Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Marian

Samochody na LPG! 55 euro diety + najnizsza krajowa. System 4na1 (usunięte przez administratora) ze jest 3na1). Spedycja nie ma pojęcia o transporcie, bez języka. W razie awari lub problemu z policja kierowca jest pozostawiony sam, bo spedycja umie rozmawiac tylko po polsku. Samochody jezdza na GAZ- LPG!!! Co 800km ładowanie gazu... Samochody bez tempomatu adaptacyjnego, bez lodówki! Zawsze 21h wyjeżdżone i zaraz po pauzie 9h praca! 90% całej rajki to jazda tylko w angli. Na pauzie nie wolno się napić nawet piwa, bo kierowcy w tej firmie to skarżą tylko.

Matts friend
@Marian

o to w tej firmie chodzi ,żeby matoły udawały spedycję ,taka polityka...a język - zapomnij............

Kobita

Szukam zmiennika, zmienniczki może też ktoś szuka? Zostaw kontakt a się odezwę

FeniX
@Kobita

Cześć, jeżdżę w Slamie w pojedynczej. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz/dzwoń. 537880662.

@FeniX

Nadal jezdzisz sam

Dark

Placa najnizsza krajowa czyli jakieś 2 tys do ręki plus 55 euro diety. uwaga!!! Jak wjedziesz do Polski to liczą tylko 30 PLN NIE EURO 30 ZLOTYCH DIETY ODRAZU PO PRZEKROCZENIU GRANICY!!! czyli jak sie zdazy dłuższy pobyt w pl np 3 dni to za każdy dzień placa 30 zł... Były inne zasady na poczatku, ale firma zmieniła to nie informując kierowców. Kierowcy w polsce nie wiedza, ze jezdza za 30 zł.... porazka firma. Biuro nie zna angielskiego języka. Wstyd. Zatrudnili kobiety z napompowanymi ustami które dobrze czytac po polsku nie umieja. Kierowcę traktują jako zlo konieczne. Nie polecam..... no chyba ze chcesz pracować za 30zl wiec firma idealna dla ciebie xD

@Dark

Co ty za głupoty piszesz nie mamy najniższej tylko wyższa trochę jest... Jest 30zl ale oni dopłacają żeby było po przeliczenii było jak po za polska granicą dostaje się to w podstawie 10...

Wiktoria
@En

Czyli rozumiem, że Slam Poland nie płaci pracownikom minimalnej krajowej, tylko wynagrodzenie jest jednak wyższe. A możesz napisać, na jakim stanowisku pracy pracujesz i ile wynosi wynagrodzenie w Twoim przypadku? Łącznie z dodatkami, czyli premiami itp?

@Dark

Zapomniałeś dopisać ze jeździsz za 30 zł ale do postawy Ci wyrównują do 55 euro. Sorry Dark ale (usunięte przez administratora)to zrobiłeś z siebie teraz. Prostych zasad nie rozumiesz a piszesz o innych ????

Info

Firma powinna zacząć doceniać kierowców w jaki kolwiek sposób. Bo narazie to dorzucają obowiązków przeróżnych. Dlaczego nigdy nie dali na święta jakiś paczek typu (polar z logo firmy kamizelki długopisy smycze) cokolwiek żeby ocieplić wizerunek firmy wśród kierowców. Powinna być podwyżka bo życie drożeje,a nieobcinanie pensji. Teraz na miejscu 5 tysięcy się zarabia śpisz i myjesz się w domu a na międzynarodówkę 7tys zarobki, kpina. Niema już takiej różnicy jak kilka lat wstecz, dlatego brakuje chętnych w trasę.

@Info

Polar smycz? A może lizaka? Slam kierowców ma za najtańszy element i nigdy tu nie będzie dobrze. Czas zmienić firmę.

xXx
@Info

Wd mnie firma mogłaby pomyśleć nad zmiana polityki dotycząca mycia zestawów, teraz to trzeba się prosić i łaskawie pozwolą umyć auto. Wstyd. Nawet na amazonach się z naszej firmy śmieją z tego powodu

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kierowca B

Witam. Czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca w sam na kat B ? Jaki jest system i jak wygląda wspolpraca ze spedycja ? Pozdrawiam

były kierus
@Kierowca B

średni szczebel + kadry nie życzą sobie kumatych w spedycji /logistyce .kto przychodzi z dobrym językiem jest odwalany na wstępie ,jak pojezdzisz zrozumiesz dlaczego!!!!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Slam Poland odbywa się również w języku angielskim?

