Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Aga

Czy w Mlekpolu w Grajewie prowadzą nabory do pracy?

@Aga

A co coś ci się obiło o uszy ze rekrutują?

Cinek

Hej, szukają pracownika do utrzymania ruchu w bydgoskim oddziale, jaka tam panuje atmosfera i czy pieniądz się zgadza?

Grubyxxd

Bezczelność przerasta i hamstwo że strony młodej Pani kadrowej ona nie nadaje się żeby pracować w biurze bo ludzie wiedzą że potrzebuje do pracy A ta pani nie przyjmuje Gg wybiera sobie od kogo ma wziąść hamska jest .widziałam że ludzie już tu pisali o tej pani

Gabriela
@Grubyxxd

Trochę nie rozumiem. Pani potrzebuje ludzi do prac a nikogo nie zatrudnia, tak? Czemu w ogóle się tak dzieje, przecież to nielogiczne :D

Bykuxxd

Trzeba zmierzyć Cv do kadr ale to niestety zbyt nie przyjemna pani kadrowa pani Sylwia która ona sobie wybiera od których osób ma także nie polecam idź do niej ewentualnie do sekretariatu tam są fajne miłe panie sekretariat mieści się na pierwszym piętrze witam domy w polu na produkcję cały czas są rekrutację bo ludzie cały czas się zwalniaja i w żadnym wypadku nie polecam działu sery zwalniają bo na serach na brudnej to tak jak by pracowało się z bydłem a nie z ludźmi mówie tak jak jest bo pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 3lata temu i nadal tak jest bo z ludźmi którzy pracuje często opowiadają mi że nic się nie zmieniło jest coraz Gorzeń. W tym obozie z tym bydłem

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Pracownik xd

To skandal co dzieje się w Grajewkim mlekpolu na produkcji w szczególności na setach kierownictwo szczegolnosci na serachvlydzie traktowani są jak (usunięte przez administratora)i 0 szacunku i jak ddow Psów 0 szacunkubpo pracowników na Tym dziale między sobo odnoszą się czyli mówiąc na Tym dziale brzydko mówiąc na produkcji to nie praca z ludźmi tylko na bydłem. Praw do podobnie i Pani Sylwia z kadt jak dobrze imię usłyszałem jest bezczelna że bo od ludzi cv nie przyjmuje wybiera sobie osoby od których przyjmie taką osobą tak traktujące ludzi nie powinna pracować tak uważam tak jak wybiera sobie od kogo cv ma przyjąć. Pracowałem w tej firmie ponad 3lata temu i wiem że tam pracownik i starający się o pracę za traktowani jak gowno i do tej pory tak jest ja słyszę od ludzi .tak nievpoeinni być ludzie traktowani przez paniom Sylwia z kadr jak i również przez kerownictko w Tym zakładzie określonym przez ludzi (usunięte przez administratora)

Pracownik Xd

PJK

Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam pracy w tej firmie. Totalna porażka , zero poszanowania dla pracownika. Wszystkie negatywne komentarze są zasadne i zapewniam ze nie wyssane z palca.

rk
@PJK

bo prawde ktos napisal

były

Bydgoszcz. Fatalna dyrekcja. Kłamstwa, poniżanie pracowników , a merytoryczne zero. Nieprzestrzeganie kodeksu pracy

p
@były

Cały mlekpol to kłamstwa i poniżanie pracowników. Jak nie jesteś kimś od prezesa albo z rady to traktują jak śmiecia.

Gabriela
@p

Jeśli kodeks pracy nie jest przestrzegany, a wam jest tak źle, to może warto gdzieś to zgłosić?

dostawca

czekam siudmy rok na zwrot udzialow

Hałabała
@dostawca

Poczekasz jeszcze usmy i dziewionty

Styl zarządzania "wykonać nie dyskutować"

@Tomek

A co jak się czegoś nie wykona? Są jakieś kary finansowe?

Aaaaa
@Marek

Zabierają premię 50% i przydzielają do najgorszej roboty, jeżeli nie poskutkuje to upomnienie pisemne, a zadrugim razem nagana i wpis do świadectwa pracy

@Aaaaa

Wow, niezły terror. I ludzie chcą w takich warunkach pracować? Pewnie rotacje macie sporą?

Czy ktoś wie jak wygląda praca w logistyce w Grajewie? Jak atmosfera, kierownictwo itp?

krzywa
@Kandydat

Praca w laboratorium jest w porządku. Dwie zmiany.Weekendy i święta też.

krzywa
@krzywa

To miała być odpowiedź dla NOWEJ.

@krzywa

Witam, czy mogłaby Pani powiedziec coś więcej ? Brak nocnych zmian ? Płaca jest 'ok'? Pozdrawiam serdecznie

Nowa

Witam, szukam osób które pracują w laboratorium w Mlekpolu. Chciałabym wiedzieć jak wygląda tam praca i godziny pracy (z weekendami czy bez). Za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczna

Karla
@Nowa

Jak dostałaś się na laboratorium? Były gdziekolwiek jakieś info o pracy na laboratorium?

Byly
@Nowa

Laborantka pracuje w systemie 4-brygadowym tzn 4 dni pracy po 8 godzin, po 4rech dniac 1 dzień wolny, a nastepny pracujący, jak wypadnie w piątek-świątek

@Byly

Jak na produkcji, masakra. Jeszcze znając życie tutaj nadgodziny tam nadgodziny i w końcu ciagle pracuje? Ja już wiem jak te czterybrygadówki nie raz wyglądają.

Gadajzdrów
@Nowa

Szukają laborantki w nowej proszkowni. Praca 3 zmianowa.

Xxx
@Byly

Wcale to nie prawda. Bzdury kompletne. Grafiki są takie, żeby zmian nie brakowało. Pracuje się na trzy zmiany. ????

@Nowa

Dzień dobry, czy uzyskała Pani jakąś wiedzę na temat pracy tam ? A może Pani tam pracuje ? Widzę nabór i jestem ciekawa jak to jest że zmianami itp

Nicki

Nowa proszkownia w Mrągowie, to horror. Wyzysk ludzi na maxa, pretensje o wszystko na każdym kroku. Ludzie stamtąd uciekają i nikt nie chce przychodzić nowy. Bardzo duże braki ludzi. Jedna osoba robi robotę za 2, i jeszcze pretensje.

Janek78
@Nicki

Nowa Proszkownia to przede wszystkim dyrektor z piekła rodem, obieca Ci stanowisko i pensję, a potem będziesz sprzątaczem, pomywaczem, workowym a najrzadziej tym czym miałeś być. Kasa to najniższa krajowa plus premia ( której częściej nie ma jak jest bo zależy od fanaberii Malego Imperatora) już niedługo zostaną tam sami kierownicy i sami bedą sobą zarządzać

@Nicki

Pomimo wyzysku i narzekania ci co robią za dwóch nadal tam robią. Wniosek; 1- standard, brak zgrania w narodzie, aby pewnego pięknego dnia cała załoga stanęła. 2- zwolnić się i próbować we innej firmie. 3- ktoś pisze głupoty. Ja obstawiam punkt 1 czyli ; biadol, trać zdrowie i morda w kubeł i szczekaj dalej jak PAN każe.

Karol.

Kierownicy Mlekpol nie przyjmojcie malej plotkary z Pol-Foods 1.4 w kapeluszu!!!

Ravzar
@Karol.

Dostaliście podwyzki od nowego roku bo podobno jest podwyżka za wywieziona tone 3zł dali ochłap jak dla psów.

Tomek 12

Czy w mleczrni Mlekpol w Bydgoszczy panuję lużna atmosfera oraz czy ludzie są w porządku.

Ziemniak 57
@Tomek 12

Nie obdadują wyśmiewają się przede wszystkim z nowych ludzi.

Takie tam
@Tomek 12

Ta atmosfera na magazynie to sama porażka , a o dyrektorze to juz nie wspomnę , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

PP

Ksawery - widzisz tylko swoją produkcję mleka, przetworzenie na dobry produkt, transport, sprzedaż to już załatwiają krasnoludki. I co ciekawe przy okazji piją kawę (nawet z mlekiem), palą papierosy i jedzą (np. sery).Pomyśl chłopie co z tym swoim mlekiem byś uczynił gdyby tych "KRASNOLUDKÓW" tam nie było!

dziwny typ

To, ze krowa daje mleko codziennie nie znaczy, ze codziennie trzeba je nabywac. A nawet jezeli to zoorganizowac 2-3 osoby na zmiane i przetrzymac to mleko na week taki problem? mleko ma waznosc 21 dni wiec (usunięte przez administratora) Ludzie u gory nie maja mozgow tylko im sie tak wydaje

Scieki

Ksawery tylko przez to że dajesz gratyfikacje za próby masz mleko w klasie extra bo inaczej nawet do Wisły się nie nadają jak ścieki z Warszawy

ksawery
@dziwny typ

Ksawery pod nieobecność rodziców nie korzystaj z netu.

KTOŚ
@dziwny typ

Widać jak mało wiesz człowieku, jak masz dzienny skup na poziomie ponad 5mln litrów to nie ma opcji przetrzymać mleka.. przez cały weekend i tak to jest ponad 5mln potrafisz sobie pustaku wyobrazić taką ilość mleka ???

@KTOŚ

Cześć, pracujesz może w Mlekpolu? Czy wiesz coś na temat przyjęć nowych pracowników? Można się tu dostać jak nie ma się doświadczenia? Liczę na odpowiedź :)

Ktoś
@Marek

W byś chciał pracować na trzy zmiany

szary
@dziwny typ

oj masz problem z wiedzą

Komsument

Widząc co gospodarze robią z mlekiem i w jakich warunkach jest on dostarczane do basenu i jakimi środkami są myte linie udojowe to strach. Mimo alarmu do mlekpolu firma na to leje i nie zależy jej na jakości. A pracownica firmy się rozłączyła słysząc problem. Brawa dla Pani za szczyt bezczelności . Tracicie renome

Rolnik
@Komsument

Kto ci to powiedzial czlowieku jakie ty gazety czytasz jak nie masz 1 klasy mleka to mozes, zapomniec o odstawianiu mleka najgorzej to jest jak ktos sie wypowiada nie znajacy sprawy

obserwator
@Komsument

Mlekpol to gnoi rolników, mimo czystości doju zamieniają wyniki i poniżają rolników

hej
@Komsument

nie opowiadaj głupot, rozumiem że jesteś z ich konkurencji?

Co sądzicie o pracy biurowej w tej firmie? Jak atmosfera, zarobki? Lokalizacja Grajewo.

Złożyłem C.V. do mlekpol na stanowisko operator wózka widłowego na produkcje (nie magazyn!), słyszałem, że wózkowy pracują pod presją tzn lokuje palety na regały z szesciu-siedmiu maszyn a miedzyczasie przywozi materiał na produkcje i dodatkowo rozwozi kubki, tacki , przykrywki na magazyn, które zostały przyjęte. Czy rzeczywiscie wózkowy ma nerwową prace?

Kijgg
@Kandydat

Zgadza się, już lepiej chyba na magazyn niż odpierać palety z produkcji .

@Kijgg

Przyjdź to zobaczysz czy lepiej na produkcji czy na magazynie. Sezon tylko 2 miesiące i na produkcji spokój na magazynie cały rok. ;)

Gos

Witam, czy moze ktos sie orientuje czy są prowadzone nabory na produkcje w grajewie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska