Sheraton Sopot Hotel

Sopot

Sheraton Sopot Hotel

Opinie o Sheraton Sopot Hotel

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bankietówka

Czytam co jakiś czas , bo sama kiedyś coś tu wpisałam i oczom nie wierzę, wcześniej pisałam na tym forum, ale jednak z pozytywnym wydźwiękiem. Ludzie, ogarnijcie się czasem. Oszczerstwa i takie chamowate zarzuty co do niektórych osób to naprawdę nie jest miejsce na to. Jesteście sfrustrowani? Po czym, po 3-4 miesiącach cięższej pracy w sezonie? Pewnie tyle wytrzymaliście w pracy "pod tzw presją" hahahaha. A może po tym, że musicie jak każdy wykonywać swoje obowiązki wypływające z umowy o pracę? Jeśli ktoś nie wie co to ciężka praca, a wy ludziki z działu masaży pracujący jako terapeuci mający po 8 godzin pracy z czego de facto przepracowujecie może 7 w sezonie czy podczas weekendu zapraszam na Bankiety :) tam pracowałam i tam dopiero można dostać w piernicz. Też czasami nie jest milutko, ale skoro wybrałam pracę w hotelarstwie i to w takim dziale to był mój świadomy wybór. Kierowników z różnych dzialów jak i Waszego poznałam osobiście, znam do dzisiaj i zapewniam, że te personalne wycieczki na tym forum to stek oszczerstw. Chcecie wiedzieć co to twarde zasady czy mobbing to zapytajcie byłych pracowników z działu sprzedaży, oni wam powiedzą co nieco o pani zimnej MR i tamtym traktowaniu. My pracowaliśmy po 14 godzin , śpiąc prawie na stojąco, tak było i tyle. , ale może to kwestia tego nowego pokolenia, które myśli , że przyjdzie do pracy i generalnie wszystko mu się należy? Szkoda tego hotelu bo fajni ludzie byli, fajni jeszcze częściowo są, a ta słabiacka partia co odpadła próbuje jeszcze niszczyć co pozostało. W każdej pracy są minusy i wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma, ale jak macie tak wiele do powiedzenia to po prostu odejdzcie w spokoju i dajcie innym pracować zamiast kwasić wszystko naokoło. Jesteście słabi, odpadliście, pogodźcie się po prostu z tym. Powodzenia w przyszłych pracach, gdzie już nie będzie można tak łatwo się bujać, być ciągle na L4 czy innych zwolnieniach. Pozdrawiam starą ekipę SHeratexa :) S-ka pozostaje w sercu :)

Do bankietow
@Bankietówka 03.09.2018 18:13

Na bankietach nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, zawodu. Ludzie z ulicy. Na terapi jednak liczy się fach w ręku i nikt z doświadczeniem, zawodem nie będzie pracował jak ty murzynie po 14 h . Nie znając kodeksu pracy. Na szczęście tacy ludzie jak ty odeszli co by z darmo robili bo „S w sercu”

AG
@Do bankietow 08.09.2018 18:06

a co ty profesorski tytuł masz i ludzi tak łatwo ponizasz tłuku jeden? Myślisz , że w innych działach czy na stanowiskach nie ma ludzi z wykształceniem? Fach w ręku to ma mechanik, który pracuje w warunkach ciężkich, brudnych i nieprzyjaznych, a ty? Jedzonko podane, pranko zrobione, kremiki w buźkę wklepane. Dobrze się jednak o was mówi, że lesery się potworzyły.

koleżanka
@Do bankietow 08.09.2018 18:06

Domi odpuść już :)

Do Karoliny
@koleżanka 14.09.2018 14:42

Karolina może lepiej ty daj sobie spokój. Kradniesz pieniądze ludziom z pracy .... jeszcze menadżerowie to z (usunięte przez administratora) nie wychodzisz. Tragiczna jesteś

AG
@Do Karoliny 15.09.2018 13:20

Jak mozna tak publicznie besztac ludzi na bezpodstawnych oskarzeniach? Lepiej sie czujesz? Jak widzisz "kradziez" to jej nie zglaszasz??? Bardzo ciekawe. Najlatwiej obrzucic kogos w necie prawda? Co za żałosc! Wyjdz zza zaslony durnoto

Byla

Bardzo chętnie wyrażę swoją opinię o hotelu Sheraton w Sopocie ponieważ pracowałem w nim przez 5 lat od samego otwarcia. Po pierwsze bzdurą jest że nie ma szans na awanse. Pomijając już kwestie tego, iż nie każdy ma predyspozycje do zarządzania zespołem pracowników. Ja zaczynałem moja przygodę z hotelarstwem w Poznaniu skąd pochodzę i po 15 miesiącach udało mi się awansować z pozycji chłopaka na zmywaczku do stanowiska Chief Steward czyli kierownika dzilu zaplecza kuchni mając pod sobą około 20 pracowników w sezonie a więc był to relatywnie duży dział. Co do zarobków to niestety takie a nie inne panują w Polsce realia a w hotelarstwie zarobki nie należą do wysokich. Trzeba być jednak nie wdzięcznym nie zauważając iż w hotelu Sheraton w Sopocie pracownicy mają zapewnione posiłki na kantynie pracowniczej i ktoś będący 12 godzin w pracy może zjeść 3 ciepłe posiłki a nikt mi nie powie ze to mało... Możemy do tego doliczyć możliwość szkolen zarówno w hotelu jak i poza hotelem. Dochodzą do tego karty multisport a także inne benefity jak zniżki na pobyt w hotelach sieciowych jak również imprezy integracyjne oraz co roczny bal organizowany w hotelu. Poza tym dla tych którzy chcą się dale rozwijać istnieją ogromne szanse wyjazdów do pracy za granicę i hotel chętnie w tym pomaga czego ja jestem idealnym przykładem. Udało mi się wyjechać na miesięczne szkolenie do Kataru a po powrócie do polski zaproponowano mi pracę na stałe a dział personalny hotelu pomógł dopełnić wszystkich formalnosci. Osoby które hejtują na tej stronie nic nie osiągnęły, szybko się poddały i nie wiele w życiu przeżyły jeśli uważają hotel Sheraton w Sopocie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Moi drodzy niestety tzw frycowe trzeba zapłacić i nikt wam nie da nic w życiu za darmo a praca w hotelach Sheraton w Polsce jest niczym wakacje w porównaniu z ogromem pracy za granicą. Co do zarobków to nie wina hotelu tylko systemu płacowego w Polsce oraz rządów zlodzieji od wielu lat ale to jest zupelnie inny temat. Pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracowników

Byla

Ja

Pracowałam tam ponad rok... Jest to miejsce w którym poprzeczka jest wysoko podniesiona, co za tym idzie jest dużo stresu, gdyż wszystko musi być na tip-top. Jak w każdym miejscu pracy tak i tu można się czegoś nauczyć, ale niestety firma nie stawia na szkolenia i rozwój pracowników. Co do zarobków i odpowiedzialności materialnej:pieniądze zawsze na czas, zarobki na początek wystarczające,co do odpowiedzialności materialnej owszem jest ale tylko dla osób na umowie o prace, co uważam, że nie do końca jest fair. Co do rotacji pracowników: Jak to Pan Dyrektor ujął "W gastronomii zawsze była i będzie rotacja" z czym ja osobiście się nie zgadzam, bo dużo zależy od atmosfery pracy. Są ludzie którzy pracują tam po kilka, kilkanaście lat-wielki szacunek dla nich:) Podsumowując szału nie ma, ale jakieś wielkiej tragedii też nie, wszystko zależy jak bardzo ambitnie się do pracy podchodzi i jakie się ma aspiracje, ja miałam większe, więc to był jeden z dwóch powodów dla których z firmą się rozstałam. Na pewno warto samemu spróbować i na własnej skórze się przekonać jak jest bo ile ludzi tyle opinii, poza tym dobrze w CV wygląda:)

Do koleżanki - Dominika

Droga koleżanko, tak się składa ze źle zgadlas. Jako ze w tamtym czasie gdy został napisany komentarz byłam w kościele na ślubie koleżanki nie mogłam tego wpisu zamieścić, ale... mogę się pod nim podpisać. Dla szerszej publiczności- team w spa jest naprawdę godny polecenia, atmosfera między terapeutami bardzo dobra, natomiast co do opisu samej pracy powiem tyle, ze jest to ciężka praca, ponieważ nie ma wiele wspólnego z wklepywaniem kremikow, w 70% zabiegami są masaże lub zabiegi na ciało z masażami. Przerwy między zabiegami wynoszą 15min co oznacza, ze praca jest czasem jak na taśmie. Co prawda poza sezonem jest lżej, ale gratulacje dla tego kto po kilku miesiącach takiej harówki nie „zasłużył” sobie na uszczerbek na kręgosłupie, nadgarstkach czy ostrej alergii. L4 się zdarzają i zdarzać beda, takie mamy prawo, więc nie rozumiem dyskusji w tym temacie, skoro to specjalista decyduje czy nam się należy czy nie. W podsumowaniu powiem jedno- spróbujcie i wyrobcie sobie zdanie sami :) pozdrawiam, Dominika

Bankietówka

była

Obecnie dają umowę o pracę tak słyszałam. Kiedyś trzeba było zasłużyć ,wykazać się. Teraz dają bo nie ma komu pracować no i oczywiście jakoś pracowników muszą ściągnąć. A awans? Oczywiście że jest, pod warunkiem że ktoś wyżej ze stanowiska odejdzie z pracy, zajdzie w ciążę lub się podlizuje i to ostro, to wtedy jest szansa na awans. A i jeszcze dziewczyny z Ukrainy. Pracują za słabą pensje, nic nie mówią bo nie znają języka, a jak już poznają choć trochę to same zaczynają się buntować. Muszą utrzymać dwa domy tu i na Ukrainie, dziwie się że dają radę.

Goska

Goska

Hajs

Uważajcie na ogłoszenia na trójmieście na kucharza/kucharke.Nie dajcie się zwieść jest tam roszada na kuchni.W ogłoszeniu ukazujące się co chwile.Szukamy do pracy ambitnych młodych ludzi chcących się lepiej rozwijać.Rozwój to raczej umysłowy!Takie bzdury wypisuje Szef zastępca szkoda że nie dopisał zakręconych i mało ogarniętych.Uważajcie bo będzie wam takie bajeczki opowiadał na rozmowie cuda nie widy jakie nie robił i jakie robią.Unikać długim łukiem!!

continue

"publiczne oskarzanie się jest bardzo dziecinne i nie wnosi nic konstruktywnego do życia tego forum. W każdej pracy znajdziemy cos pozytywnego i cos negatywnego, w zadnym miejscu nie jest idealnie. Ale starajmy się jakos dogadac, natomiast prywatne zarzuty pod kątem danej osoby zostawmy dla siebie, a nie dla całej spolecznosci."

Megan

Opinie , które tu są powrzucane to totalna ściema. Zawsze najłatwiej pisać tym , którzy już sobie poszli, bo jak się okazuje nie wytrzymali tempa pracy i obowiązków. Myśleli, że będą mieli relaks zamiast pracy. Ja cały czas pracuję, już kilka lat i nie widzę żeby cokolwiek oprócz zarobków, które są słabe było nie tak. Burza w szklance wody i głupoty wyssane z palca, ale jak to w sieci można być anonimowym.

Anna

Niestety potwierdzam. Kiedyś podobno praca marzenie, teraz dno. Niemiła atmosfera, frustracja, poganianie, intrygi oraz wybieranie ulubieńców. Manager nie zna się na tym co robi, zniechęca ludzi, przerwy między zabiegami takie, że nie da rady wykonać zabiegu. Taśma, nie spa. Odradzam, chociaż ludzi poznałam bardzo fachowych i miłych. Moja krótka przygoda jednak mi wystarczy.

Terapia SPA

Każdej dziewczynie, która chce zatrudnić się w SPA w sheratonie odradzam !!!!! Menadzer PS mobbinguje na każdym kroku, fachowcy odchodzą a nowi nie wytrzymują miesiąca z nowym szefem. Ściąga z l4, usuwa urlopy według jego widzimisi, nie szanuje pracownikow. Trzyma tylko z ludźmi którzy mu łaskawie donoszą na innych, jest ordynarnym mężczyzna . Pracowałam tam jakiś czas, ale każdej dziewczynie odradzam !!! NiE POLECAM

Obserwator

A o to prawda o chamstwie panującym w hotelu I osobie, która w mojej opinii jako jedna z kilku osób najbardziej ordynarnych I chamskich w tym hotelu psula klimat w pracy. Niejaki Piotr ( taki otyły, wysoki kucharz, mający się za pępek świata) ma się za lepsza rase albo za kogoś komu tak poprzewracało się w głowie, że wprowadza jakieś dyktatorskie rządy.Rozumiem że się komuś po zawodowie udało dostać prace w sheratonie, ale to nie powód żeby traktować ludzi w sposób w jaki potraktował mnie niejednokrotnie.Najlepsze jest to, że koleś który jest w odczuciu innych bez kultury, wyzywa od wieśniaków przyjeżdżających z roli.Szczyt hipokryzji.Te głupie intrygi i wyzwiska za plecami to po prostu wynik kompleksów I niedojrzalosci emocjonalnej.Slyszalem, że potrafi człowiekowi w listę plac uderzyć, aż znalazła się na drugim końcu blatu.Ty idioto, to hotel.Tutaj uwagę zwraca się w sposób kulturalny.O tym, że pierdzi w miejscu składowania porcelany stewardow tez trzeba napisać.Jak można zachowywać się w tak obrzydliwy i upokarzajacy ludzi sposób? Przykładów takiego zachowania jest naprawdę sporo, ciekawe czy chociaz wie, że to czysty mobbing i słowna przemoc psychiczna.Sam jesteś grubym statysta stojącym w jednym miejscu I krajacym warzywka, a nie stewardzi.I nie pomniejszaj ich kompetencji, bo każdy z działu ma lepsze wykształcenie od twojego.Nie masz prawa tak traktować ludzi I nad nimi gorowac.Masz przyjść I gotować te swoje pieprzone zupki, a nie rujnowac życie innym, bardziej ogarniętym ludziom od ciebie, bo źle się to skończy prędzej czy później.

ZAINTERESOWANY

A JAK PRACA W DZIALE KSIEGOWOŚCI

fnb
@ZAINTERESOWANY 31.07.2018 14:15

W księgowości panuje spora rotacja, nieustannie brakuje przynajmniej dwóch osób do pracy. Dział opiera się w większości na niedoświadczonych pracownikach, a błędy rotującej kadry w innych działach nie pomagają. Brak szkoleń, szwankujące systemy i zarobki zdecydowanie poniżej średniej rynkowej. Nie polecam!

Gość

Od 2016 roku wiele się tam pozmieniało. Ilość osób jaka odeszła przez ostatnie pół roku o czymś świadczy.

aaa
@Gość 13.07.2018 14:59

Pracowałem tam za Ivy, którą cenie. Czyżby za rządów nowego dyrektora zaszły zmiany na gorsze?

Opinie dotyczące zatrudnienia w Sheraton Sopot Hotel to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

były pracownik

Odradzam pracę w SPA w hotelu Sheraton Sopot. Istny (usunięte przez administratora) a na czele komendant obozu Pan menager. Bardzo niemiły człowiek, wręcz antypatyczny . W SPA panuje nieprzyjemna atmosfera, pracownicy spa po kątach narzekają i komentują nieprzyjazne zachowania menagera. Każe ludziom przychodzić do pracy podczas zwolnień lekarskich, wypisuje smsy z pogróżkami. Wiele osób pracuje na mniejszych etatach bo nie mogą wytrzymać pracując z takim człowiekiem. Jeśli chodzi o standardy pracy to jest to dramat. W gabinetach brudno, panuje bałagan, są przeterminowane kosmetyki. Mało tego na przykład gabinet pedicure jest stworzony nielegalnie. Jak Sanepid przychodzi to nie jest w ogóle to pomieszczenie udostępniane. Szczerze odradzam jest wiele innych SPA na wybrzeżu.

@były pracownik 08.05.2018 15:16

Proponuje uściślić twoją wiadomość pewnymi szczegółami. Nie przedłużono z Tobą umowy - to główny powód twojego żalu. Do managera przez prawie dwa lata twojej pracy latałaś 3x w tyg taki był niemiły :) Niestety jesteś osobą której nie podoba się nic i nigdzie więc jest to tylko kwestia czasu kiedy zaczniesz narzekać na swoją nową pracę. Jako osoba współpracująca z Tobą mogę powiedzieć że ciężko jest o dobry kontakt zawodowy z kimś takim jak ty. Czy na prawdę uważasz że ktoś komu źle byłoby w pracy zmniejszył by sobie etat zamiast się zwolnić? Dobrze wiesz że hotel zatrudnia firmę zewnętrzną która dba o porządek Spa. Nigdy w życiu nikt nie pracował tu na przeterminowanych kosmetykach. Szkoda że nie wspomniałaś o tym że na ostatnie dni twojej pracy zgłosiłaś l4 o godzinie 8, mając do pracy na 8:30. Osobiście uważam że gdybyś otrzymała w domu ogrobinę dobrego wychowanie i miała za grosz pokory albo chociaż dobrego wyczucia nie oczerniałabyś miejsca w którym spędziłaś prawie dwa lata. Szczególnie jest to dziwne poniewaz wychodziłaś z uśmiechem na twarzy, przyniosłaś do pracy tort i ściskałaś wszystkich na pozegnanie ;)

kolezanka
@były pracownik 08.05.2018 15:16

latwo pisac ci anonimowe oskarzenia.. nigdy nikt ci nie robil pod gorke, jestes zabawna. dobrze wiedzialam jak ciagle kombinujesz z L4 i unikasz pracy. i tak sie dziwie ze nie dali ci wczesniej kopa za takie akcje

Martuś
@były pracownik 08.05.2018 15:16

Ale ty Ewelina głupia jesteś. Wszyscy już mówią, ale przez Ciebie inni są posądzani o takie bzdury. Nie dziwi to nikogo, że w kolejce po rozum stalas jako ostatnia. Nie rób normalnym ludziom atmosfery kwasu i najlepiej nigdy juz nie wracaj, bo po tych intrygach nikt cię nie chce oglądać. Kalać własne gniazdo to takie typowe dla maluczkich ludzi.dziwie się jak szefostwo nie usunelo cię wcześniej za to co robiłaś i jak naciagalas pracodawcę.

@były pracownik 08.05.2018 15:16

Kochani Pracownicy Po co te wzajemne kłótnie i przepychanki na forum? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat pracodawcy, a my możemy się z nią zgodzić bądź nie. Ale wylewanie swoich żali bądź uwag do danej osoby publicznie jest niestosowne i niemądre. Jesli nie zgadzasz się z tą opinią i wiesz kto ja napisał, to napisz smsa tej osobie lub maila i jakos to rozwiążcie, natomiast takie publiczne oskarzanie się jest bardzo dziecinne i nie wnosi nic konstruktywnego do życia tego forum. W każdej pracy znajdziemy cos pozytywnego i cos negatywnego, w zadnym miejscu nie jest idealnie. Ale starajmy się jakos dogadac, natomiast prywatne zarzuty pod kątem danej osoby zostawmy dla siebie, a nie dla całej spolecznosci. Pozdrawiam

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Sheraton Sopot Hotel zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

N

I po co przepłacać i nie mieć pewności, ze bedzie wszystko cacy jak można w dużo lepszym miejscu niż Sheraton sie zatrzymac i to za mniejsze pieniadze? Ja zawsze sobie wynajmuje apartament od Irs Royal Apartments i sobie chwale bo jest na prawde luksusowo i czysto i dbają o klienta. A nie jak w tych hotelach, płacisz góry złota a (usunięte przez administratora) dostajesz.

gabrysiunia

I po co przepłacać i nie mieć pewności, ze bedzie wszystko cacy jak można w dużo lepszym miejscu niż Sheraton sie zatrzymac i to za mniejsze pieniadze? Ja zawsze sobie wynajmuje apartament od Irs Royal Apartments i sobie chwale bo jest na prawde luksusowo i czysto i dbają o klienta. A nie jak w tych hotelach, płacisz góry złota a syf dostajesz.

n

gabrysiunia

n

Zostaw opinię o Sheraton Sopot Hotel - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sheraton Sopot Hotel