Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Nailepszy z nailepszych

Szukam osoby do podwojnej obsady

Pawelkosinski19@gmail.com

Szukam zmiennika który pracuje w slamie .Ja jestem z lubusk7ego 42 lata nie palący.

Stefan

Szukam zmiennika ze slamu.

Heniek

Chyba firmie zależy na redukcji kierowcow. Wprowadza znowu zamieszanie za zjazdami!!! +2dni zjazdowe i +do zjazdowych... My tez chcemy mieć normalne życie!!! zaplanować prace w domu ,czy wizytę u dentysty!!!Jak wróci stary system zjazdów to masakra!!! nerwy i nerwy szkoda zdrowia! A z autami nie było by problemu, jak by był zatrudniony ktoś do sprzątania.

@Heniek

(usunięte przez administratora) trzeba posprzątać po sobie (usunięte przez administratora) twojego nikt sprzątać nie będzie.Robi się zamieszanie slam pomału idzie na dno.

Johny
@Heniek

Firma schodzi na dno, nie liczą się już z człowiekiem. Teraz jest tylko gonitwa człowiek nawet nie ma czasu się podrapać po nosie. Żadne argumenty ich nie przekonują, kierowcę zaczynają mieć za najgorsze gow ..

Heniek
@Tomek

Najpierw przeczytaj uważnie że zrozumieniem! Potem zastanów się co napisać zanim zaczniesz obrażać długiego człowieka. Gdzie napisane jest że nie sprzątam? To był tylko komentarz do innych wpisów.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Remigiusz

Szukam osoby na podwójna obsadę ja lat 42 najlepiej kobietę oczywiście stanu wolnego aby zgrzytów niebylo.Ja jestem z lubuskiego.

PUBG

Tak, autohof się nazywają.

Wariat
@PUBG

To (usunięte przez administratora) nie firma jak niema hoteli na 45 h czyli nielegalnie tak trzeba zgłosić to.

@Wariat

A faktycznie nie mają? Rozwiniesz to skoro chcesz to tak w ogóle zgłaszać? Czy już coś poszło od Ciebie do teraz w tej kwestii?

Stefan
@Agnieszka

Na 45 h wyciągasz kartę z tachografu.

Witam, chciałbym się przyjąć do firmy, może ktoś potrzebuje zamiennika? Jest doświadczenie na amazonach, jeżdżę 5 lat UE. papiernik378@gmail.com. 5/1/7 8/4/5 9/9/5

Helena

Hej, pełno tu wpisów o znalezieniu zamiennika. Można to robić bez konsekwencji? Nie trzeba tego zgłaszać firmie? Jak to działa, może mi ktoś wyjaśni? :D

@Helena

Jak już pracujesz w firmie i twój zmiennik się zwalnia to możesz znaleźć sobie zmiennika i firma go zaakceptuje Nie wiem czego ty nie rozumiesz ? Widać kobiety są mniej inteligente od facetów.

@Bubu

Lepiej do tego w praktyce się nie odnosić, bo burza z tego wyjdzie... Ale z ciekawości żeby potwierdzić zasadność tego to są podwójne tutaj gdzie dwie by jeździły czy tylko mieszane lub sami faceci?

@Agnieszka

Są podwójne gdzie jest dwóch mężczyzn, dwie kobiety i mieszane np małżeństwa.

Katarzyna
@Bubu

Ale czy ten zmiennik musi mieć jakieś doświadczenie? Czy przyjmą byle kogo?

Duki

Witam. Czy są obecnie przyjęcia na pojedyncza lub podwójna obsadę? Pozdrawiam

@Duki

A nie lepiej zadzwonić do firmy i zapytać?

Nie ma

@PUBG

A zawsze idzie się normalnie skontaktować? A widzisz kolega tutaj odpowiedział, więc jak widać po napisaniu tutaj też idzie się czegoś dowiedzieć

@Agnieszka

Ale ja nigdzie nie napisałem ze tu się nic nie dowiesz. Dla mnie logicznym jest, ze jak chce się zatrudnić w danej firmie, to dzwonię do pracodawcy, a nie wchodzę na jakies forum i pytam o to randomowych ludzi. Tym bardziej na taki portal jak ten, gdzie każdy jest anonimowy, a większość informacji to bzdury

@PUBG

Ok wygrałeś, tak się przyzwyczaiłam, że czasami trollują, że umiem już w miarę rozróżnić kiedy, więc nie stanowi to w moim przypadku problemu. ;) A sam od siebie masz coś ciekawego o nich do powiedzenia?

@Agnieszka

Przepracowałem 4 lata i nie narzekałem. Wiadomo, jest kilka minusów ale ogólnie firma godna polecenia. Zwolniłem się gdyż miałem 580km dojazdu i szukałem coś w systemie 2/2

@PUBG

Ok przy takiej odległości to totalnie się nie dziwię. Czyli te minusy nie są aż tak uwłaczające? Dotyczą raczej relacji z ludźmi czy samej w sobie pracy?

@Agnieszka

I to i to. Ale nie ma się czego bać, jest znośnie. Gdyby nie wcześniej wymienione powody na pewni nadal bym tam pracował.

Hmm

Szukasz jeszcze zmiennika?

@PUBG

Ok, dzięki a ile kobiet tu widziałeś, które jeździły?

Bardzo duzo.

@PUBG

No to super, a jeszcze tylko, jak z traktowaniem? One mają tu te same warunki co Panowie? Bo niestety w niektórych miejscach pracy różnie bywa i upewnić się wolę

@Duki

A czy wogole przyjmują w slamie pojedyncze obsady ? Słyszałem że tylko podwójne ale może coś się zmienia ?

Szuka ktoś zmiennika?

Szukam kogoś chętnego na podwójna obsadę lub przyłącze się do kogoś w tej firmie.

SUSU

Witam ! Czy ktoś przyjmie świeżaka do podwójnej obsady ?? NUM.TEL :784238428 Mail: bartesus@gmail.com

Szuka ktoś zmiennika?

Szukam zmienniczki/ zmiennika do którego mógłbym dosiąść się na podwojna. Chce zatrudnić się w firmie. Tel. 6/6/5 /8/4/6 /7/9/9 Ja M31l palący

Re...

Szukam zmiennika do podwójnej obsady z doświadczeniem. Chcę się przyjąć do firmy od października w systemie 2/1. Kontakt damian855@op.pl

Zmiennik

Cześć . Szukam zmiennika na już najlepiej Biłgoraj i bliskie okolice. kolcz76@wp.pl

SUSU

motorsport9191@wp.pl

Szukam zmiennika/ zmienniczki z doświadczeniem do podwójnej obsady. Od 05.09. chce się przyjac do firmy.email w nicku.

Wanda
@motorsport9191@wp.pl

A jakie konkretnie doświadczenie Cię interesuje?

Bombel
@motorsport9191@wp.pl

Witam. Kolego odezwij się pod nr +48507966150. Jak coś wolny od października. Pozdro

Killer

Witam czy ktoś szuka zmienika? mail,and.ger.91@wp.pl

Konrad

Witam. Może ktoś z pracujących szuka zmiennika do pracy.?

Ktoś
@Konrad

Hej szukasz jeszcze zmiennika?

Zmiennik 87

Cześć. Poszukuję zmiennika do podwójnej obsady od ok 20/06/22 sys 2/1 . Ja 35 lat lubelskie okolice Zamość Bilgoraj 609678645

Krzysiek

Witam. Może ktoś z pracujących obecnie szuka zmiennika?

Bombel
@Krzysiek

Daj namiar to się odezwie

truck
@Bombel

lukaszbp@interia.pl - Bardzo chętnie do kogoś dołączę.

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93