Opinie o Artdent Beauty & Care Dentistry w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Artdent Beauty & Care Dentistry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artdent Beauty & Care Dentistry o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artdent Beauty & Care Dentistry w Sopot

Czy pracodawca Artdent Beauty & Care Dentistry (usunięte przez administratora)organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Katarzyna

Tak, jak najbardziej. Szkolenia odbywamy zarówno wyjazdowe jak i organizowane w naszej Klinice. Stanowią nieodłączny element podnoszenia kompetencji Personelu oraz budowania dobrej atmosfery całego Zespołu.

Edyta

Pracowałam niegdyś w Artdent, atmosfera za moich czasów była przyjemna, a za zaangażowanie w pracę były otrzymywane dodatkowe premie uznaniowe, człowiek czuł się doceniony. Jeżeli ktoś wystawia tutaj złe opinie, to albo jakieś niedoświadczone osoby, które nie za bardzo chcą pracować, a kasę dostawać najlepiej za darmo. Każdy kij ma dwa końce, moim zdaniem, należy poznać osobiście zespół i dopiero wtedy jakoś się nastawiać.

Grzegorz

Pracuje w ARTDENT od 4 miesięcy. Idąc do pracy do dr. (usunięte przez administratora) znałem opinie i tu powiem, że były one pisane pod wpływem emocji i nie są one w 100% oddające realia. Druga sprawa, mam swoje zdanie i nie bazuję na opiniach pisanych przez inne osoby, które nie potrafią się podpisać, a ukrywają się pod pseudonimami czy inicjałami. Fakt, że doktor jest wymagającą osobą jest raczej na plus. Jak ktoś chce przyjść się uczyć i podnosić kwalifikacje to ZAPRASZAMY! Jeżeli chce przyjść do pracy na zasadzie "poczekalni" czy "udawać że pracuje" to proponuję poszukać innej pracy. Gabinet się rozwija i za chwilę będziemy szukać kolejnych osób do pracy - recepcja - asysta - lekarze

Jk

Szkoda, ze dużo negatywnych komentarzy, ktore nie były hejtem a po prostu zgodne z prawdą są co chwila usuwane...

grzegorz
@Jk

Fajnie jest się ukrywać pod nickiem "JK" Skoro twierdzisz że coś jest nie tak to miej odwagę napisać co i podpisz się imieniem i nazwiskiem i skąd masz takie informacje. A wiele opinii pisały osoby trzecie i te opisy administrator usunął bo takie jest prawo.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artdent Beauty & Care Dentistry? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Czy zdarzają się nadgodziny w Artdent Beauty & Care Dentistry (usunięte przez administratora)?

Nieznajoma

Nadgodziny to chleb powszedni.

Dawid
@Nieznajoma

Wyjaśnij proszę, ile mniej więcej nadgodzin wyrabia się miesięcznie i czy są dodatkowo płatne? A może jest możliwość odebrania ich w formie dnia wolnego?

grzegorz
@Dawid

w każdym gabinecie pojawiają się nadgodziny. Nadgodziny można spokojnie odebrać w formie wolnego jak jest taka potrzeba.

Siara

Dobry gabinet

Iza

To forum pracownicze i jak widać jest spokój więc z pewnością dobrze się pracuje!

Ala

Właśnie się zastanawiałam czy nie aplikować. Po przeczytaniu opinii, zwłaszcza tych, że jest duża rotacja pracowników- rezygnuję. Odpowiedź Pani (usunięte przez administratora) przekonała mnie ostatecznie- nie chcę pracować w takich warunkach. Z poważaniem Zaangażowana, ceniona, szanująca i szanowana

Kacper

Atmosfera jeśli chodzi o pacjentów - miło i profesjonalnie lecz personel - (usunięte przez administratora) Przemiał pracowników jest ogromny, tracą same świetne osoby jak profesjonalne asystentki - asystentka przy której nie bałem się wizyty, uspokajała i była wyrozumiała oraz recepcjonistka bardzo młoda zaangażowana w pracę, aż miło było czekać na wizytę. Klinika bardzo przytulna ale to tylko wnętrze.. A atmosfera już taka przytulna nie jest. Pozdrawiam

DF

Potwierdzam

M.

Jestem pacjentką gabinetu stomatologicznego Artdent. Ostatnimi czasy będąc na fotelu, weszła Pani z rejestracji i bezczelnym tonem ogłosiła, że jest " 10 minutowe" opóźnienie! Poczułam się fatalnie jakby mój czas się skończył chciałam natychmiast wyjść. Zero taktu i świadomości, że pacjent to słyszy. Zaznaczam, że wizyty są płatne i to wcale nie mało za czym idą moje wymagania. Dodam że w samej recepcji panuje atmosfera (usunięte przez administratora) Dla osłody dodam, iż klinika ma piękny wystrój.

Laura

Idealnie to nigdzie nie będzie. Praca dla wszystkich w gabinecie jest stresująca i pewnie trudno czasami zapanować

ANNA

Pracowałam w tym gabinecie. Pani doktor jest osobą bardzo wymagającą i oczekuje, że wszyscy pracownicy będą robić wszystko. Jeżeli pracownik się pomyli to krzyczy na niego przy innych pracownikach i pacjentach. Nie szanuje ludzi. Nie jest prawdą to co pisze, że dobrze płatna praca (dobrze zarabiasz bo pracujesz po 12 godzin na dobę) Praca jest stresująca bo nie wiesz kiedy Doktor zacznie krzyczeć. Nawet jak sobie zorganizujesz dzień to Doktor da Ci nowe zadania a potem będzie niezadowolona z efektów. Nie da się wykonywać kilku czynności naraz. A jak wyśle Cie na szkolenie to każe sobie zwrócić pieniądze. W okresie kiedy ja pracowałam (a wytrzymałam kilka miesięcy) w Gabinecie ciągle pracował ktoś nowy na Recepcji a za miesiąc już go nie było .

annonim
@ANNA

Dokładnie, przeżyłam coś podobnego tam. Za żadne pieniądze nie warto być poniżanym.

Kaśka

Jako pacjentka Pani doktor, potwierdzam poniższe opinie. (usunięte przez administratora) Nie wspominając oneecepcji w której regularnie następowała zmiana personelu. Nie neguje wiedzy i doświadczenia Pani doktor ale odniosłam wrażenie (usunięte przez administratora)Przykre

@Kaśka

Zgadzam się z Pani opinią na temat tej kliniki.

Joanna
@Kaśka

Nie jest to prawdą to co Pani pisze.nie warto kłamać,

Damian

@Sylwia, doprecyzuj proszę, co dokładnie masz na myśli. Masz wiedzę na temat firmy? Zachęcam Cię do podzielenia się nią na forum. W ten sposób pomożesz osobom, które szukają zatrudnienia.

Damian

Już od dawna nie wypowiadaliście się na temat pracy w firmie Artdent Beauty & Care Dentistry (usunięte przez administratora). Czy ta cisza oznacza zadowolenie z pracy? Co możecie powiedzieć o oferowanych przez pracodawcę warunkach? Na jakim poziomie kształtują się zarobki? Czy rotacja pracowników jest duża? Mogą oni skorzystać za darmo z usług świadczonych przez firmę?

Sylwia
@Damian

Niebawem będzie parę informacji ciekawych o pani doktor

Johanna

Witam jeszcze raz Johanna , Teraz te Panie ktore bylam bardzo zadowolona , zapomnialam imie tej Psni Ale wykonala bardzo Dobra prace i widac jak jej zalezy i jak chce poszezac swoja wiedze w stomatologi ! Taka niska , blomdyneczka sliczna i bardzo madra! byc moze Ewelina ma na imie Ale ja i tak mieszam te imiona , Nie wazne ta Pani bedzie wiedziala o kogo chodzi i Pani Dr Agnieszka! Dziekuje Wam ! Pozdrawiam Johanna Törnelund

Johanna

Witam, Bylam i jestem pancjentka u Pani Agnieszki Misiejuk , ktora jest profesjonslnym stomatologiem ! Potrafie przyleciec ze Stockholmu bo tam mieszkam i Nie Dlatego jak Nie ktorzy sadza ze taniej w Polsce , wcale Nie , Jezeli msm byc szczera to kosztowalo mnie to Duzo wiecej nizeli bym robila w Stockholmie Ale Nie zaluje poniewaz Pani Doktor Agnieszka jest profesjonalistka ktorych Brakuje w Polsce ! Zdecydowalam sie naloxyc porcelane na Moje wszystkie zeby i wykonala to idealnie wygladaja Moje zeby jak naturalne , kolor bialy! Nie zabualy zeby to sztucznie Nie wygladalo , wszystko tak jak powinno byc. Pani Doktor Sgnieszka dba o swoich pacjentow profesjonalnie . Spedzilsm bardzo Duzo czasu na fotelu u Pani Dr. Agnieszki i osobiscie slyszalam jak Panie , ktore pracowaly w klinice u Pani(usunięte przez administratora)obgadywaly ja! Byly Nie zadowolone Ale tylko Dlatego ze to te Panie Nie dawaly sobie rade na swoim stsnowisku co na tym ucierpialam ja i Pani Dr Agnieszka robila poprawki na moich zebach. Poeiem tak slyszalam roemiez w trakcie jak bylam pacjentka na fotelu jak Pani Dr Agnieszka mowila , zwracala uwage Pania ktore u niej wtedy pracowaly Ale robila to w tym sensie aby im pomoc aby byly Leosze w tym co robia ,dla Pani Doktor Agnieszki Psvjent jest najeazniejszy!!!! Te Panie ktore sie Nie sprawdzily Poprostu chcialyby zarobic wklejajac zeby tylko plombami , zamiast sie rozwijac i wykonywac swoj zawod jak P. Agnieszka. Moge rowniez powiedziec ze jedna Pani ktora juz tam w klinice Nie pracuje , pokazala swoj charakterek byla Nie mila wproeadzajac Nie mila atmosfere dla pacjentow , ja odrazu zwrocilsm uwage poniewaz to klinika ktora jest dla Pacjenta a Nie odwrotnie! Pani Agnieszko Niech Psni Nie przejmuje sie krytyks jaka Nie ktorzy pisza, dla mnie jak i dla inny ch pacjentow jest Psni wspsnisls mandra i profesjonslnym stomatologiem i bede Pania polecac wszystkim! A przyjdzie taki dzien ze w koncu bedzie miala Psni taka ekipe z ktora bedziemy razem jako jeden zespol odwalac kawal Dobrej roboty????Tak trzymac Pani Doktor! Dziekuje za moj nowy usmiech???? Pozdrawiam Johanna Törnelund Pozdrawiam nawet te Panie ktore nazekaja na Pania doktor zal mi jest zawsze takich ludzi ktorzy sami Nie potrafia a wymagaja !

