Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Tomek Nowy wpis

Siema! Po ślubie i narodzinach dzieciaka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Dąbrowy Górniczej. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Czy firma dba o pracowników? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Tomek

Alicja Nowy wpis
@Tomek

Hej Tomku. Odpowiadając na Twoje pytanie nie będę skupiał się na negatywach. Raczej jest dobrze, z kasą też ok. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to sugeruję firmę Ficomirrors z Dąbrowy Górniczej. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Pozdrawiam. Alicja.

Robert Nowy wpis
@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Ficomirrors, o której Pani pisała współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

Maja Nowy wpis

dużo jest pracy?

goia

@_pracownica mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Trzeba po prostu chcieć pracować, bo nie ma nic za darmo ;)

_pracownica

Pracuje się bardzo dobrze, Ci, którzy narzekają nie mają prawdopodobnie doświadczenia w innych firmach produkcyjnych. Owszem praca jest ciężka i tempo również nie małe, ale cóż- trzeba było się uczyć, proszę się nie bulwersować, bo mówię także o sobie. Zarobki na średnim poziomie, ale wypłaty i świadczenia zawsze na czas, jeśli ktoś nie boi się pracy i chce pracować to można się odnaleźć.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Bsjs

Tu jest (usunięte przez administratora) w Oświęcimiu mieli l epiej

bibi
@Bsjs

to się zwolnij :-)

viki

kiedy bedą pieniadze na świąteczne bony ?

Bog

Jest u was możliwość nadgodzin

Kar

A jakieś podwyżki są tam realne

niekierownikaleprawie

Magazynier ma ciężkie życie u nas, mała kasa a roboty coraz więcej. Ciężko to nazwać w sumie magazynem bo warunki są takie jakie są i nowi szybko uciekają podobno. Ale Panie na produkcji mają gorzej bezapelacyjnie i należy się im najwyższy szacunek (choćby za to że harują za jeszcze mniejsze pieniądze), tyle mogę powiedzieć. Nie ma pracy idealnej.

Kar

A jaką pracę ma u was magazynier

Już nie

lusia

Hmmm o czym mowa ? Jak to nas wykancza ?

zid

Kierownictwo kierownictwem. Współczują nam teraz bo widzą co dyrektor z nami robi. Zwyczajnie nas wykańcza.

Kadarka

Witam ,masz rację teraz ze wszystkim lata się do kierownika nie można narz ekać kierowników mamy ludzkich chociaż niektórzy czasami przeginają i zapominają że ludzie to nie roboty i każdy ma lepszy i gorszy dzień Powoli nasz zakład zamienia się w (usunięte przez administratora) jak u chińczyków robić ,robić ,robić,udają że ważna jest jakość ale to nie prawda ilość się liczy a jakość tylko wtedy jak trzeba pracownikowi zabrać premie:(

lusia

Akurat pod tym wzgledem sie zgodze. Bezsensowne sa te rekrutacje. Cos na ksztalt szopki. Ale tez denerwuje mnie fakt ze zmiana ze zmiana toczy jakas chora rywalizacje . I dolki kopia itd. Pamietam czasy kiedy bylo inaczej . Kiedy z pierdoly nie robiono afery . Kiedy niektore sprawy zalatwialo sie na linni bez zbednych rozmow u kierownikow. Ale wszystko co piekne sie niestety konczy . I tak nie jest bardzo tragicznie bo koerownictwo ma jakisz szacunek do czlowieka. A wiem ze w innych firmach potrafia cie zgnoic ze plakac sie chce . I jak to sie zatraci u nas w firmie to juz po ptokach.

Kadarka

W naszym zakładzie dużo mówi się o uczciwości , fair play- smiechu warte . w rzeczywistości są jakieś bzdurne rekrutacje gdzie z góry wiadomo kto przejdzie Zresztą decyzje o tym kto przechodzi najczęściej są nie trafione i poparte szerokimi plecami.Wszyscy to wiedzą wszyscy o tym mówią ale kierownictwo udaje że jest głuche i że jest super.Dlaczego nie pozwolą się rozwijać ludziom którzy się starają są dobrymi pracownikami zależy im by dobrze wykonywać swoje obowiązki przecież widzą kto zasługuje na awans po co te rekrutacje? może ktoś powie- żeby było sprawiedliwie -nie jest i już niejednokrotnie si ę o tym przekonaliśmy , Po za tym zakład schodzi na psy nie tylko pod względem zarobków ale i atmosfery .Kiedyś ten zakład był bardziej przyjazny ludziom a ludzie przyjaźni sobie .Róbmy wszystko aby czasy te wróciły Pozdrawiam

figo

nie wiem jak na przełącznikach ale u nas na silnikach jest na kim oko zawiesic.

lusia

Ohooo widze ze jakis ideal sie odezwal. Skoro Panie tak nie pasuja to radze pracy w modelingu poszukac. Kim Ty jestes by oceniac kto jest ladny a kto nie . Stan na srodku to moze ktos Ciebie oceni arogancki j.e !

j.e

impreza tragiczna jak wszystko coraz bardziej w tej firmie.. najnudniejszy poniedzialek jaki pamietam:D, coz trzeba pracowac z takimi porytymi, brzydkimi babami i jeszcze na obowiazkowej imprezie z nimi przebywac.... oj daleko wam do idealu dziewczynki drogie:)

lusia

Hej. Takowej strony nie ma. Przyjecia przez adecco.

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza