Opinie o Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. w Włocławek

Olcia Nowy wpis

dzień dobry. widzieliśmy z chłopakiem, że kiedyś poszukiwano do zakładu spawaczy TIG / MAG. Teraz nic aktualnego już nie wychodzi, więc po pierwsze czy będą jeszcze kogoś w tym roku szukać? i po drugie czy warunki pracy polepszyły się względem tych zeszłorocznych?

aaa Nowy wpis

Zakład pracy to nie zebranie kumoszek . Wypowiadają sie Ci którzy nie powinni się odzywać. Szef niektórych powinien już dawno wyrzucić bo chcą pieniędzy a nic nie potrafią. . nie narzekam na szefa. Podziwiam jego spokój chociaż czasem jest zdenerwowany, ale wyrzuciłbym niektórych za (usunięte przez administratora) lenistwo i brak zaangażowania. Uają co niektórzy że pracują a póżniej chcą pieniędzy. Pracuję uczciwie to jestem doceniany. Na dzień dobry szef powinien wyrzucić pseudo fachowców w ilości 6 osób.

Ewka

Ciekawe czy Pani wzięła się za parzenie kawy tak jak ktoś sugerował. Czy to wchodzi w zakres obowiązków asystentki? Chłopak także jest spawaczem i może by się przyjął o ile macie teraz u siebie dobre warunki. Widziałam wzmianki o nadgodzinach, sobotach oraz premiach. Ile w tym roku zarobi na największych obrotach? I czy w ogóle można robić te nadgodziny? Jest stale robota?

WIESIEK Nowy wpis
@Ewka

Warunki lux ściany czarne jak w kopalni,wentylacji prawie brak jak pseudo staniwskowa na drigiej części haki tylko jeden wentylator otwarte wrota całym rokiem żeby wietrzyć nawet zimą jest tragedia. W (usunięte przez administratora)mięli lepsze warunki(to nie żart).Jak chce pani żeby syn dostał pylicy albo innego (usunięte przez administratora) to co z pani za matka dziwie się ze ktoś tam jeszcze chce pracować. Firma istniej tyle lat żeby nie zapewnić w miarę czystych warunków pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Operator Cnc

Jakis czas temu bylem na rozmowie. Bylo pare standardowych pytan, w tym z pomiarow, ale atmosfera zrobila sie nerwowa podczas rozmowy o wynagrodzeniu. 3 miesiace okresu proby na zleceniu za najnizsza a potem max 2 tysie niezaleznie od poziomu doswiadczenia a wymagania spore - obsluga ustawianie maszyn, programowanie z g-kodow (na cama ich nie stac). Przed rozmowa zaczepilem jednego z operatorow i opisal w skrocie: wegliki to luksus, na topie sa czarne wiertla z czasow jednej partii, produkcja maloseryjna - jednostkowa a wymagania wydajnosci jak przy wielkich seriach, praca w trudnych materialach jak NC11LV, 304, jeden z operatorow pracuje juz trzeci miesiac na szybie z wielkim pajakiem ale kase za jej wymiane oczywiscie mu potracili. Ogolnie dzial wyglada jak chlew, wszystko lezy luzem, detale, materialy, a kazde narzedzia traktuja jak swoje bo nastepnym razem nie dostana. Sami ludzie jednak pomocni i dla poczatkujacego bedzie to idealny zaklad.

nie istotne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Krystyna

O co mogło chodzić z tamtym wspomnianym rozpadaniem się? macie odniesienie? Potrzebuje się rozeznać w warunkach pracy spawacza. Jakie są tegoroczne? Wiem, że parę lat temu gdy wisiała oferta na stronce up to kwota zaczytała się już od 3,400 zł., odniesie się ktoś do tej wysokości? O ile podskoczyła?

Maximus

Heh co firma powoli się rozpada,zobaczymy tych (usunięte przez administratora)jak będą szukać pracy i się skończy bycie ważnym.

Jaka atmosfera jest między działami w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.?

Ktoś

Każdy jest fałszywy, jak masz trochę więcej od kogoś to by cię utopili w łyżce wody, komunistyczny zakład, młodzi odchodzą bo są nie szanowani, oby jak najszybciej się ten zakład rozleciał,a tym co brakuje sporo do emerytury cwaniakom współczuję jak im się skończy to jak pójdą do innej firmy i nie będą tacy do przodu.

@Ktoś

A ci młodzi to dalej tę premię lepszą na zachętę dostają? Bo skoro mimo tego odchodzą to trochę słabo, ale ogólnie to czemu ci ludzie wzajemnie wobec siebie tacy właśnie są? :/

@Małgorzata

Premie na zachętę haha to jakaś nowość jacy młodzi jak większość to już ludzie którzy ciągną do emerytury, albo już na niej są młodzi uciekają.

Jan
@Ktoś

Czemu niby uciekają? Za słabo tu płacą czy co?

@Jan

Przede wszystkim warunki pracy,wielkie wymagania a brak sprawnego sprzętu, stawki takie sobie, szef zaczął płacić jak ludzie mu uciekają, nie szanuje się pracownika.

@Ktoś

Zaczął płacić? Czyli od jakiegoś czasu jest coś więcej jednak? O ile?

Czy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ktoś

Żadnych nagród nawet na święta ani złotówki

Jan
@Ktoś

To sama podstawa jest? Ile jej jest w sumie?

@Jan

Podstawa+nadgodziny, które sobie wypracujesz plus jakaś tam śmieszna premia z tego co wiem nowym się lepiej płaci na zachętę co nic nie umieją, a ci ze stażem i doświadczeniem dostają mniej.

Pracuś

Witam Jakie macie opinie na temat wszystkich praktykantów

Ok

Dziwi mnie podejście niektórych młodych kolegów do pracy. Zero fachowości a wymagania duże. Cwaniakują a pretensje duże .. Pracuję 20 lat w firmie i wypłatę mam zawsze na koncie w terminie. Zaklad co wiem ma umowy z firmami amerykańskimi i niemieckimi . Zawsze można się dogadać z szefami. Pracując w firmie można się wiele nauczyć.

Nieważne
@Ok

Haha zabawny jesteś gościu jak chodzisz, donosić do szefa to masz względy,nauczyć czego i na czym? Jesteś typem po Ursusie, gdzieś idziej byś się nie odnalazł bo tu dostałes pole do popisu żal mi takich jak ty cwaniaków, dostać wypłatę na czas, to nie jest atut tylko obowiązek pracodawcy.

Czy jest możliwość pracy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. na część etatu?

Zbyszek

Myślę że tak idzie sie dogadać w tej kwestii.

Majka

Jakie godziny pracy na zakładzie? Czy też zmiany?

@Majka

Trzy zmiany po 12h

@Majka

Zmiana jest jedna 6-14 operatorzy CNC robią na zmiany ewentualnie nadgodziny i soboty jeśli się,chce albo poproszą.

Jak wygląda ścieżka awansu w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.?

Zbyszek

Nie ma tu żadnej ścieżki rozwoju,pracodawcy nie podnoszą ci kwalifikacji przychodzisz i robisz to co umiesz ogl to ludzie z łapanki bo Fachowiec się ceni i po co mu płacić lepieja brać kogoś bez pojęcia.

Johnny

Jak będziesz pracował nadgodziny i sobory to będziesz miał a premie są śmieszne. Na święta nie dostaje się nic albo dadzą a potem zabiorą jeden prezes jest jeszcze ok drugi to kawał sknery.

Danuta
@Johnny

Ile wynoszą te premie w Kemak? Można prosić o podanie jakichś kwot? Są to premie miesięczne, roczne, czy jak?

@Danuta

Premia miesięczna 100-200 brutto Śmiech na sali

Johnny

Jestem pracownikiem tej firmy i organizacji pracy tutaj to porażka od pracownika się wymaga ale żeby zainwestować w sprzęt już gorzej. Warunki że szkoda gadac,a nowi pracownicy to albo stażyści co mają gdzieś albo totalnie bez pojęcia,sami emeryci,a ktoś kto wykazuje się pracą jest zwykłym nikim tylko ktoś kto jest lizusem ma względy u szefa czy kierownika. Rozważam odejście z tej firmy jeśli sytuacja finansowa się nie zmieni bo emeryt zarabia więcej niż ktoś kto rzeczywiście się wykazuje.

Roman
@Johnny

Masz na myśli, że nie zapewniają sprzętu potrzebnego do pracy? Powiedz więcej.

Johny

@Roman

Sprzęt to maszyny z czasów Ursusa,o wszystko trzeba się prosić inaczej trzeba chodzić i poszukać od kogoś innego nie raz korzysta się z własnych narzędzi przyniesionych z domu bo nie ma albo to trzeba gadać z prezesem bo kierownictwo ma problem.

Poradnik

Nie wszyscy są tak niezadowoleni z pracy w firmie. Może trzeba zająć się pracą?

Roman
@Poradnik

A mógłbyś rozwinąć wątek i napisać z czego Ty jesteś zadowolony pracując w tej firmie?

Jojo
@Roman

Pewnie z pracy biurowej w kemak ????

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zapytanie

Oczywiście że tak ostatnio pracownicy mieli każdy cx5 i jeździli po Polsce i do domu z pieniędzy firmowych teraz zmienili samochody na nowe bo tamte już są za stare. Jak zostaniesz przyjęty na stanowisko prezesa to Napewno dostaniesz samochód służbowy

Niko

Proszę o informację od pracujących w tej firmie czy poprzednie komentarze są wiarygodne. Słyszałem na mieście że firma już zaczyna znikać z rynku. Jeżeli to prawda to proszę o wasze opinie

Maximus

(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tam pracy.

@Maximus

@Maximus A czy swoją ogólną wypowiedź możesz podeprzeć konkretnymi przykładami? Co nie odpowiada Ci w pracy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.? Jeśli się wypowiadasz wnioskuję, że byłeś bądź jesteś pracownikiem tej firmy. Liczę, że udzielisz mi odpowiedzi. Dziękuję.

car

porażka , powinni zamknąc ten zakłada , klienci traktowani jak by z wielkiej łaski coś sie chciało zrobić nie pasuje to to nie robić nic i zamknąć to w (usunięte przez administratora)

car 1
@car

dodam tylko że siedzi w biurze stary mruk mundrol jakich mało zero pojęcia o czym kolwiek nawet nie zawoła kogoś konkretnego żeby spojrzał pomógł tylko wymyśla inne firmy które mogą to zrobić , a robota pierdoła jakich mało może na max godzine dwie gorzej jak za komuny

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Aleja Chopina 6C
    87-800 Włocławek

Zakład Produkcji I Usług Kemak Sp. z o.o.