Opinie o Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa w Sopot

Kasandra Nowy wpis

Kochani, jak wygląda hybryda w przypadku stanowiska młodszy specjalista ds. marketplace? To spokojna dłubanina przy aukcjach, nie widzę wymogu robienia zdjęć produktowych, więc pewnie nawet dostęp do magazynu nie jest konieczny na co dzień. Dają choć 3 dni w tygodniu?

Pilnie proszę o info, ile może zarabiać w S. specjalistka ds. certyfikacji i zapewnienia jakości produktu! Widzę po ogłoszeniu, że to troszkę też windykatorka, ale uważam, że sobie poradzę. Tylko widełki, please, do północy zdążę zaaplikować :))

HANNA Nowy wpis

Hej, czy bylas na rozmowie? Jakich pytan sie spodziewać? Jakie są oferowane stawki?

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej szwaczka w Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 12 czerwca.

Bo firma się mega rozwija, to byłam mała firemka a teraz jest firma z ponad 70 pracownikami. Dlatego

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa kandydat na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Klient

Od dwóch tygodni czekam na realizację zamówienia. Firma nie odpisuje na wiadomości, telefon milczy, komentarze na facebooku zablokowane. Osoby poszkodowane zachęcam do zgłoszenia się na najbliższy komisariat, a jeśli ktoś płacił kartą, to wniosek do banku o chargeback.

Natalia

Któryś z klientów dość negatywnie się wyraził na temat firmy ale podkreślił fakt, że praca szła tu pełną parą przed świętami, kampanie itp. Wiadomo jak ten trud mógł się przełożyć na zarobki? Jakieś premie czy coś?

Firma krzak. (usunięte przez administratora) pełna para. Podziałali chwilę i przed świętami kampania żeby się nachapać. Telefon wyłaczony, brak odpowiedzi na maila, usuwane komentarze!!! Sprawę trzeba kierować na policję.

Lola

Trochę chłodno, ale to i tak najlepsza robota jaką miałam :-)

Jerzy
@Lola

Mam nadzieję, że mimo wszystko trzymają się przepisów jeśli chodzi o temperaturę? Kojarzysz czy bez wyższego wykształcenia i komunikatywnej znajomości angielskiego można tu dostać pracę? W archiwalnym ogłoszeniu dla asystenta działu zakupów to było wśród wymagań...

@

Nie ma szans na rozwój kariery. Praca albo dla zdesperowanych, albo dla ludzi z brakiem większych ambicji i chęci pogłębiania umiejętności.

Vicky
@@

SOXO to nie jest korporacja, to jest mała ale prężna 20 osobowa firma i oby jak najdłużej tak zostało :-) Praca jest stabilna, zarobki zacne, rotacja mała, więc trochę prawdy w tym jest, że nie jest to miejsce na wyścigi szczurów i spektakularne kariery. Zdesperowani, mało ambitni bez chęci pogłębiania umiejętności najczęściej po okresie próbnym nie mają przedłużonej umowy, dlatego rozumiem to lekkie rozgoryczenie.

RazDwatrzy
@Vicky

Problem w tym, że żadnej kariery nikt nie zrobi, firma stoi w miejscu, brak totalnego rozwoju, ani propozycji na rozwój od firmy. Jak pracowałam brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego, a za refundację okularów do pracy przy komputerze było 20 zł. Kpina. Poza tym, stara ekipa jest na tyle niereformowalna, że jak zrobisz coś ponad stan to jesteś na językach całej firmy. Dziewczyny z dołu (sprzedaż krajowa) obrabiają wszystkim tyłki, a w oczy się uśmiechają.

Gosciu
@RazDwatrzy

Dlugo pracowałaś? Jak wygląda płaca? I obowiązki? Szkolenia?

@RazDwatrzy

Niestety poczułam na własnej skórze, co to znaczy pracować "na dole". Stare "wyjadaczki" trzymają się tylko ze sobą, nowe osoby nie mają lekko, gdyż zrzucają na nie mnóstwo roboty i gaszą jakiekolwiek pomysły na usprawnienie pracy. Resztę firmy dość dobrze wspominam, szef hojny, większość pracowników z innych działów raczej sympatyczna.

Natalia

Czyli sądzisz, że trafiłaś na gorszy dział? Wolałabyś być w tych innych, gdzie większość ludzi uważałaś za sympatycznych?

@Natalia

Tak

Byłem, zobaczyłem, pracowałem i POLECAM mimo, że już tam nie pracuje. Zmiana pracy to był mój wybór a złego słowa nie mogę napisać o SOXO. Szczerze to jedna z najfajniejszych firm w jakiej pracowałem i nie wiem o czym niektórzy tu piszą. Z tego co pamiętam to jest tam bardzo dużo osób którzy pracuję 6-8-10 lat także gdyby było tam źle to nikt by tam nie siedział tyle czasu. Pozdrowienia

Robert

@RazDwatrzy Jak łatwo jest krytykować. Mamy bardzo trudny czas dla wszystkich firm więc przestańmy marudzić bo to jest dobra firma!

@ nie ma żadnych pozytywów ?

Stanowisk trzymają się te same osoby, jal coś nie pasuje (czyt. Masz swoje zdanie) to od razu lecisz. Jak ktoś niżej napisal, plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Mowa głównie o dziale sprzedaży hurtowej, gdzie rządzi wielka pani manager i jej (usunięte przez administratora) :)

Vicky

Od razu lecisz? W ciagu kilkunastu lat, które pracuję w tej firmie, wyleciało max 5 osób i to na nasze usilne prośby, bo nie dało się z nimi pracować.

@Ja czyli awansów w firmie raczej nie ma, skoro jedno stanowisko piastują ciągle te same osoby?

@Marek

Chodzi o to, że raczej się nie wybijesz wśród "starego" personelu.

Lidia

A możesz napisać co o zarobkach w Soxo? Jaką oferują stawkę godzinową? I czy do tego są jakieś dodatki?

super praca

Szczerze to nie rozumiem opinii bucikowo. Miła atmosfera a nie jakiś wyścig szczurów jak w korpo, płaca Bardzo fajna. Możliwość rozwoju i zmiany stanowiska też jest jak się dobrze pracuje i się wie czego chce. Pozdrowienia dla kolegów i koleżanek :)

bucikowo

ploteczki, pogaduchy na porzadku dziennym jak to przy kominkowej atmosferze. kiepskie place co do obowiazkow. brak rozwoju osobistego i zawodowego, z jaka wiedza zaczynasz z taką konczysz. dla osob ktore chca sie rozwinac nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa - Sopot

• Jak się pracuje w Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa?

Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Soxo Sp. z.o.o. spółka komandytowa