Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Rolnik

Mlekpol (usunięte przez administratora) Fałszuje wyniki badań mleka dla rolników, te same próbki wysłane do mlekpolu i przebadane w innym laboratorium wyniki zupełnie inne. W mlekpolu przekroczone 3 razy normy w laboratorium innej mleczarni w połowie normy mlekpoloskiej. Koniec współpracy z mlekpolem pozdrawiam.

kozik
@Rolnik

jedna wieka (usunięte przez administratora) !!! rozwiązać mek-pol !! państwo polskie niech zajmie się tą mleczarnią bo bida nas czeka wszystkich . cena na dzień 30.07.2023 r to 1.8 brutto -1200 l co zarobie to oddam masakra . oszukiwanie na litrach oszukiwanie na parametrach , jakość mleka dobra od producenta , wyniki sm mekpol badane w innych laboratoriach daleko odbiegają od rzeczywistości , nie podważanie wyników sm mlekpol , federacja producentów mleka powiązana z sm mlekpol , płacone mają od sm mlekpol , kilkoma słowami tojest jedna wielka (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Ciekawy

Na jakie zarobki może liczyć na początku nowy pracownik?Minimalna jak wszędzie czy coś więcej?

Inga
@Były

Czyli lepiej nie chorować? :P Jest jakiś dodatek za niewykorzystanie L4? Czasem firmy liczą od tego premię. Dziwne w sumie, że chętnych brak, jest jakis haczyk? Chłopak chce aplikować na operatora, stawka go w sumie najbardziej przekonała, myślałam, że innych podobnie, i sporo chętnych do pracy by było.

jan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam . Jak sie pracuje w firmie?

Pytająca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie zarobki na stanowisku laboranta? Czy zootechnik godnie zarobi w tej firmie?

Ewa Nowy wpis

Witam czy w Grajewie jest to tak że czeba robić zakupy za 300 zł bo inaczej będzie zabran 13pensja bo tak jest w Radomiu i co hwile straszą że cza robić zakupy

Antosia Nowy wpis

Z godności? Dlaczego? Co masz na myśli? W jaki sposób można stracić godność pracując w tej firmie? Zszokowałeś/aś mnie. Wyjaśnij, bo chcę tu aplikować.

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Możesz dać znać w takim razie, co takiego firma robi? Jak dba o pracowników? :) Czyli poleciłabyś prace w firmie? Macie tam może jakieś wolne etaty aktualnie?

lolek

Tam nie istnieje coś takiego jak dobra atmosfera ! Liczą się liczby i produkt końcowy a jak coś odwalisz to od razy kara !

Ciekawy

Ciekawie
@Ciekawy

Zależy na jakie stanowisko idziesz, jakie masz wykształcenie i doświadczenie. A już najbardziej zależy od tego czy jesteś rodzina od któregoś prezesa czy kogoś z najwyższej rady.

Leo
@Ciekawie

To co rodzina ma tu lepiej i lepiej zarabia? Sorki, że tak o to pytam ale wiesz obserwuję tę firmę, bo myślę o aplikowaniu, jakby ciekawa oferta się pojawiła ale cenię sobie równe szanse każdego pracownika i myślę, że nie tylko ja. Generalnie idzie tu zrobić karierę bez znajomości?

Były
@Ciekawy

4500 tyś brutto na dzień dobry, umowa na 6 miesięcy, wczasy pod gruszą 1200 zł netto. Operatorzy, którzy opanowali wiekszośc maszyn mają od sześciu nawet do ośmiu tysięcy do ręki. Tak jest w radomiu

Majka
@Były

A ta umowa na 6 miesięcy, to umowa o pracę czy zlecenie? I jak wygląda sytuacja po przepracowanym pół roku? Przedłużają współpracę? Czy zarobki zostają zwiększane?

Były
@Majka

Umowa normalna, przedłużają bo nie mają chętnych, aż na czas nieokreślony. Ważne u nich L-4 działa jak płachta czerwona na byka. Są podwyżki. Tylko nie pytaj się ile. Jeżeli masz bardzo dobrą pamięć i szybko się uczysz to i do emerytury przepracujesz

Inga
@Były

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Cleo

Na produkcji każdego 10 w miesiącu

Rolnik

kozik
@Rolnik

Kamil

Na jakie działy najlepiej iść pracować?

Niewidzimy

Nie polecam tej firmy zarobki w stosunku do wykonywanej pracy na trzy zmiany, weekend i święta są śmieszne to jest produkcja powinno się zarabiać co najmniej dwu krotność najniszej krajowej pracowałem w Mrągowie wszystko jest pięknie ładnie na początku tylko psie pieniądze wymagania trzy razy większe najlepiej żebyś jeździł na wózku widłowym był operatorem wszystkich maszyny do pakowania i odbierania i umiał obsługiwać wagę za najniższą krajową i odbierał paczki z produktami które ci wciskają za które ci potrącają z pensji a jak nie odbierzesz to po premi, później żądają od ciebie żebyś przychodził do pracy na każdy telefon miałem taką sytuację że że szedłem z pierwszej zmiany a chcieli żeby tego samego dnia przyjść na nockę,kiedy odmówiłem telefonicznie zaczęto mnie straszyć i kretykowac, miałem zaległości w sklepie zaczęto mnie straszyć prezesem z Grajewa Pani z księgowość dziś jeżdżę do Norwegii i zarabiam w przeliczeniu na euro 5500 miesięcznie jeżdżę już od 6 lat i mam w D takie firmy jak mlekpol gdzie trzeba pracować na innych

@Niewidzimy

Hej, a możesz powiedzieć kiedy pracowałeś w tej firmie? Ciekawi mnie to czy jest to opinia aktualnego stanu, czy sprzed kilku lat. I powiesz mniej więcej jak wyglądała pensja? Była to najniższa krajowa czy wyżej? Czy dawali premie? I jak z wynagrodzeniem w niedzielę i święta?

Witam , proszę powiedzieć jak wygląda rekrutacja na przedstawiciela handlowego, jakie obowiązki i wymagania oraz ewent możliwości wynagrodzenia na tym stanowisku. Za szczerą odpowiedź z góry dziękuje i pozdrawiam .

Grajewo

A rekrutacja jest w ogóle prowadzona na takie stanowisko?

macieszka1980

Nie wiem co jest wlewane do butelek pt Pilos Mleko 3.2% produkowanych w Bydgoszczy ale to na pewno nie jest mleko. Za przeproszeniem tego chujstwa nawet kot nie chce pić a to już o czymś świadczy... w środku woda z farbkami. Nie polecam

Krzysztof
@macieszka1980

wlewają to samo co do łaciatego i mlecznej doliny...pracowałem tam 5 lat więc wiem . zmieniają tylko butelki,korki i etykiety...

Gabriela
@Krzysztof

A jak wygląda skład tych produktów? Bo nie uwierzę ze to jakieś "farbki" są.

@Krzysztof

Dobrze wiedzieć że tam pracowałeś. Jesteś w stanie coś opowiedzieć o pracy w tej firmie? Jak atmosfera, zarobki? Szukam pracy.

OLI
@Krzysztof

Tak wszystko idzie jedną "rurą" a marketing robi swoje

New one

Hej :D pytanie do pracowników biurowych z Grajewa. Czy wypowie się ktoś proszę jak atmosfera pracy w biurze? jakie możliwości rozwoju, dodatki, pensja? czy warto ;) ?

Irena
@New one

Ogólnie to masz jakieś doświadczenie jako pracownik biurowy? Z jakiego powodu interesujesz się pracą tutaj?

EH IRENA
@Irena

Irena odpowiedz jak chcesz, nie chcesz to nie musisz we wszystko się wtrącać co za ciężka kobieta (usunięte przez administratora) już upadło

xD
@EH IRENA

Myślę że ta Pani już Ci odpowiedziała :D

Jaki jest styl zarządzania w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Styl zarządzania w mlekpolu to autokratyczny, a czasami liberalny

Magdalena

Zawsze jakaś wstępna informacja... A w czym obecnie to miałoby się przejawiać? Ogólnie to pisali tu o zatrudnianiu po znajomości czy to prawda? Jak to wpływa na dalszą pracę?

Były.

Większość kierowników po znajomości, nikt nic nie wie, byle przesiedzieć. Im większe plecy tym mniej w głowie. Na rozmowie złote góry, a rzeczywistość to drugi biegun. Aha a jak znajdziesz lepszą pracę i chcesz odejść to ściągają z wynagrodzenia za badania lekarskie i odzież roboczą która i tak zostaje u nich! Nie polecam!

Mela

Zainteresowana pracą w Mlekpolu Po jakim czasie odzywają po rozmowie kwalifikacyjnej w Mlekpolu. Byłam na rozmowie jakiś czas temu ok 3 tygodnie i zero odezwu.

Dsdd

W jakim oddziale

Mela
@Dsdd

Grajewo

Zgredzik
@Mela

Widocznie nie masz rodzinny w biurze że jeszcze się nie odezwali

@Zgredzik

Tylko "po znajomości" się umawiają? Czy jak to jest?

Praca
@Jolanta

Do mlekpola przyjmują wszystkich z ulicy. Zadzwoń i spytaj się.

Barbara
@Praca

może jednak nie wszystkich skoro koleżanka przez te 3 tyg nie dostała odpowiedzi ?

Widac sie nie nadajesz

Operator

Witam, proszę o opinię osób które pracują jako operator w Mlekpolu w Radomiu Chciałbym wiedzieć jak wygląda tam praca, godziny pracy .Jaka panuje atmosfera. Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięcz

Operator były
@Operator

Daj sobie spokój z mlekpolem w Radomiu. To już lepszy wybór będzie w chipsy- INTERSNACK POLAND na samorządowej bo spokojniejsza praca i lepsza płaca, a pracuje obecnie

Magdalena
@Operator były

Reklama firmowa? ;p A porównasz z ciekawości bardziej szczegółowo warunki? Tak dla jasnego porównania

OPERATOR
@Operator były

A możesz cos więcej napisać

Zainteresowana praca

Chcący pracować

Czy Spółdzielnia Mlekpol ,prowadzi nabór pracowników na produkcje? W jaki sposób,przeprowadzana jest rekrutacja na produkcję? Jakie trzeba spełnić wymagania,aby zostać zatrudnionym? Jak są zawierane umowy? Z góry, bardzo dziękuję za odpowiedź.

XXX
@Chcący pracować

Napisz cv i do kadr najlepiej osobiście

Travis
@Chcący pracować

Jak masz doświadczenie na produkcji to masz duza szanse sie dostac, jak nigdy nie pracowałeś to sie nie staraj bo dlugo nie popracujesz. Napewno musisz wykazac sie jakim kolwiek zaangażowaniem i nie chodzic ciagle na l4 bo Ci umowy nie przedluza. Wprowadzili chyba zmiane i pierwsza umowe daja na pol roku a nie dwa lata co jest dobrym posunięciem bo ludzie sa nie odpowiedzialni jak zobacza jaka to praca i jakie pobory maja co miesiac wola siedziec w domu.

Chcący pracować.
@Travis

Bardzo dziękuję,za tak wyczerpującą odpowiedź.Czyli,rozumiem,że praca jest ciężka.A jeszcze mam pytanie.Jak wygląda praca w czasie epidemii.Czy były jakieś przestoje?

Kto
@Chcący pracować.

Nie ma postojow praca jest cały czas praca jest różna dla jednego ciężko a dla drugiego lekko

Travis
@Chcący pracować.

Nie bylo wrecz przeciwnie produkcja szła na maxa a magazyny puste.

Yes
@Chcący pracować

Patrząc na poniektórych ludzi co tam pracują to chyba musisz tylko spełnić widzimisię kadrowej.

Chcący pracować
@Yes

Dziękuję,Wszystkim za komentarz do mojego pytanie.No niestety nie udało, mi się zatrudnić.Jakiś czas temu próbowałem złożyć CV do pracy na produkcji,ale akurat Mlekpol potrzebował kogoś z uprawnieniami na wózek widłowy,którego ja nie posiadam.

@Chcący pracować

Masz ręce i nogi to pracujesz

@Chcący pracować

Przyjmują na wózki widłowe i będą przyjmować bo gostek z praktyką nie pójdzie do mleczarni za 3700 brutto

@Zainteresowany

Idź do Eger-a

Mordeczka xxxd
@Chcący pracować

Trzeba zmierzyć Cv do kadr ale to niestety zbyt nie przyjemna pani kadrowa pani Sylwia która ona sobie wybiera od których osób ma także nie polecam idź do niej ewentualnie do sekretariatu tam są fajne miłe panie sekretariat mieści się na pierwszym piętrze witam domy w polu na produkcję cały czas są rekrutację bo ludzie cały czas się zwalniaja i w żadnym wypadku nie polecam działu sery zwalniają bo na serach na brudnej to tak jak by pracowało się z bydłem a nie z ludźmi mówie tak jak jest bo pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 3lata temu i nadal tak jest bo z ludźmi którzy pracuje często opowiadają mi że nic się nie zmieniło jest coraz Gorzeń. W tym obozie z tym bydłem

kamil auto
@Chcący pracować

Pracowałem dwa lata, lepiej poszukaj gdzie indziej, szkoda życia.

Muuu
@Chcący pracować

Twardą psychikę i wysoką sprawność fizyczną

@kamil auto

A czemu tak żałujesz?

Aga

Czy w Mlekpolu w Grajewie prowadzą nabory do pracy?

@Aga

A co coś ci się obiło o uszy ze rekrutują?

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska