Opinie o DFME „Damel” S.A. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DFME „Damel” S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DFME „Damel” S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DFME „Damel” S.A. w Dąbrowa Górnicza

Damel Boy

Witam Podobno w sierpniu postój z racji braku zamówień? Będziemy pracowac 4 dni w tygodniu korzystając z tarczy 4.0? Ciemne chmury nad nami...

@Damel Boy

Firmie zamówień nie brakuje i nie przewidujemy takiej sytuacji w najbliższych miesiącach. Pracy starcza nam na co najmniej 5 dni w tygodniu.

Zadowolony
@DFME „Damel” S.A.

Pracy starcza nawet na 7 dni w tygodniu :)

@DFME „Damel” S.A.

Ale dopóki dyrektor (usunięte przez administratora) będzie dyrektorem to produkcja nie będzie szła tak jak powinna iść. A może nawet stanie pewnego dnia. Albo go zdejmiecie ze stanowiska albo staniemy(usunięte przez administratora)

Aaa
@Misiek

Co jest dla Ciebie mobbingiem?To, że pilnuje żeby ludzie o 13.40 nie szli pod prysznic?Prawda jest taka, że jeśli pracujesz normalnie to nic Ci nie grozi. Jesteś przyzwyczajony do przesiadywania na telefonie?(usunięte przez administratora)

Damel Boy

Witam Podobno w sierpniu szykuje się postój z braku zamówień oraz dołączymy do tarczy 4.0? Będziemy pracować 4 dni w tygodniu? Czarne chmury nad nami....

Cnc

Witam Wydział obróbki dalej klepie nadgodziny czy kierownictwo odpuściło troszkę ?

Wino66-
@Cnc

Podpinam się pod pytanie czy Wydział Obróbki Mechanicznej pracuje pełna parą i nadgodziny czy zostało wstrzymane?

@Wino66-

Idzie, ale na pół gwizdka. Wielki inkwizytor MG wrócił, więc nie będzie już tyle nadgodzin.

@Misiek

To dobrze czy źle z punktu widzenia pracownika wydziału?

@Tytus

A jak myślisz? Nie dość, że stawki niskie, to jeszcze dorobić nadgodzinami się nie da. A do tego jeszcze czepianie się Pana dyrektora do wszystkiego i wszystkich. Jeszcze trochę i będzie mu przeszkadzać, że oddychamy powietrzem damelowskim

@Misiek

Czyli w godzinach pracy było udawanie roboty by dorobyć na nadgodzinach

@Tytus

Nie uważam żebym udawał że robię. Zawsze staram się zrobić co do mnie należy. Ale fakt jest taki że niestety żeby zarobić godne pieniądze to trzeba przyjść w nadgodzinach.

Jupikajej madapaka

Takie stawki mają tylko starzy pracownicy z wyrobionymi przywilejami lub osoby na CNC,które są niezbędne z braku ludzi inne stanowiska lub młodsi pracownicy nie bardzo mają szansę liczyć na taką kasę. Ewentualnie nadgodziny im więcej tym lepiej ...

siwy 45

(usunięte przez administratora) co się dzieje w tej firmie, na stanowisko wraca wielki (usunięte przez administratora) Kolesie obdarowywują się stanowiskami prezesów. (usunięte przez administratora)

@siwy 45

I co taki zdziwiony jesteś? Przecież od zawsze w tej firmie tak było. Nawet nie dziwi mnie że Grucha wrócił na stanowisko dyrektora. Oni nie mogą obsadzić stanowisk obcymi, bo by im rodzinę pozwalniali.

@Fizol

To jest prywatna firma własiciel może zrobić prezesem kogo chce....

Fizol

Mobbing wrócił na dział produkcji. Marek G. od kiedy został znowu dyrektorem, nawet w niedzielę potrafi przyjechać na zakład żeby ludzi gnębić.

Cotypier
@Fizol

Jak się pracuje, a nie (usunięte przez administratora) to sie nie ma czego bać. Gorzej jak kombinujesz, zeby sie nie narobic i malo zrobic

@Cotypier

Żeby pracować to trzeba zarobić. To nie te czasy. A oni chcą żeby robić jak najwięcej za jak najmniej. No chyba że jesteś z rodziny, to zmienia postać rzeczy

@Cotypier

Bidulki myślały że weekend posciemniaja na produkcji a trzeba robić.... Komuna się skonczyla....

@Fizol

To się fizol zwolnij. Jak masz kwalifikacje to pracę zawszę znajdziesz. A pewnie stawkę dostaniesz lepszą

@Tytus

Sam się zwolnij bo widzę że sympatyzujesz z tą rodzinną kliką

@Fizol

To ty nazekarz że ci źle.slubu z Damelem nie brałeś. Nikt cię do maszyny nie przywiązał. A w pracy się pracuje a nie bawi telefon i pisze gorzkie żale na forum...

Tytus

Piszesz w niedzielę posta. O 9 to jak pracowałeś że miałeś czas.....

Tytus

To skąd wiesz co się działo w pracy?

@Tytus

Wyobraź sobie, że nie trzeba być w pracy żeby takie rzeczy wiedzieć. Zresztą nie muszę Ci się tłumaczyć. Jeszcze komuś doniesiesz.

@Fizol

Piszesz na ogólnodostępnym forum.... Każdy może to przeczytać....

Siwy44

Myśleliście źe mu przeszło!

Fizol

A którego kierownika masz na myśli?

Fizol

A Giertych należy do tego kolesiostwa

Jolox

Żona jednego z pracowniki w ma koronawirusa. Ale Nie wiem czy pracownik też czy nie..

Domestos

Tu chodzi o kogoś innego, żonę pracownika montażu p2

Jaka jest kultura pracy w DFME „Damel” S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

monter gumowych kaczek

Niebieski drelich, żółta koszulka lidera, ewentualnie koszula flanelowa w niebieską kratę. Na szczęście to nie wojsko i nie trzeba się ubierać ch...wo ale jednakowo. Kultura pracy? Nie ma czegoś takiego. Jeśli chodzi o mobbing, zmuszanie pracowników do przychodzenia w weekendy i zostawanie w nadgodzinach, darcie mordy przez kierownictwo po pracownikach za byle co i łaskawe przyznawanie urlopów za ciężką pracę? To wszystko jest.

Xyz

Co w związku z pojawiającymi się informacjami, że żona pracownika ma potwierdzonego koronawirusa a pracownicy normalnie w nadgodzinach pracują?

@Xyz

Pracownik ten jest objęty kwarantanną. Dopiero jak się okaże że ma pozytywny wynik testu, będzie można objąć kwarantanną osoby które miały z nim bezpośredni kontakt. Dlatego przytoczony wyżej paragraf na razie nie ma zastosowania.

Bilbo Teabaggins
@Fizol

Chodziło mi o pracodawcę, co zrobi w tej sytuacji, jeśli się okaże, że pracownik miał wynik pozytywny.

@Bilbo Teabaggins

Raczej będzie musiał zrobić to co nakarze sanepid.

@Fizol

temat ucichł, wiadomo coś?

@Marek

Narazie cisza. Nic chłopaki z obróbki nie mówią. Ale to chyba dobrze wróży, bo gdyby coś się działo, to już by ten bajzel zamknęli.

PANDEMIA 2

To nieprawda, że całe biuro ma wolne. Tyle w temacie. Najpierw proszę sprawdzić i dopiero wyrażać nieprawdziwe opinie.

@PANDEMIA 2

No tak. Od paru dni paru dyrektorów się pojawiło. Ale chyba tylko po to żeby zobaczyć czy jest plan na ukończeniu i żeby podzielić się premią kwartalną.

Robol
@PANDEMIA 2

Już mi się pisać nie chcę na temat pandemii na szatni chłop koło chłopa się przebiera odległość 10cm trzeba będzie Pip powiadomić, brak zachowanych odległości i z gorączką wpuszczenia na zakład,????

@Robol

Jakby jeszcze te termometry dobrze działały.

Pandemia

Wszędzie ludzie mają wolne,a w Damelu pracujemy w nadgodzinach narażając swoje zdrowie.Czy Pan Prezes udostępnił dodatkowe środki dla pracowników którzy pracują od 13 marca do chwili obecnej w okresie pandemii.Trzeba brać przykład z Aldi,Biedronek

@Pandemia

Całe biuro pracuje zdalnie w domu. Na zakładzie tylko kierownicy, majstrowie i pracownicy fizyczni. Byle tylko produkcja szła. Normalnie jak w Chinach albo Korei Północnej

siwy 44
@Pandemia

to nie pracoj w nadgodzinach i nie narzekaj

Dielektryk

Witam. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na stanowisku uzwajacza? Jaki tryb pracy? 3 zmianowy?

Uzwajacz
@Dielektryk

Z tego co się orientuję to 1900 zł netto,wymagania 90kg wagi i minimum 40cm obwód bicepsa młot i naprzód

Frezer 92

Witam . Ile na starcie mogę dostać za operatora Cnc ? Mam 5 lat doświadczenia

@Frezer 92

A ile byś chciał? Bo sytuacja jest taka, że na początek dostaniesz najniższą krajową. Potem, jak się sprawdzisz, powiedzą Ci, że dostaniesz podwyżkę. A prawda jest taka, że jak się sam nie upomnisz to nic nie dostaniesz, a i to nic pewnego. Jeżeli dostaniesz to 1zł więcej a potem długo nic.

Frezer 92

Lipa jak nic . To szukam dalej :) dzięki

Gęś

Na wydziale p3 pan (usunięte przez administratora)wiecznie na frazie mistrz wynoszeniu miedzi z zakladu .

Sebastian
@Gęś

Widzę że znasz firmę od środka, powiedz mi proszę czy osoby bez doświadczenia również są mile widziane w DFME „Damel”? Daj też znać na jaką pensję może tu liczyć nowy pracownik, jestem tego ciekaw.

Pytajnik

Jak wyglądają zarobki na stanowisku technologa/konstruktora elektrycznego?

siwy 44

I TO BY BYłA SŁUSZNA DECYZJA

Hodowca Drobiu
@siwy 44

Powiadam Wam... Dopoki "jaja" będą Wiesiu tez pozostanie.

Fizol

Majster Kuba na v-ce kierownika, a v-ce kierownik Wiesiek G. na wózek! Może chociaż do tego się będzie nadawał.

Zostaw merytoryczną opinię o DFME „Damel” S.A. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w DFME „Damel” S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DFME „Damel” S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DFME „Damel” S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DFME „Damel” S.A.?

Kandydaci do pracy w DFME „Damel” S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DFME „Damel” S.A.
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.

DFME „Damel” S.A.