Opinie o Lubfarm S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lubfarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lubfarm S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubfarm S.A. w Lublin

Łukasz Nowy wpis

Tak sobie czytam te opinie i trochę się niektórym dziwię. Każdy chcę zarabiać 5000 tys. i nic nie robić. Wiadomo idąc do pracy na magazyn to trzeba pracować a nie siąść i siedzieć. Podpisując umowę chyba się czyta co tam pisze zwłaszcza zarobki. Muszę się zgodzić że system premiowania jest trochę niesprawiedliwy a normy w chwili obecnej są wyśrubowane (mało zamówień). Pracuje w tej firmie od 2018 roku i jakoś nie narzekam. Zarobki są na poziomie 3500-4500 zł. Na obecną chwilę nie ma żadnych nadgodzin wręcz przeciwnie ( mówię tu o drugiej zmianie). Generalnie praca nie jest lekka ale to też zależy do jakiej sekcji się trafi.

@Łukasz

Co masz na myśli pisząc, o tym, że jest wręcz przeciwnie i nie ma nadgodzin, bo chyba nie skumałem. To nie pracuje się na pełen etat na magazynie?

Jest teraz jakaś praca właśnie bez tych wspomnianych niżej wózków widłowych? Tu wspominał ktoś, że jest praca dla osób, które nie mają uprawnień. Może coś bardziej biurowego? 2 lata temu mieli takie stanowisko specjalista ds. apteki internetowej, nadal bez wyższej szkoły można się dostać? Zawodówka może być? Bardzo proszę o pomoc, zależy mi żeby coś znaleźć... najlepiej na wczoraj

Miecio

Żeby się dostać na magazyniera trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe? Czy są pracownicy którzy pracują ręcznie i nie potrzebują szkolenia? Ja nie mam takiego kursu i zastanawiam się czy jak zrobię to będę mieć większe szansę na zatrudnienie. Każda rada będzie pomocna.

Wojtek Nowy wpis
@Miecio

Zatrudnienie w Lubfram znajdą również pracownicy bez uprawnień na wózki widłowe.

Sk

Jaka pensja jest w tej chwili na start na stanowisku magazyniera?jest umowa o pracę?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lubfarm S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko TECHNIK FARMACJI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

mamba

nie ma kiedyś były w rozmaitych regionach i hotelach dusigrosze nie inwestują w ludzi

Jakie wartości są cenione w Lubfarm S.A.?

mamba

żadne uwierz mi tylko cyfry się liczą

Gagatek

Witam wszystkich, Pracuje aktualnie na taśmie w Lubfarm. I powiem szczerze ze dziwie sie wszystkim komentarzom. Co prawda pracuje tylko miesiąc, i na bardzo dobrych warunkach bo traktowana jestem jako osoba dodatkowa, ale tak naprawdę nie mam na co narzekać. Zarobki są jako takie, praca czasem ciezka czasem nie zaleznie od dnia i godziny,ale normę na spokojnie da sie wyrobic (zalezy czy sie chce). Kolana mogą boleć od przysiadow, stopy od chodzenia. Czasem potrzebują żeby zostac tą godzinę dłużej, wszystko zależy od ilosci zamówień. Mi jak na razie praca sie podoba, moze to przez gorsze doswiadczenia z poprzedniej pracy :)

@Gagatek

@Gagatek, dziękuję za opis. Rozwiń, proszę, kwestię pracy jako osoba dodatkowa. Czy w tej sytuacji obowiązują Cię takie same normy przy taśmie, jak te, o których wcześniej pisali inni pracownicy?

Gagatek
@Olga

Obowiązują mnie takie same zasady jakie mają inni, przychodzę jednak do pracy na 6h ze względu na studia

@Gagatek

to znaczy ile zrobisz na rękę ?

Marian

Ludzie nie skladajcie tam nawet cv bo nie warto otyrac sie trzeba a zarobki najnizsza krajowa. Czy warto? Niech kazdy sobie odpowie

Pracoholik
@Marian

Zgadzam sie tyrka niesamowita za grosze..nie warto chyba ze ktos studiuje albo jest absolwentem i potrzebuje nabyc doswiadczenia na jaki czas..Ja tak zrobilem ale nie przydalo mi sie ono w dalszej karierze..zawsze cos do cv

Olga

Są tu osoby, które pracują w Lubfarm? Napiszcie proszę coś o tym, jak się tam pracuje i czy warto próbować. Jaką umowę dają na start?

Meloo
@Olga

To zależy gdzie aplikujesz. Ja pracuję na magazynie, dali mi na początek umowę zlecenie, po około 3 miesiącach ze względu moją "szybkość" zaproponowali mi umowę o pracę. Powiem tak, pracuje się szybko, dużo w ostatnim czasie, po kilku miesiącach takiej bieganiny czuć jej wpływ na nogi, czyli wygodne, sportowe buty to podstawa. Zarobki są ok, dla mnie jako studenta są naprawdę spoko, ale bądźmy szczerzy, na rozwój osobisty nie ma co liczyć. To jest praca jedynie na chwilę. Sądzę, że dłużej niż rok nie da się tak pracować. Atmosfera jest w porządku, jeśli nic się nie ma do Ukraińców :)

Bb
@Meloo

Mam prośbę jak możesz napisz do mnie a maila mam kilka poważniejszych pytań patek2001@interia.pl

agasid

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie współpracy na przewóz towarów. Czy nie potrzebujecie Państwo auta - solówki?

Nie polecam, opinię można zawrzeć jednym słowem KOŁCHOZ

@były pracownik

Dlaczego tak uważasz?Rozwiń swój wpis o konkretne informacje. Dzięki i czekam.

JanKowalski

Dzień dobry mam pytanko - otóż czy w tejże firmie jest możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie ? Pozdrawiam

Xxx
@JanKowalski

Możliwość jest. Ale kierownictwo z dnia na dzień może stwierdzić że już Cię nie potrzebuje bo nie ma pracy. A za parę tygodni zadzwoni do Ciebie że Cię potrzebuje na tydzień a później dowidzenia. Czyste pomiatanie pracownikami

@Xxx

Trzeba przyznać, że opisywane przez Ciebie zachowanie Kierownictwa jest dosyć dziwne. I teraz rodzi się podstawowe pytanie: jak zatem wygląda w firmie Lubfarm system wynagradzania pracowników? Zechcesz nam to dokładnie opisać? Prosiłabym tylko o rzetelną odpowiedź z Twojej strony.

Xxx
@Lidia

To proste jeśli robisz bardzo ale to bardzo szybko żeby wyrobić normy to zauważysz wysiłek w wypłacie. Ale żeby wyrobić normę musi być przez 8h dużo zamówień

@Xxx

Podstawa wynagrodzenia jest niezmienna, a wyrobienie normy jest nagradzane premią, czy jest to inaczej liczone. Masz wpływ na ilość zamówień, tak żeby móc co miesiąc wypracować dodatkowe wynagrodzenie? Liczę, że mi odpowiesz.

Misia

Firma nie liczy się z pracownikami. Kończy się umowa i albo Ci przedłużą albo nie pod pretekstem, że nie ma w danym momencie zamówień. Jeśli ta firma z takim podejściem nie spanie na większe psy to będzie cud. W zimie nadgodziny w lecie niedogodziny.

Kamil

Od jakiegoś czasu narzekacie na pracę w firmie. Może warto rozmawiać o tym z szefostwem?

Raftex
@Kamil

z szefostwem była rozmowa wielokrotnie i odpowiedź jest tylko jedna i niezmienna,podwyżek nie ma i nie będzie,czyli zostaje rypanie za najniższą krajową

Ziutek

Nie polecam pracy w tej firmie,najniższa krajowa, o podwyżkach nie ma mowy,tak mówi kierownictwo,mimo że firma w środku jest nowoczesna i bardzo zmechanizowana to zarobki są na śmiesznym poziomie,bez żadnych perspektyw,brak możliwości awansu,masa ludzi się zwalnia bo praca jest naprawdę ciężka a zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy,a dokładniej za 8 godzin dosłownie biegania przy taśmie dostajemy wypłatę 1700zl,i nie można zwolnić tempa bo jak się zwolni to pojemniki blokują Twoje stanowisko i tasme i cały magazyn stoi w miejscu dopóki nie odblokujesz i się nie pospieszysz.Dojazd tragiczny,na samym końcu Lublina,firma pobudowana w jakimś polu,w dzień żeby się przedostać przez cały Lublin trzeba jechać godzine,już nie wspominając o ludziach którzy nie mają prawo jazdy czy samochodu,bo autobus powrotny jest co półtorej godziny w nocy,nie zdążysz? Czekasz półtorej godziny na następny o 1 czy 2 w nocy,porażka,brak odcinków po wypłatach,nigdy nie można się doliczyc,zawsze wychodzi inaczej wysokość wypłaty,nawet pomimo tej samej liczby nadgodzin co w miesiącu poprzednim,za taką robotę powinno się brać conajmniej 2400 2500zl

Marian

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)prezes tylko mysli o sobie pracownicy dla niego to gorszy sort

@Marian

Przedstawiasz Nam firmę Lubfarm w bardzo złym świetle, co jesteśmy w stanie uszanować. Ale powinieneś jednak powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy tak, byśmy mogli wyrobić sobie, chociaż cząstkowy jego obraz. Wspominałeś, że pracownicy nie dostają tam pakietu socjalnego. A jak wygląda tam kwestia umów?

belin

No z pewnością są socjale @awww a do tego jeszcze umowa o pracę.

@belin

Jaki socjal? W tej firmie takie slowo nie istnieje. Tyrasz caly miesiac za najnizsza krajowa i tyle twego . Obecnie zatrudniaja Ukraincow bo sa tansi a Polacy sie nie licza. Ludzie nie skladajcue nawet cv bo szkida wazzego zdrowia

Magda

A czy ktoś pracował na infolinii Lubfarm ???

@Magda

@Magda Myślę, że na pewno ktoś z obecnych na forum pracuje albo pracował w Lubfarm na infolinii i za jakiś czas Ci odpowie. A dostałaś już propozycję pracy od nich, czy jesteś na etapie poszukiwań samych informacji o tym pracodawcy? Daj nam znać w swoim kolejnym wpisie.

Lidia

@Janko Bardzo proszę, żebyś na forum publicznym wypowiadał się, używając kulturalnego języka. Mniemam, że kiedyś byłeś pracownikiem w firmie Lubfarm i nie pracowało Ci się tam dobrze - bardzo Ci z tego powodu współczuję. Ale może napiszesz nam, co dla Ciebie stanowiło główny problem jeśli chodzi o tego pracodawcę. Czym się tam zajmowałeś?

Zizo

Praca w lubfarm! Po pierwsze Wszystko wygląda pieknie- przez 1-wszy tydzień!,gdy jesteś na 1-wszej zmianie. Dramat zaczyna się na zmianie od godz17 biegasz,biegasz i biegasz- bo tego nie możesz nazwać chodzeniem.Po 8 godz.masz dosc-az nagle pojawia się komunikat przez radiowezel że,,zmiana z 17 zostaje 2 godz.,, Nikt nikogo nie pyta czy ktoś może zostać!,decyzja jest podejmowana za Ciebie.A jak chcesz wyjść to trzeba się tłumaczyć i tak jest od pon.do piątku Bolą plecy,bolą nogi i nikt nikogo nie pyta czy masz siłę czy nie!,liczy się tylko to że pojemniki są naladowane lekami! Po drugie Zmiana od 17 ciągnie się przez 2 tygodnie!,więc są to 2 tyg.wyjete z życiorysu! Po trzecie Leki są poukładane tak że to cud że jeszcze nikomu nic na głowę nie spadło,np.mleko w puszkach ustawione jest na najwyższej półce,albo syropy. Leki które szybko schodzą miały znajdować się najbliżej taśmy A są na samym końcu regałów. Po czwarte W tej pracy na 1 zmianie robisz średnio 10 km.- to jakieś 15000 kroków. Można sobie tylko wyobrazić jak zachowują się twoje nogi kiedy kończysz pracę. Po piąte W soboty też się pracuje,tyle że na tyg.dostajesz dzień wolny!każda 1 zmiana wiąże się z pracą w sobotę. Po szóste Są do wyrobienia normy i to nie male! Wyrabiania je tylko Ci którzy najprawdopodobniej biorą leki przeciwbólowe!- bo inaczej się nie da!Nie można nawet w czasie pracy porozmawiać bo od razu jesteś rzucamy na inną linię. Po siódme Dość często musisz dźwigać pojemniki z lekami!, niekiedy pracę męską muszą wykonywać kobiety Po ósme Dużo ludzi się pozwalnialo i trwa to w dalszym ciągu.... Po dziewiąte Płacą grosze!!!, praca jest bardzo ciężka A zarobki nie adekwatne! Po paru miesiącach pracy możesz wziąć tylko 1650zl. Po dziesiąte Zero wolnego,wiecznie jest tłumaczenie że nie ma ludzi i nikt z tym nic nie robi! Plusem jest tylko to ze- masz umowę! Ludzi traktuje się bez szacunku i wolę się ich nie słucha! Przerwa jest 20 minutowa , bo zanim przejdziesz z magazynu do socjalnego to mija jakieś 6,7 min. Na przerwy trzeba się zapisywać. Tyle ..... Sami widzicie że jak to niektóre osoby twierdza jest to (usunięte przez administratora).

Janko
@Zizo

czyli (usunięte przez administratora) taki sam jak byl haha

Zostaw merytoryczną opinię o Lubfarm S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Lubfarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lubfarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubfarm S.A.?

Lubfarm S.A.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Łęczyńska 43
    20-313 Lublin