Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

popieram ! nikt nie jest zmuszany do pracy w firmie, jak wam tak źle, to po prostu trzeba iść tam, gdzie lepiej płacą, a nie narzekać i narzekać

pietro 1

do wszystkich narzekających A kto was zmusza do pracy,tutaj ????? czy ktoś za was podpisał umowy ????? przecieź wiedzielisćie za ile bedie praca , może nie ?????? ja nie narzekam - dobrowloni eprzyszłam szarpię sie za tyle co wy.... A jak mi się zobrzydzi to będę szukać czegoś innego to [usunięte przez moderatora] zatrudnić się dostawać to co w umowie i narzekać (?!) aaa i do związków nie niależe bo po jakiego kija menadzerowie zarabiają wiecej ???? - no bo są menadrzerami i takie mają umowy ptrzeciez nikt wam nie zabrania szukać pracy na stanowisku kierownika w innej firmie

abc

1 pietro - 2013-06-14 19:09:59 potwierdzam a parking to pewnie musieli nam zrobić ?????ahhh parking, dzieki niemu wszystkim pracownikom podwyższył sie standart życia prywatnego, więc dziękujmy za parking, dzieki niemu żyje sie o wiele lepiej, szczęśliwiej i bardziej komfortowo ...

a

tez mam w nosie te zakładowe imprezy... i potwierdzam zenada- z tego co wiem to dużo osob nie przyjdzie. i wcale się nie dziwie, sama osobiście nie ide i nawet nie wiem kiedy i gdzie to..bo kompletnie mnie to nie interesuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
iuyt

Majka - 2013-06-08 21:25:02 A ja mam w nosie te zakładowe imprezy, żenada, wszystko na pokaz. co wy opowiadacie,jakie na pokaz gdyby nie chcieli to żadnych imprez by nie było a tutaj w firmie nawet na dzień dziecka jest impreza,w innych firmach to tylko pomarzyć mogą.

Majka

A ja mam w nosie te zakładowe imprezy, żenada, wszystko na pokaz.

hej

3% podwyżki a tobie się jeszcze imprez chce? udawać jak się wszyscy dobrze bawią i są zadowoleni bo mogą napić się darmowego piwa.Dziękuje bardzo niech może dadzą zarobić

Masz rację ważne jest tylko to że oni mają dobrze co ich obchodzi jakaś osoba z produkcji,te wszystkie obchody na liniach z kadrą to czysty śmiech(troska o pracownika) a liderzy i tak mówią to co oni chcą słyszęć bo tak muszą Hipokryzja !!!!!!!!!!!!!!!

aaaa

Liderzy i kierownicy tez dostają opiernicz na każdym kroku, i to częściej niż my. Robią to co do nich należy, wykonują tylko polecenia przełożonego. Myślę, że większość z nas im wcale nie zazdrości. Ja uważam, że problem leży troszeczkę dalej - [usunięte przed moderatora] -to oni wydają takie polecenia. Dla nich zawsze będziemy prostymi ludźmi nic nie wartymi.

czy ty myślisz że podwyżkę dają liderzy czy kierownicy jak zwykle narzekacie na tych co mają NIC do powiedzenia [usunięte przed moderatora]

patologia

zgadzam się, TOTALNA PORAŻKA, to więcej chyba podatku bedzie z tego niż podwyżki. Bo przecież jakbyśmy się sprzeciwiały to zabiorą nam przerwe... z 30 na 15.... zawsze [usunięte przed moderatora] człowiekowi życie. Zawsze wszystko źle, czy kiedykolwiek ktoś z liderów, kierowników podszedł i powiedział dobra robota? hah marzenia ściętej głowy... cały ten (usunięte przez administratora) to istna porażka i pogratulować mogą sobie kierownicy... powinni się wstydzić, jaka opinia o nich krąży i co będą mieli z tego na przyszłość.

Ona

To nie jest marne, to jest ŻENUJĄCE ;/ 35 zł ?? Jaką to różnicę zrobi ? Wstydzili by się, "Podwyżka" to brzmi poważnie a dostajemy wielkie [usunięte przed moderatora]. Na linii Automaty, ci wielcy "Automatycy" zarabiają od nas więcej o jakieś 500 zł a co oni tam robią ?? NIC!! Właśnie To, magazyn mniej dostaje,produkcja mniej dostaje, Co jest śmieszne!! Jaka tu sprawiedliwość, nie robisz nic masz więcej [usunięte przed moderatora]. To jest własnie polityka naszej firmy.

A co z podwyżkami,bo podobno marnie w tym roku?

mica

nie jest tak żle w tej firmie praca nawet spoko,ludzie mogliby być dla siebie bardziej uprzejmi

qqq

narzekać można na ludzi i zarobki, praca jest ok

qwe

zapewne dlatego tak jest poniewaz na ta firme mozna tylko narzekac ...

zed

Wchodzę żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć a tu jak od lat samo biadolenie i narzekanie

melaaaa

Ja [usunięte przed moderatora] niektórzy to naprawde rozumem mnie rozbawią do łez... przecież jest napisane jak BYK kobieto że laska przyszła na godziny nadliczbowe z polecenia [usunięte przed moderatora] w czym zaznaczyła że są one nie płatne...przez kilka dni... naucz się czytać ze zrozumieniem,, ehhhh

aaaa

A może koleżanka nie umie upomnieć się o swoje. Zapisać się na liście obecności o której wyszła z pracy i tyle, a to ze nie wypłacili to chyba Adecco wina. Zdarzają się takie sytuacje (żadko) że nie wypłacą za zostanie po pracy na nadgodziny, ale tylko przez pomyłkę, trzeba się upomnieć i na następny miesiąc są pieniążki.

JOLA..

POPIERAM KOLEŻANKE ...

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza