Opinie o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice w Niekłonice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice o rekrutacji.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice w Niekłonice

baner wywiady
Marta Nowy wpis
Inne

Dziś na Farmie Niekłonice odbyła się komunia mojego dziecka. Impreza była wspaniała! Bardzo smaczne jedzenie w dużych ilościach! Przemiła uczynna obsługa. (dziękuję Panowie ). Pięknie przystrojona sala. W ostatniej chwili zażyczyłam sobie bez w wazonach i były piękne bukiety bzu w wazonach! Pani właścicielka przemiła osoba nie wydziwia i nie liczy przedziwnych opłat korkowych ,tortowych, kawałkowych itp. Bardzo dziękuję jeszcze raz!

gość Nowy wpis

Na Farmie w Niekłonicach organizowałam swoje wesele, wszystko było znakomite, tak jak z mężem zaplanowaliśmy. Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła gotowa pomoc we wszystkim o co poprosiliśmy, właściciele to wspaniali ludzie, wprowadzają cudowna rodzinną atmosferę. Będziemy wracać tam z rodziną. Wspaniałe miejsce które mogę polecić.

Jaco

Byłem na uroczystości organizowanej na Farmie Niekłonice. Niestety nie będę wspominał tego pobytu pozytywnie, a powodem była ogromna ilość much na sali. W pewnym momencie na moim tależyku naliczyłem 12 much. Obsługa nic sobie z tego nie robiła mimo próśb o interwencję. W związku z tym impreza została skrócona i przeniesiona w inne miejsce. Będę omijał to miejsce.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice - Niekłonice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 51
    76-024 Niekłonice
  • NIP: 4990298689 REGON: 320821309
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice
Przejdź do nowych opinii