Opinie o Komis Igor Paweł Krawczyk w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Komis Igor Paweł Krawczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komis Igor Paweł Krawczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komis Igor Paweł Krawczyk w Sieradz

Ola Nowy wpis

Miałam takie same nieprzyjemności po zakupie samochodu, jak tutaj opisywane. Stan faktyczny samochodu wołał o pomstę do nieba ale zwrócić już nie mogłam bo faktura zaniżona o kilka tysięcy. Widzę, że to stała praktyka pana Krawczyka i nie ja jedna zostałam (usunięte przez administratora) mam nadzieję że urząd skarbowy dobierze się mu do doopy. Ponadto też miałam problem z zarejestrowaniem samochodu, nie mówiąc o tym ile kasy poszło w naprawy samochodu, które miało być technicznie super sprawne a okazało się jednym wielkim złomem. Gościu nie ma żadnych skrupułów.

Franciszek Pekula Nowy wpis

Obsługa klienta w tym "pseudo" komisie woła o pomstę do nieba. Pan Krawczyk zachowuje się jak żył w innym świecie, wulgarny, nieprzyjemny buc. Auta z ogłoszenia w tym komisie zupełnie niezgodne z rzeczywistością. UWAGA na ten komis. Omijać szerokim łukiem !!!

Lulek Nowy wpis
@Franciszek Pekula

Możesz podać mi adres tego buca gdzie znajdę ten komis i nr telefonu.Chetnie go odwiedze

Mat200 Nowy wpis

665 233 199 Jagiellońska 3, 98-200 Sieradz Powodzenia :D

Dagi

(usunięte przez administratora).kupując auto z tego komisu zostaje wystawiona faktura sprzedaży dla kupującego samochód.nastepnie sprzedający prowadzący dany komis twierdzi że wystawiona faktura przez niego wystarczy do przerejestrowania danego samochodu w wydziale komunikacji dla kupujacego.szybko okazuje się że nie można przerejestrowac pojazdu bez ciągłości umów kupna sprzedaży tego auta.dzwoniac do komisu z którego samochód został kupiony usłyszeliśmy że za dopłatą 1000zl zostaną przesłane brakujące umowy potrzebne do przetestowania nabytego auta.prawnie jednak obowiązkiem sprzedającego jest dostarczenie wszystkich niezbędnych dokumentów dla kupującego auto.aby mógł przerejestrowac samochód na swoje nazwisko.nastepnie jeśli komis nie chce jednak przesłać brakujących umów występuje wtedy Tak zwana wada prawna obejmujące ten samochód.przy tym paragrafie dz.wadzie prawnej możemy się ubiegać o zwrot pieniędzy za nabyte auto i oddanie auta z powrotem do danego komisu.jednakze cały myk komisje polega na tym iż przy sprzedaży aut obniżają oni ich wartość na wystawianych przez komisy fakturach .np.samochod kosztował 10000tys.zl.tyle za niego zaplacilismy.na umowie zawartej między komiksem A kupującym kwota widnieje 5000tys.zl.wiec przy zwrocie auta powołując się na paragraf tz.wada prawna .otrzymamy tylko 5000tys.zlotych.chociaz zapłaciliśmy za auto nabyte w komisie 10000tys.zlotych.jest to zwykle oszustwo stosowane w auto komisach A w szczególności notorycznie w komisie nazwa Igor który znajduje się w Sieradzu.w tej sytuacji opisanej powyżej komis sprzedając auto wystawiając zanizona faktore zarobił na kupującym 5000tys.zl .taki komis przyjmując od nas samochód który nie można zarejestrować ponieważ jest objęty wada prawna.zarabia na nas 5000tys.zl.nastepnie sprzedaje oddany przez nas samochód do innego komisu który wystawia dane auto ponownie do sprzedaży. Jawne oszustwo naciągane klientów .wyłudzenie pieniędzy. Tak propaguje komis Igor z siedzibą w Sieradzu prowadzony przez Pana Roberta .uwaga (usunięte przez administratora)

Kamil
@Dagi

Jak sie sprawa rozwiazala?

@Dagi

Witam. Błagam o pomoc. Jak sprawa się rozwiązała? Jestem w podobnej sytuacji.

auto
@Dagi

mam to samo, ma ktoś numer do tego handlowca?

@auto

Witam bardzo pilnie poszukuje kontaktu telefonicznego (nr tel) do Pawła Krawczyka. Bardzo proszę o pomoc. Sprawa dotyczy uregulowania należnych mi wierzytelności. Podaje poniżej kontakt do siebie: Tel. 607 970 798 Ania7777@interia.eu

Lulek

Sprzedający Paweł (usunięte przez administratora) mnie z stanem auta stanem licznika rocznikiem z fakturą zapłaciłem 5000 fakture wystawił na 2200 nie odpuszczę prokuratura zajęła się tym panem.

Mewa
@Lulek

U mnie to samo! Nie chciał nawet 200 zł zejść z ceny, a na fakturze cena o ponad połowę niższa! Teraz przy moim pierwszym przeglądzie wyszedł też cofnięty licznik i teraz mam problem... Oczywiście na fakturze pan przebiegu nie wpisał, a ja nie przypilnowałam (moje pierwsze auto, (usunięte przez administratora) i ufna nie wiedziałam co i jak trzeba...)

Alu
@Lulek

Jak skończyła się Pana sprawa.

@Mewa

Udzielaliście się tu na forum już dosyć dawno i jestem ciekawa jak dalej potoczyły się Wasze historie. Dajcie proszę znać jak wszystko się skończyło.

@Alu

Zapadł wyrok w sądzie w Sieradzu teraz w kwietniu Paweł Krawczyk ma w skrócie zabrać auto zapłacić mi wszelkie koszta w przeciwnym razie na zamianę na przesiadkę.. Długo trwało ale udało się i warto było (usunięte przez administratora)nauczyć

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Komis Igor Paweł Krawczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Alu

Nie polecam.Uważajcie i trzymajcie się z daleka. Facet nie daje umów od poprzedniego właściciela. Inną kwotę się płaci, a faktura widnieje na mniej. Nie można auta zarejestrować. Przy zwrocie auta mówi że może zapłacić 1000????. Czyli jak za złom.

Ja wczoraj kupiłem samochód w komisie Igor. Oczywiście faktura zanizona ale dostałem komplet umów i przegląd zrobiony przy mnie i dostałem papier z poprzedniego przeglądu więc na szczęście u nie był licznik nie cofany. Co do ubezpieczenia nic nie dostałem ale dziś wykupie. Mam nadzieję że nie będzie problemów z rejestracją.

Nie polecam kupowania samochodów od tego pana.

@Anonim

A dlaczego nie polecasz kupowania aut w Komis Igor? Byłoby super, gdybyś podał konkretne przyczyny. Co jest nie tak?

Magdalena

W Komisie Igor, tak samo roluje się pracowników, jak i klientów? No chyba że poniższe opinie to zwyczajny hejt? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Oczekujemy na aktualne info odnośnie firmy Komis Igor Paweł Krawczyk w miejscowości Sieradz. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Cinek

Ja tez sie nacialem sprzedali auto za 5000wpisujac 1500auto to kompletna ruina wszystko rozj.... masakra w opisie stan celujacy zdjecia jak w salonie silnik turbina zaj... olejem wymyte wszystko na myjce ledwo do domu dojechalem nie polecam

Henryk

Nie oddanie przy zakupie umów kupna sprzedaży auta potrzebnych do zarejestrowania auta.tylko sama faktura które jest bezużyteczna wystawiona przez ten komis.

Kamil
@Henryk

Henryk jak sie sprawa rozwiazala?

Zostaw merytoryczną opinię o Komis Igor Paweł Krawczyk - Sieradz

Komis Igor Paweł Krawczyk