Opinie o Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. w Wąsosz nowiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. w Wąsosz nowiny

Ktoś tam

Patologia,masakra i porażka nikt nie chce tam pracować ciągle poszukują ludzi do pracy i zero odzewu, szef to pajac który umie tylko klnąć i zero poszanowania dla ludzi to nie dawne czasy że na twoje miejsce jest 10 ciu pracowników tym bardziej w tej firmie

Kielczanin40+
@Ktoś tam

A na 10 pracowników ilu rozważa odejście, nawet do sąsiada po drugiej stronie drogi? Może musi firma mieć duże klopoty by zaczął ważyć słowa i doceniać słownie i finansowo vwydajnosc. Zamiast drzeć się (mobbing) że ktoś w czasie pracy maszyny rzucił okiem kto napisał sms... Zamiast czepiać się ze ktoś wolno wykonuje jedba z czynnosci - może wstawi oswietkenie jaśniejsze,, które dodatkowo nie bedzue co chwilę się psuć. Itd ird... Bareja mógłby nagrać film pt Wielki kierownik produkcji, powrót do zarządzania ludzm8 w stylu PRL

Poszukiwano osoby na stanowisko sprzątanie. Czy ktoś był w firmie Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 5300 ?

Sprzątaczka Nowy wpis

5300 chyba brutto i to przez 2 miesiące

Michał Nowy wpis

Pan chyba żartuje,tu robią ludzie na dziko i mają 17zł na godzinę netto,jak była inspekcja pracy dwa tygodnie temu to tych dziko pracujących dyskretnie wygonił do domu na czas inspekcji, on wiedział już dwa dni wcześniej że inspekcja przyjedzie,od razu sprzątać kazał wywieszki na maszynach kazał wieszać że awaria, ma kogoś w inspekcji pracy kto to ostrzega przed takim niespodziewanym najściem,stary lis,on by sobie szkłem (usunięte przez administratora) wytarł, pieron wie czy tak nawet nie robi????,jest tak chytry że Molierowski "Skąpiec " mógłby się od niego uczyć

Michał Nowy wpis

Takiego chytrego człowieka jak prezes Tadeusz to chyba na całym świecie niema on potrafi nawet stare tarcze do szlifierki zużyte przegniłe i zardzewiałe przynieść na halę i dać pracownikom z uśmiechem na twarzy jak by jednorożca znalazł, znajduje te tarcze w kałużach w błocie na placu, dziad,świnia,kłamca brak mi określeń na tą kreaturę,ostatnio rachunek za prąd przyszedł większy to pracownikom z pęsji i tak marnej że na bardzo skromne życie wystarczy potrafił po 300zł ukraść bo inaczej tego nazwać się nieda, on potrafił by własne (usunięte przez administratora) zjeść za 5 zł,stary dziadek dawno na emeryturze a taki chytry że głowa mała,słyszałem że spawaczem dostają rękawice spawalnicze raz na miesiąc i to z wielkim bólem je daje,Pan Bóg wszystko widzi i wynagrodzi mu wszystko na tamtym świecie

Ktoś tam

Kielczanin40+ Nowy wpis
@Ktoś tam

Wilk

Omijać szerokim łukiem, tragedia zimą minus 8 na hali brak narzędzi, brak jakichkolwiek świadczeń socjalych,brud smród i ubóstwo. Zarobki poraszka, praca tylko dla desperata. Zero poszanowania dla pracownika i jego pracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
Goraltk

BRAK NARZĘDZIOWNI!! BRAK MASZYNY DO GRATOWANIA I SZLIFOWANIA,

Paulina

Czy sytuacja firmy zmieniła się na plus w ostatnich miesiącach?

Kierownik
@Paulina

Tam warunki się nie zmieną, firma nie warta zachodu aby tam starać sie o zatrudnienie.Wiem bo pracowałem.

Kierownik
@Kierownik

Paula dokladnie za to moze kawe mozemy wypic kiedy juz tam nie jestesmy - huraaaa

super GOŚĆ.

Porażka, Porażka, Porażka, kręt jak nie wiem kto (usunięte przez administratora) Wszystkie opinie są prawdziwe na temat tej firmy. byłem tam pracowałem i tyle ma sie za biznesmena i z drugiej strony(usunięte przez administratora) z siebie robi. Jesli ktos chce opisze dokładniej sytuacje w Tej Firmie. obcinki z wypłaty zgadzam sie maja częste miejsce a jak tam częste przy każdej wypłacie są. Twierdzi ze nie ma dukatów jak komuś nie doliczy do 5 złotych to obetnie ale jak komus doliczy ponad 5 zł do godziny to już nie doliczy tych 5 złotych normalnie parodia. Soboty maskra za normalna stawke a chce zby pracownicy przychodzili. Zawsze popierałem aby robotę złapać za dodatkowe pieniadze w weekend niz aby przyjść w soboty. A obiecanki to ma jak i perspektywy na KORPORACJĘ ale z wszystkiego to sa tylko puste słowa.(usunięte przez administratora)

szeryf.
@super GOŚĆ.

niech cie Tadziu opisuja porazka na całej lini z tą firmą jedyny plus to jedna kobieta w szpilkach z biura. W twarz ci napluje jak Cie spotkam w cztery oczy. Grubo bedzie (usunięte przez administratora).

Bronisław
@szeryf.

Proszę Was, aby nie wprowadzać w ten wątek niepotrzebnej agresji oraz przemocy. Skupmy się bardziej na aspektach związanych z zatrudnieniem. Ja ze swojej strony chciałbym dowiedzieć się, czy firma Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego, które szukają swojego pierwszego miejsca pracy? Proszę o rzetelną odpowiedź w tym zakresie.

Szef
@Bronisław

Zatrudnij się w tym gównie bedziesz miał szkołę życia i nie daj sie walić na kasę

Wstrząśnięty-zdruzgotany

Na wstępie chciałbym serdecznie pozdrowić wszystkich pracowników którzy tam aktualnie.... hmmm, no właśnie co oni tam robią? Ciężko stwierdzić. Bo bluźnierstwem byłoby napisać że pracują. Pracuje się wtedy, gdy są do tego warunki, a w Taks Stalu?? Brud, smród i mucha Tse- Tse!!!! Nie ma w polskim słowniku takich przymiotnikow, które mogłyby wyrazić skalę dziadostwa jakie tam panuje. Nie che się rozpisywać na temat starych maszyn , odrażających umywalek, stołówki itd...poniewaz to już zostało tu opisane i dwoma rękoma się pod tym podpisuje. Chciałbym się skupic na samozwańczym i bohaterskim "prezesie" oraz jego równie wspaniałym wspólniku, który jednocześnie jest kierownikiem produkcji w tym (usunięte przez administratora). Są to ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów. Obce im są takie cechy jak empatia czy zrozumienie. Jedyne co im wychodzi i w czym osiągnęli mistrzowski poziom to oszukiwanie, kłamanie, naciąganie itd. Posiedli też tajemne moce. Potrafią w niespotykany sposób sprawić że ilość przepracowanych godzin w danym miesiącu z niewyjaśnionych przyczyn ubywa. Przepracowałeś dajmy 180 a przy wypłacie okazuje się że hola hola , nie tak prędko.... Ale żeby nie było tak smutno i źle, są też pozytywy :) uwaga jeżeli czytając ten tekst stoicie, radzę usiąść bo będzie petarda !!! A więc dają podwyżki!!! Tak, jeśli zwrócisz się z taką inicjatywa, możesz liczyć uwaga... Na 50 gr podwyżki. Argumentacja jest taka, iż nie może być drastycznych podwyżek wynagrodzeń , ponieważ budżet firmy by tego nie wytrzymał. Moje zwieracze również nie wytrzymaly, po takiej informacji. Myślę że dodatkowy komentarz jest zbędny. Mi byłoby wstyd spojrzeć komuś w oczy i zaproponować 50 gr podwyżki. Zapadlbym się pod ziemię i spalił ze wstydu. Ale nie im. Tak więc sami widzicie co się tu wyprawia. Serial można nakręcić o tym miejscu. Niech Was Bóg strzeże przed tą firmą. Amen.

były szef
@Wstrząśnięty-zdruzgotany

Tak zgadzam się bez pardonowo z ta opinia jak i z innymi. Cała szczera prawdziwa prawda, szef to kłamca, (usunięte przez administratora) i wszystkie inne słowa niecenzuralne słowa które go opisuja sa ponad wszystko prawdziwe. Pozdrawiam S.

Super
@Wstrząśnięty-zdruzgotany

Podpisuje jak autor posta, dwoma rekami pod tym postem, (usunięte przez administratora) zgliszcza i mucha Tse-Tse. Szkoda tylko jak sie przyjmowałem nie zaglądnąłem do socjalu dla pracowników - porażka (usunięte przez administratora) (nie da się tego opisać jakie sa tam warunki) jadalnia w połaczeniu z szatnią smak domowego jedzenia z fetorem skarpet pracowników brak przyszniców, woda lepsza w kiblu niż z sieci. a najlrpdxr dxef samozmwańczy prezes Tadeusz (jak to Tadeusz) (usunięte przez administratora) jakich mało powinni mu spiewać jak ostatnio Policji " wstydzi się Ciebie Kraj" Nadmieniając maszyny porazka, tokarki, automaty spawalnicze szlifierki (usunięte przez administratora) totalny ciągle psujące. brak napraw. Szmaciarstwo, polecam przejść sie na socjal i zobaczyć na wlasne oczy.

Jakie są teraz warunki pracy w tej firmie?. Czy warto starać się o przyjęcie? Czy coś się zmieniło? Bo po tych wcześniejszych komentarzach firma nie jest wart zachodu!

Goraltk

W tej firmie brakuje organizacji produkcji. Chyba w firmie nie maja o tym zielonego pojęcia. Nawet na ślusarza ich nie stać.

Borys

Zawsze istnieje możliwość zmiany pracy. Dziwi mnie to, że już nie pracują pewne osoby a jeszcze wracają na forum z tęsknoty!

Spawacz

Firma oferuje zatrudnienie na najniższą krajową... resztę wypłaca "pod stołem". Stawka 15-18 zł za godzinę dla spawacza w 2019-2020 roku to rzeczywiście nieporozumienie, kiedy minimalna krajowa wynosi ponad 11 zł za godzinę (nawet dla babci klozetowej). Skoro składki są odprowadzane od najniższej krajowej, to pracodawca chociaż powinien dać zarobić lepiej na rękę. Z tym, że ucina za kilka godzin to też prawda, utnie 5 pracownikom po stówce lub dwie z wypłaty i już jest 500-1000zł do przodu. Na ten moment 3000zł na rękę za etat to raczej norma już w kraju. Przy takiej szkodliwości na zdrowie (naświetlenie, oddychanie szkodliwymi substancjami, praca na stojąco, zmiany temperatur ciepło-zimno) spawacze powinni zarabiać chociaż 4000zł na rękę przy normalnym zatrudnieniu na umowę o pracę. W TAKS-STAL zarobisz 3000zł dymając po 10 h dziennie plus 4 soboty w miesiącu :D Jak pójdziesz na L4, bo jesteś chory, to ucina nawet od stawki minimalnej krajowej 80% (70zł to minimalna dniówka netto na L4). Warunki pracy słabe: stare spawarki, zepsute, brak narzędzi, brak obsługi sprzątającej, stara szatnia a w niej zasyfiony prysznic, pod którym strach się wykąpać, brak czystej stołówki, lodówki, by schować jedzenie latem czy mikrofalówki, by podgrzać jedzenie zimą, a że szczury biegają to też prawda. Woda z dystrybutora, po której wszyscy mają sraczkę (bo nie wymieniają filtra), a potem kibel, w którym zepsuta jest spłuczka. Pracujesz w gorącu (stroje spawacza), a latem na hali, a nie masz nawet dostępu do świeżej wody. Zlecenia pracodawca ciągle dostaje, caly tydzień straszy że nie ma roboty, a potem każe przyjść w sobotę. No to po co te soboty, skoro nie ma roboty??!! Informuje cię o tym w piątek wieczorem, jakbyś nie miał prawa mieć swojego życia i planów na weekend! Większość ekipy to alkoholicy-emeryci, którzy pracują za gówniane grosze, bo pracodawca na legalu pozwala im CHLAĆ w godzinach pracy! Nie polecam nikomu! Pracują tylko ludzie z okolic, którzy są niemobilni i wybierają ten zakład, bo jest blisko miejsca zamieszkania.

Bubu
@Spawacz

Bardzo wyczerpujacy opis. Miałem wysyłać cv na produkcję ale jeżeli spawacz na takich warunkach pracuje to ja podziękuję.

Goral

Zły system zarządzania, okropna organizacja pracy, powinien to być skansen gorzej muzeum. Stare maszyny które widziały PRL. Nowa śrutownia do kitu, nie ta technologia.

Bronisław
@Goral

Bałagan organizacyjny to faktycznie niedogodność. Czy nie ma możliwości ustalenia ze swoim przełożonym planu zadań tak żeby praca była bardziej metodyczna i uporządkowana?

Goral

Brak odpowiedniej wentylacji, brak wyciągów, niskie hale produkcyjne, brak narzędziowni. Tragedia i patologia.

Goral

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Smród, brud, przeciekający dach, (usunięte przez administratora), kierownik jak (usunięte przez administratora) brak nadgodzin. Ludzie pracują tam pijani. Brak sprzętu do sprzątania. Zepsute maszyny, frezarka. Brak odpowiedniej ochrony BHP. BHP kuleje.

Ta firma to kosmos jakieś nieporozumienie, myszy latają po szafkach po całej szatni,smród niesamowity,jak oni na tej stołówce coś mogą zjeść,tam śmierdzi jak w kiblu a (usunięte przez administratora) taki że masakra, pęsje takie że na bardzo skromne życie starczy dla kawalera którego mama i tata żywi,zarobisz 2200zł to skacz i się ciesz, to nie firma to stan umysłu, uciekać jak najdalej (usunięte przez administratora)

Lacky luck

Firma oferuje zatrudnienie na zasadzie najniższej krajowej plus premia której nigdy nie ma wiec jeśli ktoś chce zarabiać 12 zł /godzinę niech idzie i pracuje tylko niech liczy każdą godzinę bo potrafią z wypłaty zabrać kilka godzin.Na potwierdzenie moich słów proszę popytać pracowników.Każdy to potwierdzi.Premię dostaje sie tylko wtedy gdy będziesz przychodzić w każdą sobotę i najlepiej zostawał na nadgodziny które są platne normalnie.Można zapomnieć o pięćdziesiątce czy setce platnej jako nadgodziny.Jak nie wyrobisz 200 godzin to gòwno zarobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. - Wąsosz nowiny

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o.?

Zakład Wyrobów Stalowych Taks Stal Sp. z o.o.