Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Terminator

Nie martw się o nas roboli.My sobie damy radę.Mamy fach w ręku.Nie boimy się gdy nas zwalniają bo szybciutko znajdujemy sobię nową robotę.Gożej z zielonymi bo przed emeryturą a reszta nie da sobie rady na produkcji.Ale szykujcie się bo niedługo staniecie między nami szarymi robotnikami albo wont z E- Towers.I zobaczymy wtedy jak będziecie wysoko łby trzymać,to już jest tylko kwestią czasu.Tycho nasz przyjacielu do dzieła zrub porządek do końca,abędziemy ci wdzięczni!!!Bo mamy już dosyć poniżania poganiania mobbingu nerwów,chcemy spokoju i stabilności .Pozdrawiamy ciebie my robole z wież.

Terminator

A ty co nauczycielka języka polskiego,chyba za dobrze masz w tej narzędziowni.Może przejdziesz do nas na produkcje ,to zapomnisz jak się nazywasz.

Wypoźyczalnia

I bardzo dobrze rodziną się zaopiekuj. Spacerek.

Wanna
@Terminator

Wiesz co terminator ty masz jakiś problem, pół famaby chciało by wiedzieć co ty za kretyn jesteś. Mobbing poganianie? O czym ty w ogóle mówisz. Kłamiesz i tyle, powinni cię zablokować na tym goworku. Mam taką prośbę do ciebie, pisz w liczbie pojedynczej, nie pisz MY bo większość ludzi nie podpisze się pod twoimi wypocinami. Jak jesteś taki reprezentant to idź walczyć i powiedz to wszystko w ileś tam oczu odpowiednim osoba. Nie reprezentujesz nas, pisz w imieniu ludzi lunatyku.

@Wanna

Bo cwaniaczku co wzięli się wam zielonym za tyłki to chwilowo jest spokuj.Spokojnie niedługo pujdę i powiem jakie byliście cwaniaczki i ludzi gnębiliście.Co tak dobrze było że tylu fachowców z tąd odeszło.Pytam się .Jeszcze będziecie płakać.I odpowiecie za wszystko.

Opinie

Gdzie Ty z takim niedorozwojem mózgowym chcesz robotę znaleźć??? Pracuje tu od kilku lat nie czuje presji ani żeby ktoś nade mną w biczem stał, robię co mam do zrobienia i dziękuję i nie wymaga ode mnie zebyn zapierdzielał przez 8h aż nie zaleje się potem jedyne co sprawia że szukam pracy to pieniądze bo za to co się tu produkuje mogłyby być znacznie lepsze i większosc co stad odeszła, odeszła za lepszymi pieniędzmi i tyle w temacie, nie rób sensacji i weź ktoś mu podrzuć wirusa niech mu ten smartfon splonie bo aż oczy bolą kiedy czytam jego wypociny.

@Wanna

Tycho nasz przyjacielu jeżeli czytasz ,daj nam majstrów na produkcje a my postaramy się zrobić z nich wspaniałych fachowców .Jak wiesz część z nich pracowała na produkcji .Dlatego nie zwalniaj ich tylko daj ich nam tutaj na produkcje na pewno powinni się sprawdzić my tego już dopilnujemy.Dziękujemy!!

FMB

Wszystko co źle zbudował stachu podzielił ludzi zrazil ludzi do pracy w famabie dlaczego jeden zarabia 5tys a drugi 3tys dlaczego ja się pytam jest dużo jeszcze do poprawy tycho pokazałeś że nie boisz się podejmować trudnych decyzji masz jeszcze sporo pracy żeby naprawić to co zepsuł stachu trzeba zacząć od rozwiązania systemu sam dobrze wiesz że system jest nie potrzebny musisz wyrównać system płacowy tylko tak można uratować famabe co do majstrow sam wiesz kogo ludzie nie trawia

Fachowiec

To dlaczego jeszcze tam pracujesz? Masz fach w rękach to co Cię trzyma jeszcze? Pracy jest dużo w tym zawodzie. No chyba że nic nie potrafisz to się bój dalej i siedź za 3000 i czekaj bo Ci wasz tycho najwięcej da.

Haha

Jak mnie rozbraja jak ten system ogłasza się mianem "lepszych". Połowa z tych "lepszych" nie potrafi dziurki zaspawać i wyszlifować niedorajdy

System
@Haha

Niedorajda 5000 fachowiec 2700 buhuhu

@FMB

Tak zgadzam się w ????%

@System

Oczywiście tak zgadzam się że nie ma sprawiedliwości.Ale kolego jeszcze poczekajmy niech Tycho skończy robić porządki,jeszcze nie skończył,może będzie lepiej.

Nadgodziny

Że niby Łodyga był dobrym mistrzem? Z tymi swoimi humorkami? Niech się teraz chłopaki na lakierni z jego humorkami męczą :)

Lucek
@Nadgodziny

Robert i humorki? Ty chyba masz coś z głową... Facet reczowy i pozytywnie nastawiony

Nikt2

A skąd wiesz że tych dwóch zostaje?

Soboty i niedziele
@Lucek

Aaaaa bo Ty chyba jesteś od niego ze składu w CS'a, to faktycznie dobra atmosfera tam byla

Terminator

W czym byli,dobrzy ?.Jedynie Piotrek nie wdawał się wkonflikty z ludźmi tylko jego mi szkoda .

Konkubina

Czy ktoś się orientuję czy Darek dostał już wypowiedzenie? Bo chciałem to uczcić i nie wiem czy już moge:)

Taito

Nie siej plot. Jeszcze nie dostał. Wszyscy czekamy

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Miszcz mórarki.

Naprawdę jest tak kiepsko? W barze slyszalem typa, ktory byk szczęśliwy bo sa jakies zupki z automatu, a po pracy jakas deszczownica. Jak widze jego euforię, to chyba sie przyjme do pracy.

Barszcz
@Miszcz mórarki.

Szkoda mi Ciebię. Naprawdę. Ale Ty musisz być zakompleksiona osobą. Naprawdę mi Ciebie szkoda.

nowy

witam chciałem złożyć podanie do famaby ale czytając te wpisy to się zastanawiam czy warto naprawdę jest tam tak źle. jakie są tam stawki

Typowy spawacz
@nowy

Narzekają nieroby i pazerni , nie jest idealnie ale też nie ma co narzekać ( zależy na jaki dział trafisz ) przyjmij się porobisz 3 miesiace i zawsze możesz się zwolnić

@Typowy spawacz

dzięki jeszcze się zastanowię

Stach
@nowy

Zależy gdzie teraz pracujesz i na czym ci zależy.napisz coś więcej. Tu zarobisz koło 3 tysięcy. Praca bez wentylacji. Zła atmosfera. Na początku się nie narobisz. Ale może być tak że za jakiś czas cię zwolnią bo nie będzie zleceń. Więc jak masz dobra pracę w tych pieniądzach w normalnej atmosferze to daj spokój z famaba. Nikt cię tu nie doceni.

Typowy spawacz
@Stach

Jak nie ma wentylacji jak na hali D zamontowali wyciągi z silnikami od odrzutowców. Dobrze że są , raczej nie spełniają swojej funkcji ale za to podnoszą poziom hałasu który i tak już jest za duzy

@Stach

chciałbym stabilności i godnej wypłaty ale z tego co piszecie firma nie daje ani jednego ani drugiego

@Stach

A doświadczenie mam przy spawaniu wiatraków i dzwigow

@nowy

Tak jak tu kolega napisał.Możesz spróbować .Jeżeli czujesz się na siłach polecam .Bo będą przeprowadzać rekrutację.Nie jest źle.Pokażą co masz robić wytłumaczą .Masz miesiąc na naukę.Chyba że jesteś tak zdolny że po tygodniu będziesz pracował już sam.Bo i tacy też tutaj pracują ,ludzie z pasją.Którzy lubią spawać ,montować.,pojętni.Są tu mile widziani.

@Terminator

jestem pewien że dałbym radę ale za takie pieniądze to strata czasu tymbardziej że jest to ciężka praca i w ciężkich warunkach

Stary
@nowy

Jeszcze podania nie zlozyles Ty już wiesz jaka praca i jakie warunki. Przestań się ośmieszać pajacu bo to nawet tragiczne nie jest.

@nowy

Ciekawe zks praca w ciężkich warunkach i w nie milej atmosferze. Lepiej iść gdzieś na magazyn albo na budowę. 3 tys można wszędzie zarobić a na budowie nawet 5. Wynagrodzenie i atmosfera. Na famabie jest. Na poziomie 1/10 nie docenia cię nigdy. Jeśli jesteś doświadczonym spawaczem z zaplecz m doświadczeń to wiesz o czym mowa. Będziesz zarabiać tyle co młody po kursie a będziesz robić wszystko a młody będzie stał i dlubal słonecznik i grał. Na telefonie za te same pieniądze. Szukaj dalej kolego i nie zawracaj sobie głowy famaba. Spawaczy się ceni a na famabie tylko gonią bo jak nie ty to za brama 100 czeka na twoje miejsc. Twki podpisania jscie Stasia. Prawda taka że gdyby nie famaba to szef by cebulr na targu sprzedawał. Zarząd myśli że to cudowne dziecko. Ale tak naprawdę nie potrzebujemy szefa i. Mistrzów którzy się nie znają na pracy. Sami sobie poradzimy. To są nieuki i nie potrafią nawet wolnego wypisać bo Staś musi podpisać bo będzie ochrzan. Póki Stachu jest szefem nie będzie dobrze na famabie. Człowiek k się nadaje do dojenia kóz w Kazachstanie. Może nawet jakąś zaliczy jak dobre zagada. Poza tym może trawie mi na działce kosić a nie rządzi c famabw. Tak samo jak małgosia i ola której. Mama załatwiła pracę. To rodzinna firma. Mąż pracuje w kontroli bo mu żona załatwiła. A tak naprawdę to nadaje się byki paść. Znajomości i znajomości nic więcej sirmni liczy. Tyłu fachowców się zwolniło prze parę zarząd chowa głowę w. Piasek. Ci co się szanuje odchodzą sami... Helwig... Różan... Czop... Dyzio... To były osoby które pracowały ileś lat i odeszły bo miały pieniądze takie jak świerzy. Nie polecam famaby. Chyba że jesteś po kursie na utrzymaniu rodziców

MeeMee

I przez 10 lat jak ta (usunięte przez administratora) z firmy do firmy. Szkoda mi Ciebie. Ani kariery ani pieniędzy żadnej stabilności. Naprawdę mi Ciebie szkoda Ty nie baranie.

@MeeMee

przechodzę tam gdzie lepiej płacą nie masz pojęcia o czym piszesz bo pracując w różnych firmach nabierzesz więcej doświadczenia a kariery niechce robić tylko zarabiać dobre pieniądze tak jak teraz

25zl za godz

@Marcin

rozumiem ze to na rękę 25zl i nie wlicza się w to żadna premia itd.

@Marcin

Nie, nie jestem nowy,

@Mr. Bin

I mam więcej niż 25

Fmb

Tyho naprawdę masz jaja teraz pora na następny krok likwidacja systemu i mistrza Dariusza

@Fmb

Ta piorytet kolego likwidacja systemu ! Jest wogule niepotrzebny i to już.Wtedy będziemy bardziej równi i nie będzie między nami podziałów ,a tak to jest niesprawiedliwość.Czyli natychmiast trzeba rozwiązać system jeżeli Tycho to czytasz zrób z tym porządek.

System
@Terminator

Priorytetem dla Ciebie to powinna być wizyta u specjalisty. Czytając Twoje posty ciężko było by się znizyc do Twojego poziomu

Ohcyt
@Terminator

A może wprowadzić system dla wszystkich?

