Saia Burgess Poland sp zoo

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo

Maja
użytkownik zarejestrowany

@_pracownica rozumiem, że polecasz pracę w firmie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z pracy w Saia Burgess Poland? Twój komentarz dotyczył pracy na jakim stanowisku?

goia
użytkownik zarejestrowany

@_pracownica mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Trzeba po prostu chcieć pracować, bo nie ma nic za darmo ;)

_pracownica

Pracuje się bardzo dobrze, Ci, którzy narzekają nie mają prawdopodobnie doświadczenia w innych firmach produkcyjnych. Owszem praca jest ciężka i tempo również nie małe, ale cóż- trzeba było się uczyć, proszę się nie bulwersować, bo mówię także o sobie. Zarobki na średnim poziomie, ale wypłaty i świadczenia zawsze na czas, jeśli ktoś nie boi się pracy i chce pracować to można się odnaleźć.

Bsjs

Tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Oświęcimiu mieli l epiej

bibi
@Bsjs 25.02.2016, 16:56
Tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Oświęcimiu mieli l epiej

to się zwolnij :-)

viki

kiedy bedą pieniadze na świąteczne bony ?

Bog

Jest u was możliwość nadgodzin

Kar

A jakieś podwyżki są tam realne

niekierownikaleprawie

Magazynier ma ciężkie życie u nas, mała kasa a roboty coraz więcej. Ciężko to nazwać w sumie magazynem bo warunki są takie jakie są i nowi szybko uciekają podobno. Ale Panie na produkcji mają gorzej bezapelacyjnie i należy się im najwyższy szacunek (choćby za to że harują za jeszcze mniejsze pieniądze), tyle mogę powiedzieć. Nie ma pracy idealnej.

Kar

A jaką pracę ma u was magazynier

ja

Już nie

lusia

Hmmm o czym mowa ? Jak to nas wykancza ?

zid

Kierownictwo kierownictwem. Współczują nam teraz bo widzą co dyrektor z nami robi. Zwyczajnie nas wykańcza.

Kadarka

Witam ,masz rację teraz ze wszystkim lata się do kierownika nie można narz ekać kierowników mamy ludzkich chociaż niektórzy czasami przeginają i zapominają że ludzie to nie roboty i każdy ma lepszy i gorszy dzień Powoli nasz zakład zamienia się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak u chińczyków robić ,robić ,robić,udają że ważna jest jakość ale to nie prawda ilość się liczy a jakość tylko wtedy jak trzeba pracownikowi zabrać premie:(

lusia

Akurat pod tym wzgledem sie zgodze. Bezsensowne sa te rekrutacje. Cos na ksztalt szopki. Ale tez denerwuje mnie fakt ze zmiana ze zmiana toczy jakas chora rywalizacje . I dolki kopia itd. Pamietam czasy kiedy bylo inaczej . Kiedy z pierdoly nie robiono afery . Kiedy niektore sprawy zalatwialo sie na linni bez zbednych rozmow u kierownikow. Ale wszystko co piekne sie niestety konczy . I tak nie jest bardzo tragicznie bo koerownictwo ma jakisz szacunek do czlowieka. A wiem ze w innych firmach potrafia cie zgnoic ze plakac sie chce . I jak to sie zatraci u nas w firmie to juz po ptokach.

Kadarka

W naszym zakładzie dużo mówi się o uczciwości , fair play- smiechu warte . w rzeczywistości są jakieś bzdurne rekrutacje gdzie z góry wiadomo kto przejdzie Zresztą decyzje o tym kto przechodzi najczęściej są nie trafione i poparte szerokimi plecami.Wszyscy to wiedzą wszyscy o tym mówią ale kierownictwo udaje że jest głuche i że jest super.Dlaczego nie pozwolą się rozwijać ludziom którzy się starają są dobrymi pracownikami zależy im by dobrze wykonywać swoje obowiązki przecież widzą kto zasługuje na awans po co te rekrutacje? może ktoś powie- żeby było sprawiedliwie -nie jest i już niejednokrotnie si ę o tym przekonaliśmy , Po za tym zakład schodzi na psy nie tylko pod względem zarobków ale i atmosfery .Kiedyś ten zakład był bardziej przyjazny ludziom a ludzie przyjaźni sobie .Róbmy wszystko aby czasy te wróciły Pozdrawiam

figo

nie wiem jak na przełącznikach ale u nas na silnikach jest na kim oko zawiesic.

lusia

Ohooo widze ze jakis ideal sie odezwal. Skoro Panie tak nie pasuja to radze pracy w modelingu poszukac. Kim Ty jestes by oceniac kto jest ladny a kto nie . Stan na srodku to moze ktos Ciebie oceni arogancki j.e !

j.e

impreza tragiczna jak wszystko coraz bardziej w tej firmie.. najnudniejszy poniedzialek jaki pamietam:D, coz trzeba pracowac z takimi porytymi, brzydkimi babami i jeszcze na obowiazkowej imprezie z nimi przebywac.... oj daleko wam do idealu dziewczynki drogie:)

lusia

Hej. Takowej strony nie ma. Przyjecia przez adecco.

tig

beznadzieja...ja nie ide i mam to gdzies, ewentualny powrot po godzinie, wole wykorzystac ten dzien inaczej niz siedzac w ogrodziencu na durnym zamku z nudnymi ludzmi

git

nikomu sie nie chce isc ale szkoda oddać swoj urlop. wszyscy mają dosc tej pracy. na silnikach jest coraz gorzej. nowy dyrektor wykańcza pracownice. myśle ze za niedługo posypią sie l4 bo fizycznie kobiety poprostu nie dadzą rady. praca porównywalna do pracy w chinach. Duży nacisk na zwiększenie wydajnosci zapominając zupełnie o jakości. Za niedługo klienci beda rezygnowac z naszych usług.

dis

A co myślicie o imprezie zakładowej, ktora miala byc mega najlepsza. Jak narazie nikomu sie nie chce na nią isc. Szykuje sie nudny poniedzialek.

lato

kto na impreze w tym roku? kiedy i gdzie ?

lusia

Narazie nic konkretnego . Mialo byc zebranie ale do tej pory nic.

ivo

już raz przenosili :-) :-)

Dżonson

Ooooo no proszę, znowu.... Ciekawe ile w tym prawdy.

