Opinie o Kr3 w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kr3. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kr3 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kr3 w Gdańsk

do olaa

Ola, promotorka pracuje minimum 4 godziny dziennie.

Natka
@do olaa

spoczko a Ty niby skad masz te wszystkie informacje? Pracujesz? Czy moze jesteś byłym pracownikiem? Bo wiesz ja tam pracuje od czterech miesiecy i nie moge powiedziec zlego słowa na temat tej firmy. Branża jak każda inna. Wole pracowac w klubie z genialnymi ludzmi za świetne pienidze niz w mniemaniu opinii publicznej byc przykladnym obywatelem i zasówać po 9 godzin dziennie na kasie za 1200zł hahaha tyle to ja w tydzien zarobie w tej firmie. A takie opinie jak Twoja świadczą o tym ze albo sie boisz podjac ryzyko albo zostales/as zwolniona z pracy...

Bambi

Nie wierzcie w te bzdury wszystkie zainteresowne pracą! Skoro czytasz te opinie pewnie dostałaś zaproszenie na rozmowę z rekruterką? Wiec słuchaj. Opinie pozytywne są wypisywane pewnie co noc przez pracowników monitoringu, ponieważ nikt nie chce pracować w tego typu klubach ze względu na jego złą opinie, która jest w 100% prawdziwa. Wybieraj, między fałszywymi opiniami a własnym zdrowym rozsądkiem.

Kalina
@Bambi

Możesz pracować przez 5 dni w tygodniu albo traktować to jako dodatkową pracę. Fajne mają podejście co do tego

Lucy
@Bambi

Ubaw po pachy... z tego co widzę, to Ty napisałeś/aś w środku nocy... Więc może jesteś z monitoringu? Większość postów w tym wątku jest dodawanych w ciągu dnia, więc powiedz o co Ci chodzi? Zazdrość zżera? Zwolnili Cię? Nie przeszłaś rozmowy bo się nie nadajesz? Czy o co chodzi??

olaa

ile dni w tyg trzeba pracować jako promotorka?

Nika
@olaa

Ile dni? Minimum 3 :) A grafiki są układane co tydzień i można się fajnie dogadać :D

Gosia

Dziewczyny od promocji

Hostessa

Cześć dziewczyny, byłam na rozmowie w Gdańsku,przywitała mnie bardzo ładna i elegancka Pani, opowiedziała o klubie, o pracy, bardzo dokładnie, że na końcu gdy zapytała czy mam jakieś pytania, nie wiedziałam o co, bo ta Pani od A do Z przeprowadziła rozmowę. Stresowałam się, ale bez powodu!

Czym się zajmuję Co robię w wolnym czasie Zainteresowania Oczekiwania finansowe

Sara

Melexa????? I kto nim jeździ?

do_karla1

Co ty mowisz???????? serio? to promotorki tak zarabiaja? ja z polowy bylabym zajarana! a w gdansku tez tak jest??????

amelia
@do_karla1

W gdańsku też tak jest :) Ja pracowałam ponad rok i absolutnie nie narzekam, a nawet zastanawiam się nad powrotem :) Super sprawa

karla1

HEJ dziewczyny, ja pracuję w Gdyni, jestem promotorką i powiem Wam, że dostałam ostatnio tysiaka za tydzień :) fajsko :) lubię moją pracę

kasia

ja pracuje w desire w gdansku w sumie dopiero2tyg ale jest duzo ludzi,klientow,zawsze pracowalam w gastro tu tez jestem na kelnerce i jest co robic ale kasa wlasnie jest dobra mialam juz dwie tygodniowki 7 i 9stowek no wiec na poczatek jak dla mnie super

Ilona
@kasia

Na pewno lepiej idzie zarobić w dużych miastach. W Krakowie dodatkowo dużo turystów się kręci.

weronika

Ja pracuje w Krakowie tam najlepiej :) dużo ludzi przychodzi do klubu

Aska

już nawet po 2 tygodniach pracy możesz mieć 150 zł, to zależy od tego jak dobrze pracujesz a to nic trudnego ;)

Ninka
@Aska

Pewnie że nic trudnego, przede wszystkim trzeba chcieć :) a że praca jest przyjemna to łatwo to przychodzi :)

Patrycja

A po jakim czasie dochodzi się do tych 150?

Edyta

Ale też musiałaś jechać na szkolenie czy po prostu to był awans?

Aga
@Edyta

Każdy jedzie na szkolenie, nawet osoby z awansu , bo to jednak bardziej odpowiedzialna praca i jakąś wiedzę trzeba mieć :)

daria
@Edyta

każdy kierownik musi przejść szkolenie, to bardzo ważne, by była to odpowiednia osoba

Nika
@daria

A jak to szkolenie dokładnie wygląda? wykorzystują na nim mocno?

Iwona

Ja też pracuję od niedawna i jestem zadowolona, żadnych przesunięć, pieniądze na czas. Wszystko w porządku

ala
@Iwona

no ja tez mam normalnie kase co tydz,nie ma jakis przesuniec nie bardzo kumam o co w tym chodzi ale tutaj sa tu tygodniowki ja od neidawana pracuej 5ty tydz idzie ale zadnych opóźnien nie bylo

olka

Iga,a ja ide wlasnie na spotkanie na promocje,powiesz jak wyglada ta rekrutacja?

iga
@olka

spoko, pyta co robisz,gdzie pracowalas,jakie masz plany,czy sie uczysz itp ale na luzie bo przeszlysmy na ty;) ja nie mam duzego dosw dorywczo sezonowo zawsze pracowala bo dopiero pierwszy rok studiow koncze ale to nie mialo znaczenia,tej pracy kazdy sie nauczy:) tylko wiesz usmiech i wrzuc na luz:) napisz jak było

iga

wyslij,co masz do stracenia nic a moze zyskasz robote, ja pracuje dopiero drugi tydz ale jest spoko,najwazniejsze,ze kasa na czas takze jest oki a co do pracy ja jestem promotorka,dla mnie dobra opcja bo mam uczelnie w dzien i biore po3,4zmiany przychodze zazwyczaj na5godz a juz pierwsza tygodniowka 670zł prawie 7stowek to w miesiacu ze3tys wyjdzie:)

Zola

Kurcze też bym chciała tam zacząć pracować ale trochę się obawiam. Nie wiem czy wysyłać to CV czy nie:(

Tak jest ubezpieczenie :) najlepiej wybierz jakieś większe miasto, ja pracuje w Białymstoku, zarabiam koło 3 tysięcy ,a tancerki dwa razy tyle albo i wiecej czasami.

Dagmara

Moja bajka też trwa:) Fajna praca, nie ma co

margolcia
@Dagmara

hej,a jakie miasto Ci odpowiada? Prawdę mówiąc każde ma coś do zaoferowania, każde ma swoje atuty i w każdym zarobisz duże pieniążki :)

Ninka
@margolcia

Ja pracuję w Gdańsku i na prawdę można tu super zarobić :)

Małgorzata

Wita dziewczyny pracujące w tej firmie, mam pytanie, planuję wyprowadzkę do innego miasta i chciałabym pracować w ej firmie, kktóre miasto da mi największe możliwości zarobku?

Kicia

Ubezpieczenie tez jest w tej firmie? Super

Zostaw merytoryczną opinię o Kr3 - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kr3?

Kandydaci do pracy w Kr3 napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kr3