Opinie o PORTOS SP. J. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PORTOS SP. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PORTOS SP. J. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PORTOS SP. J. w Warszawa

Arek

Czy firma dobrze zakończyła rok?

Rysio
@Arek

Jak zawsze na +

tom tom

Pracowałem w Firmie Portos prawie 10 lat .Rózne były wyzwania do ochrony pociągów z węglem , poprzez paliwo , samochody , kontenery i inne. Pociągi z węglem to były wyzwania. Napadano na Naszych pracowników i robiono blokady. Każdy co nie miał styku z ta brązom to nie wie o czym pisze i mówi. Pensje w tej firmie były i są uzależnione o zleceń od 8 do 10 tyś miesięcznie .Zdarzyło sie , że pracownik zarobił w jednym miesiącu prawie 12 tyś zł. Gdzie zarobicie taka kasę. Pajace piszą i pajace nie będę pracowali w tej firmie , bo siedzą i dozorują szlabanu ,albo batoników w Markecie . (usunięte przez administratora)

Rysio
@tom tom

Hmmmm a Pani z urzędu na deklatacjach inne kwoty chyba ma. Napieś się i znów głupoty gadasz

Czy ktoś wie coś w podwyżkach przecież najniższa krajowa wzrosła coś ktoś wie

jan

firma (usunięte przez administratora) najnnizsza krajowa brak dodatek do pracy w porze nocnej

Kierowca

logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Trabancik

Ludzie... te wszystkie głupie i kłamliwe opinie, pisze jeden sfrustrowany były już pracownik firmy z Zawiercia. Pisz sobie człowieku co chcesz i tak Ci nikt w to nie uwierzy...

Grażyna
@Trabancik

Widzę, że nie zgadzasz się z poniższymi opiniami na temat firmy Portos, zatem chętnie poznam Twoje zdanie na temat warunków zatrudnienia, jakie oferuje ten pracodawca. Co Ty sądzisz o firmie? Jakie są jej plusy i minusy?

;długi

Firma , która płaci poniżej to co panstwo gwarantuje czyli poniżej sredniej krajowej

Lolo

Nie polecam, a jak ktoś chce spróbować, to radzę odpalić dobre wino i zapomnieć o perspektywach.

Robota dla ludzi co nie znają się na zegarku albo pieniądzach. Tragedia

Aaaa

Pracuję w firmie Portos od kilku miesięcy. Jak dotychczas płaca jest na czas. Szczerze .. nie rozumiem tych komentarzy. Szukając pracy natrafiłam na bardzo dobre opinie tej firmy i dlatego postanowiłam tu zostać. Firma zatrudnia bardzo dużo pracowników i chyba musi trafić się taka przysłowiowa " czarna owca". Ludzie w pracy są przyjaźni. Pracy jest dużo, ale można zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Polecam....

Prezes
@Aaaa

@Twój szef Szczerą opinię będziesz musiał wytłumaczyć i poprzeć faktami

Panowie, ktokolwiek dostał podwyżkę w nowym roku?

Chcialabym podziękować za zanizona wyplate kolejny raz wstyd. Nie szanujecie swoich pracownikow ludzie zaczna odchodzic

Chcesz być ich sponsorem to idź tam i pracuj a zobaczysz jak prezesiki za twoje żyją

Koło

A ja pracowałem przez 5 lat dla pewnej firmy ochroniarskiej z Warszawy (nazwy na forum nie podam) . Owa firma na Umowę zlecenie nie zapłaciła mi ani złotówki na ZuS i Fundusz pracy. Banda Wieprzy nawet piszą na innych foruma

Bb

Nie polecam firma (usunięte przez administratora) na urlopie oraz na składkach rent emeryt prezes Sawicki powinien nazwisko zmienić na świni za okradanie pracowników z wypłaty

Katarzyna

nie polecam,Nie sądziłam że w 21 wieku jeszcze tak traktuje się pracowników.(usunięte przez administratora)Ciężka praca za beznadziejne pieniądze,Nie idźcie tam do pracy za żadne skarby.

gość ,ZK
@Katarzyna

Nie zgadzam się z opinią sfrustrowanych byłych pracowników,

Uczciwy pracownik
@gość ,ZK

Również nie zgadzam się z opinią byłych pracowników,którzy podszywają się pod obecnych i sobie po prostu piszą.Swoją drogą po tych byłych pracownikach nastąpił wreszcie oddech wolności w firmie.Wszystkim aż lepiej się już pracuje

Prezes
@Uczciwy pracownik

Panie Prezesie Sawicki melduję wykonanie zadania

tome k

omijać z daleka , premi brak ,Nieterminową wypłata wynagrodzenia -2 miesiace opóźnienia .Zbyt male zarobki w stosunku do pracy ...traktowanie pracownika przez prezesa sawicki pozostawia bardzo wiele do zyczenia .Pracownik firmie to Pionek ,którego można podmienić innym .

@pracownik a to praca zdalna czy w biurze?

@Karolina

nie praca w terenie

Nie polecam praca na telefon 24 godz na dobę .Nadgodziny wypłaca za 11 .70 złotych Wynagrodzenia wypłaca w ratach

Tomsz72

Polecam firmę PORTOS jest firmą z dużym doświadczeniem posiada przeszkolonych pracowników , bardzo dobra współpraca Osobiście pracowałem w tej firmie miła atmosfera .Pracowałem w Zawierciu moim przełożonym był Pan Tomasz Cocek którego do dziś mile wspominam ponieważ byłem zadowolony z przełożonego na którego zawsze mogłem liczyć , jeśli chodzi o przelewy wypłat zawsze były w terminie na koncie Z poważaniem dla całej firmy PORTOS Tomasz Kowalik

Buntownik

Nie polecam, firma po nowej ustawie kombinuje jak może, a przynajmniej stara się tak skrócić godziny żeby było po staremu... płacą między 15 a 25 każdego miesiąca. Wątpię że zobaczę (usunięte przez administratora).. z przodu w dniu przelewu. Od ponad roku gdy 15 nie wypadł w weekend kasa była na koncie, dziś mamy środę i grubo po 18:00 więc tym razem nie wiem co stoi na przeszkodzie że nadal przelew nie doszedł.

Zostaw merytoryczną opinię o PORTOS SP. J. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORTOS SP. J.?

Zobacz opinie na temat firmy PORTOS SP. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORTOS SP. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORTOS SP. J.?

Kandydaci do pracy w PORTOS SP. J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORTOS SP. J.