Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

do piotrek

To żałuj, że nie podjąłeś.Błąd oceniać zakład i ludzi bez poznania go i poznania warunków pracy. Powinny chyba cię też wkurzać obsmarowywania zakładu i właścicieli, to chyba nie jest fer, gdy ktoś pisze kłamstwa bo ma zaleganie afektu.

kris

a ja zwyczajnie cieszę się, że tu pracuje. Nie czuje się zaszczuty, ani poniżany. mam dobra pensje, socjal i jestem przyzwoicie traktowany.

jaga

U nas nie ma ostatnio przyjęć nowych ludzi do pracy. Jakoś wszyscy trzymamy się naszego zakładu, bo zwyczajnie nie jest źle. Co do umów o pracę to wszyscy je mamy i to są normalne umowy na normalny etat, a do gazety to trzeba dać tych co nie chcą uczciwie robić, a piszą głupoty.

do Ania

T bardzo ciekawe, że jak się pisze nieprawdę o zakładzie, dyrekcji, brygadzistce i innych pracownikach to ok. To jest karalne i nadaje się do gazety Paulino droga. Na dyscyplinarkę trzeba zasłużyć, to prawda, ale jak nie przychodzi się do pracy prze 5 dni bez zwolnienia i urlopu to dyscyplinarka należy się jak psu zupa. My również cieszymy się, że już nie pracujemy z kłamczuchą.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Dziekuje wszystkim ktorzy pomogli podjac mi decyzje. Napewno nie podejme tam pracy. Widac po samym forum ze cos jest z tym miejscem nie tak. A gdybym odszedl to nie chcialbym zeby szefowie obsmarowywali mnie na forum. Powinien ktos to zobaczyc i zrobic o tym artykul w lokalnej gazecie, bo to nadaje sie na temat na pierwsza strone.

Sciemniacze! Klamcy! A to co o pracownikach tu piszecie jest ujete paragrafem. Pracowalam tam tylko trzy miesiace i zrezygnowalam bo nie zgodzilam sie na prace na pol etatu ktory chcieli mi wcisnac. Ludzi nie zwalniacie tylko sami odchodza. Obiecywali zlote gory a wyszlo jak zawsze. Na dysplinarke trzeba tez sobie zasluzyc i miec na to mocne dowody, wiec prosze tu z ludzi glupkow nie robic a siebie nie wybielac. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje!

do uwaga

Żałosne, żałosne i jeszcze raz żałosne.

mi

Nie wiem komu zależy na pisaniu ohydnych rzeczy o centrum i wlaścicielce. Jak w każdej pracy jest różnie, bywają spięcia, ale są pacyfikowane i wszyscy starają się być dla siebie mili.Na pewno Pani Małgorzata nikomu nie zrobiła krzywdy, wręcz przeciwnie pomogła wielu wyjść z kłopotów, jak choćby mnie, gdzie dzięki jej pomocy uniknąłem spraw sadowych i egzekucji. Życzę Centrum jak najlepiej, a Pani Małgorzacie wszystkiego dobrego i yego by nie przejmowała się tym co piszą wstretni ludzie.

UWAGA

Menwo - LUBIE TO!!!!!! Wreszcie ktos normalny napisal cos szczerze a nie jakies bzdury o rzekomych wysokich wynagrodzeniach ktorych zaraz zrobie kopie i ujawnie na forum jedna z umow wystawiona przez Panstwa Trojanowskich i opluwaniu innych pracownikow po to zeby bronic falszywie "idealnego" wizerunku firmy. Skoro CMP jest tak zaje.... sta i istnieje juz kilkanascie lat to czemu najdluzej pracujacy sa tam tylko 2 lata?! Powinni byc starsi pracownicy ze stazem przynajmniej 5 cio lub 8 letnim. Juz sam ten fakt powinien dac do myslenia. Wracajac do zarobkow to nie rozumiem po co ta sciema. Po to zeby przyjac kogokolwiek na 3 miesiace?! Bo i tak pracownicy nie dostana 1800 zl na reke. Nawet jak ktos ma wiecej to umowa i tak jest kombinowana na najnizsza krajowa. Obudzcie sie to zwykli prywaciarze. Takich omijac najlepiej z daleka jesli komus zalezy na normalnej pracy. A jesli na tym tylko zeby nadgodzin natrzepac za darmo to goraco polecam :). Co do czystosci to faktycznie daje wiele do zyczenia. Az odechciewa sie kupowac jakichkolwiek kosmetykow jak czlowiek pomysli ze moga byc w taki sposob przechowywane i produkowane..aaaa no i nawet przeterminowane..blee. Ale co tam pewnie uslyszycie ze nowy magazyn buduja i sa w trakcie tylko ze duze hale stawiaja w ciagu kilku miesiecy a tu nie mozna wybudowac juz od dwoch lat malego pomieszczenia. Baaa budowa nawet nie ruszyla przez taki szmat czasu, nawet sladu nowej budowy nie ma. Organizacja pracy fatalna! Taka mala ciekawostka sam musisz zorganizowac sobie miejsce pracy. Trzema zmianami kieruje jedna pani brygadzistka. Nawet nie pytajcie jak to mozliwe ze ocenia wasza prace ktos kto jest zupelnie na innej zmianie niz wy. Pani brygadzistka ma wladze nieograniczona, pomiata wami jak chce, donosi, snuje intrygi, klamie. Czas dorosnac Pani M. W intrygi bawia sie dzieci w przedszkolu a nie kobiety w Pani wieku i radzilbym zaintersowac sie wkoncu swoim prywatnym zyciem a nie plotkowac na temat zycia bylych pracownikow. Czasami nawet zastanawialem sie kto tak naprawde jest tam szefem a kto pracownikiem czy Panstwo T czy Pani M. Atmosfera toksyczna. Lepiej nie ufac tam nikomu!

Stary pracownik na szczęście były
@UWAGA

Och nic się nie zmienia od lat. Jak było tak jest. Po prostu Żal.pl. Niech pani szanowna założycielka pani Małgorzata t.przestanie pić i weźmie się do roboty bo taki przemiał ludzi co jest tutaj aż dziw bierze, że po tylu opiniach na necie ludzie dalej tutaj przychodzą. Ale jak jeszcze nie dorosłeś to ŻYCIE cię nauczy.

menwo

Nazwa Centrum Medicum Poland kojarzy się z firmą dosyć reprezentacyjną przynajmniej nazwa ma taki wydźwięk. Natomiast prawda jest zupełnie inna. Nie chcę obrażać firmy bo ktoś tu jej bardzo broni, ale chyba nie muszę tłumaczyć co to jest mobbing, przez duże M? Nigdy w życiu nie doświadczyłem takiego traktowania człowieka, nawet jeśli to pracownik produkcyjny, to co?, ma być gorszy ? A o jakie traktowanie pracownika chodzi? Otóż wyzywanie go, poniżanie, nie rozwiązywanie problemu po ludzku poprzez rozmowę czy upomnienie. Zdecydowanie łatwiej takiego pracownika zmieszać z błotem. Drugą sprawą są warunki sanitarne, problem ze środkami czystości m.in: czyściwem, zetkami, czy też najmniejszymi usterkami panującymi w 'zakładzie produkcyjnym'. Oczywiście na wszystko można byłoby przymknąć oko, gdyby nie fakt panującej tam atmosfery. Polecam Centrum Medicum Poland, a wrażeń nie będzie brakować! Z tego co widzę to dużo osób ma nieprzyjemne doświadczenia z firmy wiec żeby tutaj nie pisać chętnie porozmawiam przez skrzynkę, kontakt do mnie menwo@vp.pl

do juzek kris

Był sobie mały podły człowieczek, który nawet poprawnie pisać nie potrafi, a jedyne co sprawia biedakowi radość to opluwanie porządnych ludzi. Poszukaj człowieczyno lepszego zajęcia i popracuj nad sobą i swoimi organami, w tym nad pracą mózgu.

pro

Jakie problemy z urlopami. Każdy planuje urlop do końca stycznia i tak, jak ma na planie to go wybiera. Dyrekcja nie przepada za urlopami na żądanie, jak ktoś bierze przez miesiąc co tydzień. Szefostwo na poziomie, bo docenia pracowników, szanuje, wymaga ale jednocześnie motywuje. Praca w porządku, stosunki między ludźmi dobre.

mir

Pracowałam przez dwa lata i gdybym nie musiała się przeprowadzić do innego miasta to byłabym w centrum do dziś. Nie mogę powiedzieć złego słowa i zastanawiam się kto może pisać takie fałszywe, niegodne rzeczy o centrum i właścicielach.

Ktos

Spoko firma i szefostwo na poziomie.Polecam pracę w tej firmie.

Ktos

Spoko firma i szefostwo na poziomie.Polecam pracę w tej firmie.

dawid

Pani Małgorzato wszystkiego dobrego w nowym roku. Dziękuję za okazane serce.

Juzek
@dawid

Panie Dawidzie, proszę włożyć organ do formaliny, może ktoś inny z niego skorzysta skoro właścicielka nie potrafi.

lena

Przyjdż do pracy,a sam będziesz mógł ocenić i zapewniam że podzielisz te pozytywne opinie.

Pytek

Co w tych wypowiedziach jest prawdą, a co fałszem ?

róża

Ja nie nazywam się marlena, nie jestem również Panią Dyrektor, ale czytając wpisy negatywne mam nieodparte wrażenie , że pisze je jedna i ta sama osoba. Można pisać o firmie, ale należy pisać prawdę, bo pisanie fałszywych opinii i wypaczanie obrazu tego co się w firmie dzieje naprawdę jest karalne. Dziwi,że Pan siwus czy Tomala nie piszą o szkoleniach, nie piszą o procedurach, nie piszą o kartach pracy, nie piszą o kartach serii, nie piszą o dziale kontroli jakości ( ja tu pracuję ) i badaniu każdej serii wyrobu, nie pisza o cotygodniowej dezynfekcji i sprawdzaniu czystości lumitesterem. Wiem jedno, nikt w naszej firmie nie pracuje bez umowy, każdy ma w pakiecie od Dyrekcji pakiet ubezpieczenia medycznego i jest szanowany za swoja pracę. Szkoda , że opisy piszące te kłamstwa nie mogły być na wigilii zakładowej w Varousce na Traugutta i nie mogły zobaczyć jak wszyscy pracownicy z Dyrekcja potrafią się bawić. Życzę równie udanych wigilii każdemu i tak fajnych paczek świątecznych oraz dodatkowych prezentów , takich ja dostałam ja i inne wyróżnione osoby. Na marginesie człowiek zwolnił się sam, bo miał dany wybór - zwolnienie dyscyplinarne lu zwalnia się sam.

Tomala

Widzę ze szefostwo się broni fałszywymi postami Centrum medium to straszny syf problemy z umowami i wykorzystywanie człowieka nawet po rezygnacji straszą ludzi jak widac niżej :) ludzie komuna sie skończyła wiec mamy wolności słowa żeby wypowiadać się o takich pracodawcach jak tutaj. Raczej portal nie udostępni danych ponieważ posiada jedynie adres IP który zreszta można odczytać tak czy siak posiadając niewielką wiedze w temacie tak jak ja i mogę powiedzieć ze szefostwo i P.Marlena odpowiadają za pozytywne wpisy ;) i tylko oni sa zadowoleni z pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź