Opinie o ARKA-DRUK Sp. z o.o. w Łapy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ARKA-DRUK Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ARKA-DRUK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKA-DRUK Sp. z o.o. w Łapy

Tobi

Niedawno szukali operatora maszyny introligatorskiej. Żeby się dostać na takie stanowisko trzeba mieć duże doświadczenie? Oferują na początku jakieś szkolenie i pomoc bardziej wykwalifikowanego pracownika? Robota nadal na trzy zmiany?

@Tobi

Trzeba umieć obsługiwać maszyny. Ustawiać.

mili ludzie i super atmosfera. kasa na czas

Albik
@Edyta

Na produkcję łatwiej się dostać niż o biura? Tobie jak się pracuje? Atmosfera między ludźmi ok? Dają fajne benefity z funduszu? Jest się czym pochwalić?

Helena Nowy wpis

Ten konserwator co przez ogłoszenie szukają teraz, to ma w ogóle jakieś przewidziane godziny pracy, bo tak nie napisali nic, poza ogólnikami co tam mniej więcej trzeba robić? No i właśnie nie wiadomo, jak to pracodawca traktuje. A pomagam tacie szukać pracy i chciałby wiedzieć

Ona Nowy wpis
@Helena

Słyszałam, że 2 zmiany, tak jak produkcja

@Ona

a słyszałaś może jakie są te godziny pracy i jak wyglądają na produkcji zarobki? aplikowałaś do nich, że masz takie info o tych zmianach?

Tobi

@Tobi

Z tego co wiem, nie trzeba doświadczenia. Szkolenia też są, bo dostaje się opiekuna.

Kazio
@paweł

Czyli już od początku pracy ma się przypisanego któregoś z pracowników, tak? To jest okres próbny i standardowo obowiązuje 3-miesięczna umowa o pracę czy jak to wygląda? Rzeczywiście ma się wsparcie opiekuna czy raczej rzucają na tzw. 'głęboką wodę'? :D

Judyta
@paweł

I jak długo taki opiekun nad nami czuwa i pomaga wdrążyć się w pracę? :) Czy z racji tego, że ktoś nam towarzyszy, zarabia się mniej? Czy normalnie?

@Kazio

3 miesiące na początek opiekun przez miesiac uczy pracy, ale inni też pomagają jak trzeba.

@paweł

To wielki plus, często pracownicy z większym stażem patrzą na nowe osoby spod byka, mnie niestety sporo razy coś takiego spotkało. A wiesz może, jak to wygląda pod względem zarobków? Osoba bez doświadczenia zarabia sporo mniej od doświadczonego operatora?

On

na początku bez premii, ale potem jest wypłacana. praca jest ok, nie jest ciężka można się nauczyć

Paweł Nowy wpis
@Tobi

Trzeba umieć obsługiwać maszyny. Ustawiać.

ARKA-DRUK Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Logistyki. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

mili ludzie i super atmosfera. kasa na czas

QWERTY
@Edyta

Hej Edyta ;) Na jakim stanowisku pracujesz? Może w biurze? Chciałabym tu aplikować, właśnie do biura, ale nie widzę żadnych nowych ofert pracy. Często zdarzają się u was wolne etaty? Ostatnio widzę, że szukali pracownika biurowego chyba w 2019 roku, a przynajmniej tak mówi internet. Napiszesz coś więcej o warunkach? Czytam, że operatorzy mają premię, w biurze też?

@QWERTY

ja pracuje na produkcji. widziałam, że są oferty do administracji. szczegółów nie znam.

Albik
@Edyta

Bardzo profesjonalnie. Krótka rozmowa - Miła pani prowadzi i kierownik, przejście po hali - można zobaczyć stanowisko jak się będzie pracowało i czy wszystko odpowiada. Człowiek wie na co się pisze i jak będzie wyglądała praca. a nie tylko opowiadanie.

o doświadczenie i o sobie bez zbędnych głupot

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
fachowiec

akurat placą najlepiej w regionie w tej branzy i na czas, dodatkowo dojazdy platne, ida troche w strone koncernowa i najslabsi odpadaja, firma z wizja i perspektywa, mi pasuje . aha jeszce jedno bywa weslo fajny sklad

PracowałemWarce
@fachowiec

Wesoły skład? Płacą za dojazdy? Może jeszcze godne wynagrodzenie? Hahaha istny śmiech

etee fachman
@fachowiec

sluchaj ile masz na mysli ze najlepiejj w regionie ?

@etee fachman

w tym roku dają 2800 brutto a od nowego roku jest mowa o 3010 brutto - rozwój rozwój rozwój, chyba że jesteś zatrudniony na pół etatu czy 1/4 to wiadomo ;) trochę więcej na rękę wychodzi

Ciekawa
@paweł

Czyli najniższą stawkę krajowa. To wcale nie jest dużo ????

Hej, czy w firmie P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach płacą za nadgodziny?

Tak

Adaś Niezgódka

Płacą tak: nadgodziny z dni powszednich po normalnej stawce tj.zwykłe godzinówki. Sobota 50% Niedziela 100%

Dorota
@Adaś Niezgódka

Ooo, czyli ile mniej więcej można sobie dorobić nadgodzinami do podstawowej pensji w Arka-Druku? Czy są one dla chętnych i można robić ich ile się chce? Czy może są zarządzane odgórnie gdy zachodzi taka potrzeba?

Tomasz

Czy Arka Druk szuka aktualnie Przedstawicieli handlowych? Jakie narzędzia pracy oferuje firma?

Patrycja

@andżej nie ma innych wyjazdów ?

klient

oj kiepsko , kiepsko, firmy odchodzą, handlowcy oszukują, czas realizacji wydłuża sie coraz bardziej. Frima działa coraz gorzej.

@klient

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zainteresowanie firmą ARKA DRUK. Pragniemy poinformować, że kondycja firmy przedstawia się bardzo dobrze i z naszej perspektywy działa ona coraz lepiej. Systematycznie zwiększamy portfolio naszych klientów i jednocześnie stale pracujemy nad rozwojem firmy na wszystkich płaszczyznach od rozwiązań technologicznych, przez szkolenia i rozwój pracowników, w tym działu handlowego. Szanujemy wszelkie opinie na temat naszej firmy, zarówno te pozytywne jak i negatywne, jednak stwierdzenie, iż " handlowcy oszukują", jest stwierdzeniem bezpodstawnym, godzącym w ich dobre imię. Serdecznie prosimy o nieoczernianie naszych pracowników, ani naszej firmy. Wszelkie sytuacje problemowe prosimy zgłaszać drogą mailową. Pozdrawiamy!

Darz Bór.
@klient

Firma działa raczej co raz lepiej.Jeżeli czas realizacji się nieznacznie wydluzyl to pewnie z powodu rosnacej liczby zamówień a te biorą się z dobrze wykonywanej pracy.Pozdrawiam i zapraszam. Pracownik(ukontentowany)Peodukcji.

Kalka Druk
@ARKA-DRUK Sp. z o.o.

Kiedyś słyszałem historię jak zmienialiście etykiety na paletach z papierem, z chińskiego na "europejski" przed wizytacją klienta z którym był związany ten papier. Dowodów oczywiście nie ma. Jednakże jest to warte uwagi z racji iż wiele firm dokonuje takiego zabiegu.

Kamil

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera? Czy trudno przejść rekrutacje?

maklak

Witam, czy może ktoś orientuje się jakie są zarobki na stanowisko lider produkcji?

@maklak

Witam, jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń jest to kwestia indywidualna. Bezpośrednio zależna od doświadczenia i indywidualnych umiejętności. Zapraszamy na bezpośrednie spotkanie by omówić tę i inne kwestie ważne przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu. Kierownictwo firmy.

@Paweł, posiadasz może jakieś cenne informacje na temat pracy w firmie P.P.H.U. "ARKA - DRUK" Artur Bach? A może korzystałeś z usług tej firmy jako klient i mógłbyś napisać coś na temat jakości oferowanych usług przez tego pracodawcę? Zachęcam do wyrażania swojej opinii na ten temat.

Może byście zmienili dane kontaktowe. Firma nie mieści się w 18-100 Białystok, a w Łapach jest kod pocztowy 18-100, a nie 16-001.

rozgoryczony

Klienci- uciekajcie. Handlowcy okłamują firmy, czas realizacji zamówień wydłuza sie coraz bardziej, ceny niewspółmiernie wysokie do jakości, chamska obsługa. Firma spadła bardzo nisko.

NieRozgoryczony.
@rozgoryczony

Co jak co ale chamska obsługa? Pan Rozgoryczony naprawdę musiał wstać lewą nogą. Znakomity przykład klienta marudy. A to trawa zielona, a to niebo niebieskie, chmury białe, wszystko na nie. Drukarnia, obiektywnie patrząc może nie w samym "topie" ale na pewno nigdzie nie spada. Arka Druk trzyma swój dobry poziom jakości wykonywanych produktów. Ceny jak najbardziej rynkowe, chyba że Pan Rozgoryczony zamawia tzw nakłady cyfrowe, to konkurencyjności Arka nie pokaże na tym pułapie. Aaa i najważniejsze terminy terminy terminy. Zawsze może być lepiej, aczkolwiek dużo lepiej niż w drugiej połowie ubiegłego roku. Podsumowując, polecam sprawdzić i wyrobić swoją własną opinię, zamiast skupiać się na płaczu desperatów wyrzucających swoje smutki w 180 znakach.

@rozgoryczony

Rozgoryczony, Firma Arka Druk dokłada wszelkich starań, by proces obsługi kenta przebiegał jak najefektywniej i najsprawniej. W tym celu wdrażamy odpowiednie procedury, stale podnosimy kompetencje naszych pracowników i dbamy o stały kontakt z klientami, by jak najlepiej poznać i spełnić ich oczekiwania. Corocznie nasi klienci w ramach badania proszeni są o uzupełnienie ankiety badającej zadowolenie klienta. W ankiecie poddają ocenie zarówno terminowość, jakość naszych usług, jak i proces obsługi i komunikacji z klientem. Miło jest nam poinformować, że z analizy ostatnich ankiet wynika, że aż 96% ankietowanych Klientów firmy ARKA –DRUK jest zadowolona ze współpracy lub nie ma żadnych zastrzeżeń. Oczywiście nikt nie jest doskonały, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie konkretne informacje poparte faktami, które pozwolą nam jeszcze bardziej udoskonalić procesy zachodzące w organizacji. Pozdrawiamy!

Witajcie, Tą wiadomością rozpoczynamy nowy rozdział w historii naszej organizacji. Chcielibyśmy aktywnie komunikować się z naszymi klientami i pracownikami - tymi obecnymi, jak i przyszłymi oraz ze wszystkimi zainteresowanymi życiem naszej firmy. Jesteśmy otwarci na rzeczową wymianę argumentów, na wasze opinie i wnioski w przedmiocie naszego systemu rekrutacji, komunikacji, czy wizerunku. Zależy nam na dyskusji merytorycznej, dzięki której będziecie mogli nas lepiej poznać i zweryfikować informacje na temat pracy w naszych strukturach u źródła. Jednocześnie zachęcamy do aplikowania do naszej firmy. W zakładce OFERTY PRACY publikujemy aktualne oferty, ale nawet jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, ale chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV. Poszukujemy osób kreatywnych, zaangażowanych i z poczuciem humoru. A może odkryjemy w Tobie jakiś ukryty Talent? Zapraszamy do kontaktu na forum lub mailowo: rekrutacja@arkadruk.com ZESPÓŁ ARKA DRUK

@Przemo Jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają. Zatem ponawiam swoje pytania i proszę o odpowiedź.

Przemo

Nie dowiesz się tutaj prawdy bo administrator usuwa niewygodne posty. Tylko przez ostatnie 4 miesiące usunięto więcej niż zostało. Ktoś dba o wizerunek upadającej firmy

@Złociński ale chciałabym, żeby tamten użytkownik określił się, bo to jego wypowiedź. Ty też pracowałeś w Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowym Artur Bach? Możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach? To ważne, by na forum pojawiało się sporo opinii różnych osób.

@Były pracownik nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź i pewnie inni użytkownicy też. Czy jesteś zadowolony czy nie z pracy w Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach? Prosiłabym o określenie się. To ułatwi komunikację na forum.

Złociński
@Marta

Co tu nie rozumieć? Podał wady i zalety pracy w tej firmie, a wnioski wyciągnij sama no chyba że to za trudne pozdrawiam

hahaha... a te pozytywne opinie to chyba pisze dyrekcja lub (usunięte przez administratora) Nikt się nazwiskiem nie podpisze? Szaraki robią na 10 stanowiskach na raz, za psie pieniądze. Dobre pieniądze mają niektórzy operatorzy , reszta traktowana jest jak śmieci / zło konieczne. Wiadomo że Białystok się wykruszy, bo dojazdy robią swoje, a pracownik miejscowy jest bardziej dyspozycyjny. Przyjdzie na telefon, jak mniej pracy to pójdzie do domu bez ceregieli.... Praca może być atrakcyjna, lecz dla pracownika z Łap, gdy innych ofert braknie. Pracowałem to wiem. Wypłaty na czas. Prezes w porządku, dyrekcja mniej. Trzeba mieć oczy wokół głowy, i stalowe majty - bo albo do d.py się dobiorą albo wyr.chają ;-) Ale jak zapie.dalasz to się nikt nie czepia. Tylko zarobki nie zawsze są adekwatne do obowiązków. Atmosfera może i była fajna. Ale przy takiej rotacji pracowników to wszystko się zmienia, więc bez sentymentów. W sumie mile wspominam ludzi. Szczególnie tych co odeszli...

Zostaw merytoryczną opinię o ARKA-DRUK Sp. z o.o. - Łapy

• Jak się pracuje w ARKA-DRUK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARKA-DRUK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARKA-DRUK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ARKA-DRUK Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARKA-DRUK Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 243 ocen.

ARKA-DRUK Sp. z o.o.