Ola

Panowie skończcie ta guwno burze ze system lepszy. Jesteśmy równi! Powinniśmy zarabiać godnie od poniedziałku do piątku. Musimy być zgrani a nie jeden z drugim się kłócić. Pracujemy w ciężkich warunkach więc powinniśmy godnie zarabiać. Każdy adekwatnie do swoich umiejętności. Priorytetem jest usunąć Darka ze stanowiska mistrza. (usunięte przez administratora) się nadaje do obory świnie karmić a nie na famabe. Polać my siły i pokażmy temu bucowi że zrobimy wszystko żeby nie był mistrzem. Nie bójcie się pisać!!!!

Haha
@Ola

Ale tu się nikt nie kłóci po prostu Panowie z systemu wbili sobie do głowy, że nie wiadomo kim są. W systemie jest paru dobrych fachowców ale w 3 brygadowce też jest wielu chłopaków którzy posiadają dużo większe umiejętności a przede wszystkim przykładają się do pracy a ich zarobki są marne w porównaniu z niektórymi paprokami z systemu i o to tu chodzi.

@Ola

Brawooo!,Brawooo!,super ,prawdziwa wypowiedź,na to co się tutaj dzieje.Dziękuję za posta i proszę o więcej tego typu wypowiedzi,Ola masz jaja podzielam twoją opinię ,nara pozdrawiam.

Z czego wy się cieszycie Stachu był h... każdy to wie i pewnie sobie na to zasłużył ale młody nie zwolnił go dlatego żeby pracownikom było lepiej tylko dlatego że się stawiał i go nie lubił (zresztą nie pierwszy raz tak zrobił) . Dał prosty przekaz kto się będzie stawiał zostanie zwolniony a tu co eskalacja żądań zwolnij tego czy tamtego on ma nas głęboko gdzieś ????

Terminator

Co ty (usunięte przez administratora)stary.Jeżeli Tycho ma nas głęboko w (usunięte przez administratora)to niedługo nie będzie miał kim(czym)robić.Z tego co słyszę połowa ludzi poskładała podania do innych firm.A druga połowa zastanawia się nad inną robotą.Bo jeżeli nie będziemy mieć szacunku spokoju stabilności,a nie myśleć że nas zwolnią to po co się tak męczyć.Lepie znaleźdź sobie inną pracę.

WMcdonals.SpotkajmySię

Mam nadzieję że czyta. Poniżałeś pracowników. Poniżałeś związki zawodowe po co tam chodzą . Przypomnę Twoje słowa. Związki chodzą jedynie aby zmienić dostawcę wody z Ustron….. na Zywiec Zd… . A może zmieniły na lepszą . Ty już się nie dowiesz Poniżałeś sprzątaczki . Poniżałes dziewczyny z narzędziowni . Poniżałes suwnicowe . Poniżałes starszych kierowników od siebie. Nie było chyba komórki w pracy której się nie naśmiewałeś. Ale Takiego poniżenia jak karma wróciła oprócz Ciebie nie doznał nikt. Bez pojęcią

@WMcdonals.SpotkajmySię

Oby już w swoim podłym życiu nie znalazł żadnej pracy.Treaz jak go spotkamy na drodze będziemy mu ubliżać tak samo jak on nam tu pracującym.By niezaznał spokoju do końca swoich dni.

@Terminator

Żebys Ty taki wyszczekany był poza internetem

Zohan

Staszku Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia

@Zohan

Jednak dobro znowu wygrało choć troszkę późno,bo szkoda tylu fachowców którzy musieli się zwolnić przez tego psychopatę.Może w końcu się poprawi w E-Towers.Może w końcu docenią tam niektórych ludzi zapierdalających ciężko co dnia.Mamy cichą nadzieję że jeszcze nastaną piękne dni w E- Towers.Pozdrowienia od pracusi dla szefostwa.Lecz jeszcze wiele zmian by E-Towers znowu odzyskała swój blask.

Był kiedyś fajny pomysł z tym słownikiem ortograficznym w wypożyczalni. Ciekawy jestem ilu wysokiej klasy specjalistów zostało przez nich ukaranych a jeżeli tak to czy faktycznie i adekwatnie do popełnionego wykroczenia.

@69

Tak Tycho zrobi z wami zielonymi porządek oby szybciutko bo każdy was ma dosyć.Niektórzy z was popamiętają ten zakład,do końca życia ,tak jak robicie z ludźmi zrobią i z wami to tylko kwestia czasu.U nas i tak nie macie szacunku.

Darek

Zagadka: Kto to taki? - siedzi w domu na bezrobotnym i płaczę czytając komentarze na go work:) kto zgadnie wylosujemy ciekawe nagrody :)

Angela
@Darek

Karma wróciła i do niego... Myślał że jest nie zastąpiony ale tycho pokazał mu gdzie jego miejsce... Był widziany w MC donaldzie z podaniem :)

@Angela

No w końcu ktoś bardzo mądry zrobił prządek.Wielki szacun.Lecz jest jeszcze jeden co mu donosił ten Majster pijak Darek.Jego też proszę zlikwidować też ludzi znieważał,wyśmiewał i gnębił.Przez nich kupę ludzi fachowców się pozwalniało.Dwulicowa osoba o fałszywym charakterze.Prosze też tego człowieka usunąć z E-Towers.

Nikt

Sprzedam mazdę i skodę w idealnym stanie oraz zamienię mieszkanie 3 pokojowe na kawalerkę może być na krochmalnej. Zależy mi na czasie

pijak darek

ponoć ludzie świętują od poniedziałku.bo zwolnili jakiegoś psychopatę.ale mi cię żal gamoniu.

Czy w firmie E-Towers Famaba Poland są regularne szkolenia pracownicze?

Tak są.

Koronawirus

Problem w tym że większość z was pracujących w tej śmiesznej Famabie nie ma nawet skończonej podstawówki więc jak chcecie co kolwiek wywalczyć jak tylko do takiej tyry się nadajecie..

Nauczyciel

Cokolwiek *

Polo
@Koronawirus

Was, więc, jak. O cokolwiek. W tym, że. Panie do szkoły.

@Koronawirus

Ty masz kompleks Edypa . Jesteś wyksztalcony wiesz o co chodzi. Dla pozostalych proszę poczytać na Google co to jest.

@Koronawirus

Tak gdybyśmy nie nie my tu zapierdalających na was nierobów jak piszesz wykształconych.To byś nie miał po co tu przychodzić bo nie było by do czego.Naukowcu.

@Terminator

Jeszcze chciałem dopisać.Że gdybyśmy nie my załoga ludzi robotnych ,wy zieloni nie mielibyście po co przychodzić bo nie było by do czego,mondrusie.

@Koronawirus

Dobrze że ty masz studia.A Tak naprawdę jesteś dla mnie gamoniem co się nie zna na robocie.!!.Nie wie co to jest ciężka praca!!.W życiu nie pracowałeś fizycznie ,więc się nie wypowiadam już nigdy więcej filozofie na temat pracy!!.Bo (usunięte przez administratora) wiesz o pracy!!!.Nie będę tutaj moralitetów rozpisywał.Bo szanuje tylko ludzi pracujących i ciężko pracujących.Tylko ich mogę wysłuchać bo z nimi dzień w dzień robię.A wy zieloni filozofie i naukowcy potraficie jedynieącić wodę więc się nad sobą zastanówcie.Moja rada możecie rządzić swoimi babami ,a nie nami robotami bo pamiętajcie my się zesramy ale nie damy.Nara pozdrawiam pracusi z TP i wszystkich co zapierdalają,integruje się z wami, pracusiami.I głowa do góry (usunięte przez administratora) wam zrobią.Najwyżej wezmą jakieś dzieci z drogi bez doświadczenia,Co się po paru miesiącach pozwalniają.Jeszcze raz pozdrawiam robili z TP.

Ślusarz nie spawacz

To jak, przeszkadza nam że potężna większość z nas nie ma aktualnych uprawnień spawalniczych? Jak można wymagać jakości jak sami nie potrafią dać od siebie podstawy w papierach każdego z pracowników? Napewno się to firmie opłaca ale chyba trochę wstyd co? ASP się tu robi? Spawacz na potrzeby firmy, jak się zwolnisz to jesteś ślusarz? Jak podkręcać normy to każdy wie, ale zadbać o to żeby mieć porządek w papierach pracowników? No po co...

Franek
@Ślusarz nie spawacz

A dlaczego nikt nie pójdzie do biura i wyjaśni tej sytuacji tylko tu się rozpisuje szkoda nerwów

Hah
@Franek

No właśnie chodzi o to ze problem jest znany i nie za bardzo co tu wyjaśniać, oni wiedzą ty wiesz. Poprostu spawasz bez uprawnien.

Waldek
@Ślusarz nie spawacz

Chłopie w ASP się z nas śmieją, że robimy w takim (usunięte przez administratora) ze nas ganiaja jak psow że na hali D są lustra weneckie a na dodatek spawacze w Famabie zarabiają mniej niż spawacze z ASP xD Kumpel mówił że w wrześniu 2019 wynegocjowali podwyżki i to nie 2,3zl do godziny :)

Jufasz

Mój dziadek donosił na gestapo.Mój ojciec był w ORMO.ja jestem kapusiem na famabie.donosze do majstrów,szefów i do góry.mam dobrą stawkę dostałem ją od szefa.he he he.nic nie robię tylko kapuje by żyło się lepiej.

Dud
@Jufasz

pewnie kolega z c4 ?

Norbert

Hej wszystkim tu pracującym.mam możliwość pracy w famabie. Czy mógłby mi ktoś napisać bo wiele opinii już słyszałem coś na temat szefa produkcji? Czy jest naprawdę taki zły jak mówią znajomi? Czy ten młody właściciel też taki zły? Praca ciężka? Proszę tylko o poważne odpowiedzi. Oferują mi 22 złote za godzinę i po 3 miesiącach podwyżka. Praca od poniedziałku do piątku. Trochę mała stawka i się zastanawiam bo z tego co tu czytam to dużo pracowników narzeka. Z tego co wiem on kolegów to nie polecają tu pracy. Ogólnie famaba ma bardzo zła opinie na mieście. Proszę o szczerość.

Zzz
@Norbert

Odpowiedz szczera i prawdziwa. Nie to żebym ci żałował pracy,ale nie polecam

@Norbert

Pracuje tu x lat i zaczynałem od 15 brutto. I powiem ci tak kolego.Praca dla twardzieli nie mięczaków.Jak na początek nauki to dostałeś dobrą stawkę.Do szefostwa ,nie mogę powiedzieć złego słowa,szef produkcji jest ok.to co ci powie nie owija w bawełnę, nie kłamie,więc nie musisz się obawiać.Jeżeli się sprawdzisz możesz liczyć na jego aprobatę.To nie jest praca dla obiboków nierobów i nieudaczników,bo prędzej czy później odejdą sami z pretensjami jak im tu było źle. W cale tak nie jest że syn właściciela taki zły ,jak będziesz pracował uczciwie to wszystko będzie ok.Nie masz się czego obawiać.Możesz polegać na szefie produkcji jak będziesz pracowity to nawet wyciągnie ciebie z poważnych problemów i poda pomocną dłoń.Tak jak napisałem polecam tylko ludzką z pasją spawacza i pracowitym.A nie kłamcą obiboków nieudacznikom życiowym,bo skreślą się tu z automatu sami!.Pozdrawiam wszystkich pracusiów z TP wież wiatrowych.

Pracuś
@Terminator

No czytam i nie wierzę. Kim ty jest baranie? Piszesz brednie jak tu dobrze. Jaki szef dobry. Normalnie do rany przyłóż. Smiac mi się chce jak czytam twoje wpisy. Nie pol cam tu pracy i sam składam podania gdzie się da. Mam szacunek do siebie i to on mi nie pozwala być dalej tak traktowanym. Mój czas dobiega końca w tej firmie. Jakby było dobrze to nie zwolniłoby tyłu dobrych pracowników przez ostatnie lata. Zostaną tylko pracownicy którym pasuje takie traktowanie i boją się coś zmienić. Nie pozdrawiam m cię kolego

Fredka

Makowiec ten z wypalarki co byl wczoraj na 1 zmianie

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów