Opinie o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Saia Burgess Poland sp zoo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Saia Burgess Poland sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saia Burgess Poland sp zoo w Dąbrowa Górnicza

aaa

Zgadza się niektóre Liderki też powinny przejść szkolenie,bo niestety sa takie które kompletnie nie znaja sie na maszynach na których pracują operatorki i niestety nieraz nawet dokumentacji konstrukcyjnych nie znają, a maja szkolić panie,ciekawe jak ale czasami dużo gadają albo sa dobre w kablowaniu wiec kierownicy przymykaja na to oczy.

....

może i atmosfera u was na silnikach jest lepsza choc nie wydaje mi sie, ale jesteście marne w stosunku do nas, jak tylko zostaniecie do nas przeniesione to nawet normy nie potraficie u nas zrobic, bo to za duzo trzeba to za male i potem psujecie nam renome... i blagacie by was spowrotem wzieli na wasze silniki... masakra... a my przez takie wlasnie oosby premii nie mamy, bo dwie lewe rece..

aaaa

dzięki bogu pracuje na silnikach, bo tu normalni ludzie pracują, aż strach pomyśleć jakbym pracowała na przełącznikach, pewnie bym doczytała na swój temat w czym byłam ubrana i jak uczesana dwa dni temu w pracy. U nas niema takiego probemu, większość kobiet wie po co idzie do pracy, każdy się stara żeby dobrze wykonac swoja robotę, żeby była premia. Oczywiście są wyjątki, ale nimi nie warto sobie zawracać głowy

pracownica1

popieram,dużo fajnych babek,pieniądze na czas,ciepło,miło a atmosfera jaka jest tworzymy same kochaniutkie,nie jest wcale źle moglyście trafić gorzej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Saia Burgess Poland sp zoo? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
aaaa

Moja droga szacunek do drugiej osoby, twoje opinie mogą doprowadzić do tragedii. Wyobraź sobie że to wszystko jest mówione do ciebie czy najbliższej ci osoby, jak byś się czuła. Czy ty masz rozum? Pracuje z fajnymi ludźmi, akurat na takich trafiłam i aż nie chce mi się wierzyć, że gdzieś obok mnie może pracować taki(usunięte przez administratora) który psuje reputacje całej firmy, bo naprawdę uważam że większość kobiet tu pracujacych to całkiem fajne babki.

MYSZKA

Myślę, że jest jeden taki pan kierownik, który powoli eliminuje liderki niekompetentne i te które przez pomyłkę się dostały na to stanowisko. Wielki szacun dla Pana (usunięte przez administratora) ]Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zorganizowanie egzaminu dla (usunięte przez administratora), sprawa byłaby rozwiązana. Dla tych osób przydałby się również jakiś test psychologiczny na dane stanowisko ;-) albo chociaż test odporności na stres. Niestety obecnie przyjęć nie ma, aczkolwiek warto wysłać swoje Cv, bo jak to w tej branży bywa nie zna się ani dnia ani godziny kiedy produkcja ruszy pełną parą. Z tym Adecco jest o tyle fanie, że jak się już ktoś sprawdzi to dzwonią do niego przy następnym naborze. Warto spróbować!

W Adecco w Sosnowcu, można złożyć cv:) Powodzenia :)

s

sa teraz jakies przyjecia na produkcje? mozna tam podjechac i zlozyc cv? gdzie sie oglaszaja?

NAJPIERW TO LIDER POWINIEN PRZEJŚC EGZAMIN ZE ZNAJOMOŚCI LINI NA KTÓREJ PRACUJE ABY MIAŁ POJĘCIE O EGZAMINOWANIU OSOB NA STARSZEGO OPERATORA NIESTETY SA LIDERKI NA DOLE KTORE NIE POTRAFIĄ PROSTYCH OPERACJI ZA TO SWIETNIE UMIĄ DONOSIĆ I PŁAKAĆ

brawooo

Brawa dla tej Pani! brawa dla postu powyżej! podpisuję się pod nim obiema rękami!!!!!!

m

a jakto jest zwyjazdami? bo obilo mi sie o uszy ze sa czeste wyjazdy do niemiec na dlugie okresy czasu a nie kazdy musi miec na to ochote? to jezdza wszyscy pracownicy? produkcja tez czy tylko biurowi? jakto wyglada?

milka

m - 2013-01-31 17:26:29 sa teraz jakies przyjecia do pracy? i czy trzeba miec doswiadczenie w pracy na produkcji ?Przyjęć do pracy przez firmę nie ma tylko przez Adeco.Jak ktoś jest sprawny manualnie,to raczej doświadczenia nie trzeba mieć,tylko trochę sprytu,i szybkosci.

m

do ktoś

Chyba mylisz pojęcia, postrzeganie, opinie a wyzywanie i obrażanie kogoś tylko dlatego że się tej osoby najwyraźniej nie lubi, nie jest raczej zadaniem forum pracowniczego. Tu powinny się znaleźć opinie o pracy a nie kto jak wygląda itp. Bo to chyba nie przyda Ci się w wykonywaniu obowiązków. Jak można mieć w sobie tyle nienawiści.

zainteresowana

a duzo jest zwolnien? ile najczesciej pracuje nowa osoba?

tak tygodniowe, ocenia lider a decyzję podejmuje kierownik

zainteresowana

tygodniowe? kiepsko bardzo, a kto decyduje czy sie sprawdze? chodzi o wyrobienie normy czy inne czynniki i kto to ocenia?

przez adecco tylko tygodniowe tzw. śmieciowe umowy a czy się przejdzie pod zakład, to zależy czy się sprawdzisz i niczym nie podpadniesz :)

zainteresowana

a umowa jest na jaki okres i czy jest w ogole mozliwosc stalej normalnej umowy? czy to tylko miesieczne umowy?

Kashmir :)

1700 zł brutto i umowa śmieciowa z Adecco to cię czeka jeśli się zdecydujesz. Nie polecam no chyba,że na chwilę. Atmosfera [usunięte przez moderatora] liderki w roli poganiaczek gadają ciągle szybciej, [usunięte przez moderatora] normy w kosmos, dzwoni dzwonek przerwa, dzwoni dzwonek robota. Na produkcji czujesz się jak bezwartościowy śmieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Saia Burgess Poland sp zoo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Saia Burgess Poland sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Saia Burgess Poland sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Saia Burgess Poland sp zoo
2.2/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Józefa Cieszkowskiego 26
    42-500 Dąbrowa Górnicza