WARZONE

Na jakie stanowisko?

Matts friend

yes

Prawda

-W firmie brakuje kierowców - płacą 100 euro za polecenie do pracy kierowców - co z tego że oddali 100 euro premi dopiero od grudnia zabrać 300 euro potrafili poinformać 2 tygodnie po zabraniu jej.. - MAN porażka wzięli auta na międzynarodówkę z chłodziarkami zamiast lodówki, jedzenie po tygodniu śmietnik,pogratulować dla pomysłodawcy tego cudu techniki - po świętach znowu ludzie będą się zwalniać nikogo 100 euro brutto nie ratuje - na umowie 1600 zł brutto podstawy a 1000zł zryczałtowali sobie żeby nie przekraczało i niemusza płacić kasy - slam nie szanuje kierowców w ogóle - skoro firma ogłasza ciężkie czasy bo pandemia i zabiera na 8 miesięcy 300 euro premi to nie wydaje w tym samym czasie na nowe ogrodzenie wyłożenie kostką placu i kupowanie SQ8 bo to hipokryzja. Nikt niejest ślepy i głupi jak to myślą w biurze. - każdy tu pracuje ze względu na kasę i lekką robotę, ale to że podwójna i pojedyncza mają tą samą kasę to jakieś nieporozumienie. - żeby nie kierowcy to żadne stanowisko w biurze i spedycji nie było by potrzebne, a oni dalej tam tego nie rozumieją że nas nie trzeba traktować wszystkich jedną miarą.

@Luki ale to co roku 4 zł podwyżki ?

Fixi

Jak wygląda w Slam okres świąt Bożego Narodzenia/Sylwestra? Dają wolne czy jak akurat wypadnie trasa to trzeba jechać?

Rwdek
@Fixi

Pewnie jak co roku. Kto chce może jechac może być w trasę a kto chce wolne zestanie ściągnięty na święta... Ale podobno w tym roku nie ma być świat przez wirusa tak rząd twierdzi

Tirowiec

A pracuje ktoś tu moze w Growing Eco? Jakie warunki? Jak praca?

Piter Góra

Słuchajcie że zrozumieniem odnośnie spedycji, Tomek ma pojęcie, tylko trzeba z nim wspoprocowć, jak ktoś nie wie co to znaczy to niech kopie rowy. Julian, Ewa, to są ludzie co mają pojęcie o spedycji, a mistrzem jest Damian. Jest duży błąd firmy ze diety krajowe placa dopiero po opuszczeniu Ostrowa Wielkopolskiego,i tu jest największą d-upota Firmy, już nie mówimy o premi, która była. Uwaga jeżeli wróci premia to tylko żeby ściągnąć kierowców, Firma, która szanuje doświadczonych kierowców nie ma żadnych problemów, które wynikają z baro dobrym wynikiem Firmy. Firma powinna wyć lojalna do pracownika a pracownik do Firmy, ale Slam niestety che się nałykać pieniędzy względem kierowców. Niestety mówimy sobie prawdę, jeżeli było by dobrze, nik by nie pisal postów. Pozdrawiam najlepszych wspolprocawnikow. Góra

@Piter Góra

Ta firma to już sięga dna nawet Białorusi chcą uciekać parking na pulpecie żenada okaz szacunku dla kierowcy brak swiatla w nocy bez latarki nie wchodź bo wdepniesz o ciepłej wodzie zapomnij. Ale firma SRAM i dopisek od szefa na swoich pracowników

@Brecht

Sami jesteście sobie winni... Bo tam stajecie jakoś my nie staliśmy ani razu tylko na przepince byliśmy. Wykłócilismy się i tam nie stajemy. A jak wy stajecie bo pokazujecie że można stawać więc wielkie gratulacje. Brak slów na was.

Amazonka

Właśnie wykluciliscie ...

@Amazonka

Dzisiaj stoimy pauze na Thurrock i nikt problemu nie robi. Jesteśmy twarto przy tym że tam nie ma warunków. Ale jak wy ulegacie to sami sobie jesteście winni. Gratulacje dla Was poprostu

@En

W tej firmie już nawet Białoruś ucieka to jest firma dla emerytów otyłych nieporadnych kierowcow

Xxx

Może szef odnieść się do tego, że Białorusinów których ściągają do pracy jako kierowców najpierw tydzień zasuwają u niego na budowie hotelu a dopiero potem jadą w trasę? WSTYD! Nie ma co się dziwić ze nawet obcokrajowcy uciekają a to już dobrze o firmie nie świadczy..

CałaPrawda

Firma robi z kierowców idiomów bo próbuje wmówić ze jest źle i ciężkie czasy. Premi nie oddadzą za hotel tez nie zapłacą a jak kierowca dostanie mandat to pewnie zwolnią. Oszczędności, Oszczędności kosztem kierowcy. Więcej pracy, do ostatniej minuty potrzymają byle bys jechał nie ważne czy potrzeba czy nie wazne bys sie ruszał bo ci za to płacą. Oczywiście nadal sprzataj auto, wypisuj dokumenty, używaj aplikacji, informuj o wszystkim, bij sie z cięciami, w czasie pauzy pisz z spedycja i traktują nas jak psy teksty : "zrozumiane " lub " koniec dyskusji " a to wszystko za 13 zl na godzinę. Wysoko sie cenimy jak przystało na brudasa Kierowce śmierdziela sikającego na koło , dokladnie tak na nas patrzą i tak nas traktują. Ale nic nie zrobimy bo nie umiemy sie zgrać i zaprotestować bo dużo jest w tej firmie ludzi co im to pasują a nawet to kochają lub są za głupi by to ujrzeć. Lubia jak z Tomkiem sa na ty jak dobre ziomale a tak naprawdę to wami gardzi robi to tylko po to byscie sie cieszyli jak zabiorą premie. Wtedy was poklepie i powie ze on tez premi nie dostaje xd nie ważne ze codzienie myje (usunięte przez administratora) i rucha swoja kobiete a wy musicie tylko o tym pomarzyc, ważne jest to ze jesteście super koledzy xd hahahha

Sandra
@CałaPrawda

Dobrze opisane, smutne ale prawdziwe...

Ziomeczek tomka
@CałaPrawda

Eno ja z tomkie trzymam sztame, moge oddac wincy pinionszkof. Wazne ze mnie lubi.

Edo
@CałaPrawda

Najlepsza to wiadomość od pana specjalisty od czasu pracy o skróceniu zjazdu do domu z 7 dni wolnego na 6 w trosce o wysokość naszych wypłat serio mają kierowcę za debila. 55 e diety a za 3 tyg jak przed zjazdem krecisz sie po PL to dostajesz euro za 18/19 dni i o to się nie martwia jakoś

Z drugiej strony
@CałaPrawda

13 zl na godzine ??? To albo pan robi za pol darmo , albo pan sobie liczy KAŻDĄ godzine w aucie jako prace , ale na szczęście jest tachograf i chyba do tego sie najbardziej przydaje i zaznacza kiedy pan pracujesz faktycznie a kiedy drapiesz sie po ..... myśląc ze i za to złoto sie panu należy .... A od kiedy praca kierowcy toczy sie 24h na dobe ???? jak chcial pan zeby pana wolny czas i odpoczynek wypadał w innym miejscu np w domu a nie w ciężarówce to należało sie UCZYĆ.. Pożadny logistyk jak Tomek zainwestował LATAaaaa czasu , setki lub tysiace nadgodzin z czasu prywatnego , w dzień w nocy , żeby teraz zarządzać , a pan co zainwestował w siebie ? 13 tyś na prawko , 30 godzin nauki jazdy no i może z 2 godziny czytania w internecie ze jak nie masz pomysly na życie to zostań kierowcą i skorzystał pan z tej rady ..... Prosze sobie wyjsc na ulice i zapytac ludzi ile sie zarabia na codzien , nie jedna osoba poswiecila 5-8 lat studiów zeby powoli powoli krok po kroku rok po roku zblizyc sie do zarobków jakie kazdy człowiek pozbawiony umysłu dostaje 30 dni po zdaniu prawa jazdy , wiec prosze swoim gadaniem nie obrazac ludzi i prawdziwych kierowców ktorzy własnie taki obrali kierunek zycia i sprawia im to satysfakcje jak sie nie podoba zmienic zawod.....

