Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Slam już niczym się nie wyróżnia na tle innych pracodawców, nie opłaca się pracować 21godzin podwójnej i chodzić wiecznie zmęczonym, jeździć po nocach A teraz nawet w soboty i niedziele nas ganiają bo zakazów niema a zleceń nie brakuje . W ritexie płacą 370zł dniówki na plandce, auto na stan w systemie 3/1 nas to przekonuje. Także powodzenia tym co zostają w slamie i się cieszą że im wypłatę ucieli i jeszcze gratulują firmie postępowania z wami jak nic niewartymi ludźmi.

Miłosz
@Ania

Pracowalem w ritex i nie pisz, głupot tam dniówki nie ma tylko stała wypłata... A, jak zrobisz, mało km to odciągną z tej wypłaty bo słabe frechty były tak miałem więc nie opisuj głupot

@Miłosz

To podziel ich wypłate ok 8 tys na 21 dni i wychodzi taka dniówka..

Miłosz
@Informacje

Tylko często odciągają z tej wypłaty jak malo km się zrobi albo słabe frachty. Pracując przez 1 rok tam to 4 razy była taka sytuacja. Więc nawet gorsie niż w slam bez premi

@Miłosz

A w slamie nie potrącają? Cały czas straszą kierowców przypominają co drugi dzień że premie ci zabiora teraz za aplikacje wcześniej za paliwo normy. A teraz całość zabrali bo wykorzystali sytuację

Jaja

I co piszemy na naczepach Slam okrada kierowców czy tylko tu głośne krzyki i mądrości bo ogulnie to cisza. Ciekawe czy ktoś dzwonił do firmy pytał na jak długo mamy zatrzymane premię?

@Jaja

Pół roku, albo i dłużej.

Pitol

Koleś tu nie mjejsce na twe żale źle czy dobrze ze nie pracujesz Jak ci mówili że byś mjal to byś mjal A to ze bonus jest wstrzymany to zapadła decyzja 17.04 A Pani Dorota mówiła ci 09.04 wiec wtedy nie mjala wiedzy na temat bonusa. Jest to chwilowa sprawa prezes obiecał ze bonus wróci a jest to poważny człowiek i wiemy ze tak będzie . Więc z łaski swojej nie dzwon potem do Pani Doroty ze sie z żono namysliles na to prace pozatym jak kogoś masz tu zamiar obrażać to lepiej ic napolerowac żarówki w naczepi

@Pitol

Teraz to juz tylko zal się zrobiło was,nie mam zamiaru juz więcej starać się o przyjęcie do dziadtransu slam.

Kierowca
@Tomik

(usunięte przez administratora) Pilnuj swojej (usunięte przez administratora) i to Ciebie jest żal że nie masz życia prywatnego bo jedyne twoje zajęcie to siedzenie na forum rzekomo nie swojej firmy

Informacje

Teraz w Salmie nastąpił reżim, wyrzucaja kierowców z grupy informacyjnej by nie porozumiewali sie ze sobą by nie nastąpił bunt. Czekam na ta grupę na Facebooku bo nie mam zamiaru finansować karetek za swoją wypłatę bez mojej zgody. Nas okradają jawnie i śmieją się z nas prosto w oczy i jeszcze nazywacię na grupie firmowej złodzieji swoimi bohaterami lub ze jestescie z nich dumni. Naprawde co trasa robi z wami ze z muzgu macie czysty mocz. Okradli Was a Wy im dziękujecię, nie zdziwię sie jak za chwile za darmo bedziecie jeździć i jedyne co usłyszą od Was to dziękuję P.Prezesie. Żałosne.

Kieeeeero
@Informacje

Serio sądzisz ze chodziło o bohaterstwo firmy itp. Nie pomyślałes, że ktoś dodał ten artykuł na informacjach,w ten sposób, żeby nikt go nie usunął. Bo nie każdy sprawdza fb kierowcy ciężarówek,czy tutaj opinie. A tak jak zostało wrzucone na informacje, to wszyscy się dowiedzieli. Moim zdaniem to było wrzucone ironicznie i tak podpisane, żeby biuro się nie czepiło.

Prawda
@Kieeeeero

I co z tego ze ironicznie i tak nadal nikt z tym nic nie robi. Ludzie nadal pracują i nadal będą, nic nie da pisanie na stronach lub brudnych naczepach. Albo strajkujemy albo każdy sobie. Jeżeli nic sie nie wydarzy ja sie zwalniam bo to tylko kwestia czasu jak utną z diety.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Klaudia

Jak wygląda zaplecze na Amazonach dla kierowcow? Jest mozliwosc darmowego prysznica w czystych warunkach? Jakis posilek w dobrej cenie?

@Klaudia

Na niektórych amazonach są prysznice ale teraz zamkniete ze względu na wirusa. A jedzenia niema na amazonach tylko automaty czasami z kanapkami

@Szlam

A zjazdy są zawsze zestawem do Ostrowa? Czy busami?

Są tez busem

@Aaa

Jakos pracuje ty 3 lata i ani razu busem nie zjechałem. Chyba że komus się czas skończył a musiał być w domu to wtedy

@Aaa

Ile tygodniowo srednio jest zaladunkow?

Slam
@Klaudia

Różnie bo jest dużo przepinek. Czas zazwyczaj wyjeżdża się do konca

Klaudia

A jest mozliwosc wziecia zestawu pod dom jak nie jestesny z Ostrowa ?

@Klaudia

Choćby na koniec kraju ale musisz dobrze lizać tak jak kolega wyżej co nigdy busem nie jeździł

Kieroo

Nie ma auta na stan

F
@Kieroo

Auta są na stan ale 5 tyg w trasie na 10dni wolnego.

Aaa

Nigdy nie lizałem i nie zamierzam poprostu wykonuje dobrze swoją prace. A to ze raz na rok ktos zjedie busem to tragedia sei nie stanie. Raz, tylko zjechałem busem bo w, jarocinie sie skończył czas i by trzeba 45h krecci

Hahaga
@F

Skąd masz takie informacje ???

Mmmm
@Aaa

To miałeś szczęście widocznie.. nam się zdarzyło już kilka razy...

Kierowca
@F

Może kiedyś tak było, ale teraz choćbyś siedział i 3 miesiące w budzie auta nie dadzą na stan, no chyba że ktoś faktycznie bardzo liże to wtedy się dogada

Jaja

Naczepy są brudne niech każdy napisze z tyłu ta firma okrada kierowców ale podejrzewam że i tak na to braknie odwagi

Nie od dzis wiadomo ze kierowcy ze slamu maja orzeszek zamiast mozgu. Podpierniczaja spedycji wszystko i wszystkich na parkingu musisz sie ukrywac zeby jedno piwo wypic bo zaraz podkabluja. Prezesik ukradl 300 euro premi a kierowcy orzeszki sie ciesza z tego. Ile wam kasy trzeba zabrac byscie otworzyli oczy? Ja jutro bede dogadywal szczegoly z nowym pracodawca i jak wszystko pojdzie ok to rzucam natychmiast zwolnienie. Dla glupcow ktorzy wierza ze jest kryzys. Amazon placi nadal takie same pieniadze za fracht jak przed epidemia. Stawki dla slamu sie nie zmienily. A wrecz przeciwnie bo ropa teraz jest tansza wiec powinni dac podwyzke a nie zabierac 300 euro z wyplaty co miesiac. Jeszcze on rozdaje kase na walke z wirusem wiec firma napewno nie ma klopotow finanspwych. Ludzie zbudzcie sie.

Blabla

Wszyscy tu krzyczą głośno A ciekaw jestem ile osób choćby slowo napisało w odpowiedzi na tą wiadomość.. każdy siedzi cicho bo wiadomo że jak wróci z trasy to wypowiedzenie będzie czekać. Żeby było inaczej musi się zebrać sporo ludzi.. W Slamie to nie jest realne..

Kier

Wystarczy znaleźć na fb 40ton.pl i napisać do nich :zróbcie artykuł o okradzionych kierowcach Slam. To 5minut roboty :) redaktor zapewnia anonimowość

Żal czytać te wasze wypociny na forum... Tutaj każdy udaje kozaka a tak naprawdę co zrobiliście jak wam zabrali po 300 euro z wypłaty? Pewnie nic, dalej będziecie jeździć jak ostatnie osły. A szef tylko czyta i się z was śmieje ???? tacy kierowcy to skarb, można ich okradac do woli, a oni będą jeździć za pół darmo aby tylko robotę mieć ????

Szo szo
@Michał

Daj namiar na swoją firme. Jak tak dobrze masz. Ciekawe u jakiego dobrodzieja jeździsz

Polka123
@Michał

(usunięte przez administratora) Jestem w końcu dumna z nas kierowców, koniec zastraszania, zwalniana z pracy gdy ktoś nie tak spojrzy, powie co myśli. Trzeba też ogłosić w mediach jaka jest firma Slam cudowna, kupują karetkę a kierowcom zabierają pieniądze.

Jaja

Panie i Panowie więc w ramach protestu proponuję nie korzystać z aplikacji, firma ma za to kasę więc oni nam ucinają więc my im kto za?

Papa Jones
@Jaja

Możesz sobie pogadać, kiedyś była ekipa, dziś każdy sobie.

@Papa Jones

Ponoć girdeka ma w poniedziałek strajkować może by coś też pomyślał. Ale jak piszesz tu nie ma z kim

Aaa

Jak by cię tak nie balało że nie precujesz to byś ciągle tu pisał chorych rzeczy. Dziwny koleś jesteś naprawdę żal cie

Radek

Sądzę że dziecko to ciebie zrobiło dlatrgo tak cie wychowali... Nikt ciebie nie żałuję naucz się czytać ze zrozumieniem wróć się do szkoły lepiej. piszesz bo możesz ale dlatrgo bo cie boli to bardzo widać z twoich wypowiedzi ale nie wiem po co skoro tutaj dnia nie przepracowałes

@Radek

może moje wypowiedzi otworzą oczy paru chłopakom,dla kilku par żeby nie dali się wykorzystywać??? Może po to pisze.

@Radek

i myślę że to ciebie boli ze spam zabrał tobie narazie premie a ty nic z tym nie zrobisz. Ja to co miałem to mam,zona jeździ na kraju i jest git.

@Tomik

Skoro tu nie pracowales to nie wiesz jak naprawdę jest i kto mowi prawdę. Przepracuj tydzień a, wtedy się wypowiadaj a nie z opowieści innych opisujesz (usunięte przez administratora)

@Aaa

nie wiem po co się spinasz kolego. Tydzień temu Dorotka do mnie dzwoniła czyli juz kwiecień był i mówiła,cytuje. 2950 brutto podstawy,55 euro diety i 300 euro brutto PREMI. A premi nie ma od 1 kwietnia????. Nie dziwi cie nic?? I naprawdę nie próbuj mnie obrazić bo nie jesteś w stanie tego zrobic????

Tomik

o czym ty mówisz? Ja złożyłem CV do slam razem z żoną. Miałem przejść do slam od 15-go kwietnia. 9 kwietnia p.Dorota dzwoniła od kiedy możemy zacząć, zrezygnowaliśmy tylko ze względu na brak własnego auta,nie chcieliśmy co 4 tygodnie spać po kimś na materacach,każdy ma inne standardy. I cieszę się że tego nie zrobiłem bo juz po podpisaniu umowy bym się dowiedział że premi nie ma. A ze swojej obecnej firmy bym się zwolnił. Myślę że ty chcąc za wszelki cenę mnie obrazić nawet nie czytasz do końca co piszę albo po prostu nie rozumiesz co czytasz.

Slam wykorzystuje naiwnosc kie

Inne firmy ktore pracuja dla amazona nie obnizyly pensji kierowcom. Amazon nie wyrabia tak duzo zamowien jest. Slam paskudnie korzysta z okazji i wmawia glupim kierowcom ze jest ciezko. Szefuncio dzieki temu ze kase kradnie kierowcom bedzie juz nie jezdzil bmw i8 a lamborgini. Czas na zmiane firmy.

Ulka
@Slam wykorzystuje naiwnosc kie

Na stronie szukampracykropkapl jest ogłoszenie że slam poszukuję kierowców za 7k miesięcznie, nie wiem czy to jakieś stare ogloszenie, ale wątpię. Ciekawe ile osób się zwolni faktycznie. A ile pomarudzi i będzie jeździć nadal. Myślę że jak by poszło na raz z 30 ekip, to nie mieli by pokrycia od razu i trochę Amazonik mógłby się na nich zdenerwowac, ale to się pewnie nie wydarzy. W każdej innej kurierce płacą teraz podobnie, więc cześć osób dalej tu będzie jeździć.

@Slam wykorzystuje naiwnosc kie

moja firma tez obsługuje Amazon i nie ma żadnych obnizek

Damian

Kto ma trochę oleju w głowie to odejdzie, a resztka niedobitków będzie gnojona. W biurze patrzą jak daleko mogą sobie pozwolić, jak teraz nie będzie stanowczej reakcji to za miesiąc poleca w dół diety, a za dwa podstawa. Jak sobie poscielicie tak będziecie mieli. My sie zwijamy. Powodzenia

Szlam

Większość napewno będzie pracować teraz, a kilku odejdzie,bo niema zgrania w kierowcach w tej firmie każdy sobie...

Aha

(usunięte przez administratora)Ile trzeba zabrać pieniedzy kierowcy by sie tym przejął? (usunięte przez administratora)dopiero 17 kwietnia dowiedzieliśmy sie o tym ze od 1 kwietnia nie ma dla nas premi. Zeby tez sie nie okazało jak będziemy w trasie ze nie ma dla nas pieniędzy na dietę bo firma taka biedna.

Romek

Slam nie ma żadnego kryzysu, od dwóch tygodni zasuwamy jak dzikie świnie, na nic nie ma czasu, praktycznie 21/9h. Za taką robotę to powinno być z 12k wyplaty a oni zabieraja bonus? Dobrze, że zrobili to na lato, sporo kierowcow zrobi sobie wolne a jak nie będzie komu jeździć to izunia sama będzie dzwoniła i przepraszala zeby przyjechać.

Emilka

Prezes slam poland niech zacznie od siebie oszczędności i niech sprzeda swoje BMW i8 warte około pół miliona i będzie na dwa miesiące premi dla kierowców. Jak również niemusi w Kryzysie gospodarczym sponsorować koszykówki. Premie pójdą na wykończenie bloku mieszkalnego. Spedycja ma też premie można zaoszczędzić na nich bo kierowca i tak musi sobie sam radzić w trudnych sytuacjach, bo oni tylko kciuki i ok potrafią wysyłać a jak o coś zapytasz martwa cisza. I kierowcy przestojów niemają żadnych pauza i ogień, a dopiero co bohaterami byliśmy i tak nam podziękowali. Tylko żeby nie kierowcy to żaden z biura i spedycji nie miał by pracy, bo by ich etat był zbędny.

@Emilka

Niczego takiego nie zrobi bo on nie musi ratować upadajacej firmy bo ona nie upada a jedynie wykorzystuje obecną sytuację jako pretekst do tego żeby zyskać więcej dla siebie w długoterminowym rozrachunku. Zobaczyli że Białorusi można płacić mniej i mają na nich oszczędności a wykonana praca taka sama to postanowili zrównać płace wszystkich kierowców bo czemu nie skoro teraz można, w szczytnym celu oczywiście

Iza

rodzy Kierowcy, W związku z panującą epidemią koronawirusa, sytuacja na rynku transportowym zrobiła się dramatyczna. Żeby nasza firma nie zniknęła z rynku jestem zmuszony wprowadzić drastyczne środki, jest mi to nie na rękę ale muszę tak zrobić. Mianowicie muszę zamrozić wypłacanie wszystkich bonusów od 1wszego kwietnia włącznie, żeby przetrwać ten okres. Musimy sobie wzajemnie pomóc. Gdy sytuacja wróci do normy wrócimy do starego systemu. Moja firma nie może się zatrzymać, jak stanie to później będzie ogromny problem z rozkręceniem wszystkiego na nowo i pewnie upadnie. Miesiąc marzec został rozliczony na starych zasadach w całości. Obniżka jest niestety dramatyczną decyzją, ale tylko taka decyzja pozwoli na utrzymanie pracy dla wszystkich, nie będzie redukcji zatrudnienia, bezpłatnych przymusowych urlopów i będzie to dotyczyć wszystkich. Obecna sytuacja będzie się prawdopodobnie wiązała z nieplanowanymi przestojami, ale nie może to mieć wpływu na naszego stałego klienta, którego obsługa stała się kluczowa. Każdy z Was ma do dyspozycji pulę urlopów wypoczynkowych płatnych, którymi będziemy ratowali i pokrywali ewentualne przestoje. Ale proszę o pozostawanie w stanie gotowości do wyjazdu. W przypadku braku akceptacji proszę o kontakt telefoniczny z panią Iwoną pod numerem 530 380 381 niezwłocznie po podjęciu decyzji. Chciałbym również zaznaczyć, że oczekuję uczciwego podejścia i racjonalnie uzgadniajcie wolne i urlopy, a zwłaszcza pozostańcie w gotowości, gdyż z dnia na dzień sytuacja na rynku wygląda zupełnie inaczej i nie idzie nic zaplanować i dlatego również uważam, iż wszelkie zwolnienia lekarskie, które nabywa się w obecnym okresie masowo nie pokrywające się z rzeczywistością będą oznaką braku akceptacji warunków w kryzysowym czasie. Z przykrością informuję o sytuacji. Z poważaniem, Prezes Slam Poland.

Papaj
@Iza

Premia w slamie to 300 euro czyli jakies 1300 zl mniej co miesiac. Premia juz nigdy nie wroci, nawet jak sie skonczy wirus. Pytanie teraz z czego beda zabierac kase jak auto bedzie zle wysprzatane albo nie odbije sie aplikacji amazon na telefonie. Jak zqchorujesz to cie wyrzuca lux firma. Ciekawe czy biuro sobie zabralo premie.

@Iza

Trzeba zwrócić dokładną uwagę na słowa EWENTUALNE przestoje i sytuacja będzie się PRAWDOPODOBNIE wiązała z nieplanowanymi przestojami, ale nie może to mieć wpływu na naszego stałego klienta, którego obsługa stała się kluczowa - nie może to mieć wpływu na stałego klienta czyli Amazon, którego zlecenia mają w 90% a który to pracę daje i za nią płaci. Ale wykorzystując sytuację firma żeruje na kierowcach rzekomo dla ich dobra. Zaczynamy się bać do czego jeszcze oni będą bezkarnie zdolni naszym kosztem gdzie od początku wyjazdu w delegację nie mamy 5 minut wolnych ponad czas pauzy takie mamy długie ewentualne i prawdopodobne przestoje

Szlam

Slam pluje kierowcą w twarz, i mówi że deszcz pada. Amazon zwiększa obroty, zatrudnia więcej ludzi do pracy. A nam kłamią że przestoje będą, nie narzekamy na brak zleceń, wręcz mamy na 3 dni do przodu prace taki to kryzys ma firma, że kilometrów więcej teraz zrobiliśmy jak przed "kryzysem"

SD

Ci którzy zadzwonią i nie zgodzą się na obcięcie premii to dostaną wypowiedzenia i tak Slam wyjdzie na plus bo następni już będą zatrudniani bez premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93