Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Katastrofa

(usunięte przez administratora) I jak obiecana podwyżka rok temu przez szefa? Dostaliście czy bolą was (usunięte przez administratora) Bo znów was wybzykano. Dla nie wtajemniczonych rok temu było pismo do Minasa o podwyższenie diet, odpowiedź była za za rok dopiero podniesie. Lecz znając ta firmę to nic z tego pewnie nie wyszło poza zwolnieniem osób autorów pisma

O czym ty mówisz
@Katastrofa

Przecież za to pismo poleciało kilka osób wiec jakie podwyżki?

@O czym ty mówisz

No było powiedziane ze 2020r to dopytuję

Wojtek
@Katastrofa

Podobno nowym kierowcom proponuja lepsze warunki i większą diete niz tym, ktorzy juz tutaj pracuja. Wiec trzeba sie zwolnic i zatrudnic od nowa.

Rwdek

Często jest Hiszpania czy tam polska w trakcie trasy ale nie trzeba się podlizywać jak to ty twierdzisz. Jakoś ja pracuje od początku i nie narzekam wszędzie dobrze gdzieś nas nie ma. Najlepsze jest to że weixej wiedzą ludzie nie pracujący w tej firmie jak jest na prawda oczywiście w cudzysłowiu mówiąc.. Żal takich ludzi nie mają co robić w życiu widoczne. Pozdrawiam serdecznie

@Rwdek

Od początku czyli 6 lat hehe. Synek tłumaczę Ci co było obiecane a skoro wiesz co było obiecane rok temu i nawet też dwa lata temu to stwierdzam masz pojemną du... I dajesz się ruch.. To tyle w temacie. No a pewnie jesteś w podwójnej obsadzie i grasz rolę rowerzysty i dla tego ci pasuje poza tą firmą świata nie widzisz bo gdzie indziej byś sobie nie poradził

Max

Przecież slam nie ma 6 lat chłopie

123...
@Max

Czytaj 6lat ironią. Są tacy co już tyle twierdzą że pracują i są tacy co miesiąc w miesiąc (trzy tygmax 23dni) robią 17-20tys km. Więc o czym mowa

Ewelina

Ja tak tylko mogę :) a że (usunięte przez administratora) stała to cóż hahahahahah kombinacie! Ale co pracownicy nie zostali (usunięte przez administratora) dla pracy hahahah szmaciaze

@Ewelina

Napisz, jeszcze raz, ale w języku polskim

Igor
@Ewelina

To firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak w ogole możecie godzic sie na wszystko i tak dawac sie traktować. (usunięte przez administratora) i tragedia

Mors
@Ewelina

Napisz jeszcze raz, gdy wytrzeźwiejesz.

Jakie są mocne strony pracodawcy Slam Poland?

Adi93

Mocne? Nie ma żadnych. Kto madrzejszy juz dawno odszedł do konkurencji.

@Adi93

Teraz wszyscy płaczkowie co do tej pory max 3 tyg i zjazd nagle siedzą 4-5 tyg i zjazd na 23.12(usunięte przez administratora)Po gaciach czy zjade bo pomyśleć że 150 aut ma zjechać to jest trochę problem nikt na nikogo nie patrzy więc na te święta dla tych (usunięte przez administratora) co by na trasie zostali po dzikusach to w końcu zaczną myśleć ba poniosło mnie skoro pada pytanie jakie są akumulatory w dafie albo co to jest za zaślepka, 70 procent w tej firmie to (usunięte przez administratora)

@Tikitaki

Jak byś był taki jak mądry to byś sam im to powiedział a sądzę że sam na tyle wyjechałes

@Tikitaki

Sądzę że lepszym kierowca nie jesteś skoro takie rzeczy tutaj wypisujesz.. I masz nudne życie bardzo....

@Em

Spoko spoko jak już temat raz był ruszony zbliża się styczeń nowy rok zgodnie z obietnicą szefo na pismo rok temu ma być podniesiona dieta. Ale powiem że nie będzie bo 3 rok te same pieniądze jako bonus świąteczny 1500 growing ma 3tys batim 4 tys. Więc jelenie bez ponosi kasy nie będzie ale na rok gęby pozamykane hehe

Rafcio
@1234..

Patrzac na to jak firma traktuje kierowcow i na to, ze oszczedza juz praktycznie na wszystkim nie liczylbym na zwiekszenie diet. Ba zeby tylko nie chcieli ubnizyc hehe

@Tikitaki

A, od kiedy się staje na dzikusach w slam bo jzu 3 rok leci i nigdy nie stałem na takim parkingu

@Emil

Czytaj ze zrozumieniem. Jak by na święta zostali i w dodatku na dzikusie. Hmmm no tak twój umysł tego nie ogarnie. 3rok to mówi za siebie

Mr. C
@1234..

To skoro były takie ustalenia to zgodnie z umową atakujcie firmę, ja chwilę po ustaleniach się przyjąłem i sadzę, że nie powinienem egzekwować ustaleń tej umowy. Chyba, ze wszyscy już się pozwalniali ^-^

Tim

Witam, czy są trasy w tej firmie w pojedynczej obsadzie?

Nr. C
@Tim

Są trasy na podwójna obsadę, ale nie wiem czy zatrudniają w tym momencie

Nr. C
@Nr. C

Oczywiście miałem na myśli o pojedyńczej

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Łysy z brazzers

Siema, jak sytuacja w slamie? To prawda że biorą nowe samochody i będą zatrudniać ludzi? Jak z kasą? I jaki system pracy na podwójnej?

Radzio
@Łysy z brazzers

Kolego z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Sporo ludzi odeszło, biora juz nawet bez doświadczenia. Ich system 3na1 to realnie 25/26 dni w trasie. Perfidne oszczednosci na wszystkim. Zabieraja premie i nawet nie podadzą przyczyny.

@Łysy z brazzers

Nie biorą a wymieniają dafa na mana. Auta w sam raz dla podwójnej obsady hihi dla tych co się ogonkami tykaja

Pan Podwyżka

Cześć! Widzieliście mnie? Nie? No właśnie! I tak zostanie. Haha.

@Pan Podwyżka

Brak słów na takie chore komentarze

Denver

Witam po raz kolejny... Zgadza się że są kierowcy którzy będą sobie chwalić owa pracę w slamie....pewnie oni za swoją lojalke maja lepsze trasy, może zjeżdżają po 21 dniach - a nie jak 95%Kierowcow po 25-28 dniach....sa to tzw.kierowcy bezproblemowo lub potocznie (usunięte przez administratora) - brzydkie określenie ale nie chodzi mi o obrażanie Was... Opinie zamieszczone tu na portalu nie są wyssane z palca, przecież 3/4wpisow to negatywne opinie które wttykaja problemy w slamie... tzn. przeciąganie kierowców z zjazdami, tankowanie aut, parkingi, naczepy bez dokumentów...sami sobie robicie pod górkę. Podkreślam nie mogę pojąć jak tak można pracować i mówić że firma super... A osoby które decydują się jeździć w takiej obsadzie-dwóch facetów i to tyle dni to ogólne ludzie bez przyszłości, celu i pomysłu na życie. Pozdrawiam

@Denver

Ta piękna para co ma auto oklejone w komiks lejdis kobieta za kierownicą maja auto na stałe ansmigaja systemem 3tyg na 7-10 w domu starczy zerknąć na powroty czyli co? Dziobaki? czy taki zbieg okoliczności

Czyżby zazdrość

@Dominik

Nie lecz fakt i zwrócę uwagę że skoro Ci co smigajo po 7 tyg mię maja auta a ci maja to coś jest na rzeczy

@Tikitaki

Do tych co jeżdżą dłużej to feeer ???? Kazdy powinien być równo traktowany

Hihi

Czyli szukam rowerzysty

Kierowca

Witam, Szukam normalnego kierowcy do pracy w Slam najlepiej z woj. Lubelskiego żeby przed wyjazdem do pracy wcześniej się spotkac pogadać i pracować. Pisać namiar na maila odezwe sie. Pzdr (usunięte przez administratora)

@Kierowca

Co oznacza sformulowanie "normalnego" kierowce.?! Jak mozna nazywac sie "normalnym" pracujac w takim systemie, systemie 3 tygodnie plus 4dni na zjazd :-) mieszkajac we 2-och w kabinie... I to w wiekszosci 2 favetow :-). Kuzwa smiech, nie moge tego ogarnac... Siedza po25 dni- tyle czasu w cisnym pomieszczeniu we dwoch i oni sie nazywaja normalni :-). Pozdraaiem ten nienormalny co jest weekend w domu... Kur....a mac

@Denver

Taki weekend że wracasz w sobotę a wyjazd niedziela lub z niedzieli na poniedziałek tsjei realia co weekend w domu lepiej wyjeździc 3 tyg i tydzień być w tak to nic nawet nie załatwisz

@Denver

Myślę że to bym nie napisał dla Ciebie będzie nie normalne wiec dyskusja zbyteczna. Trzymaj się

@Emil

Wyjazd w 99% niedziela wieczorem, powroty piatek poludnie, wieczor...zdarza sie ze zjade w czwartek. Wole tak-zabieram czyte ciuchy, jedzenie, widze zone, dzieci.niz siedziec ponad 3 tygodnie-tak jest niestety w slamie... Faktycznie jest troche kompinowania z wolnym gdy sa sprawy do załatwienia, mozna dogafac sie z szefem... Postęka i da wolne...

Prawda w oczy kole... Pozdrawiam

@Denver

Jaka prawda? Jesteś prze dziwna osoba.

Do Denver

Jak by tak było super jak mówisz to każdy by taki system wybrał. Kazdy mówi że weekend w domu w piątek się wraca a w praktyce wygląda jak napisałem zjazd sobota wyjazd niedziela taksi realia ale scieme trzeba cisnąć. Ty chyba w slamie nie jeździłem ani dnia bo nie Wiesz jak jest nawet tylko chore kłamstwa piszesz. Ale co ci to przeszkadza że nei jeden jeździ z facetem cche to jeździ to or h. U. J do tego za przeproszeniem.. Znajdź sobie inny temat bo w swojej pracy masz nudno że zajmujesz się takimi rzeczami a że interesują cię korowcy innej firmy...

@Do Denver

Oj ciepły kolega się zdenerwował. Napewno znajdziesz kogoś do pracy i rozladujesz swój stres. A ty jesteś ten twardy czy ten miękki?

@Do Denver

Sa firmy ktore taki system jest...nie moja wina ze musisz sie meczyc w swojej i ze to co masz uwazasz ze trafiles najlepiej, tkwij w tym przekonaniu. Fakt nie jezdzilem w slamie, mam dobrego znajomego ktrory tam jezdzi...chlopak jest sumiennym pracownikiem. Ma dosc tej firmy, mowil ze praca sie (usunięte przez administratora)od przeciagania z zjazdami, brakiem przegladu naczep -bo kierowca olal sprawę, spedycja kazala wiec pojechal, potracenia za paliwo, bo na stacji nalal za duzo i nie umie liczyc ile potrzrbuje paliwa... To swiadczy ze to chora firma. Cieply to Ty jesteś, od malego doswiaczyles zlego dotyku i tak ci zostalo :-) dlatego preferujesz jak najdłuższe pobyty w kabinie i to jeszcze z innym facetem aby go odpowiednio nakierowac:-) Polscy szofery smieja sie z Ukrainy ze w kabinie spedzaja pol zycia, a przez takie firmy jak Slam sam robisz to z czego sie wysmiewasz i to o tyle ze on siedzi sam w kabinie a ty z drugim facetem :-) Szerokosci :-) :-) :-)