Cala Prawda o Prawdzie
@CałaPrawda

Jest Źle - Jest , bo jest źle , tansze paliwo o 14 % powoduje spadek stawek o 20% , wiec sobie policz panie 100 - 20% + (14% z 24 ( koszt paliwa w stawce) ) 100 - 16 % - i tak jest od maja , niby taniej a drożej ..... od 2019 niemieckie autostrady podrożały o 40% - stawki zostały takie same Hotel - hotel to sobie ,możesz sobie sam wynająć , po co przewoznicy kupuja auta z kabinami sypialnymi ? żeby hotele jeszcze płacic ? po co płacic 200 tys zl wiecej , przeciez mozna kupić stara ze siodlem i potem 200 tys zl na hotele wydac .,, Hoteli sie zachcialo , moze jeszcze all inclusiv do tego .. Najlepsze jest to : sprzątaj auto ? = nie , zesraj sie w nim i zostaw wypisuj dokumenty ? = idz na budowe tam pisac nie trzeba uzywaj aplikacji ? = jedyny chyba obowiazek wymagany ze slamy , bo myslenia nie wymagaja , ale chociaz aplikacji i widocznie za duzo A to ze sie Tomek z niektorymi na Ty dogaduje to nie czujcie sie wyjatkowi , w (usunięte przez administratora) ma wszystkich tak samo , ale kultura nakazuje być grzeczym ...............

Emil

To nie rozbijać telefon to nie będziecie placic... Jak ktoś precuje na miejscu w domu też liczy prece przez 24h nie bo tyle nie pracuje tutaj ciezarowka jest twoim domem gdzie podczas pauzy nie precujesz..

Podwójna
@Emil

A jak na pauzie złamie nogę to wypadek w pracy czy w domu? Jeżdżę 20 lat i takiej dziadowskiej firmy nie trafiłem. Poczytaj opinię popytaj ludzi a może zobaczysz co to jest firma SRAM

Podwójna
@CałaPrawda

Nie wygodne wpisy są usuwane z tego portalu

Kierowca po studiach
@Z drugiej strony

Wielu kierowców też ma ukończone studia i wiele lat nauki za sobą, niestety po studiach w mniejszych miejscowościach w Polsce zarabia się nie dużo więcej niż najniższa krajowa. Więc proszę nie obrażać kierowców, do tego jak można twierdzić, że mamy "tak dużo" czasu wolnego skoro pracujemy przez 21 godzin, a pozostałe 9 ledwo starcza żeby coś zjeść i się "wyspać", więc to nie jest żaden czas wolny "jak w domu". Większość z nas mimo wszystko lubi swoją pracę, ale chcemy być uczciwie traktowani i dostawać wynagrodzenie adekwatne do swojej pracy, dłuższej niż u przeciętnego człowieka pracującego 8-12 godzin dziennie, który wraca codziennie odpoczywać w domu, w komfortowych warunkach, mogącego wziąść codziennie prysznic i wyspać się na wygodnym łóżku.

Zdziwiona

Ale jak oddawać w gotówce pieniądze z nadgodzin? Na prawdę tak się dzieje ? Nie mogą zmusić do tego, przecież jeśli przelew przychodzi na konto to pieniądze już są własnością pracownika. W jaki sposób zmuszają do oddania pieniędzy ?

1234..
@Zdziwiona

Dzwonią i ci mówią że jako nieliczna masz najwięcej nadgodzin i naciągasz firmę więc powinnaś oddać kwotę xxx pani Ewelinie a ona wpłaci na cel charytatywny.

Tikitaki
@1234..

Co się dziwicie przecież prezes firmy SRAM musiał sobie nowe KAUDI kupić

Zdziwiona
@1234..

Ale dlaczego wy oddajecie te pieniądze ? W jaki sposób zmuszają ?

Aleurwał
@Emil

Czyli jak mam pauze weekend 24h w kabinie to nie płacą mi w tedy diety 55 euro i podstawy? No bo przeciesz teoretycznie jestem w domu. Ciągle dowiaduje sie czegoś nowego. A jak mam 45h pauzy to za darmo siedzę w domu na kółkach przez prawie dwa dni?

@Aleurwał

Normalnie masz płacone co ty piszesz za głupoty

Damian

Ja lat 30 , Szukam kogoś na podwójna obsadę może być i kobieta, nie musi być robota w slamie można gdzie indziej uderzyć . 512832937

Velociraptor

Może wie ktoś jak się dostać do firmy ? Jakiś konkretny namiar ja z kumplem szukamy na podwójna obsadę doświadczenie po Eu+UK

Kierowca
@Velociraptor

Jeśli życie ci miłe to uciekaj jak najdalej od tej firmy.

@Velociraptor

Idź lepiej się przebadaj bo do tej firmy tylko desperaci chco przyjść

Kierowca

Firma do.ktorej kiedyś się zatrudniałem, nie ma nic wspólnego z tym gdzie pracuje teraz. Wszędzie cięcia oczywiście z kieszeni kierowców premia zamrożona dożywotnio. Było do przewidzenia szefo nie zabierze sobie od koryta ok 250-300k PLN miesięcznie. Bazę trzeba wyremontować oczywiście tak inteligentnie że teraz osobówki porozbijane bo co chwila ktoś zachaczy tak ciasno. Parking w UK crick numer 2 come back.... Aplikacja najważniejsza chuk ze oni mają za to.dodatkowy profit kierowcy wystarczy jak ma. Wyciąganie karty na pauzę 45h firma płaci a prawda jest taka że firma się nie podłoży bo niby dla kogo ? Kierowcy ?. Auta były dafy teraz zmiana na Marne Niemieckie Auta w których lodówka jest jako,,chłodziarka na napoje,, wciskają je na podwójne obsady szok. Firma już jest tragiczna puki była premia codzienne zastraszanie że zabiorą premie za aplikację za szkodę za nie posprzątane auta za WSZYSTKO a teraz każą podpisywać dokument że potrąca z wypłaty za uszkodzenie telefonu a kierowcy nie ubliżając nikomu nie w pełni inteligentni podpisują to i dają zgodę na potrącanie z podstawy na naprawę telefonu którego używa w celach służbowych.Ciekawo czy jeden z drugim jak zestaw położy to podpisze kwita plus lokajke że będzie X lat jeździł i spłacał tego klamota. Pozdrawiam normalnych kierowców. I współczuję dupowlazom i bym zapomnial krótszy system hahaha na normalnym 2 razy zjechałem na czas a pracuje ponad 3 lata a teraz jeden zjechał Janek do Niemiec po niego jechał .. BO musial weekend krecic.... Kpina. Myślę że tym można zakończyć ta opinię o tej ,,FIRMIE,,

Adas

Witam, wiecie juz cos moze na temat zmiany tych systemow i wynagrodzenia?

Jaja

Dzwoniłem do p Iwony w sprawie premi powiedziała że nic nadal nie wie, czy o dodatku za podwójna obsade czy za pojedynczą. usłyszałem że tylko ja się dopytuję bo reszta kierowców spokojnie czeka. To jest ta solidarnosc

No jaja...
@Jaja

Przecież od dawna wiadomo, że kierowcy ze Slamu wyznają zasadę „niech ktoś...”, byli tacy co chcieli coś działać, lepsze warunki z firmą wynegocjować, już ich nie ma.

MCiek
@No jaja...

To prawda

Deju

Witam jak obecnie wygladaja zarobki w slamie? Czy ta premia wrocila?

1234..
@Deju

Dziś mają podać info o nowym systemie. Pewnie zrobią to przed 16 na wyjście do domu, tak samo jak z zabraniem premi

Deju

I jak tam wiadomo cos?

Ulka

W poniedziałek

Elwis
@Deju

Tak Wiadomo???? Premia wraca i to nie 300e a 500e Huurraaa!

Hmm

I co? Dalej jesteście zadowoleni? ???? Najgorzej teraz będzie dla pracowników którzy co wyjazd przynosili (fanty) aby robić fajne i dalekie kursy???? Biedaczki???? A co z tymi biedakami co po za izoterma to nic nie potrafią? Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93