Nafta Trans Sp. z o.o. PUH

Piła

Opinie o Nafta Trans Sp. z o.o. PUH

Alexi

Ostatnio tankowalam na stacji paliw. Obsługa bardzo miła i życzliwa, niższej ceny w bp 95 nie widziałam nigdzie w Polsce.

janko

Firma nafta trans oferuje szeroki wachlarz usług transportowych , dźwigowych, budowlano-montażowych oraz warsztatowych. Takze to o wiele więcej niz napisałeś @policzek. co do pracy tutaj to podobno atmosfera bardzo przyjazna i co wazne kasa na czas. Pozdro.

zadowolony

Można tanio kupić napęd od kierowców i dźwigowych.Pod tym względem jest o.k.

janek
@zadowolony 14.04.2015 19:09
Można tanio kupić napęd od kierowców i dźwigowych.Pod tym względem jest o.k.

kierowcy spuszczają paliwo ile się da i mają na to przyzwolenie od kierownictwa, nie mówiąc o kierowniku transportu który chleje w dzień dzień, nie martwiąc się o zlecenia. szkoda gadac

Podwyżki dali tylko majstrom a resztę olali.Jeszcze zabrali część premi.Firma nie inwestuje w sprzęt i szkolenia pracowników.Podejście KOMUNISTYCZNE!

Zostaw opinię o Nafta Trans Sp. z o.o. PUH - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nafta Trans Sp. z o.o. PUH