Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

T.

Tata mówi zie i tak bendziecie pracować bez podwyżek a jak się nie podoba to won z firmy. Jak ziaczniecie pracować uciwie 8 godzin to tata da na chleb i mleko. Ziawsie moziecie place zmienić jak Stasiek. Ola mówi że tylko gadacie a nic nie robicie i zieby się nie martwić. Moje koledzi z famaby mają dobrzie. Mają auta z salonu i domy i siom zadowoleni a wam cialy cias mało i malo

@T.

Nigdy nie traktowali nas poważnie i nigdy nie będą. Jesteśmy pionkami bez znaczenia. Na fmb wystarczy być i przychodzić do pracy. Możesz ściemniać cały dzień bez konsekwencji. A ci którym zależalo to się zwolnili bo nie mogli patrzeć jak taki cebula który nie nadaje się do niczego innego jak do szlifierki ma taką sama stawkę. Albo taki anzej i szewc. Na luzie cały miesiąc bez spiny a pirniadze te same. Więc jaki w tym sens? Będziemy dalej pracować tak jak płacą. 4 godziny pracujemy a 4 ściemniamy. Główny spawalnik chodzi tylko i się po głowie drapie. Zero pojęcia o spawaniu. Dobrze że jest Darek bo firma by upadła. Zarząd ma gdzieś ludzi. Menager z żoną pracują i żyją jak paczki w masle. Kryspin z żoną to samo. Grazka też ustawiona jak inni piszą. To są ludzie bez wstydu. Wybili się na czilyis plecach. Tycho otwórz oczy człowieku co tu się wyrabia! To że ci wchodzą w.... To nie znaczy się się do tej pracy nadają. Zrób porządek jak z Grześkiem Jarkiem I staszkiem. Pogoń tych pasożytów bo oni nic nie zmienia i nic nie wnoszą do firmy. Daj szanse tym co im zależy

@T.

Sławek z logistyka to na pewno twój kolega kapus na kolegów donosi pewnie siedzi u twojego tatusia w du.........

wesoly ROMEK

RZUCAM prace w niemczech i wracam do famaby.po roku pracy wubuduje dom i kupie auto z salonu.he i bede bogaty jak PABLO ESCOBAR

cygan

to w famabie bogato zarabiaja.czy sa przyjecia .sprzedawca dywanow.

Antylopa

Zastanawiam się żeby założyć grupę na fb. Grupa miałaby za zadanie pisania do mnie wiadomości a ja udostprnialbym te posty na fb oczywiście bez danych osoby która to napisała. Oczywiście do grupy zaprosiłbym bym tycha wszystkich z zarządu. Co o tym myślicie? Proszę o poważne komentarze. Może to coś zmieni bo jak na razie od iluś lat nie Zmienia się nic

Żyrafa
@Antylopa

Pomysł dobry. Tylko po co jakas grupa na fb. Wyjdź do nas. Przedstaw się. Zgłoś kandydaturę na przewodniczącego związków zawodowych. My Cię wybierzmy . I potem będziemy do Ciebie przychodzić z problemami. A Ty pojdziesz do Tycha i zarządu i je przedstawisz. Bo po co jakas grupa. Chyba ze ją nazwiemy Skowronki i będziemy sobie cwierkac od ucha do ucha. Tak powaznie antylopa to wystraszone zwierzę. Jak mozemy Ci zaufać. Podac dane . A nie mamy pewności co do Ciebie . Pozdrawiam

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Robol

Sławek z logistyka to mniej niż zero karma kiedyś do ciebie cwaniaczku wróci kapuś donosiciel na robocie się nie zna kto mu nie pasuje tak gnębi i donosi aż mu uwiężą szkoda Ola ze ty taka naiwna jesteś

@Robol

Ten sławek pewnie jest ojcem chrzestnym małego krispinka albo bratankiem Grażyny. Nic nie dzieje się bez przypadku na famabie

Lizus
@Robol

Ale jaki rogi ma

Tycho
@Lizus

Sławek masz chłopie ale czy ty jesteś chłop o to jest pytanie

Kolega
@Tycho

Oj Sławek taki mocny to ty jesteś w zakładzie ale na mieście coś cię nie widać zakupów nie robisz nie bój się koledzy zawsze cię obronie w razie czego

