Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Bydgoszcz

Opinie o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna

Mały John

Dno i 100 metrów mułu. Nie polecam pracy w tej firmie ani korzystania z jej usług. Kombinują na każdym kroku byle nie płacić po nowej stawce. Pracownik dla nich to śmieć, po ktòrym można jeździć jak po łysej kobyle. Z racji dymania pracowników na każdym kroku powinni się nazywać pornos a nie portos.

Buntownik

Nie polecam, firma po nowej ustawie kombinuje jak może, a przynajmniej stara się tak skrócić godziny żeby było po staremu... płacą między 15 a 25 każdego miesiąca. Wątpię że zobaczę 2.... z przodu w dniu przelewu. Od ponad roku gdy 15 nie wypadł w weekend kasa była na koncie, dziś mamy środę i grubo po 18:00 więc tym razem nie wiem co stoi na przeszkodzie że nadal przelew nie doszedł.

tfr
użytkownik zarejestrowany

no wlasnie przeciez to jest raczej niemozliwe to zrealizowania

Znasz dobrze firmę Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna lub pracowałeś w niej? Napisz nam swoją opinię o nich.

Zostaw opinię o Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Portos Sawicki i Perz Sp. Jawna