Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Obiektywnie

Firma traktuje większość kierowców jak zło konieczne, jesteśmy nr auta i nasze dobro i interes będzie zawsze na samym końcu listy potrzeb. Jak oszczędności to zawsze na kierowcy są robione, biuro i spedycja to szlachta której nic nie zabrali z wypłat. Powiedz swoje zdanie to ci każą się zwolnić jak się nie Podoba, bo mają gdzieś kierowce, przyjdzie następny i będzie robił na szanowne grono... zamiast dac podwyżki z stażem pracy w firmie to zabrali ludziom którzy u nich pracują od początku firmy albo jakiś dłuższy okres np 2 lat. Tak podziękowali swoim bohaterom... nie jeden kierowca jest inteligentniejszy niż pracownice biura, a robią z nas (usunięte przez administratora) na watsapie...

Ktoś

Szukam zmienniczki /zmiennika

Ktoś

Szukam zmienniczki zmiennika normalnego.

Krasnoludek

Witam. Ja osobiście nie narzekałem na firme. Pieniądze na czas i spedycja ok.kazda pracę trzeba zrobić. Pozdrawiam

Tomik
@Krasnoludek

To nie chodzi na narzekanie na firmę jako firmę. W każdej firmie za darmo kasy nikt tobie nie zaplaci,dostajesz zlecenie i masz je wykonać i za to dostajesz pobory,taka nasza praca jest,tu chodzi o to ze kolejna firma wykorzystuje niby coronaświrusa do OKRADANIA kierowców. Tylko i aż tyle

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Justyna

Jakie są główne kierunki w Slamie? Czy często jeździcie na Włochy, Hiszpanie i Skandynawie?

Alez
@Justyna

Na Włochy Hiszpanie jeździmy . Na skandynawie w ogóle. Częsty kierunek to UK chodź ostatnio są trasy co ani razy sei nie jest na UK

Tomsrom

Teraz zamiast 8 200zl zarabiacię 6 800zl. To jest 17% z waszej wypłaty. Widze ze lubicie oddawać swoje pieniądze to chetnie sie zgłoszę by je przyjąć. A jak cos uszkodzicie to nadal beda pieniądze potrącane. Wiec wyjdzie na to ze bedziecie zarabiać z 5 tysi. Haha... bez rodziny i bez życia ale przecież Prezes wzywa. Bądźcie w gotowości...

@Tomsrom

Najpierw chodź popracować z 2 miesiące i zobaczysz wypłatę. I wtedy się zacznij wypowiadać o naszych zarobkach bo nei masz zielonego pojęcia tylko opowiadasz to co słyszałeś ręce już opadają na takich

Robson
@Tomsrom

Zaraz diety w dół polecą i będą zarabiać mniej niż w demodemo hahah. Jak przelicza godziny w skali miesiąca to dobrze jak 7zl wyjdzie na H.

Bb
@Robson

Ale skoro tu nie pracujesz a to co ciebie to interesuje... Ale bardzo cie tutaj boli coś widzę bo ciągle Wypisujesz takie rzeczy... Weź sie za robotę bo chyba nie masz pracy że masz tyle czasu

Bg
@Robson

Obojętnie jaki system się pojdzie jeździć za, godzinę podobnie wyjdzie.

Robson
@Bb

Przejezdzilem tu okres próbny i podziekowalem, więc daruj sobie swoje opowieści z krypty jaki to miód. Strasznie widze ci zależy aby dobrze pisać o firmie. Jesteś pracownikiem biura?

@Robson

Akurat kierowca jestem tutaj... Nic mi nie zależy ale skoro nie precujesz to po co ciągle opisujesz jak tu jest jka tylko okres próbny pracowałeś jak byś dłużej pracowała to rozumiem. Chwilę pracowałeś i wszytko wiesz jak jest

Xyz

Pochamuj misiu wodze fantazji. W TAJ jeździmy nowymi SCANIAMI na granicy nie biegamy za ùrźądzeniami. Po zakończeniu zlecenia nie musimy się meldowac tylko czekamy na następne do góry jajami. Nie jeździmy 21 godzin z podpartymi rzęsami. Także podsumowując nie jesteśmy żadnymi dziadami. A z tego co widzę nie odbieramy od was stawkami. Pozdrawiam

@Xyz

Dziwne jak ostatnio dwa auta stały na granicy bo słowackiego nie mogły wykupić bo brak kasy na karcie był. Więc nei pisz, głupot. Scanie ale macie normy że max 83 jezdsicie jak girteka ale o tym juz nie napiszesz,

Kieeeeero
@Xyz

To czemu 10 ekip przeszło do nas??????

@Kieeeeero

Za gorsze pieniądze poszli jeździć naprawdę fajnie. Tylko szkoda że to mija się z prawdą. A druga sprawa po co się udzielasz tutaj skoro i tak i nas nie precujesz

Kieeeeero
@Aaa

10 ekip z haj poszlo do slamu, mimo że w taju tak super. Czemu? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Aaa

Jesteś słabo poinformowany. Nigdy nie stałem na granicy z powodu braku środków na karcie w naszych autach urządzenia są na stałe i nie musimy ich za kazdym razem doladowywac co do samych aut to mają ograniczniki poustawiane na 87 a niektóre na 89 i nikt nam nie wylicza jakie dane auto ma mieć spalanie .Pozdrawiam

Eli
@Xyz

Nie mówię osobiście o tobie ale o kierowcach u was że stali. Slowaka i Czecha trzeba doladowywac każdy musi nie ma że z automatu jak inne. Może na tyle macie ustawione ale jeździcie 83 sami robicie oszczędności bo ciągle się was wyprzedza

@Eli

Nie ma Czecha automata? Haha może tylko w szlamie nie ma, albo masz takie pojęcie o jezdzie

@Goryl

Nie ma. jeżdżę już długo i cos o tym wiem. Jedynie doładowywanie jak polski wiatol

@Aaa

To jakim cudem pobralem nowe urządzenie z automatem do poboru opłat? Może pora się doksztalcic.

@Goryl

Dziwne że każdy musi doładować ale dla ciebie jednego wypuścili z, automatu no wiadomo dla takiego kierowcy zawsze zrobią żeby miał łatwo

@Aaa

Tak u was w szlamie są na doładowania, tak samo jak viatolle, wiem bo sporo pracowałem. Ale wystarczy że dyspozytorzy zmienia w systemie i jest automat. Jednak nie ma z kim rozmawiać i tego nie zmienia. W końcu firma na szUstke hahahha

Hig
@Aaa

Człowieku zanim coś napiszesz i pochwalisz się że jeździsz Lepiej się upewnij a nie rób z siebie (usunięte przez administratora)

@Goryl

Najpierw naucz sie pisać nazwę firmy bo nawet nie wiesz jaka jest prawdziwa nazwa... Dziwne że każdy musi doladowywac z każdej firmy a tylko Ty nie musisz. Jak by szło to odrazu by się brało z automatu i by nie trzeba nie miejscu trgo robic przy pobraniu

@Eli

Naprawdę nie chcę Cię urazić nie mam nic do Ciebie i do twojej firmy ale delikatnie mówiąc KOMPROMITUJESZ Się pisząc że nie ma urządzeń automatów na Czecha i Slowaka. Zapytaj kierowców którzy przyszli do was z TAJ to Ci powiedzą. A jak spotkamy sie na Amazonie to chętnie pokażę jak to wygląda. POZDRAWIAM

Bbbbb
@Xyz

Przestańcie z nim dyskutować, gość zrobił prawko i zamiast zarabiać 2k na warsztacie jako zamiatacz to myśli, że Boga za stopy złapał i rozumy pozjadał, tacy właśnie tam pracują. Aaa, pierdoło, powiem Ci coś, nawet polski viatoll może być bez doładowań, uwierzysz? Przestań się kompromitować.

Eee
@Bbbbb

Wczoraj kierowcom z TAJ pokazałem co tu piszą to wyśmiali bo zawsze muszą urządzenia wykupić za każdym razem oraz, wszystkie urządzenia na doladowywania

@Xyz

Tam wiecznie brakuje kasy nawet na parkingi

Jaro
@Goryl

W Slamie nawet Viatol na doładowania taka firma.

@Jaro

Ale co to za, problem doładować skoro pieniądze, zawsze są. A parkingi płatne nie ma problemu. A, na UK tylko płatne na bujankach stoją sami kierowcy bo chcą

Miodzio
@Aaa

A co cię obchodzi ile maszyna jedzie? Jak dla mnie to i kaganiec na 80 może być. Widzisz w tym jakiś problem? Jak cie ie gonią jak psa, i 9.0 to mało. Raczej w tobie jest problem.

@Miodzio

Kaganiec zakładają dziady po te żeby oszczędności zrobić. Małe spalanie.... Nikt nikogo nie ale wolę, szybciej przejechać trasę i stanąć sobie. A później jest zakaz i się człowiek wlecze za takim dziadem

90km/h, to jest akurat więcej nie trzeba

Inna firma
@Aaa

Panie AAA , jest Czech automat , od samego poczatku , i zawsze był od lat , tylko jeden mały waruneczek , musi być powiązany z kartą flotowa ale DKV , Uta , ktora ma podpisana umowę z operatorem na Post Paid , zawsze był Czech automat mam ich 50 i zawsze były nawet premidy które skończyły się w Grudniu .

No to tak

Powstała wielka śmieszna grupa na Fejsie grzmiali co to nie zrobią a teraz siedzą wszyscy cicho nikt nic nie zrobił nikt nie dzwonił nawed do p Iwony bo się boją. Nikt się nie zwolnił i nie zwolni z tych krzykaczy póki co siedzą wszyscy jak myszy i czekają na rozwój sytuacji. W UK szef nie chce rozmawiać z Polakami. Taka jest przykra prawda teraz za 23dni pracy wezniesz ok 7300zł, nie ważne czy pojedyncze czy podwójne załogi. Mnie już nie ma w tej firmie ale żal mi was. Pozdrawiam

@No to tak

A ja sądzę że jesteś taki sam jak każdy i nadal precujesz tylko opisujesz żeby nie było. Takto byś tak wszystkiego nie wiedział

Żaba

Jakoś slam płaci tyle co demo tyle że slam za 21 dni a demo za 23, więc niech się demo śmieje, a kierowcy że slam nadal zarabiają więcej, w przeliczeniu na dniówki.

Miodzio

Ja po prostu utwierdza się w fakcie jakich to kierowców posiada firma. Dla niej to bardzo dobrze, kierowca któremu się obetne premie, a on nie zrobi nic. To swoisty skarb dla firmy. Ale dla środowiska kierowców ZAWODOWYCH! (usunięte przez administratora)

Żaba
@Miodzio

Nie uważam firmy za cud miód orzeszki, prędzej za dziada, zabranie premii to jedno, ale jest jeszcze dużo innych sytuacji, którymi sobie zasłużyli na to miano. W każdym razie cokolwiek nie zrobisz, na Twoje miejsce przyjdzie 10 kolejnych kierowców, którzy zarabiali mniej i z pocałowaniem w rączkę wezmą posadę. W każdym razie, jeśli chodzi o polskie firmy jeżdżące z kurierka kasa jest podobna. Może są lepsze, nie wiem, ale na pewno są gorsze.

Mebelek

Witam, nie jestem pracownikiem firmy slam, czytam opinie o niej i jeży mi się na glowie włos. JAK można pracować w takiej firmie gdzie tyle jest spraw na które musi kierowca uważać i odpowiadać! Brak przegladu i OC powoduje że nie podejmuje takiej naczepy, chodźby sam Bog kazał to takiej naczepy nie wezmę, jakieś dziwne wytyczone stacje i tankowanie po litrze paliwa, każda na maksymalnym czasie i niepewność co do pauzy- ile jej się robi w danym momencie. Porażka!!! Mam za to szacunek dla Slamu, gdzie w dobie kryzysu- kryzysu gdzie korzysta na tym każda firma, obcinajac wynagrodzenie. Szacunek mój jest taki że firma poinformowała pracowników, że z dniem 1 kwietnia obcinają im z wypłaty po 300euro, gdzie pracując w firmie OST SPĘD, nam obcieli po 1300zl nie informując nas o tym fakcie, najpierw zabrali a później po wielu pytaniach łaskawie dostaliśmy info o tym fakcie. Firmy zerują na pracownikach w chwili obecnej, auta jezda podejmują frachty a płacą jak niewolnikom tłumacza ze jest kryzys... (usunięte przez administratora) praca i parszufe zachowanie firm trasnsporowych. Amen

@Mebelek

Ale weźcie pod uwagę że w slam nie ma najniższej krajowej podstawy bo podstawa i nas 2950 brutto. A w większości firmach jest najniższa czyli 2450brutto

@Aaa

Przecież najniższa krajowa to 2600 brutto, to rzeczywiście masz się czym chwalić.

@Ewa

350 to malo nie jest

Kubica

Ile wynosi podstawa w slam i dieta? Sa jeszcze jakieś dodatkii naprzykald premie???

???
@Kubica

Taki problem zadzwonić do firmy i uzyskać wiarygodne informacje?

Aaa

Ona nie pracuje tutaj z 1.5 roku roku więc jesteś słaby z informacjami. Ale sądzę że nadal tu precujesz tylko głupio opisujesz żeby nie było

@???

Nie chce mi się tam dzwonić, pytam z ciekawości normalnie.bo kiedyś jeździłem, wtedy chyba było 15 kamionow

@Kubica

Skoro nie chce ci się dzwonić to po co chcesz wiedzieć dzwonić się nei chce ale pisać już tak. Chcesz wiedzieć jaka to jest jest to przyjść na 2 miesiące sprawdzisz i będziesz miał pewne info bo tutaj nikt prawdy ci nie powie

@Aaa

Chciałem wiedzieć czy się polepszylo i o ile, od tamtego czasu. Nie mam już pytań, a przyjść napeno nie przyjdę bo mam dobrą pracę od lat

@Kubica

Ale nikogo to nie interesuje czy ty przyjdziesz a jaka masz pracę. W 89 procentach skro ktoś wypisuje takie rzeczy to takiej pracy nie ma jak wypisuje

@Aaa

Widzę że jakiś nadwrazliwiony jesteś, pisałeś żebym przyszedł na 2 miesiące to ci odpisałem! Zadałem pytanie prędzej więc jak nie umiesz normalnie odpowiedzieć to nie pisz woglole

@Kubica

Ale nikogo nie interesują jaką ty masz pracę dobra czy zła twoja sprawa więc nie wiem po co tym piszesz. Idź opisuj na dalej na Facebooku jak robisz

Kierowca

Dobrze się dzieje, tak powinno być. Mądrzejszy decyduje. Pogódźcie się z tym. Kierowcy ...

Świnia z Kalisza

Moim zdaniem byleby przeznaczali te pieniądze na karetki a mogę oddawać co miesiąc tą ich premie...Nie rozumiem o co burza... Wszyscy tworzymy tą firmę.. Ogarnijcie się... Ludzie jest kryzys... Firmę może on tak nie dotyka... Ale innych tak.

MinetAss
@Świnia z Kalisza

Tak jest kryzys ale za darmo nie bedziemy jezdzic 21 godzin. Tez mamy rachunki i inne wydatki np. kredyt lub budowa domu. Poświęcamy swoje zdrowie i rodzine zamian za marną wypłatę. Lepiej juz pracowac na magazynie i byc codziennie z rodziną.

@MinetAss

Po pracy widać że kryzysu nie bo każdy jeździ nie przestojów

Kubuś
@Świnia z Kalisza

Masz rację kolego jestem tego samego zdania. Zarabiamy na tyle dużo ze spokojnie możemy wesprzeć Polska służbę zdrowia. Brawo szefie! Jak będzie trzeba to dam więcej mógłby zrobić jakaś zbiórkę kasy wśród kierowców ja i wielu moich kolegów się dołożymy. Teraz wirus jest ważniejszy niż jakieś wasze domu i kredyty głupole

Max
@Kubuś

Mylisz się. Wspierać takie instytucje powinno państwo a nie prywatne firmę. Firmy nie powinny uczyć takich rzeczy

Ubawiony po pachy
@Kubuś

Kubuś i Swinia z Kalisza macie racje,oddawajcie spedytorska premie ale od premi kierowców wara.

Pomagajmy

Tez myśle ze warto pomagać i jeśli moja premia czy diety maja iść na pomoc innym to się zgadzam.

Ubawiony po pachy
@Pomagajmy

Pomoc jak najbardziej ale sam decyduje ile i komu chce pomóc. Jeżeli ktoś robi to za ciebie i narzuca ci ta pomoc to nie jest żadna pomoc. Nie wiesz co z TWOIMI pieniędzmi się dzieje. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć mózg i umiejetnosc posługiwania się nim. ????Firma Slam parę dni temu ogłosiła ze,cytat:ze względu na kryzys związany z pandemią koronawirusa są wstrzymane premie,koniec cytatu. A teraz nagle pomagajmy??? Ludzie ogarnijcie się,wlaczcie myślenie,to naprawdę nie boli.

Andre

Ponoc na ten pomysl wpadla dziubek Iza oraz hrabina Karina. To im dziekujcie za te pomysly!!

@Andre

Skąd te informacje ? Plotka czy coś sprawdzonego ?

@Andre

Tylko od jakiegos czasu tych pan w, bierze nie ma... Więc pewnie znowu sciema

Andre
@Aaa

Nie sciema bo hrabina spodziewa sie dziecka, przez to jej nie ma.

Która?

@Kierowca

W telexpresie mówili Chcesz sprawdzonej informacji to zadzwoń do TVN

@Pitol

To po co piszesz takie (usunięte przez administratora) skoro sam nie wiesz która żal takich ludzi

Papa Jones

Zauważam pewną analogię, kierowcy ze Slamu są bardzo niezaradni, na parkingach opowiadają, że nigdzie nie przyjmują do pracy za lepsze pieniądze niż Slam! Co za brednie! Pierwszy z brzegu Wolter Koops z Komornik płaci więcej i nawet dziś wciągnie każdą ilość kierowców w podwójnych obsadach, ale tym łajzom ze Slamu nawet podzwonić po firmach się nie chce.

Kops
@Papa Jones

Kops, brak przyjedz i jest mniej więcej masz, po 3 latach jak przepracujesz...

@Papa Jones

Analogicznie to jestes turbodebilem Słuchasz bredni parkingowych I nic mądrego nie wnosisz

Zadowolony
@Pitol

Weź kretynie idz stad. Spuszczaj głowę w dół i zaakceptuj te skandaliczne warunki. Dla ciebie i tak juz nie ma ratunku.

Papa Jones
@Kops

To chyba mówimy o dwóch różnych firmach, pracowałem w Slamie, obecnie Koops, system 2/1, a nie 4/1 (Slam) i pieniądze są lepsze, nie pierdziel. Jedyny minus to dojazd do Osterweddingen własnym autem.

@Papa Jones

System 2/1 ok ale trzeba dojechać własnym autem cxyki jeden ziem w (usunięte przez administratora) juz idzie. Za dojazd kasy na paliwo nie dają kiedy dawali. Samemu cxeba rozładować czasem na UK z 12 rozładonkow i musisz rozładować nawet jak czas kończy. Firma polski oddział a trzeba dojeżdżać nie zapewniają dojazdy. A, wyższe zarobki są co więcej po roku później po dwóch i tak w kółko a na początku lipa z wypłatą dobra

podaj firme
@Papa Jones

55 euro i 2100 na reke w systemie fakt mało ale obdzwoniłem duzo firm gdzie daja 250 tylko samej dniowki ;/ smiech ... mam nadzieje ze to chwilowy kryzys albo niech ktos mnie oswieci . Duzo firm nie przyjmuje do podwojnych obsad ... na chwile obecna :(

Tomik
@Papa Jones

Mało tego,nawet teraz jak 300 euro im ukradli to mówią że zarabiają 18tys na podwójnej,

@Zadowolony

Kretynie to zrób strajk najlepiej u siebie na wsi Nikt ci premi nie odda Możesz prace zmjenic albo łeb

Kierowca

Proponuje najpierw zaprzyjaźnić się z taką ciekawą i przydatną książką o nazwie „słownik języka polskiego” zanim zaczniesz pisać swoją opinię bo aż oczy bolą

Kierowca

Tak teraz jak się komuś noga powinie to poleci kasa z diety myślicie że wam Slam podaruje polecą diety

MinetAss
@Kierowca

Potwierdzam, tak jest.

Mr. C

https://40ton.net/wirus-w-transporcie-ujemne-ceny-ropy-stawki-warte-smiechu-i-problemy-kierowcow/ Hmm.. trochę się zawiodłem, była tylko mała wzmianka o nas bez nazwy firmy, bez komentarza firmy, może Filip pociągnie dalej, ale poki co z dużej chmury mały deszcz.....

Aaa

Trzeba dojechać własnym autem a na paliwo nikt Ci nie da. Kiedyś dswwali ale już dawno to odcięli...

Łukasz

Witam macie nr do kadr?

To chyba ten numer co był podany w „radosnym” smsie z piątku : 530 380 381

Łukasz

To już 3lata nie aktualny nr. Właśnie dzwoniłem

@Łukasz

Zadzwoń do firmy na nr z internetu to ci podają nr do kadr tak ciężko

Dzwonilam do kadr i pani przez telefon powiedziala ze jesli chodzi o pieniadze to jest to 55euro dieta jesli jezdzi sie po europue i naj izsza krajowa jako podstawa. Sa jeszcze jakies premie i bonusy? Czy tylko ta naj izsza krajowa i 55 euro diety? Szukam pracy na podwojna wraz z mezem. Jesli nie ma jakiegos bonusu albo koperty to bardzo slabe sa zarobki tutaj.

@Anna

Jeszcze do niedawna była premia 300 euro/os, ale prezes postanowił kupić karetkę i zabrać nam premię by mieć na ten cel pieniądze. Nic dodatkowego nie ma, dieta i podstawa

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93