Opinie o Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Hanna Nowy wpis

Myślicie, że kultura organizacyjna w Mondelez jest raczej pozytywna? Chodzi mi tutaj o takie rzeczy, jak misja firmy, atmosfera, sposób traktowania pracowników firmy. Ciekawe, czy dobrze jest pod tym względem i warto aplikować. Drodzy pracownicy, powiedzcie, jak uważacie - wasza opinia jest najbardziej istotna dla mnie.

Michał Nowy wpis

A na pakowalni jakie są zarobki?

Byla

Pracowalam przez manpowera. baby z pakowalni to falszywe dz... Jedna na druga gada a jak przyjdzie co do czego to z rak sobie jedza. Lider j.s. To stary zboczeniec. Za laske nawet da ci umowe. A te mlode oczywiscie mu daja a co tam. Jakosc zenada. Byle sztuki szly. Manpower okrada ludzi. Caly miesia u 1300 zl haha zal. Na siku nikt cie nie zastapi. Wagowe to wielkie damy nysla ze pozjadaly rozumy. Normalni ludzie tam nie pracuja. Kierownictwo ma ludzi gdzies dla nich liczy sie to zeby sprzedac a w zyciu bym nie kupila takich czekoladek tragedia. Atmosfera tragiczna ludzie falszywi placa tez nie ciekawa. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czekoladowa 1A
    55-040 Kąty Wrocławskie
  • NIP: 8971796916 KRS: 0000498874
Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.