Air - Com Pneumatyka Automatyka

Długołęka

Opinie o Air - Com Pneumatyka Automatyka

Bartson

Długo już wisi na budynku baner z ogłoszeniem o pracę dla doradcy techniczno-handlowego, cały czas szukają ? Wymagania takie, że ciągle potrzebują czy tyle miejsc jeszcze ?

Andrzej

Dogodne warunki pracy, dobra podstawa + prowizja, premie świąteczne co cenię bardzo, Multisport, opieka medyczna, elastyczne godziny pracy oraz możliwości pracy w systemie home office. Polecam.

pracownicy związani z firmą od lat, co może świadczyć o atmosferze i podejściu właścicieli. Jasne i przyjazne warunki współpracy dla handlowców.

Zostaw opinię o Air - Com Pneumatyka Automatyka - Długołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Air - Com Pneumatyka Automatyka