jakiego jest. Chodzi o gada że ma wyje... ne ale tak naprawdę wszyscy wiedzą jaki jest. Taka sama jest Madzia. Słucha co gadają w narzędziowni a później powtarza u gory kto co mówi. A sam maxiu kiedyś po niej jechał że ona to i tamto a później wielka miłość. Żal. Tylko kasia i Jadzia są wporzadku "wielka dupa"i max to karierowicze. Brak słów na takich kudzi

Szpenio

Zbieram ekipę na strajk kobiet do Wawki kto chętny?

Zjem Ci kapcie
@Szpenio

Drogie dzieci, nie zaśmiecajcie forum bo jest tu już wystarczający (usunięte przez administratora) a w wolnej chwili już lepiej nagrajcie jakiegoś tik toka.

@Szpenio

Nikt z tobą gamoniu i tak nie pójdzie idź na inny portal

Szpenio

A ja tam nie narzekam na zarobki, montuje sobie segmenty na krokodylu mam elegancki samochód, wcześniej tylko wypalałem albo na VT mnie rzucano teraz mam spokój. A Ci co narzekają no cóż "brama jest szeroka".

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów