Opinie o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice w Niekłonice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice o rekrutacji.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice w Niekłonice

Marta Nowy wpis
Inne

Dziś na Farmie Niekłonice odbyła się komunia mojego dziecka. Impreza była wspaniała! Bardzo smaczne jedzenie w dużych ilościach! Przemiła uczynna obsługa. (dziękuję Panowie ). Pięknie przystrojona sala. W ostatniej chwili zażyczyłam sobie bez w wazonach i były piękne bukiety bzu w wazonach! Pani właścicielka przemiła osoba nie wydziwia i nie liczy przedziwnych opłat korkowych ,tortowych, kawałkowych itp. Bardzo dziękuję jeszcze raz!

gość Nowy wpis

Na Farmie w Niekłonicach organizowałam swoje wesele, wszystko było znakomite, tak jak z mężem zaplanowaliśmy. Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła gotowa pomoc we wszystkim o co poprosiliśmy, właściciele to wspaniali ludzie, wprowadzają cudowna rodzinną atmosferę. Będziemy wracać tam z rodziną. Wspaniałe miejsce które mogę polecić.

Jaco

Byłem na uroczystości organizowanej na Farmie Niekłonice. Niestety nie będę wspominał tego pobytu pozytywnie, a powodem była ogromna ilość much na sali. W pewnym momencie na moim tależyku naliczyłem 12 much. Obsługa nic sobie z tego nie robiła mimo próśb o interwencję. W związku z tym impreza została skrócona i przeniesiona w inne miejsce. Będę omijał to miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice - Niekłonice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 51
    76-024 Niekłonice
  • NIP: 4990298689 REGON: 320821309
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice
Przejdź do nowych opinii