Opinie o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Slam Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Slam Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slam Poland Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

@Mariusz

bardzo nie polecam pogorszylo sie wyplata w ratach i juz chodza sluchy o obnizce pensji omijac z daleka !

Kiero

Aktualnie omijać szerokim łukiem, zaczęli płacić wypłatę w dwóch ratach tłumacząc się „trudnymi warunkami na rynku transportowym”

Czy firma Slam Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oksa

A wie ktoś ile wynosi dniówka. ?

Niepolecam

Firma zatrudnia kierowców kiedy ma najwięcej pracy a później nie przedłuża umowy…

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Slam Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierowca Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Stary wyga

Co raz gorzej w firmie. Pensja rozbita na dwie raty płatna 10 i 21. Podobno kryzys w branży, to niech prezes więcej jeszcze przegrywa w kasynie! Na boku inne inwestycje a kierowcy są traktowani ja zero. Brak podwyżek Brak tzw stażowego. Dobrze że już polscy kierowcy zaczynają się buntować i będzie strajk. Blok wschodni jeździ większości na Włochy Hiszpanię a ty na Anglię. Zobaczymy co zrobią jak firma stanie. Niech robią tak dalej to się skończy Slam a było dobrze.

Nadajemianodziada

Potwierdzam najnowsze opinie na temat firmy - zatrudniają na okres kiedy mają najwięcej roboty a po trzech miesiącach nie przedłużają umowy mimo że wywiązujesz się z obowiązków. Firma już kiedyś przyjęła taką taktykę i wtedy zostali zwolnieni również pracownicy którzy pracowali nie tylko po trzy miesiące ale również rok ale mieli umowę na czas określony.

Zuzka
@Nadajemianodziada

A kiedy w tej firmie są te sezony? Które to są miesiące?? A i jak zatrudniają ludzi na sezon, to na jakiej umowie? Zlecenie czy o pracę? I czy potem, jak jednak nie chcą przedłużyć umowy, to informują o tym wcześniej, aby dać czas na znalezienie nowej pracy, czy raczej z dnia na dzień?

@Ho
@Zuzka

Są 3 umowy, 1 na 3 miesiące, następna na rok i następna na rok a potem już na czas nieokreślony, nie dają znać wcześniej czy zostajesz czy nie, chyba, że się sam zapytasz.

Podwójna

Nie polecam tej firmy , zatrudniają na 3 miesiące i później nie przedłużają umowy. Mimo ze wszystko robiłeś co kazali i na czas to właśnie się tak odwdzięczają ze dzwonią i mówią niestety nie przedłużymy państwu umowy a jak się pytasz z jakiego powodu to słyszysz odpowiedz „decyzja zarządu”. Domyślamy się ze po prostu potrzebowali osob na okres świąteczny i zatrudnili osoby i później dowidzenia. Kontakt ze spedycja bardzo słaby jeśli się o coś pytasz ciężko uzyskać odpowiedz a tym bardziej na początku swojej kariery tutaj. Pierwsza trasa to wiadomo lepiej się upewnić i zapytać o coś to nawet nie raczą odpisać a jak oni coś chcą to od razu . A co do wypłat to jakaś kpina pierwsza wypłata w umowie do 10tego partner dostaje 8 a ja 12. Współczuje ludzia którzy maja kredyty do spłacenie do 10 a tu wypłaty nie ma. Druga wypłata dzwonią i mówią niestety ale musimy przelać na dwie raty i znowu pierwsza rata była 9 a druga dopiero po 15-tym . Zobaczymy jak będzie z 3 wypłata .

Czy nowo zatrudnione osoby w Slam Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nikodem

Kochasz tę firmę, czy wręcz przeciwnie? Bo Cię wykropkowano. I z jakich powodów żywisz do niej tak burzliwe emocje?

Scania

Pierwsza umowe dostalem na 3 miesiace , potem na rok

@Scania

Po tym roku jest już umowa o pracę na stałe, czy kolejna na czas określony? I z jakim wyprzedzeniem znałeś decyzję firmy odnośnie chęci przedłużenia współpracy?

Scania

A nie wiem jak to jest po roku czasu jeszcze mi kilka miesiecy brakuje , poprostu zapytałem w biurze i oni dali nowa umowe wiec musisz dzwonic na numer ktory jest podany na gogle jak wpiszesz w lupe slam to tam bedzie numer

@Scania

No ale chyba widzisz, choćby po współpracownikach, czy kolejna umowa po tej rocznej jest już na czas nieokreślony? I czy przejście z umowy na umowę oznacza też zmianę stawki?