@Denver

No własnie nie przepracowałes tutaj godziny a masz najwięcej do powiedzenia brak slow na takich ludzi... Ten twój kolega to jakiś upośledzony jest bo głupoty ci mówi o firmie. Jakoś ja pracuje tutaj z żoną od początku firmy i nei żadnych problemów. Zawsze najwięcej maja dopowiedzenia tacy luzie jak ty co sekundy nie pracowali w firmie. Zmień informatorów lepiej bo ciency z tym co mówią.

@Em

Mister D i mis E a od kiedy pracujecie od poczatku. Jedyne co kojarzę to od poczatku jest konfidencja na start z Panią R, co było śmieszne a teraz was nigdzie już nie widać nie mal jak świadków koronnych haha. Stała trasa Hiszpania spedycji już (usunięte przez administratora) Boli od tej wazyliny

@Tikitaki

Jaki mister D i mis E chyba mylisz osoby bo my to Michał i Beata bo sądzę że nawet nie spotkaliśmy... Bo nei nawiązujemy kontaktów z takimi jak ty. Bo Typo z normalnymi a tutaj niestety takich .

Wtf?
@Kierowca

Ej ziomuś, szukasz normalnego kierowcy do kabiny na cztery tygodnie? Ja cię proszę ...

Eli
@Wtf?

Ale co ci w tym przeszkadza. To chyba nie jest twój problem tylko jego co nie więc się ogarnij

Hubert

Firma krzak traktują Cię jak maszynę jesteś poprostu numerem perfidna oszczędność na wszystkim wyjeżdżając z Anglii miałem 26 l paliwa ale do ostaniej chwili czekali żeby coś dotankowac w końcu dostałem rozkaz zatankuj 150 l haha naczepy bez przeglądów oraz ubezpieczeń potrącają za wszystko np ze za dużo zatankowałem na danej stacji czyli już po premii parkingi najlepiej w krzakach a jak Service uk to biegasz prosisz kierowców żeby Ci wykupili spedycja nie odpisuje i nie odbiera tel ogolnie maja Cię w d.......piw pieniążek nigdy na czas przepinek 5 dziennnie wszystko trzeba opisać zdjęcia porobić i tak non stop ogolnie jedna wielka pomyłka pracowałem tam 3 miechy i nie przedłużyłem umowy nie polecam NIKOMU

@Hubert

Traktowany jestes gorzej niz pies. Z dniem 28.11 konczy mi sie umowa na okres probny i juz poinformowalem, ze w zadnym wypadku jej nie przedluzamy. Powod zabrania premii? Sluchajcie haha przyjezdza do mnie gosc z panna na przepinke, oddaje nam zaladowana naczepe... problem w tym, ze naczepa nie ma waznego przegladu wiec kategorycznie stwierdzam, ze z nia nie jade. Mlody gosciu nie malo sie rozplakal, trochę zaciagal po wschodniemu wiec pewnie podlaskie, lubelskie albo podkarpackie... spuscil glowe w dol i dalej pojechal hahaha czaicie? Z naczepa bez przegladu. Sami kierowcy zepsuli robote godzac sie na wszystko. Jesli to czytasz panie kolego to wiedz, ze jestes la.mu.sem do kwadratu i dziobakiem. Podsumowujac, wszystkie negatywne komentarze to prawda, byłem, widzialem, posmialem sie z "kierowcow" i zdecydowanie nie polecam. Bez premii kasa gorsza niz u konkurencji, do tego te 4 dni ja zjazd hahahaha kto to wymyslil a wy sie godzicie. TRAGEDIA

@Hubert

Ale po co takie głupoty piszesz. Z tankowaniem nigdy problemu nie ma. I nihdy premi nie zabrali za nic takiego jak tutaj piszesz więc po co takie ściemy wypisujesz nie rozumiem takich ludzi

Hubert

Hahahaha ale Domis hahahaha

@Hubert

Nie pisz, głupot że stoi się w kszakach bo stoi się normalnie na parkingach... Do nas sama spedycja czy zapłacimy temu czy temu wiec nie pisz ze samemu trzeba szukać. Druga sprawa codziennie 5 przepinek to chyba przesadziłes bo czasem jest okres że, nawet tydzień z, jedna naczepa sie jeździ a, w czy morsesakadza przepinka tym że trochę się człowiek porusza brak slwo na was

@Emil

A czemu ty klamiesz ze wszystkim i na kazdym kroku wybielasz firme? Dostajesz 50gr za kazdy wpis czy z natury jestes takim (usunięte przez administratora)? Wez sie w garsc kolego i badz obiektywny, gdyz sa tu ludzie ktorzy chca dowiedziec sie jak na prawde jest w slamie, a prawda jest taka, ze z miesiaca na miesiac coraz gorzej.

@Andrzej

To pewnie ta wazylina informacyjna z info watzhapa

Bartek
@Andrzej

I co ci chodzi że chłopak ze wschodu Polski? Jest Ukraińcem? Nie rozumiem ciebie. Uważasz siebie za Niemca czy kogo? Nie można tego pojac

Super firma,polecam

@Marcin

Slam wejdziesz jak w szlam tu ci auto dafa dadzą za fajere cię posadzą nocna jazda to podstawa w spać nie dadzą. Kasy też się nie doliczysz chyba że z paliwa sobie chwycisz. Tomek Iza i Iwona święta trójca pie...... Tomek wkurza (usunięte przez administratora) A Iwonka premie rypnie. Taka prawda mój kolego w szlamie nie ma nic dobrego

@Katastrofa

Gdy coś w slamie z kasą się nie zgadza szefunciu szybko premie kierowców do swojej kieszeni wsadza!

Emil linski
@Katastrofa

A dlaczego się boicie podpisać imieniem i nazwiskiem?? Czego się boicie jechsc na firmę jak jest źle to pierwsi a się podpisać nawet nie umiecie to ja się nie dziwię że szef nie cche dać podwyżki .. 95proxrnt osób tylko jakieś (usunięte przez administratora)

@Emil linski

Ci co pisali wypowiedzenia dostali. Firma usuwa takich ludzi. Tylko dziobaki maja prawa

Aaa
@Katastrofa

Jakoś każdy pracuje jak już sami odeszli więc nie wiem po co ściema walić.

Para

W zeszłym roku szef Minaz obiecał podwyżki od 2020, ktoś coś wie?

@Para

No będą ale obowiązków. Delikatnie przypomnę dwa lata temu też obiecał i nic z tego. A teraz to pewnie nikt się nie odezwie po ostatnim roku

@Para

Zawsze możecie zapytać jak będziecie na na bazie w UK lub u nas radłowie księgowych

Para
@1234

Dlaczego nikt się nie odezwie? Wszyscy w strachu? Ja zapytam.

Pracownik biura
@Para

Cieszcie sie z tych wyplat, ktore macie. Najpierw nauczcie sie jezdzic i pracowac sumiennie a nie chcecie podwyzek! Jak nie pasuje to wiecie gdzie sa kadry, nikogo nie trzymamy na sile.

Obecny
@Pracownik biura

Dlaczego wszystkich oceniacie tak samo? Pracuję tu już trochę i bez kłopotu stłuczek. Są tu pary gdzie panienka nawet nie potrafi podpiąć naczepy ba przewodów, nie wspomnę o cofaniu. Więc dla czego nie doceniacie takich ludzi?. A co do podwyżki to była już obiecana na początku roku przez szefa, więc skoro słowa nie dotrzyma to tylko pokaże jak o kierowcach myśli. A co do spedycji to proszę bez komentarza bo żałosne 3 światy dniowa swoje nocka swoje i kadry swoje parodia

Kiedyś to było ...
@Pracownik biura

Po przeczytaniu tego wpisu ręce mi opadły, Wasz wpis świadczy o tym, jak aroganccy jesteście i jak traktujecie ludzi, dzięki którym macie pracę. Wstyd, każdy szanujący się kierowca powinien złożyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym, szkoda, bo jeszcze nie tak dawno byliście świetną firmą. Gdy rządził Matt.

Hehe

Niby w slamie maja przyjmować na potrójne obsady od nowego roku. 2 kierowców +cieciu(cieciu będzie miał za zadanie pilnować naczep wypietych na parkingach) (usunięte przez administratora)! NAJPIERW KAZECIE WYPINAC NACZEPY GDZIE POPADNIE NA PARKINGACH A PÓŹNIEJ GDY OKAZUJE SIĘ ŻE NACZEPA GINIE SZUKACIE WINNYCH WŚRÓD KIEROWCÓW!! I ICH ZWALNIACIE BEZPODSTAWNIE!!! TAKIM ZACHOWANIEM ODGANIACIE KIEROWCÓW OD SIEBIE!!! WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD Z WASZEJ STRONY!! ZA NIE DŁUGO TO SAM SZOSZON TU BĘDZIE JEZDZIL!!! BRAWO WY!!

Robi

Akurat to jest sytuacja z tamtego tygodnia...

Islam

WAŻNE DO KIEROWCÓW!!! NIGDY NIE WYPINAJCIE SIĘ ZE SWOICH NACZEP NA PRZEPINKE ALBO ŻE NA PAUZIE WAM KTOŚ COŚ ZAŁADUJE. NAWET JAK WAS O TO PROSI SPEDYCJA. BO JAK SIĘ COŚ STANIE Z WASZĄ NACZEPA NA WASZEJ PAUZIE TO SIĘ WYPNA NA WAS I UMYJA OD WSZYSTKIEGO RĘCE

Patryk

Pracowalem 2 lata w tym slamie. Jedyne co mniebtrzymalo to kasa(ale z premia) bez premii jest tragedia. Premie zabiora ci nawet za bledy spedycji bo nocna z dzienna sie nie dogada. Jezdzi sie po calej europie a nie wolno ci zatankowac na francji. Tylko belgia. Wybrane stacje na hiszpani. A potem jedzuesz na anglie z pustym bakiem i musisz zalac w anglii. Pozwola ci wlac 100l. Ha ha ha. 100l do ciezarowku gdy cu sie swoeci rezerwa. Zenada. Kiedys zawsze byl czas na zjechanue na belgie lub dolac 300l na francji. A teraz to jest smuechu warte. 55e diety liczonej tak naprawde niewiadomo od kiedy. Jestes na bazie o 10 rano bo tak kazali ci byc do 20 czekasz na auto bo nie ma. Aha i system 3/1 to dla tuch co sie znaja na kalendarzu a nawet na chlopski rozum to 21dni na 7 dni. I do tej pory bylo za kazde 3 dni dluzej czyli 24/27/30 byl dodatkowy dzien wolny czyli 8/9/10 dni w domu. A teraz firma wprowadza system 4na 1 ( tak nieswiadomie) bo coraz wiecej bialorusinow i wymyslili sobie ze 5 dni moze byc posluzgu czyli za 26dni w pracy nadal masz 7 dni w domu a za 27 dni masz 8 dni. Niemyslcie ze dodzwonicie sie ze sluzbowego tel na spedycje. Mosesz dzwonic tylko w nagdlych przypadkach tylko ze oni nie odbieraja. Najlepiej dzwonic z prywatnego. Zrobilo sie tragicznie. Nie przyzjaja sie ze kuerowcy odchodza bo szefostwo nawet nie wie co sie dzieje. Tomek ze spedycji i iza z kadr robia co chca. A jesli chcecie pracowac w wiekszosci z mlodzieza gdzie jezdza pary w ktorych wielmozna pani kierowca nie umie nawet do przodu jechac nie mowiac juz o innych rzeczach. Nowe naczepy porysowane porozpierdalane tak jak pisza niektorzy bez przegladu i ubezpieczenia. Ale zebyscie widzieli co dzialo sie w tamtym roku okolo polowa byla bez waznych papierow. Przeglady pozatym robione sa zaocznie hurtowo. Moglbym tu wypracowabie pisac. Parkingu dla osobowek nie ma. Szefostwa nie ma. Spedycja obsluguje tylko amazona i to dpstaje planing na caly tydzien a i tak roboty pan tomek budowlaniec z angli nie umue rozdzielic. Na pusto w coagu 21dni mozesz zrobic nawet 2tys km po 500km na rax ale jak trzeba do domu to nie ma ladowkow mimo ze na kazdym amazonie w europie jest kilkadziesiat dziennie do polski. Jezeli sie nie wyklocisz nigdy nie wrocisz nawet w ciagu 28dni do domu

czesc driverzy!! slyszalem co nie co tej firmie i widzialem autka.jestem z kalisza i szukam sensownej w miare ulozonej pracy i myslalem wlasnie o slamie.przejezdrzalem ostatnio obok bazy 2 razy i widzialem ze duzo aut stoi.wiem moglem sie spytac ..ale byla niedziela i wracalem od znajomych wiec wiadomo.zamkniete.myslalem ze jak stoja to beda szukac kiero bo nowe przyszly

@Nowy

Zadzwoń zapytaj czasem jakieś miejsce się znajdzie ale 3na1 system i większość podwójnych obsad!!

Bubu
@Dominik

O, widzę, że Dominik ciagle śmieszkuje, system 3/1, hue hue hue

Żarty nienażarty
@Bubu

3/1 plus tydzień na zjazd oczywiście ????

@Żarty nienażarty

Jaki tydzień Max na zjazd to 4 dni

Ksiega

Az czytać się Niechce tych brednii.. Wczoraj mi właśnie przyszlo zawiadomienie o wszczęciu postępowania z ZUSU. Zacznijcie sobie szukac Robotty hahaha

Mario
@Ksiega

O co chodzi? Zle zaczyna się dziać w slamie?

@Ksiega

Sprawdziłem ZUS i jest ok a skoro coś ci przyszło odnośnie Slam to zakres dane i wstaw tu. Bo nie odnalazłem potwierdzenia w twojej wiadomości.

@1234..

Jak sprawdziłes? Też bym chętnie to zrobił :)

@Szoszon

Zarejestruj się na stronie ZUS-u. Tam będziesz miał dostęp do wszystkich składek kiedy opłacone co i jak.

@1234..

Zarejestrowałem się i co dalej? Dalej nie widzę. Potwierdzales jakos swoją tożsamość czy jak dalej ogarnales?

@1234..

I co już nie odpiszesz? Obronco firmy. Pisac puste słowa fajnie a jak trzeba konkrety to już cisza hahaha. Prawda jest, że firma oszczędza na wszystkim względem kierowcow, na składkach ZUS niestety tez. Do tego te chore obciążenia za wszystko.

Łukasz
@Szoszon

Pisząc o obciążeniach masz na myśli kary umowne zawarte w umowie? Są one w rzeczywistości egzekwowane, czy to po prostu tylko taki zapis w kontrakcie.

@Szoszon

Ale o czym ty piszesz na jakim zusie niby co oszczędza weź nie pisz głupot bo jakoś jest normalna umowa o pracę na cza nei określony składki normalnie płacone i żadnych obciążeń nei mamy . Chyba że coś nawywijasz to inna bajka wtedy jest... Ale skoro jest tobie tak źle to po co tutaj pracujesz jeszcze no po co

@Szoszon

Zadzwoń do ZUS tam ci wytłumacza jak się zakłada konto w ZUS. Ludzie trochę chęci w necie też znajdziesz takie info.

@Em

Juz od ponad miesiąca nie pracuje. Odszedlem, kiedy dowiedziałem sie, ze tydzien ktory jestem w domu firma wystawiala bezplatny urlop(usunięte przez administratora). Do tego mozna doliczyc brak dwóch ostatnich premii i brak powodu zabrania mi ich.

@Szoszon

Aż, taki ci z tym źle że musisz się tu pochwalić że cie wyrzucili chodź ja im się wcale nie dziwie z takimi lepiej nie nawiązywać współpracy

Karol
@Em

Jestes uposledzony czy nie umiesz czytac? Chlopak napisal, ze odszedl jak ja i 4 moich znajomych a ty piszesz, ze zostal wyrzucony.

@Karol

Tutaj połowa osób ciśnie scieme że sami odeszli a prawda jest duzo inna ????

Żarty nienażarty
@Em

Ty sam cisniesz scieme ze tak świetnie ale jak zes się prosił o zjazd na urlop bo ci się pauza 66 zbliża i żeby cię w trasie nie złapała bo spedycja przeciągała to nie pamiętasz. Ale cóż jak się jest Domiś i się ma z tego samego materiału (usunięte przez administratora) torby to nic dziwnego

@Ksiega

I co cisza zapanowała odnośnie ZUS-U. Ludzie po (usunięte przez administratora) Takie pierdół tu pisać piszcie owszem ale to co jest na prawdę. System 3/1+ tydzień zjazd kasa premia

@1234..

Wiesz bo jak ktoś chciał się pokazać i napisał scieme bo ma bul (usunięte przez administratora) to teraz nie wie już co ma napisać tacy tutaj jeżdżą niestety.

zzz
@Szoszon

Jak założyłeś konto w zusie to musisz iść teraz do nich i potwierdzić swoją tożsamość. Dopiero wtedy będziesz miał wgląd.

Driver

Szukam zamiennika na podwojna do Slam. Woj. Lubelskie...pisać niżej jakieś namiary na siebie. Odezwę się.

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś? Warto w ogóle złożyć cv?

@Ryszard

Nr był podawany weź zadzwoń i się dowiedz

Nie ma sensu
@Ryszard

Jeżeli druga Twoja pasja jest fotografia to składaj CV tam musisz robić zdjęcia wszystkiego tylko po to żeby Ci nie zabrali premi

Nie ważne

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd wielkie bloki stawia a na pracownikach oszczędza żeby składek ludzia nie odprowadzać to jest jakaś kpina???? ludzie uciekajcie z tego gówna tam nigdy nie było dobrze i nie będzie pracowałam kilka lat więc wiem !!!!! Jałmużna dla pracownika czysty wyzysk ! Tam nawet ludzie dorabiali okradając ich bo przecież kto wyżyje za takie pieniądze jakie dawali śmiech na sali ???????????? z daleka od tego ścierwa najgorsza praca ever!

Kiero123
@Nie ważne

(usunięte przez administratora)Składki są jak należy. Co do pracy ok szału nie ma. (usunięte przez administratora)

Nie ważne
@Kiero123

Wiem co piszę mam pismo z ZUS więc się (usunięte przez administratora) i nie trać mojego czasu na czytanie twoich pięknych opini ten zakład od dawna to dno ....poszanowanie żadne . Skoro twoje składki odprowadzają to masz szczęście mi niestety się mniej poszczęściło i trafiłam na coś co nie powinnam . Bajo

Kiero123
@Nie ważne

Skoro masz wstaw tu. Bo nie ma możliwości że za jednych płacą za innych nie

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93