Sławek nie darujemy ci tego czas (usunięte przez administratora)się skończył Ola weź wywal tego gościa bo inni się tym zajmia

Yyyyyy

Jeśli Twoja mama teściowa lub ciocia pracuje w biurze to będziesz mieć dobrze. Jeśli jie to będziesz zwykłym burakiem w firmie. Ola się nadaje do cukierni ciastka robić tak jak kryspin. Ludzie bez wiedzy i honoru

Ppp
@Yyyyyy

Dokładnie! Inni pracują ciężko a tu po znajomości obstawiają sobie stanowiska ludźmi bez pojęcia.. Ludźmi bez honoru. Są poganiaczami bez pojęcia. Cała firma ma dość tej rodziny. Zero wstydu. Taka pani powinna zacząć od sprzątania i tam zostać a nie być liderem. Dobrze Grzesiek powiedział jak odchodził żeby na nią uważać bo kopała pod nim dołki. A ten co jak płaczę to mu łzy po plecach leca to jeszcze będzie kierownikiem albo wyżej. Zobaczycie.(usunięte przez administratora)

NibyNiktAKtoś
@Ppp

Ludzie! Co się z wami dzieje? Ile jadu się tu leje! Przerost ambicji nad formą! Macie wielką szansę na wykazanie się w tym w czym jesteście najlepsi. Kto wam broni ukończyć dodatkowe kursy, zdobyć lepsze wykształcenie, zdobywać kompetencje które będą docenione w firmie?! Swoją drogą - nie trzeba być mózgiem żeby podnosić swoje kompetencje miękkie, których ewidentnie brakuje większości osób tu komentujących. Chcecie coś zmienić to zacznijcie od zmiany swojego myślenia. Życie stanie się lepsze, spokojniejsze.

Perełka

Ponoć majster z logistyka straszy niewygodnych pracowników zwolnieniami ...?? Ktoś coś wie ? Czy po ustaleniu nowego modelu zarobków w zakładzie takie ustalanie przez majsta kto kwalifikuje się do podwyżki ma sens.? Jaka karierę mają osoby w famaba nie wchodzący w (usunięte przez administratora) mistrzowi?

Kolega
@Perełka

Zaraz jego wywala kto zrobił go majster na niczym się nie zna ale za to wlazi komu trzeba wywalić barana

@Kolega

Mobing na logistyku straszenie i wyzwanie młodych pracowników bo stary sobie nie pozwoli a młody się boi Sławek ale klasę pokazujesz wstyd nie ma kto się tym zająć oni zapieprzaja w strachu 8 godzin co to ma być zero kontroli co się dzieje w firmie

@Perełka

Kto jest mistrzem na logistyk? Pracuje głównej hali. Jest to samo. Mobbing i poganianie pracowników. A ten mistrz menel to już przechodzi sam siebie. Niby nie pije ale się wyzywa na pracownikach. Całe życie pił i wiadomo co robił a tu niby poważny mistrz. Żenada. Bardzo słabe wynagrodzenie. Nie ma dodatków. Ile zrobisz nadgodzin tyle. Zarobisz. Nic od firmy nie dostaniesz. Porażka. NIE POLECAM! pani z biura wiadomo o kogo chodzi ściągnęła cała swoją rodzinę i ustawiła ich na wysokich stanowiskach. Ludzi bez pojęcia. Cukiernicy mistrzami. Córka menager. Jeszcze chwila i pietrucha będzie mistrzem Faszywy gosc. Mówi jedno robi drugie. Poznaliśmy się już na nim. Cała ta firma to porażka. Polecam iść do prywaciarza obok który płaci dobrze i szanuję pracowników a nie tak jak tycho

@Marcin

Sławomir Chłopak ciągle się rozkręca ... To co piszą wyżej prawda .. mobbing ..stanie nad pracownikami .. poganianie.. A teraz odkąd zobaczył nowa tabelke plac ile to może zarobić ...jako majster to przechodzi samego siebie...gość ma problem ze samym sobą ..myśli że jest Panem famaby.--moze tak głęboko komuś siedzi. ogólnie Praca w ciągłym stresie . Może Tycho zrobi z nim porządek ????

Młody
@Kolega

To taka typowa cicha myszka za pracownika ...a po otrzymaniu szansy brygadzisty Miał jakiś okres próbny ..wykazal się zabierając chłopka co chwile premie i podpierd..innych majstrów. Typowy karierowicz..

Stojacy z boku
@Marcin

Skąd wiesz że całe życie pił? Byłeś jego materacem ?

Patryk

Cześć, czy są przyjęcia? Jak placa i atmosfera w pracy ? Pozdro

@Patryk

Najlepsza atmosfera na logistyku-- tylko u Sławka

Dlaczego?

Dlaczego ludzie uciekają z fmb? Np jeden z powodów nie mówię że jest to główny powód, ale pokazuje myślenie jakie jest na górze . W kghm za urodzenie dziecka dostaje się pieniądze a w famabie za urodzenie dziecka się je zabiera... 13 za tacierzynskie... Żenada, pozdrowienia dla przyszłego młodego ojca i wszystkich rodziców z biur którzy wymyślają takie brednie żeby dostać premie za to że inne dzieci nie dostaną.

Helga
@Dlaczego?

Dokładnie plus utrata ABS za wzięcie na telefon w sprawach rodzinnych plus utrata 25% z 13stki, czyli co jakieś ponad tysiąc PLN. Firma prorodzinna. Osoba której zależy na pracy bo musi utrzymać rodzinę patrzy na to jak jakiś żart. Wniosek szuka czegoś innego. Kierowanie się droga że połowa pracowników to alkoholicy którzy tylko myślą że brać na telefon przez melanz to bzdura, czasy które już minęły. I to jest skutek takiego działania, pozbywanie się pracowników którzy chcą i muszą zarabiać. Trzymanie ludzi którzy mają to gdzieś a jak się trafi cosblepszego i tak pójdą. Zastanówcie się nad tym i zacznijcie traktować ludzi poważnie a nie jak bandę alkoholików. Tutaj ekipa naprawdę ma potencjał.

1000 volt

I co zaloga sądzi o proponowanym systemie płac??? Zgadzamy sie czy wywalone ??? Bo smierdzi to na kilometr. Zawsze to Tyvho moze miec 400 wku----nych pracowników

@1000 volt

Za dobrze to nie wygląda, jak związki się na to zgodzą to nie pozostaje nic innego jak szukać innej pracy. Płaca powinna systematycznie wzrastać a nie przeciwnie, wymagania coraz wyższe a efektów pieniężnych brak.

@Qń

Związki podpiszą. Wystarczy popatrzeć na stawki maksymalne jakie związkowcy dostaną. Raz się zeszmacili to drugi raz im różnicy nie zrobi. Kto w ogóle ustalał te stawki i na podstawie czego? Chyba na podstawie my wam damy,a wy nam wszystko podpiszcie. Związki do wymiany

Krystyna

To jest bardzo dobra i pożądna firma

Jadwiga
@Krystyna

I jestem megaaa szczęśliwa że mogę w niej pracować i się spełniać.

Bożena
@Jadwiga

Tak???? to jest po prostu świetna firma.

Czesława
@Krystyna

Jestem zaszczycona ze moga być częścią tej firmy i mogę tu pracować, zrezygnowałam nawet z wynagrodzenia żeby się tu utrzymac

Ludmiła
@Krystyna

Czekaj... To wam płacili za to, że tu przychodziliscie?

@Bożena

Co do firmy nic złego nie mogę powiedzieć,oczywiście na Głogowskie warunki to nie jest zła lecz mogło być lepiej.Tycho wie i dobrze zaczął robić porządki.Lecz musi je dokończyć i wtedy będzie super się pracowało.Każdy wie co ma robić.Majstrowie są tu zbyteczni,chyba że zaczną pracować z nami wtedy ok.niech zostaną.Zobaczymy do czego się przydadzą.

Krysia
@Krystyna

To nie jest dobra firma. Ten kto tam pracuje fizycznie to wie o czym mowa. Dla zarządu jak najbardziej dobra firma.

Opinia

Czy można zrobić głosowanie? Tu nikt nie chodzi i nie pyta o zdanie. Co z tego że 12 osób powie ze się nie podoba. A ktoś odejmuję decyzję. Czy można prosić o zwykle głosowanie w całej firmie?

Wiadomo że związki podpiszą. Wystarczy popatrzeć jakie panowie którzy są w związkach będą mieli stawki maksymalne. Kontroler jakości-34.70. Mistrz-36.30. Spawacz metoda 121-32.70. To są stawki panów którzy są w związkachJuż pokazali na co ich stać jak podpisali postojowe. Nie ma co się łudzić- znowu się zeszmacą.

ZAŁOGA

A jeszcze jedno o załogę się nie martw zobaczymy czy system będzie ciągną robotę w sob i niedz jak nikt z załogi nie przyjdzie a o nasze zgranie się nie martw pozdrowienia

Żaba
@ZAŁOGA

Kolego zejdź na ziemię, kto nie przyjdzie na nadgodziny wy, to mało zarobisz dobrze o tym wiesz na dwudziestu pracowników 3 zmianowych na nadgodziny przyjdzie ich aż 15 osób a uwierz mi że system bez was sobie poradzi bo za dużo jest tam fachowców i specjalistów nie tak jak u was sami papudroki co wady robią na cienkich blachach i pseudo spawacze co tylko szlifierkami pracują więc pomyśl co ty piszesz

Zaloga
@Żaba

Kolego nadgodzin nie mieliśmy pół roku i przeżyliśmy tak więc damy radę nie martw się sam napisałeś że mało zarabiamy a system chce jeszcze wiecej

Abc
@Żaba

"Fachowcow i specjalistow" haha juz nie raz po tych specach trzeba bylo poprawiac. Cos Ty za jeden w ogole? Pewnie jeden z tych "fachowscow i specjalistow"

@ZAŁOGA

1 z systemu zrobi tyle co 4 paprokow z 3 zmianowki i to jeszcze będzie trzeba iść i poprawić. Macie po 20zl brutto to zamknąć się A jak nie to już do zwolnienia nygusy!

@Renifer

Kolego a czemu nie napisałeś jakie stawki ma system

@Xxx

No wiadomo że mamy lepsze stawki w systemie niż 3 zmianowa. Zaczynają się od 25zl brutto ale to mało kto tyle ma bo fachowcy mają dobrze!!

Nestle

Człowieku zjedz sneackersa

Nestle
@Nestle

Ten sneackers to dla reniferka

Od twojej starej

3 cebule na pewno przyjdą

Taa chyba na miotle

@Xxx

Nie ważne na co dla nich się liczy że w ogóle ktoś jest nawet jak jest nie potrzebny ale jest. Bo jak załoga byłaby zgrana i miała jaja to by się zapadło i w nawał roboty weekendy zrobili by sobie wolne nawet 1 miesiąc po Tak Długiej przerwie co i tak by nikogo nie zbawiło ten miesiąc dłużej bez nad godzin A tak lipa nigdy nic nie będzie bo mat....ły będą przyłazic nawet takie jak 3 cebule

rtm
@Renifer

Ty renifer sam się zwolnij paproku nie było cię rok i wrzystko było w porządku jak ci się nie podoba to wracaj do Finlandii czy tam gdzieś albo na zielony rynek

Żaba
@rtm

o odezwał się specjalista a co do renifera to on więcej zapomniał jak ty żeś się nauczył a co do paproka to chyba większego jak ty to nie ma

Zdaje mi się że renifer to nie T.T tylko R.G

Joanna
@Xxx

Zarówno komentarze powyżej, jak i ten Twój, znacznie odbiegają od tematu, na którym powinniście się skupić. Najlepiej byłoby już zatem, jakbyś zaczął dyskutować o ogólnych warunkach pracy w E-Towers Famaba Poland. Czy w tej firmie organizują Wam jakieś kursy podnoszące w znacznym stopniu kwalifikacje zawodowe? Myślę, że wiele osób interesuje ta sprawa, a więc proszę Cię o poważną odpowiedź.

@Joanna

No i co z tego że coś tam robią jak tylko stacha pupile za to podwyżkę dostają A reszta zapomnij

Nieważne
@Abc

Popieram! J...ać paprochow z systemu!!! Będziecie mieli łupke odebrać to nie dacie rady. Bo tacy z was fachowcy że nawet piątki nie potraficie zrobić.