Co tam nowego w naszej firmie słyszałem że przenoszą zakład ,prawda to?

dd

weekend majowy za nami teraz byle do urlopu :-)

lusia

No i prawie weekend majowy. Szkoda ze tylko 3 dni ale zawsze to o 1 dzien wiecej. Mam nadzieje ze pogoda nam dopisze :)

lusia

Eee tam blady strach . Raczej norma. Caly czas sa audity i caly czas dziewczyny robia to samo a co beda sie przejmowac hahaha

szaraczek

Ale za to na silniki padł blady strach po długiej chorobie wrócił boss i szaleje czepia się dosłownie wszystkiego tylko wobec siebie jest bezkrytyczny

zid

Niestety ale nawet do pracy nie można sie fanie ubrać bo zaraz na przeciwko palarnia siedzą i komentują. Tylko jakaś ładniejsza od nich przejdzie to juz jadą po niej. Ale taka natura kobiet. Na silnikach troszke jest lepiej. Tam jeszcze kobiety sa w miare ok. Ale na przełącznikach to szkoda gadać

lusia

Wiecie co jest najgorsze ? Ze dziewczyny tak obgaduja a nawet sobie sprawy nie zdaja ze to dochodzi do tej obgadywanej ... nie raz sie sama powstrzymyuje by nie je...bnac komus w tearz

JS

zuzka
@JS 22.04.2015, 19:22
Jakie im ? a ty tam nie pracujesz niech każdy pilnuje siebie a wszystkim nam będzie się żyło lepiej pozdrawiam...

"im" , bo ja nie narzekam :) fajnie mi się pracuje, mam super liderkę ... po co więc narzekać? Pozdrawiam :)

da di

w firmie pracuje się dobrze pod warunkiem,że nie opowiada się nic na swój temat i nie zwraca się uwagi na "docinki" innych. :) polecam..

lala fi :)

zazdrośnice !! zazdrośnice !!! ha ha ha

wiki

no i co Cię to obchodzi Droga Pani? Może żalu trochę przez Ciebie przemawia ,że to nie do Ciebie te "zaloty" ? :)

sssz

My tu cały czas o paniach a panowie nie lepsi. Co niektórzy zamiast skupiać sie na swojej pracy to na podryw przychodzą. niby takie proste głupie baby pracują. Ale nie jeden wykształcony dostał kosza od takuej baby chłopaczki

zuzka
@sssz 18.04.2015, 11:58

racja, tylko obgadywać potrafią i wszystko im źle !!

lusia

Wy sie nie czepiacie tylko przelozonych ale pani co pracuje obok zaraz ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obgadana. Jak byscie wlasnego zycia nie mialy.

Masz rację szaraczku ,siedźmy na d... i to cicho i nie przejmujmy się rolą bo i tak nas wyp......nie czepiajmy się przełożonych bo tak nieładnie,

szaraczek

tu nie chodzi o sensację tylko o to jak traktuje się ludzi co wolno wojewodzie to nie tobie itd. szarak zostanie zawsze szarakiem i to jest przykre

lusia

Kurde to jest irytujace ze czesc kobitek z tej firmy to tylko czeka na jakas plotke by zrobic sensacje. I jeszcze przy podawaniu dalej swoje dorzuci. Irytujace to jest.

Mada
@lusia 02.04.2015, 10:36

Jak się nie ma swojego życia to tylko się czeka na jakikolwiek impuls, żeby zrodziła się "wielka sensacja". Bo przecież same idealne kobiety tam pracują.

zmęczona_)

a o co ? o sensację znowu żeby kogoś obgadać !! swojego nie widzą ale czyjeś to na odległość !!! żenada !

wiki

i o co Wam znowu się rozchodzi ?? dajcie spokój ..

pracownicy

No,a co na to związki i polityka zakładu wszyscy udają że nic się nie stało nie tak dawno kilkoro pracowników wyleciało i nie było tłumaczenia nikt ich nie poparł pewnie niektórzy mogą a niektórzy Niesprawiedliwość i tyle.Wstyd!!!!!

JA

NAPRAWDE KIEROWNIKU NIE WSTYDZISZ SIĘ WRÓCIĆ DO PRACY?A CO NA TO DYREKCJA INNI ZA TO SAMO WYLECIELI

ja

Jakie zmiany jaki kierownik o co chodzi ???????

JE

i znowu zmiany na zmianach :( komu to tak naprawdę potrzebne?

guga

A jakie nowe wieści o panu kierownik zmiany A ? Czemu tak cichaczem?

@guga 20.02.2015, 00:02
A jakie nowe wieści o panu kierownik zmiany A ? Czemu tak cichaczem?

hmmm chyba nie wszyscy są w temacie,a zwłaszcza że nie wiadomo o kogo chodzi.

lusia

Czesc. Praca w tej firmie jest specyficzna ze wzgledu na fakt ze pracuja w niej same panie wiec wiesz bywa roznie jesli mam byc szczera . Ale choc wszystkie narzekaja to dalej tam pracuja :) jezeli masz umowe przez firme to masz stabilizacjie i pewna wyplate a takze premie czy dodatki na swieta a takze planowany co roku urlop na wakacje .

Zostaw opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo