Opinie o ARKA-DRUK Sp. z o.o. w Łapy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ARKA-DRUK Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ARKA-DRUK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKA-DRUK Sp. z o.o. w Łapy

hahaha... a te pozytywne opinie to chyba pisze dyrekcja lub (usunięte przez administratora) Nikt się nazwiskiem nie podpisze? Szaraki robią na 10 stanowiskach na raz, za psie pieniądze. Dobre pieniądze mają niektórzy operatorzy , reszta traktowana jest jak śmieci / zło konieczne. Wiadomo że Białystok się wykruszy, bo dojazdy robią swoje, a pracownik miejscowy jest bardziej dyspozycyjny. Przyjdzie na telefon, jak mniej pracy to pójdzie do domu bez ceregieli.... Praca może być atrakcyjna, lecz dla pracownika z Łap, gdy innych ofert braknie. Pracowałem to wiem. Wypłaty na czas. Prezes w porządku, dyrekcja mniej. Trzeba mieć oczy wokół głowy, i stalowe majty - bo albo do d.py się dobiorą albo wyr.chają ;-) Ale jak zapie.dalasz to się nikt nie czepia. Tylko zarobki nie zawsze są adekwatne do obowiązków. Atmosfera może i była fajna. Ale przy takiej rotacji pracowników to wszystko się zmienia, więc bez sentymentów. W sumie mile wspominam ludzi. Szczególnie tych co odeszli...

pracuje w tej firmie kilka lat, przeczytalem te opinie wiekszosc pisze ktos kto na pewno tu nie pracowal, ogolnie jest ok i oby tak dalej

śledz

pracowałem w 3 drukarniach w bialymstoku , w arce bylo najlepiej, kasa na czas, fajny klimat i ludzie, zaluje ze juz tam nie pracuje, ale coz czlowiek uczy sie na bledach, zycze im powodzenia bo sa najlepsi

lapiak

akurat szukalem pracy w poligrafii w bialym i stawki byly nizsze niz tu, dlatego zostaje z chęcia ,a kasa na dojazdy zostaje w kieszeni,

Bardzo profesjonalnie. Krótka rozmowa - Miła pani prowadzi i kierownik, przejście po hali - można zobaczyć stanowisko jak się będzie pracowało i czy wszystko odpowiada. Człowiek wie na co się pisze i jak będzie wyglądała praca. a nie tylko opowiadanie.

o doświadczenie i o sobie bez zbędnych głupot

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bodzio

Nie polecam. Wynagrodzenia z grudnia nie dostałem.

lapiak

jest ok dobre zarobki , firma jak firma , ostry rozwoj konkurencje poniewieraja, ja napewno zostaje jak wszyscy najlepsi

Łapianka

Hehehe trzeba pracować A nie durna kleić

Wądzisław

Zwalnia sie sporo osob zarowno z produkcji jak i z biura wiec etaty do wziecia na jakis czas są.

denim

nie polecam !

rt

@Bezrobotny wiesz co chyba nie..przynajmniej tutaj na gowork niestety nie maja zadncyh ofert pracy ale warto jeszcze na ich stronie cos popatrzec w sumie

Bezrobotmy

Witam. Przyjmują do pracy ?

Produkcyjny

Pracodawca godny polecenia, ale tylko i wyłącznie dla osób które chcą pracować i zarabiać więcej niż przeciętnie. Inni się nie utrzymają. W porównaniu do pracy w poprzednich firmach pieniądze zawsze na czas. Dyrektor jak w każdej firmie potrafi przypieprzyć się za nic...

majster

pracuje kilka lat jest naprawde ok dobry pracownik zarobi godnie bedzie mial umowe itp wszystko cycus i fajny klimat, ludzie, impry, slaby pomarudzi zarobi przecietnie zepsuje powietrze i odejdzie i to chyba wszystko w temacie

noname

Płaca słaba,(usunięte przez administratora). Ale pracownicy w deche!

zmiasta

Te podglądanie na kamerach na tych kilku m2 też ma wydźwięk lekko dewiacyjny

murzyn

teraz nie jest tak różowo, dają ogłoszenie, (usunięte przez administratora)nowa kierowniczka choć się nie zna czepia się wszystkigo

Anka

żałuje ze juz tam nie pracuje , dobre wynagrodzenie spore wymagania , firma przyszłosciowa, pacodawcy fair

tomek

pracowalem 2 lata było fajnie , dobre pieniadze fajni ludzie szefostwo ok , a imprezy...

Zostaw merytoryczną opinię o ARKA-DRUK Sp. z o.o. - Łapy

• Jak się pracuje w ARKA-DRUK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARKA-DRUK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARKA-DRUK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARKA-DRUK Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARKA-DRUK Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 243 ocen.

ARKA-DRUK Sp. z o.o.