Witam. Pracowałam w Klinice 1,5 roku na stażu u Dr. (usunięte przez administratora). Zacznę od tego, ze absolutnie nie zgodzę sie z opinia, którą tutaj przeczytałam. Praca w Klinice Artdent to praca w zgranym zespole oraz z zaangażowana Panią doktor. Doktor jest osoba wymagająca i profesjonalna co potwierdza duza ilość zadowolonych pacjentów, którym Doktor uratowała i odmieniła uśmiech. Jest osoba bardzo zaangażowana, chetną do pomocy innym pracownikom. Nigdy nie zdażyło mi sie, zeby "krzyczała na asystentki przy pacjentach". Doktor jest profesjonalistka w swoim fachu i takie sytuacje nie maja miejsca. Doktor Misiejuk ceni sobie zaangażowanie w powierzone obowiązki, darzy pracowników dużym zaufaniem. Niestety z powodów osobistym musiałam pożegnać sie z Klinika i Doktor Agnieszka, nad czym ubolewam. Z mojej strony mogę zachęcić ambitne i chętne do pracy oraz poszerzania swoich umiejętności asystentki oraz lekarzy do współpracy z tak profesjonalnym lekarzem. Serdecznie pozdrawiam

Agnieszka Misiejuk

Witam serdecznie wszystkie osoby czytające tą opinię.Jest mi bardzo przykro jeśli osoba pisząca to, tak właśnie się poczuła. Prawda zawsze jednak leży po obu stronach.Skoro cały personel poza mną jest wspaniały to świadczy tylko o tym,że innym się ze mną dobrze pracuje a osoba pisząca tą wypowiedź nie sprawdziła się na tym stanowisku. Nie rzucam narzędzi w asystentki a gabinet prężnie się rozwija..W zeszłym roku oddany został do użytku kolejny gabinet zabiegowy, więc z miłą chęcią zatrudnię bardzo dobrze wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną lub lekarza wykonującego swój zawód. Poszukujemy również rejestratorki stomatologicznej z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, bardzo dobrą znajomością obsługi komputera i urządzeń biurowych oraz znającą zasady obsługi kasy fiskalnej oraz obiegu dokumentacji firmowej.Zapewniam umowę o pracę. Wynagrodzenie jest adekwatne do tego co dana osoba sobą reprezentuje oraz jaki zakres odpowiedzialności można jej powierzyć.Zatem wynagrodzenie nawet na tym samym stanowisku może być różne. Zapraszam do współpracy osoby z dużą kulturą osobistą,ambitne, pracowite i uczciwe, które chcą się rozwijać. To miejsce jest stworzone z myślą o wysokim standarcie usług medycznych więc od pracowników oczekuje się również wysokich standartów obsługi pacjentów. Bylejakość się tu nie sprawdzi...osoby pracujące w stylu "to nie ja, nie wiem, zapomniałam" również się nie sprawdzą. To praca dobrze płatna ale dla osób ambitnych,pracowitych, myślących, dobrze zorganizowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Artdent Beauty & Care Dentistry - Sopot

• Jak się pracuje w Artdent Beauty & Care Dentistry?

Zobacz opinie na temat firmy Artdent Beauty & Care Dentistry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Artdent Beauty & Care Dentistry
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Jagiełły Władysława 4 lok. 2
    81-757 Sopot