Opinie o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska w Grajewo

W ZPM Bydgoszcz doszlo do tego ze ludzie zwalniali sie bo albo mieli za wysokie wyksztalcenie albo nie podporzadkowywali sie kierownikom i dyrektorowi albo po prostu mieli dosc pracy po 3 weekendy w miesiacu we wszystkie swieta.Szkoda ze w tej firmie zwykly pracownik jest dla przelozonych gownem i albo sie podporzadkuje albo wyleci na zbity pysk...a donoszenie...oczywiscie...kazdy odsuwa wine od siebie zeby uwalic kolege...Nie polecam isc tam ludziom z wyzszym wyksztalceniem bo tam nasluchacie sie dopiero kim jestescie...Zamkniety krag...Ani prezes ani wiceprezes nie wiedza co sie dzieje w kazdym zakladzie z osobna...a szkoda bo obsadzanie stanowisk ludzmi bez wiedzy i doswiadczenia jest smieszne i zle wplywa na prace firmy...jak sie odchodzi nikt nie zatrzymuje i nawet nie proponuje polepszenia warunkow...przerwa sniadaniowa jak sobie wygospodarujesz kilka minut...szkoda ze inspekcja pracy nie wie co sie tam dzieje...

klient

czytam te opinie i niewiele jest napisane o produktach. Weszłam na ta stronę ponieważ kupilło-osełke i chciałam sklarować. może trudno uwierzyc ale nie udało . Zamiast sklarowane masła po długim długim czasie w rondelku zaczęła się tworzyć żółta , gęstniejąca ciecz. Zastanawiam sie co było w składzie tego masła 83% tłuszczu skoro nie można go sklarować. jednego jestem pewna . nie kupię już żadnego produktu z Mlekpolu.

Mlekpol to wielki syfff. Jak w ZPM Bydgoszcz brak szacunku do pracownika. Zakupy ''Przymusowe'' bo jak nie to 200 zł zabierają z 13-stki. Kierownicy zmiany kr,,,tyni po znajomościach. Praca w święta, weekendy. Telefony sciągające z wolnego do pracy. No i elita podpi...rdalaczy i tych najlepszych: R.Ł. , S.M. i inni.... Omijajcie tą firmę bo tylko zdrowie stracicie... to tylko garstka tego co tam sie dzieje.

Nieporodzinie

"Mlekpol" - to firma rodzinna. Zwykły szary pracownik robi 500% normy by zarobić na dyrektora, wicedyrektora, zastępce dyrektora, kierownika produkcji i resztę rodziny - pieniądze nie biorą się z nieba. Mam nadzieje że rynek pracy w Suwałkach was zaskoczy - to nie wioska jak Mrągowo czy Grajewo. Życzę wam tego! Pozdrawiam

Niby wieśniak
@Nieporodzinie

Ta Suwałki. Miastowe nu się znaleźli co z wywieszonym językiem czekali na pieniądze z MLEKPOLu bo już komornik stał pod drzwiami.

Czy po rozmowie w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Joanna

@Ja a co się dzieje w zakładzie w Bydgoszczy? Jakich działów/stanowisk w firmie dotyczy ta sytuacja?

@Joanna

Sytuacji w magazynie nabiałowym i tego dlaczego tyle osób się stamtąd zwolniło i przez kogo....Nie będę otwarcie pisał tutaj bo jest to materiał dla PIP....

Fantastyczna firma w której dyrektor zaa palenie na terenie firmy grozi zwolnieniem a sam pali w miejscu gdzie znajdują się wózki widłowe po kryjomu....I gdzie tu sprawiedliwość?

stan48

Też tam miałem nieprzyjemność pracować kilkanaście lat. Chamstwo na każdym kroku, mobbing - to jeśli chodzi o zdecydowaną większość kadry zarządzającej. Wśród większości pracowników natomiast donosicielstwo pod byle pretekstem, zawiść, fałsz. Z tego co słyszałem to nic się nie zmieniło. Dobrze, że już tam nie pracuję. Kończąc zacytuję mego znajomego, który też tam kiedyś pracował trochę - "wolę trawę żreć, niż pracować w tej wspaniałej firmie".

@stan48

W zakładzie w Bydgoszczy szczególnie...

PIP

@margo19

Ktos w koncu musi!

M
@PIP

Na pewno znajdzie sie cała masa świadków

suwalczak.
@PIP

Dawno powinieneś to zrobić,Suwałkami też ,tam jako deputat kilka miesięcy temu niektórzy otrzymali wiązanki pogrzebowe.Przeterminowane jogurty też otrzymali.

maślanka

Premia i "13"za zakupy to najgorszy pomysł,o jakim słyszałam.No bo co maja powiedzieć pracownicy mający małą rodzinę (tylko męża lub żonę) w dodatku jedno z nich ma uczulenie na produkty mleczne!!!!! A co,jeśli małżonkowie pracują razem?? Muszą kupić za 400 zł??Lubiący mięsko muszą przejść na weganizm:) Pracownicy zamierzają wystąpić na drogę prawną oraz powiadomić odpowiednie instytucje w kontekście mobbingu i haraczu.

mlekpolowskazenada

-200zł z nagrody rocznej za każdy miesiąc nie robienia zakupów w sieci sklepów zakładowych należących do rodziny prezesa ! śmiech na sali! Ludzie nię bedą robic zakupów a zaczną się sypać zwolnienia L4 bo jeżeli mam nie dostać 13 to w ramach tego jak traktuje mnie pan prezes nigdy nie zrobie tam zakupów a te 2400 przeznacze sobie na pobyt w domu w okresie wakacyjnym na zwolnieniu :) Zaczęła się duża rotacja ludzi którzy przejrzeli na oczy i mają dość tego wyzysku, sypią się zwolnienia a was czeka nie doświadczona kadra,dużo wpadek produkcyjnych i dużo wypadków! Podwyżki dla młodych by zostali i pracowali najwyższe, podwyżki dla pracowników pracujących ponad 20 lat 140zl na ręka ha na waciki będzie! Życze wam braku rąk do pracy zaczniecie szanować pracowników!

@mlekpolowskazenada

należących do rodziny prezesa? Weź rozwiń, to się pośmiejemy

Przez pracę w Mlekpolu jadę już ponad 2 lata na psychotropach! A pracuję tam 2,5 roku. Żyć mi się przez ten zakład nie chce.

Współczuły

No to słabą masz kolego psychikę. Może na rentę?

Aaa

Dalej NIKT się nie nauczył,że Ci co siedzą na górze mają tych na dole za nic...Przede wszystkim za złodziei.. W ZPM Bydgoszcz doszło do tego ze że w ciągu roku odeszlo chyba z 10 osób z magazynu nabiałowego.Czyja to wina?Według mnie przede wszystkim dwóch osób...

margo19

Nie robiłam zakupów i nie będę robić ,już na pewno nie będę kupować więcej paczek z przeterminowanymi produktami-ostatnio były to jogurty-poszły do ścieku,ale teraz myślę że powinnam je chyba zanieść do sanepidu. Zawsze uważałam 13-stka to nagroda za dobrze wykonywaną pracę,a nie za robienie zakupów-jak to się człowiek myli. Zabierze nagrodę -niech się nią udławi-mam nadzieję ,że ludzka krzywda bokiem mu wyjdzie.Na związki zawodowe też nie ma co liczyć bo są tylko po to by przytakiwać'"Panu prezesowi''

Ziom

Mobbing i tyle czemu tego nie zgłosicie do prokuratury ??? Nie można wymuszać na kimś zakupów, może ktoś nie lubi nabiału lub jest alergikiem.

Ktoś

Co sądzicie o narzucaniu robienia zakupów? Konsekwencją jest zabieranie pieniędzy z 13-stki to gruba przesada.

er

@Krzywa to troche szkoda w sumie ze nadgodziny nie są płatne bo jezeli to sie zdaza jakos czesto to powinno sie za to płacic swojemu pracownikomi tak uwazam

Krzywa

Pracujemy tam, bo często nie mamy innego wyjścia. Kiedy ktoś znajdzie inną pracę- odchodzi i myślę, że nie żałuje.Mlekpol to (usunięte przez administratora) i państwo w państwie, gdzie pracownik produkcji nie znaczy nic. Nadgodziny zapisane w zeszyciku to norma. Gdyby ktoś za nie płacił niektórzy byliby dobrze sytuowani. Atmosfera też nie najlepsza i zależy na jakim dziale. Starsi pracownicy narzucają często mordercze tempo pracy, aby pokazać młodym, że są od nich lepsi. Niektórym Paniom wręczyć należy specjalne ordery zasługi w pomiataniu nowymi pracownikami. Hałas doprowadza do oszołomienia i powolnej utraty słuchu. Zakupy i odbiór tzw paczek w sklepie- paranoja. Szansa na awans- żadna.Omijajcie Mlekpol szerokim łukiem.

Kajetan

Nic dobrego tam nie ma i nie będzie nawet gdy zmieni się władza bo zapewne na miejsce prezesa wskoczy ktoś z rodziny....szkoda zdrowia ludzie którego nie kupicie za żadne pieniądze a które stracicie szybko w tych zakładach pracy! Ludzie płaczą w sklepach bo muszą pracować w niedziele? a co mają powiedziec pracownicy ZPM? sob ndz swieta nowy rok na 3 zmiany czasami pracując 6 nocek pod rząd wyglądajac jak Zombie?krowy nie mają wolnego a pracownicy z tego tytułu nie dostają nic!

jan

Odejście z tej firmy to najlepsze co można zrobić.I nie ma sensu patrzeć i czekać co się stanie.Jesteś tam nowy masz wolne więcej weekendów niż ten kto pracuje kilka lat bo nowy nie może robić w weekendy jak nic nie umie.A zarobki które dostaje są porównywalne z tym co ma się po kilku latach.I jak nie nazwać tego mobbingiem i dyskryminacją.I wiecznie każdy mówi ze za mało robisz...I pracujesz za 2 osoby bo komuś się nie chce.Nawet pakiet socjalny który tam jest i dofinansowanie do urlopu i trzynastki nie są warte tego żeby tam pracować do końca życia...Zwłaszcza jak masz być poniewierany za to że sie odzywasz i nie podoba ci się ze każą pracować za kogoś...

robol

to co się dzieje w zakładzie w dąbrowie to dopiero jest poniewieranie ludźmi kiedy nie ma produkcji i zakład jest zatrzymany jedna i ta sama grupa ludzi jest wysyłana do innych zakładów albo na przymusowe urlopy a grupa pupili kierowników przychodzi do zakładu i tak jest już od kilku lat ja się pytam kiedy ktoś z szefostwa tym się zainteresuje i sprawi żeby wszyscy byli traktowani jednakowo.

Rufa

Jedyna firma jaką znam, gdzie za zakupu w sklepie firmowym za 200 zł, dają 100 zł premii do poborów. Praca jak praca, wszędzie trzeba robić, nie wszyscy jak czytam o tym wiedzą. Pracowałam kiedyś w innej firmie, było podobnie, ale dużo gorsza atmosfera, jeden by drugiego zjadł.

Zostaw merytoryczną opinię o Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska - Grajewo

• Jak się pracuje w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska?

Kandydaci do pracy w Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mlekpol Spółdzielnia Mleczarska