P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach

Białystok

Opinie o P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach

P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach
pracodawca

Witajcie, Tą wiadomością rozpoczynamy nowy rozdział w historii naszej organizacji. Chcielibyśmy aktywnie komunikować się z naszymi klientami i pracownikami - tymi obecnymi, jak i przyszłymi oraz ze wszystkimi zainteresowanymi życiem naszej firmy. Jesteśmy otwarci na rzeczową wymianę argumentów, na wasze opinie i wnioski w przedmiocie naszego systemu rekrutacji, komunikacji, czy wizerunku. Zależy nam na dyskusji merytorycznej, dzięki której będziecie mogli nas lepiej poznać i zweryfikować informacje na temat pracy w naszych strukturach u źródła. Jednocześnie zachęcamy do aplikowania do naszej firmy. W zakładce OFERTY PRACY publikujemy aktualne oferty, ale nawet jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, ale chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV. Poszukujemy osób kreatywnych, zaangażowanych i z poczuciem humoru. A może odkryjemy w Tobie jakiś ukryty Talent? Zapraszamy do kontaktu na forum lub mailowo: rekrutacja@arkadruk.com ZESPÓŁ ARKA DRUK

Marta

@Przemo Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają. Zatem ponawiam swoje pytania i proszę o odpowiedź.

Przemo

Nie dowiesz się tutaj prawdy bo administrator usuwa niewygodne posty. Tylko przez ostatnie 4 miesiące usunięto więcej niż zostało. Ktoś dba o wizerunek upadającej firmy

Marta

@Złociński ale chciałabym, żeby tamten użytkownik określił się, bo to jego wypowiedź. Ty też pracowałeś w Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Artur Bach? Możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? To ważne, by na forum pojawiało się sporo opinii różnych osób.

Marta

@Były pracownik nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź i pewnie inni użytkownicy też. Czy jesteś zadowolony czy nie z pracy w Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach? Prosiłabym o określenie się. To ułatwi komunikację na forum.

Złociński
@Marta 21.08.2017 12:06

Co tu nie rozumieć? Podał wady i zalety pracy w tej firmie, a wnioski wyciągnij sama no chyba że to za trudne pozdrawiam

hahaha... a te pozytywne opinie to chyba pisze dyrekcja lub [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nikt się nazwiskiem nie podpisze? Szaraki robią na 10 stanowiskach na raz, za psie pieniądze. Dobre pieniądze mają niektórzy operatorzy , reszta traktowana jest jak śmieci / zło konieczne. Wiadomo że Białystok się wykruszy, bo dojazdy robią swoje, a pracownik miejscowy jest bardziej dyspozycyjny. Przyjdzie na telefon, jak mniej pracy to pójdzie do domu bez ceregieli.... Praca może być atrakcyjna, lecz dla pracownika z Łap, gdy innych ofert braknie. Pracowałem to wiem. Wypłaty na czas. Prezes w porządku, dyrekcja mniej. Trzeba mieć oczy wokół głowy, i stalowe majty - bo albo do d.py się dobiorą albo wyr.chają ;-) Ale jak zapie.dalasz to się nikt nie czepia. Tylko zarobki nie zawsze są adekwatne do obowiązków. Atmosfera może i była fajna. Ale przy takiej rotacji pracowników to wszystko się zmienia, więc bez sentymentów. W sumie mile wspominam ludzi. Szczególnie tych co odeszli...

pracuje w tej firmie kilka lat, przeczytalem te opinie wiekszosc pisze ktos kto na pewno tu nie pracowal, ogolnie jest ok i oby tak dalej

śledz

pracowałem w 3 drukarniach w bialymstoku , w arce bylo najlepiej, kasa na czas, fajny klimat i ludzie, zaluje ze juz tam nie pracuje, ale coz czlowiek uczy sie na bledach, zycze im powodzenia bo sa najlepsi

lapiak

akurat szukalem pracy w poligrafii w bialym i stawki byly nizsze niz tu, dlatego zostaje z chęcia ,a kasa na dojazdy zostaje w kieszeni,

fachowiec

akurat placą najlepiej w regionie w tej branzy i na czas, dodatkowo dojazdy platne, ida troche w strone koncernowa i najslabsi odpadaja, firma z wizja i perspektywa, mi pasuje . aha jeszce jedno bywa weslo fajny sklad

PracowałemWarce
@fachowiec 28.03.2017 09:41

Wesoły skład? Płacą za dojazdy? Może jeszcze godne wynagrodzenie? Hahaha istny śmiech

etee fachman
@fachowiec 28.03.2017 09:41

sluchaj ile masz na mysli ze najlepiejj w regionie ?

Bodzio

Nie polecam. Wynagrodzenia z grudnia nie dostałem.

lapiak

jest ok dobre zarobki , firma jak firma , ostry rozwoj konkurencje poniewieraja, ja napewno zostaje jak wszyscy najlepsi

Łapianka

Hehehe trzeba pracować A nie durna kleić

Wądzisław

Zwalnia sie sporo osob zarowno z produkcji jak i z biura wiec etaty do wziecia na jakis czas są.

denim

nie polecam !

rt

@Bezrobotny wiesz co chyba nie..przynajmniej tutaj na gowork niestety nie maja zadncyh ofert pracy ale warto jeszcze na ich stronie cos popatrzec w sumie

Bezrobotmy

Witam. Przyjmują do pracy ?

Produkcyjny

Pracodawca godny polecenia, ale tylko i wyłącznie dla osób które chcą pracować i zarabiać więcej niż przeciętnie. Inni się nie utrzymają. W porównaniu do pracy w poprzednich firmach pieniądze zawsze na czas. Dyrektor jak w każdej firmie potrafi przypieprzyć się za nic...

majster

pracuje kilka lat jest naprawde ok dobry pracownik zarobi godnie bedzie mial umowe itp wszystko cycus i fajny klimat, ludzie, impry, slaby pomarudzi zarobi przecietnie zepsuje powietrze i odejdzie i to chyba wszystko w temacie

noname

Płaca słaba,(usunięte przez administratora). Ale pracownicy w deche!

zmiasta

Te podglądanie na kamerach na tych kilku m2 też ma wydźwięk lekko dewiacyjny

murzyn

teraz nie jest tak różowo, dają ogłoszenie, (usunięte przez administratora)nowa kierowniczka choć się nie zna czepia się wszystkigo

Anka

żałuje ze juz tam nie pracuje , dobre wynagrodzenie spore wymagania , firma przyszłosciowa, pacodawcy fair

tomek

pracowalem 2 lata było fajnie , dobre pieniadze fajni ludzie szefostwo ok , a imprezy...

Zostaw opinię o P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach