Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Szukam zmiennika

Witam szukam zmiennika do podwójnej obsady, w Slamie pracuje ok. roku, jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt siedem dziewięć zero cztery pięć jeden dziewięć sześć cztery. Pozdrawiam.

Dominika
@Szukam zmiennika

Można prosić o więcej info na temat tej pracy? Mąż byłby zainteresowany. Jakie zarobki wychodzą? Jaki system wyjazdów oraz jaką umowę zapewnia firma?

Podwójna

Naprawdę nie rozumiemy skąd tyle negatywnych opinii.... Wypłata zawsze na czas: podstawa (nigdy nie dostaliśmy mniej niż 2700 na rękę) + 60 euro dniówki, nam wychodzi min 8 tyś za miesiąc, przy systemie 3:1, 21-22 dni w trasie (przez ponad rok, tylko raz zjechaliśmy później). Do tego pełny płatny urlop, nie wliczając w to dni zjazdowych i weekendów, o co trudno w innych firmach. Auta zdarzają się brudne, ale wtedy wystarczy poprosić o inne już czyste. Praca sama w sobie jest lekka, ogranicza się do otwarcia/zamknięcia drzwi pod rampą na amazonach, czasami przepinki, jazda bez spiny, zazwyczaj jest spory zapas czasu, więc jest kiedy zrobić przerwę i np obiad, a jazda nocą to jest norma w podwójnej obsadzie w każdej firmie, to chyba logiczne, że przy 21 godzinach pracy trafi się na noc (a poza tym praca w nocy ma też swoje plusy- zwłaszcza w Niemczech, gdzie w dzień stoi się więcej w korkach niż jedzie)... Polecamy zmienić firmę na inną jak Wam tu źle, wtedy na własnej skórze zobaczycie jak jest "super", my przerobiliśmy już kilka i porównanie mamy.

Amazon Prime.
@Podwójna

Za 23 dni 8 tys? Super! Ja się zwolniłem... teraz robię w systemie 2na2 i dostaje 6500zl wożąc tylko naczepy amazon prime. Masz racje praca w slamie jest spoko, ale pieniądze są strasznie marne. Amazon placi dobra kase i dużo małych firm się pootwieralo które chcą wozić naczepy amazonki. Kierowca placa od 6000pln do 6500pln za 2 tyg pracy. Więc plusy w firmie slam są 2. 1 plus to ze jest łatwa praca, a drugi plus, za to, że możesz w tej firmie zrobić wszystko i Cie nie zwolnią. Wiesz czemu? Bo nikt za taki marny hajs tu nie bedzie robil!

@Amazon Prime.

Proszę czytać ze zrozumieniem, bo nie napisałam, że za 23 dni wychodzi 8 tyś , a że jest to najniższe wynagrodzenie jakie otrzymaliśmy będąc 21-22 dni w trasie, a skoro najniższe to nie za 23 dni a za 21, więc nie uważam, że to jest mało, a wiemy jakie są stawki w innych firmach, bo pracują tam nasi znajomi i tyle nie zarabiają (biorąc pod uwagę tylko firmy, które wykonują taka pracę jak my), pod uwagę również bierzemy system 3/1 a nie 2/2 (w slamie takiego nie ma, wiec porównanie nie ma sensu, ale przeliczając na 14 dni też wyszłoby ponad 6 tyś)

@Podwójna

Ale ten wpis spedycja napisała albo biuro bo wszystko mija się z prawdą

@Kasia

Akurat nie, jesteśmy kierowcami i nie wiem co mija się z prawdą, chyba te negatywne opinie, albo naprawdę nie macie porównania do innych firm, bo my przerobiliśmy kilka i nigdzie nie było lepiej. Jeśli takie znacie to prosimy o namiar to sami rozważymy zmianę (oczywiście w grę wchodzi tylko Amazon, wyższa wypłata niż ta w slamie, pełny płatny urlop, płatne parkingi na pauzy, brak spóźnień w wypłatach i normalna umowa, system 2/2 lub 2/1), bo do tej pory o takiej nie słyszeliśmy, a mamy znajomych w wielu różnych firmach, więc wiemy jak to wygląda od środka, a nie tylko z opinii obcych szoferów z parkingów.

Kasia2
@Podwójna

Ja się z Wami zgadzam w 100 procentach ale niestety kierowcy potrafią tylko narzekać. A Ci co najbardziej krzyczą w necie bądź na parkingach najbardziej liżą dupe w biurze. Duży plus płatne parkingi z dostępem do socjala ( kto się nie myje nie docenia ale ja bardzo doceniam) wypłata na czas, nikt się po nasz nie wydziera nikt nie równa nas z błotem a to że traktują nas momentami jak de... Sami pracowaliśmy na to bo jak słyszę co kierowy potrafią nawywijać to ręce opadają ale my tylko potrafimy bluźnić na spedycję a swoich błędów nie widzimy. Co do aut... Kto jest winny spedycja czy brudni kierowcy?? Jeszcze trochę a będziemy obwiniać spedycję za brudne toalety na parkingach

SD
@Kasia2

Niestety Wasze pochwały to żart, ta firma to (usunięte przez administratora) i okrada kierowców niestety w żywe oczy teraz pracujemy w innej firmie i prawda jest to że wszyscy kierowcy którzy utknęli w Anglii na święta otrzymali od Amazona po 500£ bo oficjalnie szef napisał do wszystkich kierowców na grupie a Slam okradł kierowców z tego wypłacając śmieszne 600zl czyli jakieś 1000zl przycieli. A z wypłatą też ciężko się doliczyć ale proszę chwalcie. Cudowna firma. Aż żal czytać te komentarze

SD
@SD

Oficjalnie to firma otrzymała 260 euro brutto co jest kłamstwem.

Majki
@Amazon Prime.

A w jakiej firmie pan pracuje, jeśli nie est tajemnice?

Olo
@Podwójna

8k za 21 dni siedzenia w budzie w podwojnej ? buehehehe chlopie codzienna praca 9-11h i zarabiam 6k na reke a Ty 2k wiecej i jak bediun robisz powodzenia

Oni
@Podwójna

Chyba żartujesz zawsze tacho do końca wykorzystane i same ciulowy miejsca. A wieksza część ,, spedytorów,,nie potrafi policzyć ile km zrobisz. Wypłata za każdym razem inna od 7.5 do 8 zgroza za te godziny.

Mariusz

Z jakiego powodu nie czujesz się doceniony? Jeśli problemem jest zarobek, to ile on wynosi? I jak to się ma do zadań, które trzeba wykonywać w pracy?

Marecki

Witam koleżanko lub kolego Mam kilka pytań odnośnie twoich zarzutów Bo akurat to są bardzo poważne oskarżenia Tylko szczerze sory u Ciebie szczerość to chyba nie jest mocną stroną A więc czy Bartek osobiście mówił do Ciebie ile zarabia???? Bo miałem okazję poznać i znamy się już +-3 lata nie raz rozmawialiśmy o wypłatach i nigdy konkretnie nie powiedział tylko , że jest zadowolony no chyba , że jesteś jego wiernym pseudo przyjacielem i Tobie powiedział Kolejne pytanko czy byłeś świadkiem jak targał siatki na piętro???? Więc odp na te pytania by każdy co widział Twój komentarz odnośnie Bartka teraz poznał jak było faktycznie A może to wszystko z opowieści typu Garbsen bo tam takie bajki piszą coś podobnie jak Ty Co do SC jeszcze z miesiąc temu jak się widzieliśmy to pytałem będzie w końcu na stan mówił , że nie i nie bardzo liczy ,że kiedyś będzie , oczywiście jeździ SC od 2 lat ale za każdym razem inną A jeszcze odnośnie trzymania w garści trzymać to on mógłby Ciebie i resztę takich ludzi jak Ty tzn złapać w garść i... Znam Bartka dobrze i nigdy nie było sytuacji , że narzekał na pracę , spedycję czy Kadry z każdym dobrze żyje bo tak powinno być a nie podkładać świnie coś tego typu jak Ty Nawet gdyby Bartek powiedział Ci to wszystko co napisałaś/ Lea to tylko dla Twojej świadomości a nie chodzić i dalej wynosić tzw Monciciel pewnie nie znasz znaczenia tego słowa no chyba .że z opowieści to wszystko wiesz więc jesteś tzw papla Niby chciałeś oczerniać kolegę ale tak naprawdę sam wyszedłeś na kogoś biednego ale nie finansowo tylko mas jakiś problem psychiczny i bardzo Ciebie to boli A jeszcze napisałeś .że nosi by mieć troszeczkę lepiej od innych Ile robisz km na 3 tyg czy Bartek ma lepiej nie raz rozmawiałem i średnio co wyjazd 10-11 tys to kto ma w końcu lepiej oczywiście jemu to pasuje lubi dużo jeździć to niech jeździ i w czym Ty lub inni macie. Problem jak tak Ci źle w Słamie droga wolna jednego monciciela mniej Ps na szacunek trzeba sobie zapracować a przez takich jak Ty można stracić w jednej chwili oczywiście kto nie zna, naszego wspólnego kolegi Pozdrawiam Bartek a tego kogoś nie

Bardzo słabe to co piszesz, zazdrościsz? Dlaczego jak ktoś lubi swoją pracę i żyje dobrze ze spedycją to od razu siatkarz. Osobiście miałam samochód na stan ....wszyscy gadali że siatki noszę ale nikt nie widział że musiałam po 6 tygodni jeździć aby mieć swoje auto. Każdy widzi co chce. Jak ktoś żyje w zgodzie ze spedycją to od razu najgorszy. Nie raz musiałam prosić o szybszy zjazd, nagłe wolne i nigdy nie było problemu to dlaczego później mam po nich jeździć jak po szmatach? Bo się przyjęło że jak mówisz dobrze o firmie to na pewno biegam na piętro. Wiesz czym ja i Bartek różnimy się od Ciebie...my kochamy to co robimy, kochamy jeździć, kochamy ciężarówki a Ty jeździsz bo musisz i nic tylko narzekać pozostaje. Gdzie nie pójdziesz tam będzie źle bo taka Twoja natura. Pozostaje Ci tylko (usunięte przez administratora) na na parkingach a nie zrobisz nic żeby było Ci lepiej. A firmie zmienić to jeden dzień ale Ty wolisz tylko marudzić. I kto tu (usunięte przez administratora)jest

Kierowca slam

Moje zdanie jest takie odnośnie Bartka Zamość ten człowiek jest jak 2w1 kierowca~spedytor Do niego możesz zadzwonić o każdej porze dnia i nocy mega ogarnięty i zawsze służy pomocą Dzwoniłem kilka x dostałem nr od spedycji akurat był na urlopie mój błąd bo zadzwoniłem o 23???? oczywiście odebrał mówię sory on nie nie sekunda zaraz wszystko ogarniemy i tak było Więc mega słabe jest to z Twojej strony A co do SC to życzę mu by dostał bo robi robotę

Kierowca

Dajcie jakieś namiary gdzie możemy się z wami skontaktować to też dorzucimy swoje 5 groszy

Matts friend

Trwa selekcja negatywna jednostek mogących zmienić coś na lepsze ,lepiej szukać szczęscia gdzie indziej ,po prostu inaczej się oddycha ,stres też jest ale jadu mniej .

Oliiam
@Kierowca

Firma szuka słabego punktu w nas kierowcach za każdym razem ,jak ma okazję Chociazbyy jąk powstała tą pseudo pandemia i machnie nam kasę aby kupować karetkę to może teraz zjednoczymy się jak Ukraińcy i pokarzmy ze tez potrafimy walczyc o swoje bo jest okazja ?!!!

Arek M.

witam , akurat o kim jak o kim ale o Panu Alexie nie można powiedzieć złego słowa , wylicza wszystko zgodnie z wprowadzeniem nowych zmian , podziękujcie komuś innemu. Opinia że "poskradał wszystkie rozumy" jest w tym przypadku komplementem , ponieważ posiada wiedze na ten temat i przekazuje dalej . Proszę się zastanowić przyjść , porozmawiać sami mieliśmy wszystko wyjaśnione.

@Arek M.

Poważnie? TY opaliłeś się jakiegoś zioła, przecież jak ta kanalia zaczęła pracować we firmie to wiecznie są niejasności z płatnościami

@Arek M.

Zgadzam się z Tobą. Wystarczy iść do niego i porozmawiać. Poświęci swój czas aby wszystko wyjaśnić.

Dor

Lepszyalex niz iza i dorotka :o

Grzegorz

Myśmy już wygraliśmy i dostaliśmy odszkodowania teraz z prawnikiem mamy już materiały przeciwko Tomku nazbierało się tego bo już nakazał kasować po zjeździe ale mamy tego już dużo teraz czekamy na kontrolę firmie żeby to wszystko było razem i działamy

Seba

Siemanko,możesz podrzucić więcej szczegółów co z tymi wypłatami macie zamiar zrobić, być może ja też będę mógł dołożyć swoją cegiełkę bo coraz bardziej zaczynają mnie denerwować z wypłatami

Wiktoria
@Seba

Hej, weszłam tutaj bo ktoś mi powiedział o tej firmie, nie wiedziałam, że są jakieś problemy. Co jest nie tak z wypłatami? I ile to już trwa? Daj znać, co się dzieje

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Szukam zmiennika

Z powodu rezygnacji z pracy mojego dotychczasowego zmiennika szukam kogoś do stworzenia podwójnej obsady. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt nr.tel (usunięte przez administratora)

Zmienniczka

Rozsiadamy się z podwójnej obsady w związku z tym szukam kogoś kto do mnie dołączy, szukam kogoś nie pijącego i z doświadczeniem, osoby zatrudnionej już w slamie.

@Zmienniczka

Jakie ciekawe ogłoszenie. A ja zapytam w imieniu brata, jaka jest kasa? Jakich zarobków można się spodziewać w obsadzie podwójnej? I jak wyglądają zjazdy na weekend? Zawsze do domu?

Kto to taki się trafił?

@Zmienniczka

Witaj czy znalazłaś już zamiennika?

Xddd

3/1 albo dłuższy, zabrali system 2/1

Sylwia

Nie rozumiem dlaczego w necie można znaleźć same negatywne opinie, przychodząc tu do pracy bardzo się obawialiśmy. Leci nam drugi rok jak jeździmy dla Slam i powiem tak jazda spoko auta spoko, spedycja raz odpisze raz nie wiadomo dużo aut, ale zazwyczaj są pomocni. Mieliśmy sytuacje, że zabrakło nam leków na alergie w trasie, znaleźli ładunek żeby zjechać do Polski i sobie kupić, dla mnie super. Wypłata na czas, zero problemów. Polecam. Ps nigdy nie zaniosłam reklamówki do spedycji :D

Slamowiec
@Sylwia

A pauzy 45h gdzie kręcisz?

Kiero
@Sylwia

Sylwia czemu nie napiszesz że kasę znów obcięli?

@Slamowiec

Jak gdzie w hotelu co nie dają ci kasy na hotel nie wszystkim dają

Kierowca Jan
@Tomek

Co Ty pier jaka kasa na hotel, hotele kiedyś były a teraz nie ma. Może odpowiednie instytucje się tym zainteresują, już niedlugo

@Sylwia

Widzę, że tu mowa o zjazdach do PL. A mnie interesuje, czy jest tak, że na każdy weekend zjeżdża się do domu? Czy jest jakiś inny system, np. co drugi weekend? I czy weekendy są lepiej płatne?

Zet

Jest sztywny system 3/1 na tą chwilę

Dds
@Sylwia

Super zabrali system 2/1, jest tylko 3/1 albo dłuższy xd. Polakom nie przedłużają umów, jeśli to juz 3 rok bo musieliby dac na nieokreślony a w tym czasie przyjeżdżają nowe pary Białorusinów. Tak sie traktuje polskich kierowców

Ale to jakieś potwierdzone info czy tylko plotki? No i czy ktoś to w ogóle zgłaszał do szefostwa? Jak oni ogólnie rozwiązują takie problemy? Starają się, żeby pracownicy byli zadowoleni?

Zawodowiec

Witam czy w firmie slam jest możliwość zrezygnować z podwójnej obsady na rzecz pojedynczej jeśli tak to z kim na ten temat rozmawiać?

Wiktoria

Nie ma gdzie pójść, to nie ma tam żadnego HR? Albo przynajmniej jakiegoś odpowiednika takiego działu. A związek zawodowy, albo czy ktoś myślał o tym, żeby go założyć? Coraz częściej się mówi o tym w mediach.

Kierowca

Witam szuka ktoś zmiennika? Jestem zatrudniony w slamie pracuje 8 miesięcy jestem z Lubelskiego. Wiek 30 lat nie palący zostaw nr.tel zadzwonię. Pozdrawiam

Beata

Cześć, jak tu jest teraz w wypłatami dla kierowców? Porządnie płacą? Poza tym widze że dużo osób szuka tutaj zmiennika do jazdy. A firma sama z siebie nie pomaga kogoś znaleźć?

Yeti

Cześć czy ktoś pracujący w Slamie szuka zmiennika?

Yeti

Cześć może ktoś szuka zmiennika do pracy

Czy w Slam Poland Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie to nie bank

Kierowca podwójna

Firma szukająca łosi na okresy świąteczne. Później jesteś do odstrzału bez żadnej przyczyny.

Robert

Szukam kogoś do podwójnej obsady jestem z okolic Ostrowa Wlkp

Pawel

Odezwij się 578191180

Truckerka
@Robert

Są w firmie przyjęcia na podwójnæ czy tylko jak komuś odpadnie zmiennik?

@Robert

Dziś wprowadzili system 3/1 bo (usunięte przez administratora)jeżdżą po min. 2 msc i im nie pasuje system 2/1 dla polaczkow. Więc szukaj gdzie indziej growing eco/ rb trans. Tutaj masz gwarantowany brak szacunku dla kierowców

Rambo

Życie jest bolesne jeśli wrócił system 3na 1 to wezmą się im za dupe muszą być hotele a nie stanie beż kart.na autohof .na 45 h.

Pati
@Robert

Jeżeli nie znalazłeś nikogo, zostaw jakiś kontakt

Jan

Co z pracownikami, którzy nie zgodzą się na wprowadzony system? Jest możliwość negocjacji, aby jednak jeździć w systemie 2/1? Ciekawi mnie, jak pracodawca do tego podchodzi.

@Jan

Nie ma możliwości negocjacji będziesz musiał się zwolnić.

Paw

Szukam kogoś z firmy na podwójna obsadę pracuje 4 lata .

Pati
@Paw

Jak nikogo nie znalazłeś to zostaw do siebie kontakt

Rafal

Do firmy slam przyszły nowe scanie.lecz spedycja wydaje tylko samochody torbiarzom i (usunięte przez administratora) którzy noszą a pracownicy którzy jerzdza parę lat dostają gówniane ciężarówki.czy da się coś z tym zrobić.

Michal
@Rafal

Tak zadzwoń do prezydenta lub zmień prace

Katarzyna
@Rafal

A te ciężarówki, którymi jeżdżą pracownicy od paru lat, mają zrobione przegląd? Są chociaż w takim stanie, że da się na nich jeździć i pracować, w jakiś przeciętnych warunkach?

Wariat
@Katarzyna

Dafy to szroty many z chłodziarka się nie nadają na międzynarodówkę a reszta to szrot (usunięte przez administratora) kila i mogiła robi się w slamie .Spedycja ma (usunięte przez administratora) na ciebie.

@Wariat

Ciekawe kto doprowadził te auta do takiego stanu, nie raz się widzi na parkingach kierowców palących przy zamkniętych szybach, w kabinie totalny (usunięte przez administratora) a ma najwięcej do powiedzenia na temat firmy...zacznijmy od siebie bo to my jeździmy tymi autami. Problemu by nie było gdyby auta były przypisane do kierowców. Może mniej km zrobione ale każdy by odpowiadał za swoje. No i podwyżki by się przydały bo już w Slamie najniższe stawki niestety

On88Johny
@Kasia

To prawda podwyżek brak hotele jak zabrali tak nie ma , no i przydało by się aby kontakt ze spedycja czasem był łatwiejszy

Stefan
@On88Johny

Walic ich i ten cały (usunięte przez administratora) kasa zrobiła się (usunięte przez administratora) .doszły ładunki zewnętrzne biorą lepsza kasę powinni więcej płacić.

Agnieszka
@Stefan

pisałeś to jeszcze w poprzednim roku i byłabym ciekawa czy do teraz cokolwiek tam zawyżyli jednak? zmieniło się coś w warunkach pracy tak w ogóle lub docelowo ma?

@On88Johny

Jakie są stawku obecnie ?

Chciałbym się zatrudnić ale nie mogę sie dodzwonić .Moje pytanie brzmi :Jak wyglada obecnie wypłata we firmie , czy jest stała pensja czy dniówka .Jakie są systemy i czy ogólnie polecacie firmę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93