Sramosol ????

Zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy w tej firmie , wyplaty powinny przyjsc 10 kazdego miesiaca w grudniu byla taka sytuacja ze żadnego info nie bylo ze bd spoznienie z wyplata dopiero jak zrobila sie (usunięte przez administratora) burza na informacji to dopiero raczyli napisac kiedy beda pieniadze na kontach .. Przyszedl styczeń spedycja wydzwania ze w podwojnej jeden kierowca dostaje cala wyplate a 2 kierowca zaś dostaje tylko poł ???? a reszta niby w nastepnym tygodniu . Panie z biura pisza na info zeby sprzatac auta po zakonczonej delegacji no i ktoś ze spedycji wtedy przychodzi i sprawdza auta czy faktycznie sa wysprzatane Przyjezdzasz do pracy dostajesz auto a tam syf plakiem zapryskany ze skarpetki sie przyklejaja tak spedycja odbiera auta ... No ale jak sie nie wchodzi do auta i nie sprawdza tylko przyjdzie na kamerach sie pokaze ze sie bylo to tak niestety bywa ???? Firma krzak liście spadly kasy brak , NIE POLECAM .

Wpadłem na ogłoszenie dla kierowcy c+e, z tego co czytałem firma poszukuje aż 10 pracowników na to stanowisko. Podana jest kwota wynagrodzenia jako 7 tyś zł, podana kwota jest brutto? Jakie umowy dla pracowników? Samochody są w dobrych stanach? Chętnie się dowiem jakiś szczegółów na plus, warto czy nie warto aplikować?

Emil

Wychodzi dniówka 350-500. Im dłużej w trasie tym mniejsza dniówka wychodzi tłumaczą się podatkiem... Ciągle kłamią i kłamią. Duże dniówki mają ci co robią co chce spedycja

@Emil

Podatkiem? Masz na myśli to, że brutto jak rośnie kwota to po prostu się zwiększa to, co idzie na składki ? Jak możesz to po prostu napisz, ile ci tam w pracy miesięcznie wychodzi netto łącznie. Dodatki są jakieś teraz?

Pawel

Dla Tomka 4.5 litra whisky z Hiszpanii dla Kariny 3 kartony wina a dla reszty spedycji jakiś browarek i czekoladki.

Nikt ważny dla firmy

Nowy system 18/7 z 2 pauzami 24h czyli więcej pracy, mniej odpoczynku, a dalej te same pieniądze. 2 dni wolnego płatnego odpoczyku odpada! W biurze niech też siedzą 3 tygodnie po 6 dni z sobotami po 13h za te same pieniądze... wszystko co jest robione w firmie od kilku lat to na niekorzyść kierowcy, warunki coraz gorsze. Idźcie do wojska za 8 godzin 5tys, plus obieranie ziemniaków na kuchni za 25zł dorywczo i na miejscu śpiąc we własnym łóżku zarobicie więcej jak na międzynarodówce, takie czasy...

Xx

Jakieś dzbany dostali 5000e mandatu na Belgii za pauzę 45 w kabinie to na drugi dzień wydzwaniali po wszystkich kierowcach, że albo pauza na wyciągniętych kartach albo hotel, ale brak dniówki ????. Zabrali system 2/1 pozwalniali wielu starych i nowych kierowców którym się po prostu umowa kończyła a teraz znowu szukają bo na bazie stoi kilkadziesiąt samochodów. Nigdy nie wiesz jaka wypłata, pracuje 3 lata, wiele razy dzwoniłem do biura i tylko od jednego do drugiego odsyłanie. Dyspo nawet kilka godzin nie odpisuje jak ty czegoś potrzebujesz, ale jak im się pali z zaladunkiem czy przepinka to w 2 sekundy odpisują. Wypłata na czas, urlopy okej, ale za dużo nerwów i w innych firmach zarobisz 2/1 więcej niż tutaj 3/1. Praca lekka w podwójnej zrobisz 3-4.5k km, ale polecam inną firmę. Do tego na bazie coraz więcej blach ua czy Białoruś, gdzie 2 lata temu może jedne samochód stał, ale Białorusini jeżdżą po kilka miesięcy za dniowke niższa od Polaków i pauzy 66 na bazie robią za darmo nie liczą im dniówki to co się dziwić, że ich biorą. Do tego umowy 3x na czas określony i nigdy nie wiesz czy Ci przedłużą jak będziesz musiał już przejść na nieokreślony.

Inga
@Xx

A często się zdarza, że nie przedłużają tej umowy jak trzeba już ją na czas nieokreślony dać? W ogóle informują wcześniej, że umowa nie będzie przedłużona tak żeby można było sobie coś wcześniej znaleźć ?

@Inga

Każdemu przedłużają bo ciągle się ktoś zwalnia

Kierowca
@Emil

Nie przedłużają umów,dwa miesiące temu Kaja powiedziała że nie ma nawet takiej możliwości żeby dostać umowę na stałe

Emio
@Kierowca

3 umowa musi być już na stałe

Podwójna

Niestety jak 2 lata temu napisaliśmy pozytywną opinię, tak teraz jest negatywna. Przez te 2 lata wszystko zmieniło się na gorsze, a jedyne co się nie zmieniło a powinno to zarobki, bo stoją w miejscu, a wypłaty są nawet niższe, przy próbie wyjaśnienia dlaczego słyszy się tylko głupie tłumaczenia. Auta nowe, ale dobite, usterki są zgłaszane na bierząco, ale nikt tego nie naprawia, a przed każdym wyjazdem (usunięte przez administratora) i smród w aucie ciężki do usunięcia, trzeba sporo nerwów, pracy i czasu poświecić na ogarnięcie tego (usunięte przez administratora) przed wpakowaniem się do auta, oczywiście za darmo. Naczepy bez przeglądu, gdzie sporo wcześniej się zgłasza, że trzeba zrobić. Słowo kabotaż nie istnieje, bardzo często przez cały wyjazd nie opuszcza się Niemiec. Ostatni dzień wykorzystany co do minuty, do tego za czas, który poświęcamy na wypełnianie 1000 dokumentów (bo ich ilość rośnie z miesiąca na miesiąc) i sprzątanie auta nikt nie płaci. Do tego ostatnio informowano kierowców o konieczności wyjmowania kart na pauzie 45h i że w przypadku spędzania pauzy w hotelu w tym czasie nie będzie płacona dniówka. Nie ma też już czasu na zrobienie sobie jedzenia po drodze, chociaż ciągle słyszymy, że jest mniej pracy, to nie pokrywa się to z rzeczywistością. Brak prysznica na bazie, a do wc trzeba zasuwać aż do biura. Kiedyś polecaliśmy firmę wszystkim teraz ostrzegamy żeby omijać z daleka

Jaga
@Podwójna

Skoro przez 2 lata wzrosła najniższa krajowa to chyba nie zarabiacie mniej niż ta kwota? Te dokumenty wypełnia się po godzinach pracy i to za darmo? Czy jakoś rozliczają te nadgodziny, np dając wolne?

@Jaga

@Jaga kierowcy nie zarabiają najniższej krajowej, jak i też kwota całej wypłaty nie zmieniła się wraz z jej wzrostem, gdyż nie składa się tylko z podstawy (coś wzrosło, coś ubyło, w efekcie końcowym od 2 lat się nic nie zmieniło). Dokumenty wypełnia się i w trakcie wyjazdu i po, wypełnienie ich, posprzątanie auta i wypakowanie z niego rzeczy zajmuje ok 3-4 godz i tak robiliśmy to za darmo, bo od przyjazdu na bazę nikt za to nie płacił, a nie był to jeszcze nasz czas wolny (pomijając fakt, że wielu z nas po ponad dobie nie przespanej musiała jeszcze dojechać do swoich domów, często na drugim końcu Polski)

Emil

Nie polecam tej firmy kasa od 5 lat taka sama nic więcej... Ciągle dokładanie pracy kierowcy jakieś listy km ciągle coś. Na bazę jak się przyjeżdża ma się na spakowanie pół godziny to jest kpina. Nie szanują wgl kierowców Naczepy bez przeglądów każą jechać w drugą stronę niż do polski. Każą jeździć uszkodzonymi naczepami. Bez powietrza każą wyjechać naczepa z Amazonu aby za dużo za serwis nie płacić ogólne to bym wrogowi nie polecił tej firmy

@kierowca

Firma dramat, zero organizacji potrafią w 5minut wysłać w 5 miejsc a na koniec każą czekać i przez pół godziny nic nie odpisują, Tomusiowi już całkowicie (usunięte przez administratora)każe na rozładunek jechać 4h przed awizacja żeby tylko nie stać w miejscu, chociaż dobrze wie że i tak odeślą, na pauzę 45h każą wyciągać karty, i wysyłają na jakiś wypizdow gdzie nawet zasięgu nie ma, nowe auta tylko dla ulubieńców liczących (usunięte przez administratora) Tomusiowi i tych co przynoszą coś dla spedycji, ogólnie to mają ekipy "lepsze i gorsze" jedni robią 10tys w 2 tygodnie inni 3tys

Beata
@@kierowca

A ty na czym jeździsz, jak nowe auto nie dla ciebie jest, z tego co piszesz? co do czekania to daj znać, czy ma to wpływ jakiś na twoją dniówkę, jak ogólnie wyliczają zarobki tam u was? mąż szuka pracy i tak patrzę, czy to może być dobra opcja, żeby był zadowolony w ogóle.

Kaśka

Cześć Jeżdżę już w Slamie od kilku lat. Szukam zmienniczki/zmiennika z doświadczeniem na podwójną. Potem można się rozsiąść. Jestem z dolnośląskiego.

Emil

Nie polecam pracowałem tutaj ponad 5 lat i wkoncu zrezygnowałem. Za 21 dni trasy 8500 zl wypłaty stoją w miejscu od 4 lat nic nie ma więcej premii nie ma żadnej.. Jak się idzie na zwolnienie na L4 to dostaje się nie całe 4 tys zł co to jest grosze... Auta w bardzo zaniedbane. Od jakiegoś czasu ciągle jakieś wymysły i dokładnie pracy kierowcy jakieś chore listy ile km na pełno ile na pusto tragedia. Naczepy bez przeglądu z, którą każą jechać w drugą storne ale do polski nie. Pieniądze nie są dobre za te prace co tu trzeba robić

Klara
@Emil

8500 zł to już kwota na rękę? A były próby negocjacji tych podwyżek, chociaż o troszeczkę? Miałeś umowę na czas nieokreślony?

@Klara

Wymyślili kryzys i usunęli system 2/1, został tylko 3/1 i na początku roku wiele osób pozwalniali a obecnie znowu szukają bo urlopy i na bazie z 40 samochodów stoi minimum. Kilometrów robi się więcej a,, kryzys,, nowe scanie bieda edition nawet szyberdach nie jest elektryczny...

Xd
@Xx

W tej firmie kryzys trwa nieustannie od trzech lat juz. Tylko pod biurem tego kryzysu nie widać w momencie gdy pod biuro podjechalo nowe sq8 Pani księgowej. Które pojawiło sie po zabraniu kierowcom premii na covid zeby firma nie upadła, oraz został wykostkowany plac. Cieszę się że odeszlismy w porę, chociaż i tak za późno ta firma idzie na (usunięte przez administratora)z roku na rok. Tam dobrze juz było

Jaka jest stawka początkowa w Slam Poland Sp. z o.o.? 9 maja na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierowca Międzynarodowy.

Beata

Czyli na stałe nie zatrudniają w ogóle? Tylko jak jest zapotrzebowanie? To jakie umowy dają wtedy? Idzie chociaż dobrze zarobić przez te kilka miesięcy?

Kordian

3 miesięczny, czy inaczej to tutaj jest? No i co dalej, czym się trzeba zasłużyć, by przedłużono umowę, lub podziękowano? Zastanawia mnie też, czy następna umowa jest już na stałe i ile jest płacone?

@Kordian

3 miesiące, później 3x określona na rok, q później to zależy. W styczniu było za dużo kierowców to ludzi jeżdżących po 3 lata którym się umowa kończyła nie przedłużyli a teraz szukają kierowców. Coraz więcej na bazie ukraińskich i białoruskich blach, ale co sie dziwić jak Ukraińcy kręcą pauzy na bazie 66h za darmo i mają około 340 dniówki a polscy kierowcy sa rozliczani normalnie za każdy dzień

Szukam zmiennika

Cześć tak ja nadal szukam zmiennika do podwójnej obsady kontakt do mnie jest w wcześniejszych ogłoszeniach

Madzik
@Szukam zmiennika

Jeżeli nadal kogoś szukasz do podwójną to jestem zainteresowana Proszę o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Slam Poland Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Slam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 21 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Slam Poland Sp. z o.o.
  • Wrocławska 93