Slam Poland Sp. z .o.o.

Opinie o Slam Poland Sp. z .o.o.

pracowalem tam sporo czasu czego zaluje bo uwazam to za zmarnowany czas samo to jak sie tam traktuje pracownika totalny brak szacunku i zrozumienia a zarobki kpina bo nawet minimalnej tam sie nie zarobi bo ci odciagna (WYMYSLA JUZ JAKIS POWOD) a umowe o prace mozna pomarzyć dziwie sie ze takie firmy jeszcze funkcjonują powinny odpowiednie instytucje sie za takich ludzi zabrac, rotacja ludzi ogromna co oczyms swiadczy nie potrafia zatrzymac dobrego pracownika przy sobie poniewaz wogole nie maja dla niego nic do zaoferowania np. ilosci nadgodzin mowa o pracownikach magazynu to 16 gdzin na dobe to norma i jeszcze zeby bylo to normalnie zaplacone (stawka 8,5zl za godzine)ale nie pod stolem i jeszcze trzeba sie prosic bo nigdy niema pieniedzy srednio jakies 1,5-2 miesiace ogolnie odradzam i przestrzegam przed tym zakladem przepraszam obozem pracy

Zostaw opinię o Slam Poland Sp. z .o.o. - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slam Poland Sp. z .o.o.