Opinie o Kr3 w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kr3. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kr3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kr3 w Gdańsk

edzia

jak ktoś chce zarobić fajną kasę i się nie przemęczyć:) to polecam, ja już kilka miesięcy pracuje i zarabiam super ,odkładam kase , chce popracować jak najdluzej bo gdzie znalezc prace z takimi zarobkami?

megi

ludzie z zazdrosci zawsze beda gadac i bedzie im zal sciskal, ze sie komus powodzi. Firma bardzo spoko, pracowalam kilka miesiecy, jednak wyjechalam poza tereny kraju, aczkolwiek niejednokrotnie zaluje, bo bylo naprawde fajnie, a co najwazniejsze pieniadze sie zgadzaly.

jessi
@megi

ja też musialam wyjechac, bo mój maż jest na wyspach i tesknie za klubem, za praca, za dziewczynkami, no i co najlepsze - za kasa, w londynie tyle nie zarabiam :(

sylwia
@jessi

o kurcze:( o szybko wracaj do Polski!:) na pewno praca na Ciebie czeka!:)

zadowolona

Ja również, pracowałam niestety teraz mam egzaminy na uczelni, ale wiem ze wróce i mam nadziej ze miejsce dla mnie bedzie czekało:-), dla mnie super, dziewczyny bardzo wyluzowane, kasa spoko, umowa i pełne ubezpieczenie a nie jak wczesniej pracowałam w supermarkecie zarabiałam 1200zł zasuwałam 7 dni w tygodniu i nic z tego nie miałam oprócz odcisków na rece. a teraz dzieki kasie zarobionem opłacam sobie studia, stać mnie na wyjscie ze znajomymi, rewelka

mycha
@zadowolona

no fakt, tu jest na lajcie klimat, wiekszosc dziewczyn w podobnym wieku wiec fajnie sie dogadujemy wiaodmo ze jest duzo roboty jak wszedzie czy to strip klub czy praca w hotelu czy w kawiaraence to gatsronomia pozostaje gastronomia;) pracuje sie po kilkanascie godz jestem kelnerka wiec musze caly czas dbac o te stoliki,gosci itd ale ja uwielbiam ta prace tymbardziej,ze studiuje tu jest elastyczny grafik a tez kasa mega fajna bo mam tygodniowki po800-900zł

stejsi
@zadowolona

podzielam wasze zdanie :) nigdy wczesniej nie zaranialam takich pieniążków jak tutaj :)

aga

Świetna firma, która pozwala zdobyć doświadczenie i na dodatek wyszkoli, jak się komuś nie chce pracować to nie będzie zarabiać!! najlepiej to iść i wylewać swoje brudy na innych!

karolina
@aga

pracuje w firmie jako hostessa:) zarobki są super!

alis
@karolina

apropo wypłaty - to prawda że faktycznie tydzień po tygodniu macie pieniądze?

Aga
@alis

moja bajka z rozmowy trwa nadal więc oby więcej takich bajek :) skoro osobą, którym było tak źle mogą się wypowiadać to dlaczego my nie możemy, skoro jest wszystko ok :)

Hostessa

Cześć dziewczyny, byłam na rozmowie w Gdańsku,przywitała mnie bardzo ładna i elegancka Pani, opowiedziała o klubie, o pracy, bardzo dokładnie, że na końcu gdy zapytała czy mam jakieś pytania, nie wiedziałam o co, bo ta Pani od A do Z przeprowadziła rozmowę. Stresowałam się, ale bez powodu!

Czym się zajmuję Co robię w wolnym czasie Zainteresowania Oczekiwania finansowe

Nik

Dziewczyny! Opinie polecam wyrobić na własnym doświadczeniu:) masz 20 lat? Nigdzie Ci nie dadzą zarobić 1200zł za tydzień pracy:) a takie właśnie pieniądze zarabiam na promocji w tej firmie:) na pół etatu:) pracuję sobie 4 może 5 dni w tygodniu po 5 godzin, mam elastyczny grafik i co tydzień na moje konto wpływa sumka około tysiąca złotych:) Moi starzy tyle nie zarabiają!:) hahaha i żaden wstyd:) niech się wstydzą Ci co tyle mają miesięcznie i wyciągają kasę od rodziców! ja firmie nie mam nic do zarzucenia:)

paulina

ja miło wspominam prace w tym klubie.. mimo,że bywało rózznie zawsze wracałam do domu zadowolona :) " Kasa swietna- i zawsze na czas..

stelka
@paulina

pieniążki świetne:) polecam wszystkim, atmosfera super:)

aniaa

Super praca polcam ! Jestem kelnerka naprawde dziewczyny jana praca

olenkaaa

Hej :] ja tez moge zostawic kilka pozytywnych słów o tym pracodawcy , mimo , że już jakiś czas nie pracuje mimo wszystko miło wspominam.. tyle poznanych fantastycznych osobz którymi w dalszym ciągu utrzymuje kontakt... nawet nie wiem czy można nazwac to praca :) he raczej dobra imprezą! Każda z was która się zastanawia mam rade- nie czytajcie tych głupich komentarzy bo niektórzy piszą po złości tylko idzccie i same sie przekonajcie. Zobaczycie , że miałam racje:)

kinga sad
@olenkaaa

miło słyszeć dobre opinie o miejscu pracy :) ja pracowalam tam 4 miesiace temu, przeniosłam sie ze względów zdrowotnych :( ale miło wspominam ten czas!:)

kasia

Pracowałam w jednym z klubów jako hostessa. Niestety musiałam zrezygnowac z powodów osobistych. Fajna atmosfera, praca tez spoko. Siedzialam, dobrze sie bawilam, pilam drinki. Jak na imprezie, wiec spoko, jak pozalatwiam wszystko to na pewno wroce, bo fajnie sie pracuje naprawde.

irmina
@kasia

eeejjj:) promotorki zarabiają 1000 zł tygodniowo ??:) bo nie wiem czy sie na to pisac, ale chyba takkk:)

maja
@kasia

możesz pić tam drinki :)?

bywalec
@maja

Hej współpracuję z firmą:) Najlepsza potrafi zarobić nawet 1600 tygodniowo:) jeszcze nie doszłam sama do takich wyników ale tysiąc już nie raz mi się udało:) jestem pewna, że do sezonu będę jeszcze lepsza:) wystarczy chcieć:) nigdzie tyle nie zarobisz w wieku 20 lat, więcej niż moi staruszkowie:)

Aga
@irmina

Hej :) zależy od dnia tygodnia i miasta, ale średnio 800 - 900zl tygodniowo :)

miskaa

no ja tez pracuje jeste,m promotorka dla mnie to najlepsza fucha:) bo jeszcze sie ucze zaraz mam mature a chcialam zarobic na jakies konkretne wakacje i wysyslam cv a w trakcie szukania zagadala mnie dziewczyna na fb i zaproponowala prace i spotkanie to umowilysmy sie i tak juz 3ci miesiac pracuje hehe super grafik bo zawsze co tydzien podaje dni w ktore moge pracowac z reguly na 3dni jestem czasem 4 i po4-6godzin wiec indealnie pasuje to do mojej nauki no i kasa super bo od kazdego wejscia mam pieniadze za nocke mam 2,3stówki czasem wiecej wiec za miesiac 3tys i wiecej mi wychodzi zarabiam w sumie wiecej niz moja siostra jako zastepca kierownika w benetonie gdzie ma mega odpowiedizalnosc i pelny etat hehe pozdrowienia dla 3city:-)

pola
@miskaa

hej :) jak zarobki na kelnerce?

lajla
@pola

jeśli chodzi o zarobki na kelnerce to około 700 - 900 zł tygodniowo

wika
@lajla

no ja mam wiecej pow tysiaka tygodniowki na kelnerce ale pracuje na 5dni w tyg

Dżasta

Hostessa reklamuje alkohole, zachecasz klientow żeby skorzystali z oferty, czyli kupowali alkohol.

magda
@Dżasta

hostessa jest też odpowiedzialna za pomoc kelnerską :) jest prawa reka kelnerki :)

Lola

A co robią takie hostessy?

mala

Ja przeszłam pozytywnie szkolenie i od tygodnia pracuję już na placówce. Dziewczyny są w porządku, ludzie z centrali też. Dużo mi pomagają.Jak będzie tak dalej to czuję, że trochę tu zabawię:)

moniaaa

ja bylam na managerce byly dwa etapy,spotkania na poziomie rekruterka przygotowana nie powiem mialam stresa choc mam duze dowiadczenie i sama nie raz rekrutowalam;) ale przeszlam i wyjechalam na szkolenie ale tam bylo tez na koordynaorke szkolenie a od tego sie zaczyna bo trzeba poznac kazde stanowisko jak chce sie byc menagerem no i ta koordynatorka jakos tak mi sie spodobala,poczulam hmm to cos hehe i szkolilam w tym kierunku i juz skonczylam drugi miesiac prowadze juz zepsol promotorski i jest naprawde fajnie, a kasa podobna bo tez mam prowizje i ok2tys za tydz mi wychodzi ;D

alicja_117

Hej, idę dzisiaj na rozmowę na stanowisko Managerki, była któraś z was może?

elwira

Ja również podzielam opinie powyżej, najważniejsze wymagania spelniaja czyli kasa na czas umowa i tak jak sie umawialismy podpisujac umowe ze wszystkiego sie wywiazuja.

kama
@elwira

ja tez tu pracuje i mam kase na czas sa tygodniowki wiec spoko bo kasa jest na biezaco rozliczana:) no a zarobki mega fajne wiadomo jak sa prowizje zawszesie wiecej zarobi zaczynalam na kelnerce a teraz jestem hostessa bo jeszcze wiekszy hajs wyciagam w tygodniu od 6,7stowek w gore a idzie sezon wiec ponizej tysiaka nie zejde dla mnie rewelacja bo takiej kasy nigdzie nie zarobie bedac studentka,polecam!

Mikae
@kama

Hej ja pracuję już jakiś czas, owszem na początku również obawiałam się, zastanawiałam się czy jechać na szkolenie, oczywiście czytałam fora i te wszystkie negatywne komentarze, ale pomyślałam, że wolę się sama przekonać. Pojechałam, miło zaskoczona, szkolenie na poziomie, ukonczone pozytywnie, praca nie należy do łatwych, ale kwestia wdrążenia się, mi odpowiada, wynagrodzenie terminowo, bez jakichkolwiek przesunieć czy zamrożeń i co najważniejsze - wysokie.

Kreatyna
@kama

możesz mi podać namiar ? bo chce się tam dostac

kaska

hahaha, kto to pisze takie bzdury? chyba laski, ktore nie nadaja sie do niczego, pracuje tam, sklamalabym gdybym napisala ze jest mi zle, kasa jest ciagle bez opoznien, kierowniczka w klubie fajna, laski tez, i wazne ze na umowie i pelnym ubezpieczeniu!!!!

martusia15

Ja tam pracuje i nie narzekam, a wszytskie oponie są jak dla mnie wymyślone przez zazdrosnych ludzi!! I nie ma już żadnych przesunięć , dostajesz kase co tydzień !!

zuzii
@martusia15

co Ty opowiadasz, w Kr-3 nie ma żadnych przesunięć, ja wypłaty dostaję co tydzień ! a przez pierwsze 2 tyg pracy dostawałam kasę codziennie

Kat

Witam was wszystkich pracujących dla Eventu i jak i tych, którzy się nad tym zastanawiają. STANOWCZO ODRADZAM! Pragnąc was uchronić przed wyzyskiem, oszukiwaniem i poniżaniem opowiem jak to wygląda od kuchni. Pracowałam w centrali Eventu więc co nieco wiem w jaki sposób traktuje się tam ludzi. 1. Po pierwsze firma mami wysokim wynagrodzeniem - jest to już pierwsze kłamstwo, z którym się spotkacie! Rekruterka czy konsultantka które spotkają się z wami na rozmowie same są okradane na każdym kroku i nie otrzymują należytego wynagrodzenia. Niestety mówią na rozmowie to co firma im karze. 2. W firmie istnieje WSPANIAŁY system przesunięć wymyślony przez tęgą głowę Pana Szybawskiego, dzięki któremu jesteście okradani praktycznie co miesiąc i nigdy nie zobaczycie obiecanej kwoty. 3, Na czym polega system przesunięć? Firma wypłaca tzw tygodniówki, co tydzień jedną czyli zarabiając np 2000 zł co tydzień powinniście otrzymać 500 zł. Może tak być przez pierwszy miesiąc, natomiast potem wchodzą przesunięcia które winne trwać 7 tygodni co oznacza że przez kolejne 2, 3 miesiące otrzymujecie co drugą tygodniówkę i w miesiącu z 2000 zł robi się 1000 zł, czasem nawet mniej ponieważ firma ubożeje i nawet tego nie jest w stanie wypłacić. 4 Firma twierdzi ( to jest kolejne kłamstwo) że pieniądze zabrane wam w przesunięciach zostają zamrożone i otrzymacie je już po odejściu z pracy. Czyli kończycie współpracę i powinniście otrzymywać kasę jeszcze przez 7 kolejnych tygodni tzw "odprawa". I w czym szkopuł? Firma nie wypłaca tych pieniędzy pracownikom, którzy odeszli bo jak twierdzi nie stać ich na to. Przekonał się o tym każdy pracownik który odszedł z firmy. 5. W umowie zlecenie którą podpisujecie z firmą w kwocie waszego wynagrodzenia jest wpisane 220 zł brutto mimo, że umawiacie się na inną kwotę. Zarząd robi to żeby uniknąć płacenia podatków od wyższej kwoty. Dlatego wielu pracowników nie zgłasza się do sądu po zaległe pieniądze ponieważ z góry myślą że sprawa jest przegrana. TUTAJ się mylą sądy doskonale zdają sobie sprawę z takich procederów i walczą o pracownika. Wystarczą świadkowie którzy potwierdzą, ze dana firma działa w ten sposób! I SPRAWA WYGRANA! 6. Dodatkowo pracuje się po 9 godzin nie po 8 jak w normalnej firmie, przecież wg szefa każdy jest nierobem i trzeba go cisnąć do granic możliwości, punktualne wyjście z pracy niemile widziane. 7. Personel w klubach jest również źle traktowany i system który opisuję stosowany jest wobec nich tak samo. Dlatego tancerki które są filarem tej firmy i powinny zarabiać bajońskie sumy, zarabiają wielkie g***o. Mój komentarz niebawem zostanie usunięty po interwencji Eventowskich pracowników i prawników, którzy uderzą do administratora strony. Mam nadzieję że jednak jak najwięcej z Was go przeczyta i przejrzy na oczy. Ps. PROŚBA DO REKRUTEREK których zadaniem jest przeglądanie for internetowych w poszukiwaniu "takich perełek" udajcie, że tego nie widziałyście bo jak dobrze wiecie taka jest smutna prawda i uciekajcie same stamtąd jak najszybciej, bo stać was na coś naprawdę dużo lepszego

roksana

ja pracuje caly czas w tej firmie w Olsztynie i nie powiem zlego slowa bo wiem ze nigdzie nie zarobie 4 czy 5 tys zl za miesiac a na sluchawkach za 900zł nie widzi mi się pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Kr3 - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kr3?

Kandydaci do pracy w Kr3 napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kr3