Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. w Rostarzewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. w Rostarzewo

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.?

Były pracownik Nowy wpis

Podejście bardzo słabe. Pseudo szef pan Tomasz wszystkich traktuje jak (usunięte przez administratora) Niestety sam jest największym. W czasie gdy auta prowadzili spedytor i spedytorka jeździło się ok. Później został jeden spedytor, pan Tomasz którego pozdrawiam bo robota była tip top i atmosfera w biurze była super. Niestety podejście „szefa” sprawiło że dobrzy kierowcy i spedycja odpuściła temat współpracy. Szefuńcio pretensjonalny i nie przyjmujący krytyki i wiecznie mało i wszystko źle. Wystarczy zobaczyć ile jest usuniętych opini. Nie polecam firmy pod żadnym względem.

Czy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Praca u nich tragedia, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Ciągle pretensje i krzyki. Co to za firma, która nie mogła (bo może juz ja odblokowali) wystawić ogłoszenie o pracę na (usunięte przez administratora) ze swojego konta. ODRADZAM!!!

Kierowca

Sam jestem kierowcą i jak przyjeżdżam z trasy oddaje dokumentu czasem wypije kawę w tym czasie spedytor rozmawia że mną. To musiałeś długo siedzieć w biurze aby słyszeć jak wasza spedytora mówi. Nigdy ci nie pomagała jak miales problem na załadunku czy rozładunku albo przy innym problemie za granica? Chyba że znasz język , to inna sprawa

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

KIEROWCA

JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIR 3 RAZY I ZA KAZDYM RAZEM SIE ZE MNA ROZLICZYLI TO CO JA JAKIS INNY JESTEM ?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. - Rostarzewo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.
  • Wolsztyńska 65
    62-068 Rostarzewo

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Izabela Górna.