Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice

Opinie o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice

Filtruj opinie po kryteriach:

Jasiek
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników? Jakieś informacje o pracy moglibyście napisać o ile ktoś wie.

gość
 Opinia

Na Farmie w Niekłonicach organizowałam swoje wesele, wszystko było znakomite, tak jak z mężem zaplanowaliśmy. Jedzenie przepyszne, obsługa przemiła gotowa pomoc we wszystkim o co poprosiliśmy, właściciele to wspaniali ludzie, wprowadzają cudowna rodzinną atmosferę. Będziemy wracać tam z rodziną. Wspaniałe miejsce które mogę polecić.

Jaco
 Opinia

Byłem na uroczystości organizowanej na Farmie Niekłonice. Niestety nie będę wspominał tego pobytu pozytywnie, a powodem była ogromna ilość much na sali. W pewnym momencie na moim tależyku naliczyłem 12 much. Obsługa nic sobie z tego nie robiła mimo próśb o interwencję. W związku z tym impreza została skrócona i przeniesiona w inne miejsce. Będę omijał to miejsce.

Opinia

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorstwie Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice w mieście Niekłonice. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Beata Jaroszewicz Farma Niekłonice - Niekłonice