Sheraton Sopot Hotel

Sopot

Sheraton Sopot Hotel
3 39

Opinie o Sheraton Sopot Hotel

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie dotyczące zatrudnienia w Sheraton Sopot Hotel to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

były pracownik

Odradzam pracę w SPA w hotelu Sheraton Sopot. Istny (usunięte przez administratora) a na czele komendant obozu Pan menager. Bardzo niemiły człowiek, wręcz antypatyczny . W SPA panuje nieprzyjemna atmosfera, pracownicy spa po kątach narzekają i komentują nieprzyjazne zachowania menagera. Każe ludziom przychodzić do pracy podczas zwolnień lekarskich, wypisuje smsy z pogróżkami. Wiele osób pracuje na mniejszych etatach bo nie mogą wytrzymać pracując z takim człowiekiem. Jeśli chodzi o standardy pracy to jest to dramat. W gabinetach brudno, panuje bałagan, są przeterminowane kosmetyki. Mało tego na przykład gabinet pedicure jest stworzony nielegalnie. Jak Sanepid przychodzi to nie jest w ogóle to pomieszczenie udostępniane. Szczerze odradzam jest wiele innych SPA na wybrzeżu.

@były pracownik 08.05.2018 15:16

Kochani Pracownicy Po co te wzajemne kłótnie i przepychanki na forum? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat pracodawcy, a my możemy się z nią zgodzić bądź nie. Ale wylewanie swoich żali bądź uwag do danej osoby publicznie jest niestosowne i niemądre. Jesli nie zgadzasz się z tą opinią i wiesz kto ja napisał, to napisz smsa tej osobie lub maila i jakos to rozwiążcie, natomiast takie publiczne oskarzanie się jest bardzo dziecinne i nie wnosi nic konstruktywnego do życia tego forum. W każdej pracy znajdziemy cos pozytywnego i cos negatywnego, w zadnym miejscu nie jest idealnie. Ale starajmy się jakos dogadac, natomiast prywatne zarzuty pod kątem danej osoby zostawmy dla siebie, a nie dla całej spolecznosci. Pozdrawiam

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Sheraton Sopot Hotel zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

N

I po co przepłacać i nie mieć pewności, ze bedzie wszystko cacy jak można w dużo lepszym miejscu niż Sheraton sie zatrzymac i to za mniejsze pieniadze? Ja zawsze sobie wynajmuje apartament od Irs Royal Apartments i sobie chwale bo jest na prawde luksusowo i czysto i dbają o klienta. A nie jak w tych hotelach, płacisz góry złota a (usunięte przez administratora) dostajesz.

gabrysiunia

I po co przepłacać i nie mieć pewności, ze bedzie wszystko cacy jak można w dużo lepszym miejscu niż Sheraton sie zatrzymac i to za mniejsze pieniadze? Ja zawsze sobie wynajmuje apartament od Irs Royal Apartments i sobie chwale bo jest na prawde luksusowo i czysto i dbają o klienta. A nie jak w tych hotelach, płacisz góry złota a syf dostajesz.

n

gabrysiunia

n

NOT

Pracować trzeba wszędzie nikt za leżenie nie dostanie kasy i tyle w temacie. Źle to zmieńcie pracę.

Benny

Odradzam każdemu prace tam. Od początku wiedziałm,ze to wielkie korpo ale sposób traktowania pracowników jest poniżej krytyki. Pracowałem w dziale SPA. Osoby od zabiegów tj. manicure, pedicure etc dostają podstawe 12zł + prowizje 2zł! od wykonanego zabiegu. Sam manicure kosztuje 80zł wiec hotel dostaje 78zł! Oczywiscie wszyscy goście przychodzą przebrani w szlafroki więc o napiwkach za usługe mowy nie ma. Obsługuje się głównie szwedki ,które są wymagające wiec to jest naprawde ciężka praca. Terapeuci czyli osoby od masazu to głównie dziewczyny postury 14 latki, są bardzo miłe ale małe więc zleca im sie wykonywanie trudnych cieżkich głębokich masaży na tłustych dziadach. SPA attendents to osoby ktore głównie dokładaja brakujące ręcznik i albo sprawdzają czy w saunie wszystko gra,a wymaga się od nich żeby byli ratownikami!! Nikt nie sprawdza czy mają KPP albo uprawnienia ratownika. Możesz jeść w kantynie hotelowej ale z wypłaty zabierają Ci za to. O przerwach regularnych można zapomnieć. A weekend to dosłownie tragedia. Pełno gości a pracowników mało. Zespół jest fajny, mlodzi ludzie ale pieniądze i przełożeni fatalni.

IT specialist
@Benny 16.01.2018 12:30

te opinie powinny trafic do jakichs managerow decyzyjnych w USA, bo tak to sie nigdy nic nie zmieni w tej budzie no i do klientow

J.

Ja z innej beczki. Czy W Sheratonie pracuja swoi ? Tzn ludzie z Sopotu, badz ewentualnie Trojmiasta. Czzy moze sa jakies sloiki, tzn przyjezdni. Z doswiadczenia wiem, ze zle mi sie z takimi ludzmi pracuje, a jako sopocianka szukam pracy na miejscu. Bylabym wdzieczna za informacje, bo chcialabym zmienic prace, ale glownym kryterium jest dla mnie lokalizacja i pracownicy.

Burek
@Sopot 02.03.2017 19:57

Skoro taki poziom reprezentujesz, to naucz się interpunkcji, bo na kogoś z wielkiego miasta to nie jest przerost możliwości nauczyć się poprawnie pisać.

Witam, Bardzo chętnie wyrażę swoją opinię o hotelu Sheraton w Sopocie ponieważ pracowałem w nim przez 5 lat od samego otwarcia. Po pierwsze bzdurą jest że nie ma szans na awanse. Pomijając już kwestie tego, iż nie każdy ma predyspozycje do zarządzania zespołem pracowników. Ja zaczynałem moja przygodę z hotelarstwem w Poznaniu skąd pochodzę i po 15 miesiącach udało mi się awansować z pozycji chłopaka na zmywaczku do stanowiska Chief Steward czyli kierownika dzilu zaplecza kuchni mając pod sobą około 20 pracowników w sezonie a więc był to relatywnie duży dział. Co do zarobków to niestety takie a nie inne panują w Polsce realia a w hotelarstwie zarobki nie należą do wysokich. Trzeba być jednak nie wdzięcznym nie zauważając iż w hotelu Sheraton w Sopocie pracownicy mają zapewnione posiłki na kantynie pracowniczej i ktoś będący 12 godzin w pracy może zjeść 3 ciepłe posiłki a nikt mi nie powie ze to mało... Możemy do tego doliczyć możliwość szkolen zarówno w hotelu jak i poza hotelem. Dochodzą do tego karty multisport a także inne benefity jak zniżki na pobyt w hotelach sieciowych jak również imprezy integracyjne oraz co roczny bal organizowany w hotelu. Poza tym dla tych którzy chcą się dale rozwijać istnieją ogromne szanse wyjazdów do pracy za granicę i hotel chętnie w tym pomaga czego ja jestem idealnym przykładem. Udało mi się wyjechać na miesięczne szkolenie do Kataru a po powrócie do polski zaproponowano mi pracę na stałe a dział personalny hotelu pomógł dopełnić wszystkich formalnosci. Osoby które hejtują na tej stronie nic nie osiągnęły, szybko się poddały i nie wiele w życiu przeżyły jeśli uważają hotel Sheraton w Sopocie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Moi drodzy niestety tzw frycowe trzeba zapłacić i nikt wam nie da nic w życiu za darmo a praca w hotelach Sheraton w Polsce jest niczym wakacje w porównaniu z ogromem pracy za granicą. Co do zarobków to nie wina hotelu tylko systemu płacowego w Polsce oraz rządów zlodzieji od wielu lat ale to jest zupelnie inny temat. Pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracowników

...

Nie polecam

A jak to wygląda w spa? Ktoś może coś więcej na ten temat powiedzieć ?

Nick

@Sopot chyba nie skumales mikiego, czytanie ze zrozumieniem sie klania, odstaw te dragi i po miesiacu przeczytaj jeszcze raz, albo w ogole tu nie wracaj, skoro nie jestes z Sheratona p.s. pozdro dla bylej dyrektorki, ale ty bylas slaba :)

Fred

Pracowałem w tym hotelu za dwóch, kiedy trzeba było, a ludzie i tak zawsze gadają, że człowiek leseruje, jeśli może sobie odpocząć, bo nie ma aż takiego natężenia pracy.Plotki, głupie docinki, za plecami obgadywanie- standard.Fajnie, że jest jedzenie, stawka godzinowa teraz nie jest taka zła.Niektórzy ludzie w tym hotelu, szczególnie zatrudniani bez wykształcenia, nie wiedzą jak sie zachować, są zawistni i gardzą innymi.Padają najgorsze wyzwiska, a prosto w oczy wszystko nie mają odwagi nic powiedzieć.Wstyd dla hotelu.To, że ktoś nie jest z Trójmiasta nic nie oznacza, a miejscowym się wydaje, że są jakąś lepszą rasą, szczególnie tym prostaczkom po dwu letniej zawodówce.Nie szufladkuję ludzi ze względu na wykształcenie, ale najczęściej przykrości spotkały mnie ze strony takich właśnie ludzi.Starają się dowartościować i zrobić z tych mądrzejszych od siebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i niedorozwojów.Muszę w tej pracy wytrzymać jeszcze jakiś czas, prawdziwą opinię co do ludzi, którzy są beznadziejnie chamscy, ordynarni i bez kultury napiszę tuż po zwolnieniu się z tego miejsca pracy, mam nadzieję, że to przeczytają i będzie im wstyd.Pozdrawiam jeszcze ludzi którzy idiotycznie myślą, że jak ktoś zmywa gary, to jest jakimś idiotą czy niedorozwojem.Nie zmywamy tylko garów, jesteśmy odpowiedzialni za porządek w hotelu i to my mamy najcięższą fizycznie pracę.Na dziale stewardingu często pracują ludzie studiujący lub uczący się, inteligentni i ambitni.Nie wiążą z tą pracą przyszłości, tylko zwyczajnie jest to przepustka do tego by się ogarnąć.Pojawiają się też ludzie bardzo prości, ale to tylko wina tego, że szef lituje się nad nimi,a z drugiej strony przynajmniej oni dają radę fizycznie, bo myślą, że dotknęli nieba.Ciężka fizycznie praca, która po wychodzi po kilku latach, bolą kolana,stopy, kręgosłup, stawy. Praca nauczyła mnie zaciskać zęby, nie przejmować się opinią ludzi, sporo słyszałem na swój temat, śmieszy mnie to i bawi. OD STRONY POZYTYWNEJ: można poznać ciekawych, miłych i fajnych ludzi, pokręcić z nimi bekę w pracy, pośmiać się, zaprzyjaźnić.Wyjść sobie z nimi na piwo, poimprezować.Po sezonie nie ma aż tyle pracy, można sobie odpocząć. Gdyby w tej pracy była selekcja ze względu na kulturę osobistą i szacunek do drugiego człowieka, pracowałoby się o wiele lepiej i opinia o pracy w tym hotelu też byłaby bardziej pozytywna.

dokuczacz

Pracowałem tam 6 lat. Bardzo dużo się tam nauczyłem, niestety za psie pieniądze, to trzeba przyznać. Benefity jak benefity. Pracodawca, który w obecnych czasach ich nie ma, płaci więcej hajsu. Ale nie o tym. Gastronomia jak to gastronomia, wszędzie jest wyzyskiwaczem i stresogenną dziedziną rynku. Tak samo jak w tym hotelu. Bywają głupiutkie kelnereczki, które to przy przyjmowaniu się do pracy myślą, że bozie za stópki złapały, bo to szeraton, bo oh, bo ah. G prawda, nic bardziej mylnego, w zależności od tego kto byłjest kierownikiem sali tym bardziej miały/mają przesrane(na poczatku jak otwieraliśmy hotel, był jeden restaurant manager, który walczył o swoich pracowników i stał za nimi murem, teraz już nie pracuje, zgadnijcie dlaczego? - Michael pozdro;)) Bankiety? Chłopaki potrafili przychodzić na 9-10 jednego dnia, a wychodzić dnia kolejnego lub pojutrze, kimając po cichu w magazynie na 6m piętrze. Nie wiem czy mieli płacone dodatkowo za to, ale przemiał ludzi, który tam się przewinął każe mi w to wierzyć. Szybkie awanse i rotacja, to też jeden z podstawowych punktów tego działu. SPA. O tej wiosce czy leserce hotelowej można by książkę napisać. Państwo w państwie. Rządzą się swoimi prawami, są najbardziej pokrzywdzone i najgorzej opłacane, gdzie 3 lata temu najniższa pensja tam to było 2,5k netto. Ten dział to inny świat, przychodzą na hotel, żeby się najeść i to wszystko. Najczęscięj można spotkać ich w tamtejszym ''socjalu'', czyli w miejscu gdzie przesiadują wszyscy, a na recepcji jedna dziewczyna stoi i obsluguje. Kantyna - zawsze leci TVN24 i nie mozna zmieniać kanałów ;)) pozdrowienia dla kochanej p.Helenki, która robiła najlepsze zapiekanki!. Pozdro dla technicznych i chłopaków z ochrony, ale tej starej gwardii, ofkoz. Reasumując, spedziłem tam parę ładnych lat życia, kiedy ten hotel był jeszcze NORMALNYM miejscem pracy. Z tego co wiem, to baaardzo dużo osób, z którymi otwieraliśmy obiekt juz tam nie pracuje, właśnie ze względu na politykę firmy, która w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie się zmieniła. Atmosferę pracy sobie chwaliłem, pomimo tego jaki miałem kontakt z kierowniczką. Ja uparciuch, ona jeszcze większy. Pensja jak na to co robiłem i ile litrów potu tam przelałem, była żałosna. Dostałem może ze 3 podwyżki przez parę lat. INFLACYJNE. Tj, 50 pare zł BRUTTO. Do 2011 roku nie było lepszego miejsca pracy w 3city, jeżeli chodzi o atmosferę w moim dziale. Zarobki przyziemne, ale do przełknięcia, jak na tamte realia. Nie żałuję, że odszedłem, bo po tym co czytam, podejrzewam, że nastąpiłoby to szybciej niż później.

aaa
@dokuczacz 06.09.2016 13:58

Pracowałem tutaj przez jakiś czas i mogę dużo powiedzieć o tym miejscu. Jednak nie widzę takiej potrzeby bo wystarczy przeczytać opinie "dokuczacz". Po zapoznaniu się z jego opisem - sami możecie sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcecie tu pracować czy nie. Jednym praca się tutaj sposoba, a innym wręcz przeciwnie jak to bywa w życiu.

Mr G.

wcale nie warto przekonałem się osobiście. Jeśli macie słabe nerwy i odporność na stres to jako człowiek odradziłbym tam wam prace. I to mówię o każdym stanowisku wiem bo pracowałem tam. I w cale nie przesadzam. Na niektóre sprawy można przymknąć oko wiadomo pracodawca ma prawo Cie upominać ale jak za 2-3 błędy mówią Ci że kończą wspołpracę to nie warto. Nie pisze tego w złości tylko uprzedzam tych którzy się wahają czy wykończyć sie psychicznie za marny grosz czy nie.

Hmmm...

niestety nie polecam

Babajaga

cale szczescie, ze mamy madry narod, ktory nie jest tak glupi, jak turysci z isislamu :)

Yogi

Szkoda slow na was, bys sie przynajmniej podpisywal tym samym loginem, ale znow lepiej walic ad persona, typowy poziom Sheratona :)

John

Ty się lecz czlowieku na nogi bo na glowe juz za późno. Jogi...totalny leser i człowiek bez szacunku do ludzi i zasad. Podobno lubil wachac pozostawione męskie slipki.jak kto lubi no nie? Jak dobrze ze ktoś poszedł po rozum do głowy i chlopaczka pogonili

Yogi

No siedzicie w tym smrodku, to wam milo i fajnie, pachnie szczesciem, ale jest sporo opinii osob w tym temacie, ktore maja choc troche rozumu i ktorym inaczej pachnialo i potrafili zmienic cos w swoim zyciu, skoro nie dalo sie tego zmienic wewnetrznie w Sheratonie. A przez takich jak ty Maksiu nic nigdy sie nie zmieni w tym miejscu, bo wszystko akceptujecie i zaciskacie zabki. Nie o to chodzi, nie na tym polega swiat, ktory ma isc do przodu a nie wzglednie gnic w tym smrodku :) Ale nie zal mi was, w ogole :)

Yogi

No tylko obrazac potraficie, juz w kolejnym wpisie, to jest wlasnie caly obraz pracownikow i kierownictwa Sheraton Sopot, ludzie nie sa glupi, potrafia czytac. A Kolezki nie pozdrawiam oczywiscie :)

Kolezka

Ty Jogi jednak prawdziwy imbecyl jestes. Idz się lepiej wyplacz gdzie indziej a nie na necie słabiaku...

Yogi

Uuuuuuuuuuu, no czesc Maju, widze nie tylko ta opinia poleciala, kierownictwo nasyla teraz ludzi, oby pisali pozytywy i kieruje niepochlebne posty do usuniecia (ciekawe jaki niby powod usuniecia), ale w Internecie nic nie ginie, spokojnie, smrodzik jaki byl i tak dalej bedzie sie ciagnal za wami. Typowe podejscie, jak nie pasuje pracodawca to sobie szukaj innego, nie rozumieja, ze powinno sie cos zmieniac i nie biora krytycznych uwag na klate, typowe zachowanie pod takim kierownictwem, jakie aktualnie tam jest. Unikac jak ognia tego miejsca pracy, jesli ktokolwiek jeszcze ma watpliwosci.

Zostaw opinię o Sheraton Sopot Hotel - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sheraton Sopot Hotel