Opinie o Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. w Włocławek

Marcel :)

Przez 3 miesiące mogłem uczęszczać do Firmy Radpak jako praktykant informatyki. Na początku byłem sceptycznie nastawiony sądząc, że będzie to chodzenie do najzwyklejszego korpo. Jednak było inaczej. Atmosfera w zakładzie jest bardzo rodzinna. Każdy jest do Ciebie nastawiony bardzo przyjaźnie, podchodzi się tutaj do każdego pracownika jak do człowieka a nie do robota który nie ma uczuć i tylko musi zasuwać. Pracowałem na praktycznie każdym dziale, ale z ręką na sercu mogę zapewnić ze jeden z nich był najlepszy - oczywiście mowa o księgowości. Z praktyki wyniosłem bardzo dużo od relacji międzyludzkich po czystą wiedze praktyczna. Każdy tutaj chce ci przekazać swoją wiedze, jeśli tylko ty tego chcesz. Nie można powiedzieć o tej firmie złego słowa. Gdyby tylko była okazja z chęcią zostałbym tam na stałe wśród tych wszystkich wspaniałych ludzi. Bardzo i to bardzo polecam każdemu firmę Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

@Artur

Według mnie dobierają tutaj pod względem umiejętności na dane stanowisko, a relacje między pracownikami wychodzą w praniu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czym w Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi ile płacą tokarzowi, a pytanie było zadawane w zeszłym roku. jeśli tak to miały miejsce teraz na przełomie może jakieś podwyżki? z opisu oferty za dużo się nie dowiem, a ciekawi mnie w jakim stanie są maszyny i przy jakiej atmosferze teraz się pracuje

Poszukujący pracy Nowy wpis

Czy na chwilę obecną jest prowadzona rekrutacja w firmie Radpak do działu sprzedaży lub obsługi klienta, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze klienta kilka lat pracowałem jako mechanik -kierownik warsztatu posiadam również doświadczenie jako doradca serwisowy

Ile płacą tokarzowi, skoro wymagają trzech lat doświadczenia? Przynajmniej z tego co pisze w ogłoszeniu, w sumie ciekawe co ostatecznie decyduje o tym, czy przyjmą czy nie. Ktoś był na rozmowie już albo dostal jakąkolwiek odpowiedź zwrotną??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zofia Lewandowska

20.03.2023 10:03

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Chcę podzielić się swoją opinią na temat współpracy z firmą Radpak. Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą i inżynierem zarządzania. Początkowo moja kariera zawodowa była mocno związana z działem księgowości. Obecnie pracuję jako koordynator importu-exportu w spółce dostarczającej zindywidualizowane rozwiązania z zakresu pakowania dla wielu producentów na całym świecie. W tym roku kończę 40 lat i dynamika w działaniu nie opuszcza zarówno mojej kariery zawodowej, jak i życia osobistego. Dbam o swój nieustanny rozwój i poszerzam swoje horyzonty. Kocham podróże i aktywnie spędzony czas na łonie natury. Bieganie, rower i ostatnio jazda konna to mój sposób na spędzenie czasu po pracy. Jestem propagatorką i inicjatorką spotkań w kobiecym gronie, gdzie inspiruję do pracy nad budżetem domowym i rozwojem kompetencji miękkich. Od czternastu lat jestem zawodowo związana z Radpak Fabryka Maszyn Pakujących. Początkowo byłam zatrudniona jako księgowa, a już od kilku lat działam aktywnie w dziale sprzedaży oferując klientom zagranicznym części oraz usługi serwisowe.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Pracuję jako koordynator do spraw eksportu i importu. Dbam o szeroko rozumianą logistykę w spółce i organizację dostaw urządzeń do klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferuję klientom zagranicznym części zamienne i usługi serwisowe. Dbam o koordynację wyjazdów zagranicznych, przygotowuję dokumenty w zakresie eksportu i importu. Wystawiam faktury krajowe i eksportowe. Organizuję wysyłki oraz dbam o relacje z klientem zagranicznym. Koordynuję serwisowe wyjazdy zagraniczne.

Czy masz możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynika ta decyzja?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Tak, firma bardzo racjonalnie podchodzi do czasu pracy i oferuje zarówno możliwość pracy zdalnej, jak i hybrydowej. Mam możliwość korzystania z tzw. elastycznego czasu pracy. Godziny przyjścia do pracy nie są sztywno narzucone, tylko mieszczą się w określonym przedziale czasowym, co ułatwia mi codzienną logistykę, jak choćby odprowadzenie dzieci do szkoły czy przedszkola. Firma jest bardzo przyjazna dla matek i ojców. Promuje się w niej aspekt rodzinny. Często organizowane są pikniki dla pracowników i ich rodzin. Obydwie moje córki urodziły się podczas mojej kariery zawodowej w Radpak i zawsze w okresach urlopu macierzyńskiego byłam traktowana ze szczególna dbałością.

Lillkaa

Żartujesz sobie? Mój partner pracuje tam od 10 lat i RAZ ! był piknik rodzinny....

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Na temat wynagrodzeń nie chciałabym się wypowiadać szczegółowo. Każdy z nas otrzymuje godne i uczciwie skalkulowane wynagrodzenie złożone z pensji zasadniczej i premii.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

W kwietniu 2024 staż pracy pokaże 15 lat.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Jak najbardziej, gorąco zachęcam każdego do pracy w tej spółce. Ludzie ceniący sobie rozwój, dynamikę oraz rodzinną atmosferę dobrze odnajdą się w tej organizacji. Firma nieustannie inwestuje w sferę administracyjną, a także powiększa swoje zdolności produkcyjne. Każdy z pracowników rośnie i rozwija się zawodowo razem z przedsiębiorstwem, co jest bardzo motywujące.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Najbardziej lubię dynamizm działania, rozwój i inwestycję. Poszerzanie horyzontów i szukanie nowych rynków zbytu rozwija zarówno całą organizację, jak i kompetencje oraz możliwości poszczególnych pracowników. Nie potrafię wskazać rzeczy, jakiej nie lubiłabym w firmie, w której obecnie pracuję.

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Specyfika produkcji sprawia, że nieustannie pozyskujemy nowych klientów i nowe rynki zbytu. Dział eksportu szybko się rozwija i jestem dumna, że produkowane przez Radpak maszyny pojawiają się w kolejnych krajach i kontynentach.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Spółka dofinansowuje studia wielu pracownikom oraz stwarza warunki do rozwoju zawodowego i awansów. Na terenie firmy były prowadzone zajęcia z języka angielskiego i szereg szkoleń dedykowanych dla poszczególnych działów. Inwestycja w nowe technologie informatyczne i narzędzia również ułatwia nam wszystkim pracę.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Jest bardzo rodzinna i miła. Znamy się od dawna i długo ze sobą pracujemy. Łączą nas nie tylko relacje zawodowe, ale też przyjaźnie prywatne. Integrujemy się wewnątrz działów. Dbamy o wystrój wnętrz, żeby nasze miejsce pracy było przyjazne. Firma stawia na ekologiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania. W naszym otoczeniu jest dużo zieleni. Dodatkowe pakiety medyczne oraz socjalne a także dostęp do prywatnej siłowni stanowią niewątpliwie wartość dodaną.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Wszystko, co ustaliśmy pierwszego dnia pracy, jest respektowane i realizowane. Dodatkowe bonusy pojawiły się z czasem rozwoju przedsiębiorstwa.

Zofia Lewandowskaikona wywiad

Nie mam żadnych uwag, mogę tylko powiedzieć: trzymaj tak dalej, Zarządzie Radpak.

Kobieta

Dzień Dobry czy prowadzicie rekrutację na dział sprzątający?

@Kobieta

Ja już wcześniej gdy zaglądałam na taki portal z ofertami to niczego nie widziałam, obecnie również jest na nim pusto... Gdzieś może był jakiś znak lub cokolwiek, że Pani teraz o to pyta? Może w złych miejscach patrzyłam za ogłoszeniami? A jakie są aktualne opinie o tym dziale? z czego wynika zainteresowanie nim?

Niko

Na firmowym profilu na portalu z ogłoszeniami firma przedstawia, co ma do zaoferowania pracownikom. Jest tam między innymi strefa relaksu. Tylko, kto z niej korzystać może i czy jest na to czas? Wiecie też może, kiedy mogą uruchomić jakąś rekrutację? Jakoś nie widać na razie ofert.

Marcel :)

Kazik
@Marcel :)

Opiszesz w jakie ramy były ujęte Twoje praktyki? Ile czasu pracowałeś na danym dziale, czy może każdego dnia robiłeś co innego? I czy przydzielają kogoś na kształt opiekuna praktyk, kto ma zawsze czas pomóc?

@Kazik

Oczywiście muszą przydzielić opiekuna praktyki. W tej firmie kazdy ci pomoże nie tylko opiekun jesli takiej pomocy chcesz. Na poczatku praktyki dostałem harmonogram na jakim dziale i ile tam pracuje. Zdarzało się ze byłem na innym dziale niz przydzielony bo ktoś potrzebował mojej pomocy gdzie indziej :) Praktyki trwały 360h.

Artur
@Marcel

Zauważyłeś z czego wynikają tak pozytywne relacje, między zatrudnionymi tu osobami? Czy dobiera się tu pracowników również pod kątem osobowościowym? Czy to warunki pracy mają tak pozytywne oddziaływanie?

@Artur

Czy w Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierownik działu umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 19 lipca na GoWork.pl.

Olga

Jakiś czas temu w firmie prowadzili rekrutację na stanowisko Inżynier Automatyk ds. Programowania Sterowników PLC. Czy wiecie coś o tej pracy, bo jestem mega ciekawa, a ogłoszenie z sieci nie jest konkretne. Może dacie znać, czy jest to praca zmianowa? I ile jest zmian i w jakich godzinach, ok?

Zosia

Pracuję z Radpak już od kilkunastu lat i mam nadzieję że jeszcze kolejne kilkanaście lat przede mną :-). Firma działa w przyjaznej, wręcz rodzinnej atmosferze i daje ogromne możliwości rozwoju. Prowadzi szereg inwestycji i rośnie w siłę nie tylko na rynku krajowym ale i międzynarodowym a my jako pracownicy rozwijamy się i wzrastamy razem z nią. Wiedza i cenne doświadczenia które zdobywamy każdego dnia procentuje i prowadzi Nas przez kolejne szczeble kariery zawodowej. Polecam zarówno dla osób, które zaczynają swoją karierę zawodową jak i doświadczonych specjalistów.

Praktykantka

Firma Radpak zdecydowanie jest godna polecenia. Miałam przyjemność odbyć w niej dwukrotnie praktyki zawodowe w dziale marketingu i sprzedaży. W czasie miesięcznych praktyk rozwinęłam umiejętności zdobyte w szkole, a także zdobyłam wiele nowych. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz życzliwości i wiedzy opiekunów nauka w Radpak staje się przyjemnością.

Wiktoria
@Praktykantka

A orientujesz się może czy dają szansę na późniejsze podpisanie umowy jeśli praktykant się spodoba? Szukam właśnie firmy do odbycia praktyk, ale fajnie by było jakbym potem mogła aplikować do pracy.

@Wiktoria

Jak najbardziej dają taką szansę, sama jestem tego przykładem.

Hanna
@Praktykantka

O, naprawdę miłe słowa od praktykanta. Super, że są i takie doświadczenia. Jednak mnie interesują te praktyki. Czy tutaj ta nauka to jest poprzez doświadczenie i podpatrywanie innych pracowników? Czy też szkolenia, do których dostęp mają etatowi pracowniczy?

Maria

Cześć, mam pytanie w sprawie oferty Specjalista ds. Sprzedaży, którą opublikowali. Ktoś zna aktualną wysokość pensji, jaką proponują? Będę ogromnie wdzięczna za informację

Praktykant

Firma zdecydowanie zasługuje na dobrą opinię. Przez miesiąc praktyk na działach automatyki i montażu wiele się nauczyłem, poznałem budowę i działanie skomplikowanych maszyn, a praca jest przyjemna dzięki świetnej atmosferze. Polecam wybór tego zakładu do praktyk zawodowych i myślę, że jest to też dobra i przyszłościowa opcja na stałe zatrudnienie. Pozdrawiam.

@Praktykant

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony odbyciem praktyk w naszej firmie! Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Jak wygląda praca na stanowisku inżynier automatyk w firmie Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 7100 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Dzień dobry, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Automatyk. Wszelkie informacje znajdują się w ogłoszeniu, serdecznie zapraszamy do aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-automatyk-ds-programowania-sterownikow-plc-wloclawek,oferta,1002021754 Kwestia wynagrodzenia jest indywidualnie ustalana z kandydatem. Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Czy firma Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Tak, elastyczne godziny pracy to benefit, który jest dostępny dla naszych pracowników.

Praktykant

Włocławską firmę Radpak poznałem dzięki możliwości odbycia stażu zawodowego. Otwartość i życzliwość oraz przekazana wiedza przez doświadczony zespół pracowników, pozwoliła mi poznać struktury pracy w poszczególnych działach. Opieka osób nadzorujących na najwyższym poziomie. Jest to zakład z którym można wiązać zawodową przyszłość.

Pracodawaca
@Praktykant

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony odbyciem stażu w naszej firmie! Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Pawelec

Co się dzieje w dziale konstrukcyjnym że tak konstruktorzy rotują ?

@Pawelec

Na bieżąco rekrutujemy konstruktorów w związku z ciągłą ekspansją naszej organizacji. Ponadto, ogłoszenie jest często aktywne, aby wskazać utalentowanym specjalistom możliwość podjęcia u nas pracy. Jako przedsiębiorstwo technologiczne rozumiemy, że to wysoko wykwalifikowani specjaliści są naszą siłą napędową - zawsze znajdzie się u nas miejsce dla takich osób. Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Józek

W ostatnim czasie odbyłem miesięczny staż zawodowy na dziale automatyki. Moją przygodę z tą firmą oceniam na pozytywną, podczas tego miesiąca poznałem jak powstają różnego rodzaju maszyny do pakowania na różnych etapach, od projektowania aż do ich złożenia. Nauczyłem się wielu praktycznych umiejętności przydatnych nie tylko w firmie tego typu, ale też w codziennym życiu. Z perspektywy stażysty bardzo polecam tą firmę, jeżeli szukasz miejsca na staż czy praktykę zawodową, w której chcesz się sporo nauczyć to RADPAK jest idealnym miejscem.

@Józek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że staż w naszej firmie był dla Ciebie wartościowym czasem. Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Zainteresowana

Dzień dobry. Czy firma prowadzi rekrutację pracowników produkcji?.

@Zainteresowana

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Nie mniej jednak, zachęcamy do wysłania CV na adres praca@radpak.pl - niewykluczone, że nasz dział HR się z Panią skontaktuje. Pozdrawiamy, Zespół RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.