Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

chlop

Na szczescie mam ta firme juz za soba, wszystko co tu czytam to prawda, jest zle, jest jeszcze jeden problem o ktorym nikt nie pisze, tym problemem jest Tomek ze spedycji, to najwiekszy szkodnik.

Daria
@chlop

Na budowę niech wraca do Anglii heheh

.......
@chlop

O to to to... sama prawda, chłop wyciągnięty prosto od pługa i twierdzi ze zna prace w tsl a nie zna nawet art 561/2006, wprowadza nerwową atmosferę wśród kierowców a nawet wśród spedycji przez co każdy boi się coś powiedzieć..

@.......

Co ty za (usunięte przez administratora) piszesz. Nigdy problemu nid mieliśmy z nim. Nigdy tacha przegiętego nie było a już 3 lata tu pracujemy więc nid wiem po co (usunięte przez administratora) opisywać. Nie pasowalo ci coś odeszles ok ale po co wymyślać jakies nie stworzone historie. Idź pracuj jako tworzenie nowej histori

SD
@En

Jak od 3-ech lat jesteś jego wiernym (usunięte przez administratora)to nie masz przegiętego tacha więc nie wypowiadaj się jak nie znasz realiów. A pytanie mam używasz jeszcze wazeliny czy jesteście już na etapie bez wazeliny?

@SD

Nie jestem żadnym przydupasem ani nic z tym związanym. Nigdy sobie nie dalem żeby tacho przeginać zawsze w razie co była przepinka a jak dużo czasu nie zostanie to nawet na rozładunek nie wjeżdżam tylko po pauzie. Ale nawet nigdy z ich strony nic nie było żeby przegiąć itp więc pisz głupot bo tego twojego wymyslanie nie idzie czytać...

Tomik

No to jak po ponad 3 miesiącach z premią? Wróciła czy sprawdziły się moje słowa ze juz nie wróci?

Kierowca

Wróciła, od zeszłego miesiąca

@Kierowca

(usunięte przez administratora) Lepiej sie czyjesz z tym?

Kierowca z firmy
@Tomik

A po co premia? Bez premii też jest fajnie ważne że praca jest pieniądze nie są ważne

@Kierowca z firmy

Ziemniaki i buraki oddasz na skup raz do roku i jesteś do przodu , ważne że firma ci ZUS zapłaci. A potem w telefonach firmowych (usunięte przez administratora) w historii wyszukiwania ...

Damian

Chciałbym zacząć pracować od września w slamie i szukam zmienniczki. Ja lat 30 bez nałogu z 3 letnim doświadczeniem, pozdrawiam kontakt ubliquz@o2.pl

Rafalala
@Damian

Moze byc kobieta trans? Na pewno się dogadamy... :)

Szoferak

Jak nie pasuje to się zwalniać, który pierwszy? Jak 10 odejdzie to może reszta będzie miała lepiej. Są chętni?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Czas zmiany

Zacznę tak Krajowa dieta wynosi 30 zł plus 45 zł ryczałtu za nocleg. W przypadku podróży zagranicznych, stawki diety są różne w każdym kraju. (usunięte przez administratora) Więc postanowiłem udać się z tą nasza śmieszna umowa do prawnika firmy rozliczającej kierowców i obecnie szykuje się do sprawy sądowej że slamem. Dodam że po 3latach pracy zebrała się fajna kwota. Zainteresowani poszukają w necie i znajdą co i jak trzeba działać. Kilku kierowców już też się podpisało i obecnie jest nas już 5 osób.

123...
@Czas zmiany

W slamieest jak z wyborami wszyscy krzyczą ale co do czego wygrywa slam

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Slam Poland. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Kiero123

Rozwojem? W Slam czyli co dodatkowe obowiązki typu załadunek rozładunek szukanie zleceń a kasa nadal bez premi? W Slam byłem 3 lata przez ten czas tylko było dokładane obowiązków typu dodatkowe papiery papiery papiery teraz doszło jeszcze ze wracasz z trasy np w podwójnej jesteś już na nogach 30h bo wstales rano czekałeś na zlecenie +21h pracy zanim się spakujesz sprzatniesz auto to jeszcze masz ozonowac auto i wietrzyć +30min no i kartę z tacho masz wyjąć po przyjedzie na bazę. Więc ponownie pytam jaki rozwoju chyba obowiązków. Bo ta firma tylko doji z kierowców nic nie daje. Niestety firma stała się (usunięte przez administratora)em jak wielu, a była kiedyś naprawdę fajna firma.

@Kiero123

Niestety dużo tego nauczyli kiorowcy...

Krzysiek
@Alez

W głównej mierze nauczycili tego małżeństwa którzy godzili się na wszystko i pokazywali że można robić co tylko się zamami spedycji. Nazywajmy rzeczy po imieniu - zepsuli robotę i tyle. Firma się skończyła.

Do Krzysiek
@Krzysiek

I jeszcze dużo pojedyczne obsady. Np pokazywanie ze można się wypiąć na skokak,przepiać na skokak,stanie w UK nie na serwisach tylko przy drodze przy Amazonie jak jest możliwość, stawanie na pauzy na ulicy przy dutton itp i można by tak wymieniac. Najwięcej nauczyli pojedyczne obsady i nie tylko starsi mlodni też pary to też ale nie w takim stopniu.

tomix77777

Za 24 dni w trasie 7600(usunięte przez administratora) po 200 euro miesięcznie bo przecież korona świrus szukają oszczędności a najlepiej sięgnąć do kieszeni kierowców . S(usunięte przez administratora)

@tomix77777

To idź pracować gdzie indziej. Albo zalzo swoją firmę i daj taka kasę swoim kierowca

Pracuje już w innej firmie codziennie w domu i 4500 na rękę

Kiero123
@En

Tak zapie..... W podwójnej obsadzie za te same pieniądze co za pracę w pojedynczej. To chyba jest ne sprawiedliwe

Damien

Kiedy wróci do Slamu normalnie wypłacana premia?

PUBG
@Damien

Pewnie nigdy:)

@Damien

Nie wróci. Tak twierdzi Pani księgowa..

@Kasia

To ciekawe dlaczego pisali że na pewien okres. Nie powinno tak być akurat

@Alez

No pewnie, że nie powinno.. Ale zobacz jakie to są pieniądze dla firmy.. przy założeniu że pracuje 300 kierowców to masz około 200 tyś. Miesięcznie.. A kierowcy jak pracowali z premią tak pracują i bez niej. Mało tego bardzo dużo obsad jest nowych (przyjętych już po zabraniu premii). Dodam, że do przetrawienia byłoby to wstrzymanie premii np na 3 miesiące gdyby firma faktycznie poniosła jakieś ogromne straty przez COVID A tutaj wydaje się że pracy jest jeszcze więcej niż wcześniej.. więc i więcej pieniędzy dla firmy.. myślę, że to bardzo nieuczciwe że strony "Pana Prezesa".. Ps i właśnie w tym podejściu do kierowców jest problem. Sama praca nie jest zła ani ciężka. Wiadomo Amazon. Ale to jak traktują nas kierowców przekracza wszelkie granice.

Sebix

Witam, jak wygląda sytuacja w slamie? Przyjmują kierowców? Jak wyglądają zarobki? Chcielibysmy się przyjąć z bratem ale on nie ma doświadczenia, ja półroczne, dzięki za odpowiedzi, dzięki za hejt, szerokości

Sonia
@Sebix

A, czy to tak ciężko jest zadzwonić i zapytać?????

@Sonia

Myślałem że od kierowców dowiem się trochę więcej, jak wygląda robota i jak wygląda praca ze spedycja?

@Sebix

Przyjdź zobacz bo kierowcy ci tutaj prawdy nie powiedzą

No rozumiem rozumiem

Timik
@Sebix

6500 do 6800 w międzynarodówce, tyle co 5 lat temu. Powodzenia.

No co?
@Timik

O co Ci chodzi? Ludzie z TAJa są zachwyceni.

@No co?

Jak zarabiali 4tys to są zachwyceni

@Timik

Ale w czym ty masz człowieku problem?

@Alez

a kto tobie powiedział że mam problem?? Czy coś skłamałem? Czy kogoś urazilem? Mowie jak jest

@Tomik

Z tego co czytałem nie przepracowałes tutaj dnia więc nie wiesz jak jest ile kto zarsbia a opisujesz tutaj nie prawdę. Przyjdź zarób wypłatę i wtedy się wypowiadaj . Ktoś coś Ci powiedział że ta bajkę kleisz tutaj ogarnij sie koleś nie masz racji. Ktoś Ci kazał takie rzeczy pisać czy co jestem tutaj kierowca od 3 lat i piszesz nie prawdę

@Rodekc

Jeśli jesteś kierowca w tej firmie to może zechcesz opowiedzieć coś więcej, np jak wygląda praca ze spedycja, na jakie zarobki można liczyć?

@Sebix

Spedycja ok jak ty do nich jak oni do ciebie będą. Auta w miarę nowe. Podstawa jest 2950brutto oraz 55€ diety za kasy dzień. System 3/1 przeważnie 23 24 jest się w trasie więc jak normalnie. Jazda jest pod Amazonem więc lekko. Są też przepinki na które kierowcy narzekaja a, to dlatego bo nie cche im się robić każą się przepiąć to się człowiek przepinka. Na niektórych Amazonach też częste przepinki bo mamy naczepy nasze na Amazonach. Są trasy to często się przejazdem jest w polsce. Czasem trasi na że jeździ z Amazonach naczepa to co drugi dzień w polsce ogolnie robota lekka ja polecam ale każdemu się nie dogodzi. Najlepiej przyjdź zobacz. Zaraz będą pojawia się chore komentarze negatywne byłych kierowcow co juz nie pracują ale nie ma co słuchać najlepiej jest spróbować

@Rodekc

Od waszych kiero mozna tylko sie dowiedziec ze zarabiacie nadal po 9-10 tys na lepka. Ja nie musze sluchac bajek twoich i tobie podobnych pseudo kierowców, mam wlasny rozum i umiem liczyc. Nikt mi nic w zyciu nie moze nakazac. Firma was oszukala i wykorzystała a jak wam pasuje to wasz problem. Nie klam potencjalnie nowym pdacownikom.

Maxiek
@Tomik

Ale EN napisał jak jak jest na obecną chwilę. Po co wypowiadasz jak nawet nie wiesz jak tutaj jest skoro dnia nie przepracowałes ale oczywiście bo słyszałem że jest. W (usunięte przez administratora) byłeś (usunięte przez administratora) widziałeś taki z ciebie zakłamany. Robisz wszystko żeby nikt tutaj nie przyszedł pracować piszesz opinie nie prawdziwa wzięta nie wiadomo skąd bo klaniesaz i klaniesaz przepracujesz tutaj miesiąc weź wypłatę i wtedy powiedz jakie są zarobki psedo kierowco o ile można ciebie nim nazwać

@Rodekc

No z tymi trasami do pl to cię poniosło. Są ale tylko dla dziobaków i siatkarzy

@321

Żadnym Dziubakiem nie jestem i ostatnio często się trafia przejazdem w trakcie trasy

@Maxiek

Ty nie musisz mnie nijak nazywać, pisze prawde jak u was jest,to ty się goraczkujesz ze nikt nie przyjdzie jeździć do was po przeczytaniu moich komentarzy. Myślę że ty nie jesteś kierowca ale to nie jest ważne. Ważne jest tylko tyle ze przy wzroście cen,wzroście kursu euro,spadku ceny paliwa o ponad 1zl na litrze, wzroscie frachtów w Amazonie kierowca zabiera się 300 euro. Normalni kierowcy wyciagna z tego prawidłowe wnioski. I nie gorączkuj się tak mocno,nic tobie to nie da,

@Tomik

Tak jestem tutaj kierowca. O oczywiście najwięcej masz do powiedzenia wszystko dokładnie wiesz jak jest ile zabrali wszystko wiesz. A ja ci powiem (usunięte przez administratora) wiesz wypowiadasz się na temat który nie masz zielonego pojecia... Gorączkuje sie bo tacy jak ty mnie denerwuja bo nie pracowali u nas a się wypowiadaja jak jest bo gdzieś wyczytali od kogoś tam usłyszeli i wielce opisują co oslyszeli a nie mają racji jak jest. Rozumiem jak byś miesiąc przepracował a ty nawet dnia nie pracowałeś a wiesz lepiej niz ja.a aj pracują tutut dosyć długo i wiem jak jest. Ale z takimi debila.. Mi dyskusja nie ma sensu bo i tak będą wiedzieć wszystko lepiej. A prawda jest taka że nawet uprawnień do kierowania ciezarówką nie masz dużo osób tak mówi i sei śmieje z, tego co wypisujesz człowieku (usunięte przez administratora)

@Tomik

(usunięte przez administratora). Jaki wzrost cen frachtu w Amazon? Synek jak już to spadem ale twój umysł tego nie ogarnie ma zamałe zwoje pilnuj swoją (usunięte przez administratora) A skoro wiesz wszystko naj to otwieraj swój transport daj kier w system 3/1 11000tys ja już ustawiam się w kolejkę do ciebie. Żal mi takich jak ty (usunięte przez administratora) Wiesz o transporcie a mądrego grasz

@Maxiek

Nie trzeba dnia przepracować żeby wiedzieć o firmie. Jak dobra firma to nie dostaniesz się tak jak do tej w której ja pracuje. Poczytajcie swoje wypowiedzi admin musi co chwile wes pikować. Będę pisał tu i nikt mi nie zabroni,nie oczerniam nikogo i nie obrażam nie interesuje mnie wasze zdanie i wasza wiara czy jestem kierowca,frachty nie poszły cenowo w górę tylko jest ich więcej w Amazonie ale jeżeli wam to pasuje to git. Jak dla mnie możecie po 5 zarabiać, chodzi o fakt ze plują wam w twarz a wy (nie wszyscy) mówicie ze cieply deszcz pada.

@321

Co spada? Euro z 4,18 na 4,50?? To spadek? Paliwo z 5.20 na 3.85? To tez spadek? Mój mózg tego nie ogarnia?

@Tomik

Jak czytam twoje wypowiedzi to mi żal ciebie bo mało wiesz a się wypowiadasz jak byś naprawdę wiedział wszystko i tu pracował. Ty masz jakies problemy emocjami na to wygląda że kiedyś jakieś firma cie (usunięte przez administratora) a tutaj cie nie chcieli i wypisujesz chore komentarze jak niby jest... Dziwny jesteś i się cieszmy ze nie musimy z toba pracować

@Alez

Nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie,ja problemów nie mam żadnych,nie umiesz nic konkretnego napisać,widujemy się napewno jeżeli jeździsz pod amazonem. Ja tez tam jezdze niebieskim dafem z roli trans i mam tabliczkę z imieniem Tomik. Tak ze jak coś to zapraszam jak masz odwagę się ujawnić. Wytłumaczymy sobie wszystko.

Rwdek
@Tomik

Pytania żadnego nie zadałeś. Nie widzę nigdzie znaku zapytania więc najpierw zadaj pytanie a później mów... Ja już napisałem z takimi jak ty dyskusja nie ma sensu więc nie mam po co się ujawniać tobie bo dla mnie jesteś nikim

@Rwdek

wiec jeżeli jestem nikim to nie odpisuj na moje wypowiedzi. Mówiłem i powtórzę, pisałem i będę pisał,może komuś otworze oczy a to juz będzie połowa sukcesu nie można tak dawać sobą pomiatać. Ten zawod musi być bardziej doceniany,gdybyś był kierowca Zawowowym wiedziałbyś o tym .

@Rwdek

Pytanie zadałem do 321.poczytaj uważnie. Żadnej odpowiedzi

@Tomik

Cena ropu w Europie to raz Dwa Ładujesz na przykład niemcy do Francji stawka np 1000e trasa 1000km czyli 1e za km. Nadarzasz? Teraz jedziesz rozładunek i brak ładunku wracasz 400km na pusto. Czyli trasa ma nie 1000km tylko 1400km czyli za km już tylko 71cent i 5h30min w plecy. Dlaczego brak ładunku zapytasz lub coś powiesz śmiesznego. Brak bo Amazon we Francji nie pracują tak jak wcześniej. Jak nadal tego nie zrozumiał to twój p r oblem i żal się dalej.

@32

Bardzo marne to tlumaczenie, 320-350tys miesiecznie firma robi oszczędności na kierowcach. Niby 3 miesiace to ma trwac(ciekawe juz samo to jest skąd slam ma informacje ile bedzie trwal rzekomy kryzys) to daje kolo miliona oszczednosci i dziwnym zbiegiem okoliczniscu firma inwestycje robi ukladajac kostke brukowa, nadążasz? I po euro za km w amozinie to nawet z giełdy nie maja tylko wiecej. Nie mowa o firmach z kontraktami.

@32

P.S. cena paliwa na Europie średnio 30 centów spadła wiec to też jest przy obecnym kursie 1.35. Nadążasz?

Tomik

Ja rozumiem ze macie swoich kierowców za bezmózgi ale tak nie jest.

@Tomik

Powiedz mi czemu ty sam nie otwierasz firmy? Może tak baranie firma inwestuje robi to co było w planie nasz tępy rząd dał pracodawcy bramkę więc korzysta. A jak byś był szefem to byś dał pracownikowi czy sobie. A jak dalej nie kumasz toś ograniczony. A jak masz problem do mnie zapraszam na madway to mi wyjaśnisz.

@321

Ja nie mam problemu żadnego,chce tylko żeby wasi kierowcy wiedzieli o tym. To wszystko

@321

I dać pracownikowi czy sobie to jest troszeczkę różnicy jeżeli się daje sibieI zabiera kierowcy ale cieszę się że przyznałeś mi rację

@Tomik

Ty nawet nie wiesz co to znaczy słowo premia. I nawet nie wiesz jaka mamy umowę i co w niej wpisane. Najpierw się lepiej dowiedz a potem wypowiadaj bo jak narazie wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojecia

@En

Masz racje,kierowcy wasi się śmieją ale nie ze mnie tylko z wyplat teraz u was,ale to jest śmiech przez łzy bo to wstyd w tych czasach zarabiać 6.500-6.800zl . Nawet przy zaladunkach musicie stać na pauzie a nie na mlotkach bo syn inspektora zaraz do was dzwoni i wypowiedzenie już leży w biurze bo za dużo nadgodzin firma musi wam płacić, a to jest nie zgodne z prawem. Podaj mi jeden przykład gdzie skłamałem,jeden. Twoja obrona jest atak ale mnie to nie rusza, jak byś dobrze poczytal co pisałem to byś znalazl kontakt do mnie i moglibyśmy umówić się na którymś amazonie lub parkingu i wtedy w oczy bys mi spróbował naublizac.

@Tomik

Jaki ty inny jesteś coś gdzieś słyszałeś i ty pier....... Tu jest jak jest ale naucz się liczyć bo nie potrafisz i mózg ci zlasowalo. Przypuszczam że zwolnili cię że slamu i nie możesz się z tym odnaleźć i nigdzie takiej ofermy nie chcą zatrudnić więc znalazłeś sobie pasję pisania tu

@Tomik

Pracuje w slam 3 lata i zawsze na załadunku jest włączona na tachografie pozycja inna praca. Nie wiem skąd ty wizoles takie zarobki bo nawet bez premi jest dużo więcej niż napisałeś... To jest śmieszne co ty tutaj wypisujesz trgo się nie da czytać. A druga sprawa jest taka panie wszech wiedzący nie ma czegoś takiego jak wypłata z młotków oraz ogólnie młotki tylko inna praca panie wiedzący

@En

Firma podziękowała mu za 4 lata solidnej pracy bo za dużo nadgodzin trzeba było zapłacić, żałosne to jest zagranie,i nie pisz ze stoisz pod załadunkiem i rozładunkiem na innej pracy bo rozmawiam oczy w oczy z waszymi kierowcami i mowia co innego. A ja wierzę ludzią którzy stoja twarzą w twarz a ty z biura co masz napisać?? Prawde??? Nie bądź śmieszny

En

Długo pracujesz w slam bo ja prawie 3 lata i nie mieliśmy takiej sytuacji jak ten wyżej opisuje a ty ???? to chiry koleś jest nie pracował a, się lepiej

Tomik

Wiesz jakim autem jezdze,jaka mam tabliczkę za szyba to ty podejdź. To jest strona PUBLICZNA wiec będę pisał i odslanial wasze kłamstwa do skutku. W lipcu pogadamy jak nie oddacie kierowcą premi.

@Tomik

Nigdy takiego nie spotkałem. Takich aut na Amazonach się nie widuje co mówisz. Więc wątpię że pod Amazonem jeździsz

@En

Wiem,odwaga nie pozwala podejść to lepiej udawać ze się niebieskich aut z roli nie widzi,ja rozumiem.

@Tomik

Podejść to nie jest problem. Tylko takich aut brat na Amazonach

Ale jakiś konkret??

@En

Jak możesz widzieć nasze auta jak siedzisz na (usunięte przez administratora) w spedycji?? Normalne ze nas nie zobaczysz ale popytaj kierowców to co powiedzą czy rola jezdzi pod amazonem. Ja z waszymi kierowcami rozmawiam,ty myślisz że skąd mam te informacje??

@Tomik

Ja jestem kierowca tutaj 3 lata i z takim ciołkiem jak ty nigdy nie rozmawiałem a z, tego co orietuje to wasza, firmę nie jeździ pod Amazonem tylko raz, na kiedys kupi od kogoś zlecenie to jedzie do Amazonu a normalnie nei widać od was aut na Amazonach. Jak dla mnie to pracowałeś u nas wyrzucili ciebie i teraz chore rzeczy wypisujesz z zemsty. Taka jest prawda. I to co opowiadasz, nie wiem od kieroecow od nas bo jest nie prawda. Tylko to są Twoje wymysły z twojej chorej głowy

@En

Jak zwykle brak jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi. Nie jeździłem w amazonie i dziękuję opatrzności. Od 15 kwietnia bym wlazl w to (usunięte przez administratora) razem z żoną,zwolnił bym się z obecnej firmy i bym stracił od ch.......ja. Nic innego nie możesz robić tylko szczekac jak ci boss każe a ze zębów nie masz to nawet nie groźne to jest. Ja nikomu nie ublizam,nikogo nie wyzywam,nikogo nie poniżam. A w co ty wierzysz lub nie wierzysz to mnie to nie interesuje,za każdym razem jak widzę się z kierowcami na amazonie lub na parkingach to zagaduje do nich i przedstawiam się tak jak tu,nie ukrywam się pod innymi nickami co chwila. Kiedyś i na ciebie trafie jak wogole jeździsz,i jak będziesz miał odwagę przyznać się ze to ty ze mną pisałeś i mi ublizales. Europa nie jest wcale taka duża jak tobie się wydaje.

Tomik

Bo ja tylko prawde pisze,nic nie zmyślam,a biurowych to denerwuje.

@En

(usunięte przez administratora) to jest inna praca i nadgodziny za które trzeba kierowcy zapłacić kwartalnie. Jeżeli zjeżdżacie na tydzień wolnego wtedy nie będzie i mieli dużo nadgodzin. Nie jestem wszechwiedzacy ale swoje wiem. A zarobki naprawdę łatwo jest policzyć. To nie fizyka kwantowa

@Tomik

Nie jest filozofia a nie umiesz policzyć u nas zarobków bo są zupełnie inne niż wyżej pisałeś... I na mlotkecj zawsze stoimy vxy się człowiek idzie meldowac czy rozładunek i załadunek czy nawet człowiek przepina naczepe. I nikt nigdy nie kazał tego na pauzach robić. Nie wiem skąd ty takie brednie bierzesz...

@Sebix

Taki kryzys że przyjmują...

Tomik

Dobre!! Dowartościowujesz się tym nickiem?? Marnujesz się w tym zawodzie,nic o mnie nie wiesz a ja tylko pisałem prawde.

Kierowniczka
@Tomik

Tak czuje się bardzo dowartościowana jeśli Ci ulży :) Ty również nie wiesz nic na mój temat czy firmy. Zastanawia mnie tylko za co cię zwolnili albo co było powodem tego że nie przyjęli cię do pracy że wypowiadasz się w tak negatywny sposób i tak plujesz jadem na wszystkich. Właśnie w tym momencie potwierdziłeś ostatnie moje przypuszczenie. Biedny jesteś i żal mi cię trochę ale takich taboretów jak ty świat też potrzebuje. Przynajmniej normalni ludzie tacy jak my mamy się z kogo pośmiać :D Pozdrawiam cię!

@Kierowniczka

jakim jadem pluje?? Pisząc prawde?? Zapytaj się (usunięte przez administratora)czy mnie zwolnili albo czy nie przyjęli. Dostać do was się to żaden problem,slepy na jedno oko i bez nogi by się dostał.taka rotacja jest . Lubisz jak się ciebie (usunięte przez administratora) twoja sprawa, nic mi do tego. Podaj jeden przykład gdzie skłamałem? Jeden tylko. Co ci pozostało oprócz szydzenia z ludzi którzy piszą prawde o slam. Sama przecież nie usiądziesz za fajere. A bez nas nie macie racji bytu.

Tomik

Cale szczęście ze nie masz wpływu na to czy będę się tu wypowiadał czy nie. Pisze to co usłyszę od waszych kierowców i będę to robił. Może dzięki temu niektórzy przejrzą na oczy.

@Kierowniczka

Nie bede juz z toba polemizował bo to nie ma najmniejszego sensu,to tak jak walka ze swina w błocie, tylko ja zorientowałem się ze tobie to się podaba

@Tomik

Kierowcy ci mowia co chcesz usłyszeć i później czekają czy naprawdę jesteś taki deb.... I to napiszesz i patrzą i faktycznie deb.. Znając życie kierowca z, taba nawet spowa nie zamienili. Raz tylko ktoś coś powiedział i ciągle o tym opowiadasz zenega i (usunięte przez administratora) kierowca jesteś a raczej nie kierowca może max kat B masz bo legarne byś psychotestów nie przeszedł

@Dominik

To jest strona o opini o firmie,nie musisz mi diagnozy stawiać a jak już potrafisz po wpisach to robić to zmien zawod. My tu nie opisujemy co kto i kim jest tylko o firmie . Za malutki jesteś żeby mi ubliżyć. Pisałem i będę pisał a kto przeczyta prawde sam wyciągnie wnioski.

@Tomik

Tylko Ty piszesz nie prawdę. Co Ty piszesz to jest wyssane z palca nigdy tak nie było tak jak ty to opisujesz... Przepracuj jeden miesiąc i potem się wypowiedź. A nie opisujesz to co kiedyś od kogoś uslusales. A, ja usłyszałem że Twoje dziecko nie jest twoje uwierzysz, czy zrobisz, testy. Kurde ogarnij pustsku

@Dominik

Jak zwykle brak konkretów,lepiej bys napisał kiedy oddacie prrmie ciężko pracującym kierowca i ile dołożycie im za pracę w trudnych warunkach w czasie pandemi i przy coraz większym zainteresowaniem sprzedażą internetowa a nie martwisz się o moje dzieci. To ludzi interesuje a nie moje ojcostwo

@Tomik

Kurde koleś nie wiesz jakie są u nas zarobki czy wgl cos nam zabrali i piszesz weź się ogarnij. Bo w du.... Byłeś gów.o widziałeś. Przyjdź zobacz i i wtedy opisuj że coś Ci zabrali. Bo na dzień dzisiejszy tobie nic nie zabrali

@Dominik

I wszyscy wyżej tez opisują nieprawdę??? Dziwne,zmówiliśmy się, slam to juz dziadtrans.

Tomik

witam. p.dOMINIK to napewno nie jest kierowca tylko pracownikiem biura. Żaden szanujący się kierowca nie będzie takich głupot pisal. Pracować to inna rzecz, ludzie maja kredyty lub inne zobowiązania finansowe i muszą pracować, a Slam wykorzystał corone swirusa żeby im po prostu (usunięte przez administratora) kasę bo mogą. Normalni znajdą prace gdzie indziej wcześniej czy później.

@Tomik

Ale ty się nie powinieneś wypowiadać bo ani dnia nie przepracowałes w tej firmie a wiesz dokładnie wszystko.. Jesteś chory na głowę.

@Rodekc

nie będę zniżał się do twojego poziomu i nie powiem na co ty jesteś czy nie jesteś chory To jest forum firmy Slam i każdy ma prawo sie wypowiadać tak ze wara ode mnie.

@Tomik

To przepracuj tutaj chociaż dzień i wtedy się wypowiedź bo opisujesz jakieś brednie co ktoś kiedyś Ci gdzieś powiedział i to pewnie nawet nie z slamu tylko innej firmy co gdzieś słyszał... Ale tutaj powinni ludzie się wypowiadać z własnego doswiatczenia a nie co gdzieś tam coś słyszeli jak ty

@Alez

Fakt faktem to nie tylko ja pisze jak jest w (usunięte przez administratora) slam, wasi kier tez sie wypowiadają podobnie

@Tomik

Jak możesz pisać jak jest jest skoro tutaj nie pracowałeś ogarnij się

Eddi
@Rodekc

Bardzo ciekawe. Pracuje tutaj prawie dwa lata i zupełnie inne mam odczucia.. zaraz napiszesz "To po co tutaj pracujesz?" Od razu odpowiem.. prace zmieniam za 2 miesiące. Do tego czasu jakoś się przemecze.. Pozdrawiam :)

@Eddi

Gdzie idziesz ?

Aa

Może ktoś szuka zmiennika?

Bb
@Aa

Dalej szukasz zmiennika ?

piotrek.maz@onet.pl
@Bb

Tak. Napisz na maila z nicku.

Bb
@piotrek.maz@onet.pl

Wysłałem wiadomosc

Szukam pracy

Witam,jak wygląda praca w Slamie ?ile kilometrów w podwójnej?Dużo jeździecie landami?Jak z kasą?za głupie uwagi typu zadzwoń się dowiedzieć ,dziekuje

Wjtk
@Szukam pracy

różnie... 3000+km w tgd Landy bardzo rzadko Kasa 55€+ min. podstawa, brak premii

Dzeju
@Wjtk

A ta premia wróci? Jak Wam powiedziano?

Str1
@Dzeju

na razie nic nie wiadomo

Worker
@Str1

Była odpowiedź głównej księgowej, że premia nie wroci. Lepiej szukać innej firmy. Takie pieniądze za pracę po 21h?? Teraz to smiech. Kończysz pauzę o 8 a ruszasz o 19 i 21h pracy.. porażka. Nigdy nie wiesz o której ruszysz, nic sobie nie zaplanujesz trasy bo jest milion przepinek.

@Worker

To po co tu pracujecie i narzekacie idźcie gdzie indziej firm jest.(usunięte przez administratora) Jak nie pasuje to gdzie indziej iść i po problemie a nie pracujecie ciągle w narzekacie jak nie powiem kto.

Worker
@Alez

Alez czy mialo być Alex??? Biuro szybko odpowiada na komentarze w internecie. Jeżeli śpisz w domu do 8 to dasz radę położyć się i spać do 19???? Ludzie z biura żyją w innej rzeczywistości.

@Worker

Zawsze możecie zmienić pracę. Albo iść do takiej jak produkcja itp będziesz żyli inaczej jak biuro

Eddi
@Str1

Wiadomo. Pani księgowa poinformowała z3 nie wróci..

Rodekc

Czasem tak jest ale też nie zawsze. A druga sprawa idąc na podwójną obsadę jeździć trzeba się z tym liczyć

Alez

Lepiej ci jak o tym wszystkim tutaj napisałeś??

Slam

Gdzie poszliscie?

Zapomniałem dodać za te dwa miesiące wyszło mi 7400zl czyli 3350zl/msc

@RR

Co piszesz za (usunięte przez administratora) Za 21 dni wychodzi ponad 5 tys z samych diet i dodaj podstawę to jest z 7500 zł więc nie pisz głupot

Kieeeeero
@Dominik

Czytaj że zrozumieniem, kolega napisał ile mu w taju wyszło, nie wspominał o slamie.

@Kieeeeero

To niech pisze on że zrozumiem bo w jednym pisze o taj potem pisze ogólnie ile i nie wiadomo o kogo chodzi bo tutaj powinna być nowa o slam

@Dominik

7500 chyba że dorzucasz z własnej kieszeni za 24 dni tyle wychodzi .

@tomix77777

Liczyć że 21dni x 55 i licząc że euro jest po 4.30 i dodać do tego podstawę 2600 i wychodzi ponad 7500

O jasny gwint!
@En

Dominik i En, wyszło szydło z worka, ześ (usunięte przez administratora) dodajecie podstawę brutto do kwoty netto diet i mówicie, se za 21 dni wychodzi Wam 7.500zl. Haha, bo padnę.

@O jasny gwint!

Tyle jest podstawy netto co napisałem. Nie mamy 26 lat więc mamy dodatek bo firma nie musi podatku plac i za nas. Dlatego piszę jak my mamy

Liczę euro po 4,30 tak jak jest teraz naucz się czytać

Mebelek

Witam, pisałem tu wcześniej i postanowiłem raz jeszcze się wypowiedzieć. (usunięte przez administratora).kolega który ma większe doświadczenie niż CAŁY SLAM- zjezdil trochę świata, kierunki UK i IRL z symbolicznym użycie navi... odszedł od Was bo oprócz wiadomych sytuacji-naczepy bez przeglądu, stacji z ograniczoną ilością tankowania paliwa, nie pewnymi pauza i-robisz może 9 h może 24 lub 45, zjadow zamiast po 21 dniach wracał po 25-28 dniach, firma zaimala premie 300 oiro za " koronę", gdzie on zapierdzielał jak wół, przepinki, wyjazdy do IT, w okresie szału korony... Został potraktorwany jak... Śmieć. Pracy się nie boi a jednak zakosili jemu i innym kierowcom premie, bo co? Firma została uratowana gdy za taką im pieniądze... Wow super.... Ost Sped też teraz palci normalnie, gdzie jak u Was i tak u nas jeździliśmy cały czas, nie było przestoju, robota była a jedną rząd dla taka możliwość i firama skorzystała (usunięte przez administratora)tych co na nią pracują. Masakra, jebanie prywaciarze. Przez takie kombiacje pozbywacie się wartościowych kierowców, których jest w owych czasach mało, bardzo mało. Zygac się chce pracyjac u takich pajacow. Karma wrca, prędzej czy później.

@Mebelek

Napisz jeszcze raz ale po polsku... Widzę ten język dla ciebie trudny

Amazonka

Jestem nowy w slam Ale większość firm ucieła wypłaty kierowcom ... tankowania jak w innych firmach zawsze najlepiej tankować tylko w Polszy. Co do pauze nie rozumiem. Zawsze robisz pierw 24 i 45 na 66 powrót do domu . Rzeczywiście zjazdy są przeciągane o kilka dni Ale dlamnie to i tak na plus bo wiem że zjeżdzam autem na bazę. Teraz jet tak że kierowcy czekają na auta po 10 dni bo tych brakuje na placu. Nie narzekam i nie jestem szczęśliwy za bardzo Ale robota jest łatwa i kasa ba czas .

Tfuuu.. 3700

Ok
@RR

To napisz potem ile w Slamie wyciągniesz i pogodzisz towarzystwo.

RR

Witam. Czytając te posty z których nic nie wynika poza kłótnia, opiszę wam jak było w Taj. Praca ogólnie super! Auta ok. Podstawa 1950zl- 50zl ubezpieczenie od szkod ( przydaje się , super sprawa) plus 240zl dniówki.25 dni w trasie wyszło 7900zl. Zjechałem na początku miesiąca,przysługiwało mi 7 dni zjazdowego. Po tych 7 dniach cisza. Po 14 dniach zadzwoniłem sam - czekaj odezwiemy się bądź zwarty i gotowy. Wyglądając przez okna ,chodząc po chałupie Czekam. Na koniec miesiąca telefon JEDZIESZ! HURAAAA. W te pędy zebrałem toboły ciuchy itp itd biegiem do marketu po żarcie w między czasie wykonując telefon do "starej" tlucz kotlety! Latam po sklepie nagle telefon. -czesc , jutro wyjeżdżasz tak ? -tak rano o 8.00 - to słuchaj , zjazdowego ci nie możemy zapłacić bo korona wirus , a na resztę miesiaca wstawiam ci urlop bezpłatny. Nagle rozległ się wielki huk na markecie, rozglądam się a wszyscy ludzie patrzą na mnie. To moja szczeka tak walnęła w podłogę. Oszołomiony , zdruzgotany wykonuje telefon do kolegów z firmy z zapytaniem o co kaman. - część słuchaj nie zapłacili mi zjazdowego i podstawy. - hahaha! A zapytaj się za ile idziesz jeździć to dopiero się Dziwisz. Więc dzwonię. - słyszałem że stawki się pozmieniały i już nie są takie jak w umowie ,czy to prawda ? - tak! Teraz płacimy 120zl dniówki i nie ma zjazdowego. Oszołomiony , zdruzgotany z głową spuszczoną w dół wychodzę z marketu,. Nagle huk ,gwizd, świst leżę! Zakupy rozleciały się po parkingu, rozglądam się a to olsnienienie mnie trafiło, gdzieś ja pracuję? Co za bandytyzm w biały dzień? Do dziś nie mogę się pozbierać , lecze się biorę leki chodzę na terapię. Jaki z tego morał? Taj na siłę zasila szeregi slam-a

TSNO

Jak czytam, co niektórzy tutaj (usunięte przez administratora) za glupoty to się w głowie nie mieści. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. System pracy jest jasny 3/1 Przy podpisaniu umowy Spedycja uprzedza o ewentualnym poślizgu do 4 dni. Zazwyczaj 21-22 dzień jest się na bazie. Praca pod Amazonem, auta max 3 lata, więc nie ma sie do czego przyczepić. Zaraz ktoś powie że auto brudne. Jak by każdy ogarniał na bieżąco to nie było by problemu. Stawka 2950 zł. Brutto. Plus dieta 55€ za każdy dzień delegacji. Jest tu dużo przepinek, jeździ się wszędzie. Masz miesiąc gdzie będziesz jeździć w większości Anglię a masz też czas gdzie w Polsce będziesz kilka razy. Nie ma reguły. Wielu kierowców narzeka, ale to Tylko mocni w gębie przez internet. Zaczniesz pracę zobaczysz nie będzie Ci pasować masz okres próbny na 3 miesiące. P. S WSZYSTKIM AMBITNYM CO CHCĄ TERAZ ZABŁYSNĄĆ POLECAM POSYPAĆ SIĘ BROKATEM BEDZIE LEPSZY EFEKT I ZACHOWAĆ SWOJĄ OPINIĘ DLA SIEBIE BO JAK MACIE PISAĆ COŚ GŁUPIEGO LEPIEJ SIĘ NIE ODZYWAJCIE. Pozdrawiam.

@TSNO

Potwierdzam że tak jest . Dobrze napisałeś

Daeju
@TSNO

A premia jest jakas?

Jest
@Daeju

Jest, za niskie spalanie, dobry kontakt ze spedycja, terminowe dostawy i prace w podwójneJ obsadzie. Polecam, super firma. Aaaa, jeszcze pokrywają obiady na parkingach i serwisach, za wszystko płacisz firmowa kartą. Extra. Nigdy wcześniej nie miałem tak supcio.

Info

40ton.pl zainteresowało sie tematem nieprawdziwego kryzysu firmy odpisali że dużo ludzi do nich napisalo w tej sprawie i napisali do firmy slam o wyrażenie swojego zdania. Także jak ktoś chce to niech napisze od siebie swój punkt widzenia do nich na e-maila.

Crick
@Info

40ton już chyba kiedyś opisywał Slam i ich ówczesny parking, wtedy dziewczyny z biura kazały kierowcom chodzić pod prysznic kilkaset metrów piechotą poboczem przy ruchliwej drodze haha, czy się mylę?

@Crick

Tak było z crickiem

Kierowcy
@Info

Nasze listy też wysyłamy do telewizji i do amazona

@Crick

Tam było z 3kilometry w 1 stronę ???? ale przyjechała vosa i zamknęli ten (usunięte przez administratora)

En

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Ktoś zgłosił vosa przyjechała ale nic nie zamknęła bo wtedy już prysznic i koalety były i nid mieli do czego się doczepić. A ty kolejny wiedzący co przy tym go nie było

AaaaAAA
@En

Ciekawe jak się 40ton i Amazon zainteresowało jak nigdzie o tym nis pisze ani 40ton ani Amazon więc głupot nie pisz

Adek
@AaaaAAA

Był artykuł, ukazał się na 40ton, akurat tego dnia jak stałem tam na parkingu. Tak samo pamietam sytuacje jak ktoś w nocy pozrywał wszystkie plomby w crick i firma chciała zabrać wszystkim premie, za to ze parking był niestrzeżony i łatwo dostępny. Jeżeli chodzi o prysznice to po tym artykule zrobili prysznic w kontenerze, w którym 90% czasu nie było wody :D

@Adek

To może napisz jak dokładnie było. Premie wstrzymali do czasu wyjaśnienie sprawy ale potem zostały wypłacone..

dejwid

Witam, czy sa przyjecia do Slamu? Przyjmą mnie z doswiadczeniem po kraju? Czy dalej wyplata jest bez premii 300E?

@dejwid

Przyjmą ale premi nie ma.. Ale jak była to 200e na pojedyncza a, 300e na podwójną

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93