Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.
2 4 6 1

Opinie o Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.

Byla

Pracowalam przez manpowera. baby z pakowalni to falszywe dz... Jedna na druga gada a jak przyjdzie co do czego to z rak sobie jedza. Lider j.s. To stary zboczeniec. Za laske nawet da ci umowe. A te mlode oczywiscie mu daja a co tam. Jakosc zenada. Byle sztuki szly. Manpower okrada ludzi. Caly miesia u 1300 zl haha zal. Na siku nikt cie nie zastapi. Wagowe to wielkie damy nysla ze pozjadaly rozumy. Normalni ludzie tam nie pracuja. Kierownictwo ma ludzi gdzies dla nich liczy sie to zeby sprzedac a w zyciu bym nie kupila takich czekoladek tragedia. Atmosfera tragiczna ludzie falszywi placa tez nie ciekawa. Nie polecam!

Zostaw opinię o Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.