Promotech-KM Sp. z o.o.

Łapy

Opinie o Promotech-KM Sp. z o.o.

swój

jak jest teraz w nowej firmie ? interesuje mnie spawanie

pitbullka

Pracowałam w tej firmie 5 lat. To był mój najlepszy pracodawca w moim 11-letnim stażu pracy. Żeby nie kryzys w 2009 roku jestem pewna, że do tej pory bym tam pracowała. Prezesi, dla których miałam szansę tam pracować byli najlepszymi ludźmi pod słońcem - pro ludzcy !!!! Rzadko się to zdarza teraz.

ABC
@pitbullka 22.08.2016, 08:59

pitbullka
@ABC 06.09.2016, 20:05
Pidbulka pomyliłaś się, prawdopodobnie piszesz o Promotech-u Białystok gdzie pracuje Pidbull a nie promotech łapy...

Wiem co pisałam i o jakiej firmie pisałam. Nie wiem jak jest teraz, ale za czasów Panów Franciszka i Krzysztofa było naprawdę dobrze. Wiadomo, że Białystok zawsze będzie górował nad Łapami bo i podległość jest wobec nich, ale ja złego słowa nie powiem na tą firmę.

xyz

Fajna firma, na przestrzeni ostatnich 10-ciu lat miała naprawdę mądrych Prezesów, ludzkich i to chyba najważniejsze. Wypłaty zawsze na czas, fundusz socjalny też jest - jak na warunki Łapskie firma jest naprawdę godna polecenia - solidny pracodawca !!!

xyz1
@xyz 22.01.2016, 10:37

Firma strasznie dba o wizerunek, dlatego prawdopodobnie wszystko co jest niewygodne zostaje usunięte w internecie na temat firmy. Musicie zacząć pracować w tej firmie to wtedy zobaczycie kto właściwie w niej rządzi.

Znacie firmę Promotech-KM Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Promotech-KM Sp. z o.o. - Łapy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promotech-KM Sp. z o.o.