Opinie o Artdent Beauty & Care Dentistry w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Artdent Beauty & Care Dentistry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artdent Beauty & Care Dentistry o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artdent Beauty & Care Dentistry w Sopot

Ja Nowy wpis

Z tego co czytałam to kilka osób wypowiadało się w charakterze lekarzy, a ja bym chciała zapytać o etat recepcjonistki. Jest tutaj taki? Mam doświadczenie w podobnym miejscu. W jakich godzinach ewentualnie pracuje się na tym stanowisku? Proszę jeszcze o napisanie, czy ze względu na charakter pracy obowiązuje dress code.

Agnieszka Misiejuk Nowy wpis

Dziękuję bardzo za opinię. Trzeba mieć tupet, żeby publicznie tak o kimś napisać i być jednocześnie tchórzem, żeby się nie podpisać. Trudno jest mi się ustosunkować do zarzucanych mi czynów, kiedy nie wiem o jakim okresie zatrudnienia jest mowa ani na jakim stanowisku panował taki „wyzysk” pracownika. Pisanie o kimś, bo tak wynika z treści Pani wypowiedzi ,nasuwa jednoznaczne podejrzenia, że to nie Pani została przeze mnie tak potraktowana tylko Pani koleżanki. I znowu jest mi trudno się do tego odnieść, ponieważ nie wiem kim Pani jest ani o kim Pani pisze. Mam coraz więcej wątpliwości, czy ta opinia jest napisana przez mojego pracownika! Fakt, że nazwa firmy jest źle napisana dwa razy, godzina o której opinia się pojawiła tj.4:30 oraz pisanie o innych nasuwa mi podejrzenia, że pisze to osoba niezwiązana z firmą. Bardzo proszę pisać o sobie i podać okres zatrudnienia oraz stanowisko. Zweryfikuję wówczas czy do Pani obowiązków nie należało przypadkiem dbanie o czystość gabinetów i pomieszczeń przynależnych, w tym pomieszczeń gospodarczych, które Pani nazwała piwnicą. I czy faktycznie nie podlegała Pani hierarchii w gabinecie. Ps. Jeśli Pani będzie pisała o mnie, to nie nazywam się Agnieszka M. tylko Agnieszka Misiejuk Ps.2 Jeśli Pani będzie pisała o mojej firmie, to nie jest to Art-Dent, ani Artdent, tylko ARTDENT z dużych liter

Czy Artdent Beauty & Care Dentistry organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szczerze mówiąc, praca w tej klinice jest ciężka. Doktor jest osobą wymagającą, co chwilę zmieniającą zdanie, a do tego niewdzięczną. Praktycznie nigdy nie dziękuje za wykonaną pracę, mało tego, zdarza się, że ma pretensje, że wykonało się jej życzenie, twierdząc później, że ona o to nie prosiła. Ma problemy z jasnym przekazywaniem informacji, przez co w klinice powstają konflikty, a praca nie jest sprawna. Atmosfera jest stresowa. Pracownik nie jest doceniany, doktor nie zważając często na obecność pacjentów gnoiła swoich pracowników, zamiast wziąć takiego na stronę. Brak profesjonalizmu z jej strony. Pracownicy klepią nadgodziny, a później mają problemy z odbieraniem ich, żeby nie odbywało się to kosztem innego pracownika. Mieszanie życia prywatnego do zawodowego też nie jest rozsądne. Nie raz widoczne na recepcji było dziecko doktor, które wymagało stałej atencji. Może dentystą jest dobrym, ale jako pracodawca nie robi dobrego wrażenia.

Magda

Następny człowiek wylatuje z firmy tym razem informatyk.ta pani nie ma skropolow.

@Magda

Nie wiem kim jesteś, na pewno nie Magdą, za którą się podajesz. Nie zatrudniam informatyków, tylko personel medyczny,więc nie ma tu mowy o żadnym zwalnianiu.Poza tym teraz kiedy funkcjonujemy w czerwonej strefie, wszędzie na około zwalnia się ludzi i nikogo to nie dziwi.Nie zwolniłam nikogo w pierwszej fali zwolnień i nie zamierzam tego zrobić również w drugiej fali zwolnień, która masowo teraz właśnie ma miejsce. Niektórym osobom kończą się umowy, niektórym zmieniają się plany życiowe a niektórym sytuacje rodzinne nie pozwalają kontynuować zatrudnienia.Rotacja 10% w skali roku pracowników jest sytuacją normalną i z punktu widzenia pracodawcy nawet potrzebną ,żeby firma się rozwijała i zatrudniała coraz bardziej wykwalifikowany personel co też jest moim celem zawodowym. Najlepsza jakość usług medycznych oraz wykwalifikowany personel medyczny to jest moje założenie od lat, którego się trzymam i nic Ci droga "Magdo" do tego.Skoro już nie pracujesz to sobie sama odpowiedz dlaczego....

Paulina

Zgadzam się

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artdent Beauty & Care Dentistry? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Stefan

Poprzednie opinie wskazują, sugerują, że współpraca na linii pracodawca-pracownik nie zawsze przebiega gładko. Nic natomiast nie wspomniano o kwestii zarobków. Ile obecnie można zarobić, o ile są jakieś wolne miejsca? Bo ogłoszeń nie widać...

Jak szefostwo w Artdent Beauty & Care Dentistry? Spoko traktują ludzi?

K.

Nie

Ona

Zdecydowanie nie

Edyta
@Ona

To w jaki sposób i co robią, jak traktują, skoro nie jest spoko?

K.

Ten gabinet oraz ta Pani są bardzo dobrze znani w trójmiejskim środowisku stomatologicznym i nie są to pozytywne opinie.

kandydat2020

Bylam tam na rozmowie o pracę. Dodam,ze to gabinet wyslal prosbę o spotkanie - ja wystawilam ogloszenie, w ktorym opisalam moje doswiadczenie, staz pracy i zakres zabiegow, ktore wykonuje. Pani doktor spoznila się 25min. Na wstepie uslyszalam,ze szukaja kogos z wiekszym doswiadczeniem (moze warto wiec byloby do tematu rekrutacji podejsc z wiekszym zaangazowaniem i nie wysylac niepotrzebnych zapytan), rozmowa wygladala jak przesluchanie, lacznie z pytaniem - czym zajmuja sie moi rodzice, na co w szoku odpowiedzialam,ale nie sadze,ze to powinno wplywac jakos szczegolnie na decyzje o przyjeciu mnie do pracy na stanowisko lekarza. Pani manager powiedziala,ze mozemy umowic sie na dzien probny i,ze da mi znac w tym samym tygodniu. Nigdy się nie odezwała. Nie skorzystałabym z uwagi na grobową atmosferę,spoznienie i lekcewazacy ton w ktorym byla prowadzona rozmowa, ale informacja o checi podjecia wspolpracy lub nie powinna byc przekazania.

Przecież pan Michał napisal prawdę

Czym Artdent Beauty & Care Dentistry zachęcają? Jakie mają dodatki?

Gina

Nie maja zadnych,

Agnieszka Misiejuk

I znowu pudło... Nie pracowałam nigdy z żadną Agatą,a Magda z jaką pracowałam przez ostatnie 3 lata jest miłą i koleżeńską osobą, która ostatnio została szczęśliwą mamą i nadal łączy nas stosunek pracy. Nie wiem zatem kim jesteś, ale jeśli piszesz coś używając mojego nazwiska, podpisz się również swoim.

Agata

Najgorsza klinika i szefowa z którą miałam cokolwiek wspólnego. Odradzam wszystkim! Mogłabym pisać godzinami ale nie chce tracić czasu. Po prostu nie idźcie tam ani do pracy ani jako pacjenci. Z całego serca tego wszystkim życzę.

Joanna Ortmann
@Agata

Droga Pani Agato, pracuję w ARTDENT od ponad roku i nie przypominam sobie, żeby pracowała tutaj osoba o imieniu Agata. Są więc dwa wyjścia: może Pani być kimś z konkurencyjnej kliniki, kto oprócz pisania nieprawdziwych i obraźliwych opinii nic więcej sobą nie reprezentuje, albo jest Pani osobą, która nie ma na tyle odwagi, żeby podpisać się swoim imieniem. Tak czy tak uważam że Pani wpis jest krzywdzący i bardzo mija się z prawdą. Z poważaniem, Joanna Ortmann

@Agata

Nie zatrudniałam nigdy osoby o imieniu Agata.Bardzo ostrożnie dobieram sobie również personel z którym chciałabym pracować, dlatego pamiętam każdego pracownika.Poza tym pracujemy w bardzo małym i zgranym zespole i takie osoby jak Pani Pani Agato na pewno byśmy wszyscy pamiętali.

A
@Agnieszka Misiejuk

Pracowałam. Dawno i całe szczęście krótko. (usunięte przez administratora)

Jakub

Byłem na początku roku na dniu próbnym. Atmosfera świetna! Zespół jest zgrany i pomocny, a szefowa bardzo miła - widać że interesuje się swoimi pracownikami. Samo miejsce jak najbardziej na plus - ładne, czyste i zadbane. Mam nadzieję na dłuższą współpracę ????

Wlodek

Pracowalem w klinice Artdent 2 miesiace jako asystent i moge powiedziec, ze bardzo doceniam profesjonalizm dr Misiejuk. Dr potrafi robic cuda, nie boi sie zadnej roboty, czy to chirurgia z implantacja, czy to protetyka, ortodoncja czy leczenie kanalowe. Przywraca pacjentom usmiech, a wraz z tym - pewnosc siebie. Musze tez zaznaczyc, ze dr potrafi szybko pracowac, jest bardzo dokladna, wymagajaca i z pewnoscia mozna sie od niej duzo nauczyc. Dodatkowym atutem kliniki jest piekny wystroj, dobra lokalizacja (blisko SKM) oraz atmosfera. Gbyby nie koniecznosc wyjazdu to kontynuowalbym prace w tej klinice.

Sebastian

Atmosfera bardzo przyjemna jednak trochę zbyt formalna, Pani Misiejuk jest całkiem sympatyczną personą i nie pojmuje tej jej całej negatywnej otoczki jaka się wokół niej wytworzyła. Pracowało mi się tam bardzo przyjemnie i nie widzę pokrycia większość komentarzy z rzeczywistość.

Katarzyna

Nie rozumiem o czym ci ludzie mówią, dostałam się na dzień próbny wszystko poszło gładko i bez żadnych dziwnych incydentów. Moim zdaniem ludzie zbytnio hiperbolizują tą całą nagonkę. Wrażenie jak najbardziej na plus. +1

Zawiedziona

Byłam na rozmowie kilka dni temu, pani która mnie rekrutowała, opowiadała mi o dniu próbnym, który miał się odbyć w kolejnym tygodniu, obiecała, że zadzwoni następnego dnia nie zrobiła tego. Dzisiaj do nich zadzwoniłam, recepcjonistka miała przekazać informację, że dzwoniłam i miała się ze mną skontaktować ponownie tego nie zrobiła. Szkoda mojego czasu, nie podoba mi się takie traktowanie kandydatów na pracownika. Powinna być jasna szybka odpowiedz, że wybrali kogoś innego, jeśli taką podjęli decyzję.

Zawiedziona
@Zawiedziona

Odezwali się do mnie i jednak byłam na dniu próbnym. Ten dzień uzmysłowił mi jedno... nie warto tam pracować.

Mariusz

Oczywiście konkurencja.jak najdalej od pani Misiejuk.

Mariusz

Już niedługo otwarcie nowego gabinetu .zapraszamy wszystkich chętnych do pracy w Sopocie.szczegoly wkrótce na Facebooku.

Magda

Pani doktor to jest człowiek chory umysłowo człowiek . (usunięte przez administratora)

Iza

Dyktator bez serca tylko kasa i wykorzystywanie ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Artdent Beauty & Care Dentistry - Sopot

• Jak się pracuje w Artdent Beauty & Care Dentistry?

Zobacz opinie na temat firmy Artdent Beauty & Care Dentistry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Artdent Beauty & Care Dentistry
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Jagiełły Władysława 4 lok. 2
    81-757 Sopot