Opinie o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Integrator Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrator Complex Sp. z o.o. w Kielce

Porażka

Omijać szeroko... Porażka

Jacek

Bardzo kiepskie traktowanie pracowników, dla osób z dużym stażem śmieszne pieniądze a dla nowych takie o których ludzie mogą tylko pomarzyć

Dominika

@Pablo, jeśli komentarz zawiera słowa obraźliwe, wulgaryzmy, dane osobowe konkretnego pracownika i jego pseudonimy lub w inny sposób łamie regulamin zostaje on usunięty. Zachęcam do szczegółowego zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Warto wspomnieć, że każdy, nawet negatywny, komentarz, jeśli nie łamie regulaminu, pozostaje na forum.

@Dominika

Pani Dominiko doskonale panią rozumiem i wiem że musi pani wklejać tę nudną regulaminową hipokryzję aby sprytnie odbić piłeczkę. Niestety jestem na pozycji z góry straconej bo jakże mam udowodnić innym że w moich opiniach brak jest motywów niezgodnych z regulaminem? Tylko pani i ja to wiemy:) Mam tylko nadzieję że jest pani faktyczna i ma sumienie gdyż tylko ono może sprawić że moje opinie będą w końcu publikowane na tym szanującym się portalu.

@Pablo

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do treści regulaminu, bądź też pytania odnośnie do tego, czy komentarz jest z nim zgodny, zachęcam do skontaktowania się z administratorem portalu. Możesz powiedzieć, czy w ostatnim czasie coś się zmieniło w firmie? Czy obecnie trwają jakieś rekrutacje?

Dominika

@Pablo, zapewniam Cię, że komentarze usuwane są tylko wtedy, gdy pisane są w wulgarnym i obraźliwym tonie lub zdradzają dane osobowe osób trzecich - wszystkie takie sytuacje są niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), który każdy akceptuje przed dodaniem komentarza. @Pazdzioch, czy masz coś na poparcie swojej wypowiedzi? W tym momencie jest zbyt ogólnikowa i niewiele mówi potencjalnym użytkownikom forum. Czy możesz podzielić się szczegółami?

Wlodziu

Hahahahaaaa

@Dominika

Pani Dominiko dlaczego moja odpowiedź nie została dodana? Nie było nic niezgodnego z regulaminem.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dominika

@Jan, a może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś na temat atmosfery w pracy? Jak wyglądały kontakty między pracownikami? Czy atmosfera panująca w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” była sympatyczna? Czy pracodawca doceniał swojego pracownika na przykład poprzez dodatkowe profity w postaci pakietu socjalnego?

Jan

Nie polecam, pracowałem tam dlugi okres czasu. Praca ta co na umowie plus duzo wiecej, oczywisccie za male pieniazki. w Kielcach jest duzo lepszych form z lepszym wynagrodzeniem i duzo lepszymi warunkami pracy.

xyz

Jak by ta firma była taka dobra, to ogloszenia o prace nie wisialy by caly czas

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.?

Pazdzioch

Tragicznie

Pablo

Ciekawe czy jak napiszę przesadnie pozytywną opinię też zostanie usunięta? Wspaniała, nieoceniona, wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, propagująca najnowsze rozwiązania technologiczne, orędowniczką patentów, propracownicza, oferująca konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)..... .... Te wszystkie superlatywy mogłaby mieć firma Pablo...gdyby tylko chciała...:)

Dominika

@Bogdan skąd takie wieści? @Młodzik opowiesz jak Ci się pracuje w Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.? Na jakim stanowisku jesteś? I jak wrażenia z początków pracy w tej firmie? Każda opinia jest ważna i pomocna osobom aplikującym.

Bogdan

Z tego co mi wiadomo to Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” ma dobrą opinię jako pracodawca, to stabilna firma.

ZAQ

Witam, mam zamiar aplikować na stanowisko Konstruktor/Projektant, możecie się wypowiedzieć na temat firmy, atmosfery oraz ogólnych relacji między pracodawcą a pracownikiem?

ZAQ

Młodzik

Jestem potencjalnym nowym pracownikiem i z ciekawości czytam opinie na forum. Takie skrajności, że nie wiadomo co myśleć. Wcześniej dopytywałem i słyszałem sporo dobrego, myślę, że opinia zależy od nastroju.

Jak sie teraz pracuje w okresie letnim? Czy dużo ludzi jest na urlopach? Napiszcie jaka jest atmosfera, chce aplikować?

xyz
@Nowy

W okresie letnim na halach jest bardzo duszno, brak odpowiedniej wentylacji. Kilka osób się nie dawno zwolniło( w tym ja); ogólnie duża rotacja. Atmosfera wśród pracowników jest dobra, tylko płaca bardzo marna. Dużo więcej zarobisz w Kielcach(olszewskiego, skrajna, itp) tam jest większość byłych pracowników. Ogólnie nie polecam za takie pieniądze, nie warto zawracać sobie głowy. W obecnej firmie dostałem 50% więcej bez żadnego marudzenia ze strony pracodawcy.

Ktoś

Firma i sama praca jest super polecam

Cienias

Czy Pablo zawsze tak dużo osób potrzebuje zatrudnić?

Karolinka

Mam pytanie czy praca dla specjalisty ds dokumentacji/staż jest jeszcze aktualna? Może ktoś wie i mógłby podzielić się wiedzą? Jak się pracuje w firmie? Poczytałam opinie i nastroje są minorowe. Jestem świadoma, że nie wszystkie opinie są obiektywne!

Obiektywista
@Karolinka

Najlepiej przyjść i samemu się przekonać. Wyrobisz sobie opinię;) Pewnie będzie obiektywna.

Cienias

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a te opowieści o super zarobkach w innych firmach można włożyć w bajki.

Boss

Widzę że tylko pozytywne opinie tylko są publikowane....

Zostaw merytoryczną opinię o Integrator Complex Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrator Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrator Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrator Complex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrator Complex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrator Complex Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 201 ocen.

Integrator Complex Sp. z o.o.