Opinie o Nafta-Trans Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nafta-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nafta-Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nafta-Trans Sp. z o.o. w Piła

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Magda Nowy wpis
Inne

Jak firma działa w święta ? Każdy pracuje ?

wkurzony Nowy wpis

(usunięte przez administratora) firma, nie płaci rachunków, nie zapłaciła za uzyskane od pracowników udziały

Obserwator Nowy wpis

Firma z bogatą tradycją, szkoda, że wpadła w ręce pajaca z Bydgoszczy, który robi wszystko by ludzie sami odchodzili by nie płacić odpraw i wyprzedaje majątek firmy, nie płaci pracownikom wypłat. Miejmy tylko nadzieję, że prokuratura się tym zainteresuje zanim Pan T. zniknie

Grzegorz Nowy wpis
Inne

@janko a byłeś, może jesteś pracownikiem Nafta Trans PUH? Ciekawi mnie źródło przedstawianych przez Ciebie informacji. Są one bardzo pozytywne i każda opinia jest ważna, chociaż te z pierwszej ręki - od osób zatrudnionych w firmie - mają dla forumowiczów puszkujących pracy znaczenie kluczowe.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Nafta-Trans Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy міжнародний водій C+E
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Alexi

Ostatnio tankowalam na stacji paliw. Obsługa bardzo miła i życzliwa, niższej ceny w bp 95 nie widziałam nigdzie w Polsce.

janko

Firma nafta trans oferuje szeroki wachlarz usług transportowych , dźwigowych, budowlano-montażowych oraz warsztatowych. Takze to o wiele więcej niz napisałeś @policzek. co do pracy tutaj to podobno atmosfera bardzo przyjazna i co wazne kasa na czas. Pozdro.

zadowolony

Można tanio kupić napęd od kierowców i dźwigowych.Pod tym względem jest o.k.

janek
@zadowolony

kierowcy spuszczają paliwo ile się da i mają na to przyzwolenie od kierownictwa, nie mówiąc o kierowniku transportu który chleje w dzień dzień, nie martwiąc się o zlecenia. szkoda gadac

Podwyżki dali tylko majstrom a resztę olali.Jeszcze zabrali część premi.Firma nie inwestuje w sprzęt i szkolenia pracowników.Podejście KOMUNISTYCZNE!

Zostaw merytoryczną opinię o Nafta-Trans Sp. z o.o. - Piła

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Nafta-Trans Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Bł. Ojca Rafała 4
    98-290 Piła
  • NIP: 8272308070 REGON: 361788020 KRS: 0000563511

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188