Air - Com Pneumatyka Automatyka

NIP: 8951812517 REGON: 932991905

Air - Com Pneumatyka Automatyka

Opinie o Air - Com Pneumatyka Automatyka

Zbynio

Słyszałem, że Air - Com Pneumatyka Automatyka mają opinię dobrego pracodawcy. Fajnie, że potraficie to zauważyć,

Grzegorz

Może ktoś napisze jak przebiega rekrutacja?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Air - Com Pneumatyka Automatyka o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Administrator 21.04.2018 09:18

Warunki pracy wyglądają bardzo dobrze szefowie kładą nacisk na szkolenia ,w tej chwili co kwartał odbywa się szkolenie produktowe lub sprzedażowe ,wciaż się rozwijamy powstają nowe oddziały i nowa strona air-com.pl zaczyna prężenie funkcjonować ,także dobrze to wróży na przyszłośc

Gość

Jaka atmosfera? Długo trzeba czekać na odpowiedź w sprawie pracy? Napiszcie

anonymous
@Gość 13.03.2018 19:41

jest Ok śmiało możesz aplikować ,wymagają ale też potrafia się odwdzięczyć

Waldi

Czyli można aplikować i jest szansa na zatrudnienie?

SWÓJ

Firma posiada wiele do zaoferowania ,w tej chwili wiem że rozbudowują dział handlowy i wciąż zatrudniają nowe osoby , wysokie zarobki miła atmosfera po spotkaniu z włascicielami odniosłem wrażenie ,że to kumple a nie Prezesi, liczę że przyjmą mnie do pracy i że będę mógł dla nich pracować ,byłem na rozmowach w jeszcze jednej firmie z tej dziedziny w firmie Pneumat System lecz tam odradzam po na samym wejściu zostałem postawiony na baczność abym wiedział gdzie jest moje miejsce w szeregu, tym bardziej że kilku moich kolegów już tam pracowało i odeszli bo atmosfera mało przyjazna

Piosek

Tyle miejsc, firma się prężnie rozwija więc doświadczonych pracowników nigdy za wiele.

Bartson

Długo już wisi na budynku baner z ogłoszeniem o pracę dla doradcy techniczno-handlowego, cały czas szukają ? Wymagania takie, że ciągle potrzebują czy tyle miejsc jeszcze ?

Andrzej

Dogodne warunki pracy, dobra podstawa + prowizja, premie świąteczne co cenię bardzo, Multisport, opieka medyczna, elastyczne godziny pracy oraz możliwości pracy w systemie home office. Polecam.

pracownicy związani z firmą od lat, co może świadczyć o atmosferze i podejściu właścicieli. Jasne i przyjazne warunki współpracy dla handlowców.

Zostaw opinię o Air - Com Pneumatyka Automatyka - Długołęka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Air - Com Pneumatyka Automatyka