Joanna
@Nieważne

W dalszym ciągu Wasze wpisy nie dotyczą tego, czego powinny - w tym także i ten Twój. Co więcej, muszę Ci przypomnieć o stosowaniu się do regulaminu serwisu GoWork, z którego wynika, iż nie wolno tu posługiwać się wulgarnym słownictwem. Może teraz już zechcesz napisać Nam coś merytorycznego na temat specyfiki pracy w E-Towers Famaba Poland? Może organizują tam jakieś ciekawe staże dla studentów?

NibyNiktAKtoś
@Żaba

(usunięte przez administratora) jesteś i tyle. Fachowe z czterobrygadówki to ściemniacze, z trzybrygadówki partacze. "Pany" na posługach! Średniowiecze. Tylko się przewalacie między 3 a 4 brygadowką. Dorośnijcie. Utwórzcie sobie portal na Insta lub Facebook i tam się licytujcie kto i za ile "policzki nadstawił". Jak dzieci. A w realu kawkę popijacie razem na stołówce. Popis w necie dajecie.

Robocop
@Żaba

Tak jak piszesz, z tą różnicą że są jeszcze goście z poza czterobrygadówki co by niejednemu systemowcowi (usunięte przez administratora) skopali na robocie przychodzą w łykendy nie jak niektórzy ze systemu przesiedzieć 8 godzin.Tylko (usunięte przez administratora) robią dużo więcej jak system.

Robocop
@ZAŁOGA

Niektórzy z systemu wyżej srająy mlają.

Siwy
@Nestle

Sneackers to firma produkująca buty więc nie wiem czy da radę je zjeść?

Cygan

Ostatnio chodzę i szukam sTANISŁAWA i nie mogę go znaleźć.Chłopaki gdzie on jest? ponoć pije od dwóch tygodni z cyganami na Manhattanie.

Bożena
@Cygan

Te dzisiaj jest niedziela zajmujemy się rodziną poświęcamy jej czas jak nie masz rodziny weż pieska ze schroniska i się nim zaopiekuj. Bezsensowne pisanie od poniedziałku do piątku.

@Bożena

A ciebie coś zabolało. Poto jest forum żeby pisać co komu na dusz leży ,chłopaki piszą prawdę a jak ci się nie podoba to nie czytaj i lepiej weź się do roboty.

I love System
@Terminator

Możliwe że zabolało Go to, że portal GoWork powstał do udzielania opinii na temat firmy, a nie do pisania bzdur na temat byłego pracownika. A jeśli masz chęć porozmawiać na takie śmieci to znajdź sobie forum typu Onet. A tak a-propos, to nie wiem czy wiesz , ale Terminator oznacza " uczeń pobierający nauki pod okiem mistrza" wiec zmień nick bo się pogrążasz. Pozdrawiam ,i miłego bólu (usunięte przez administratora)

@I love System

Czyli trafiłem w tej czuły punkt ,bo coś cię zabolało.Jednak uczeń przerósł mistrza.Masz szczęście gamoniu że jestem po drugiej stronie bo byś dostał pstryczka w nos za te głupoty co tu wypisujesz.Jeżeli mam coś jeszcze powiedzieć to to że jak już się tu wcześniej rozpisywałem,na robotę w Famabie nie narzekam tylko na takich gamoni jak ty.

Lm

Jak dla mnie Tycho robi wszystko źle. Ja bym zaczął od dania ludziom pieniędzy bo co z tego, że on pozmienia majstrów jak mam w uju robotę za te pieniądze, co mu da nowy majster? Tak szukam pracy gdzies indziej.

@Lm

Masz rację nie kasa nie robota.

Lala

No a jak, wystarczyło jeden podpis w kwietniu złożyć i się chłopak ustawił

2020

już glapiszon wrócił na produkcje czy od razu za bramę ??? ktoś wie ???

Krzychu

A co to się stało że wszystkimi mistrzami?

słyszałem dobre wieści wyglada na to ze wlasciciel jest mądrym człowiekiem skoro pogonił najgorszego szefa na świecie brawo

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów