Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Bydgoszcz

Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Opinie o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy w Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Mały John

Dno i 100 metrów mułu. Nie polecam pracy w tej firmie ani korzystania z jej usług. Kombinują na każdym kroku byle nie płacić po nowej stawce. Pracownik dla nich to śmieć, po ktòrym można jeździć jak po łysej kobyle. Z racji dymania pracowników na każdym kroku powinni się nazywać pornos a nie portos.

Buntownik

Nie polecam, firma po nowej ustawie kombinuje jak może, a przynajmniej stara się tak skrócić godziny żeby było po staremu... płacą między 15 a 25 każdego miesiąca. Wątpię że zobaczę 2.... z przodu w dniu przelewu. Od ponad roku gdy 15 nie wypadł w weekend kasa była na koncie, dziś mamy środę i grubo po 18:00 więc tym razem nie wiem co stoi na przeszkodzie że nadal przelew nie doszedł.

tfr

no wlasnie przeciez to jest raczej niemozliwe to zrealizowania

Znasz dobrze firmę Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Zostaw opinię o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna