Opinie o Sheraton Sopot Hotel w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sheraton Sopot Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sheraton Sopot Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sheraton Sopot Hotel w Sopot

Wesoła Anka

Polityka usuwania niewygodnych wpisów nie zmienia nic. Wszyscy wiemy jakie błogosławieństwo Nas spotkało , że nie będzie w końcu Tego najgorszego

Smutna Helga
@Wesoła Anka

Podobnie jak nic nie zmieni pisanie zlosliwosci podajac sie za kogos, kim sie nie jest, nie bedac nawet czescia tego zespolu. Zajmij sie lepiej sprzedawaniem tego co teraz sprzedajesz i oszczedz swoja energie na to co teraz robisz bo tu nic juz nie zmienisz. Majac na mysli - nikomu nie zaszkodzisz bo pomoc nawet nie bylo intencji, co jasno wynika z tresci twoich wpisow.

@Wesoła Anka

Zgoda z toba lalka, we wrzesniu bedzie juz ok Najgorsze jest teraz ze wszyscy szukaja ludzi do roboty kazdy hotel i nic z tego nie wynika bo nie ma ludzi wcale do roboty na miescie Jak tu robisz to sama wiesz jak jest Ja zostaje bo jest ok Podwyzki byly teraz jak malo gdzie nawet Wszedzie tylko daja na pol etatu na legalu a reszta pod stolem i we wrzesniu jazda Ciekawe co dalej

@Wesoła Anka

Najgorszego!!!??? Uważam, że to stanowczo przesadzone i żeby kogoś ocenić trzeba to skonfrontować!! Bo bardzo łatwo przelać słowa na kartkę papieru czy też portal gdzie jest się anonimowym. Założę się że gdyby doszło do spotkania twarzą w twarz takim osobom jak Bruno i innym ciężko było by wygrać ,, walkę" na ARGUMENTY! Szkoda, że osoby typu Bruno itp. nie piszą o swoim zachowaniu jak spały podczas spotkań.... W ten sposób od samego początku okazywały brak szacunku do Dyrektora jak również wszystkich uczestników! Bardzo łatwo w czyimś oku dostrzec drzazgę, a belki nie widzieć w swoim.....

Bad boy
@Maniek

Zawsze można na zlecenie latem czy w urlop na Plażę isc jako Beach boy i co z tego swój czas wolny na dorabianie do wypłaty tracić to słabe. Taki pracodawca to nic dobrego i jeszcze w 40 stopniach Celsjusza na obiad dostaniesz 2 parówki i dwie dmuchane bułki. HA HA HA Super Pracodawca.

Droga otwarta jak się komuś nie podoba nikt nikogo na sile nie trzyma. A kto umie docenić prace to doceni.

Nickus

Wygląda na to że jednak ktoś go związał i na siłę nie wypuszczał, hahaha ???? komedia

Oleg

Ile zarabiasz ? Szajs i nie pisz nic jak nie wiesz.

Oleg

Nigdy więcej. Stracone 11 lat za 3600 zł brutto na rękę 2100 zł żenada.

S62527

Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc pracy. Przede wszystkim konkurencyjny hotel w Poznaniu, więc warty wpisu w CV. Możliwosci rozwojowe ogromne, a uprzejmość pracownicza niezastąpiona.

Nie, to Malycha

Mega

Weźcie skończcie już te durnoty, bo to jakaś paranoja. Kolejny z rozdwojeniem jaźni? Weź się zdecyduj. Jedz tą trawę jak ci smakuje.

@Mega

A tobie nie smakuje ze tu smarujesz

@S62527

Ktoś tobie płaci że piszesz ze to jedno z najlepszych miejsc pracy. Pensja 2600 zł to szczyt.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sheraton Sopot Hotel? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kelner/kelnerka w Dziale Bankietów -Hotel Sheraton.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Sopot
logo firmy Inżynier budowy - branża drogowa
Sopot
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
Oleg

Słabe miejsce pracy, wyzysk, małe zarobki i jedzenie które niby oferują pracownika przeterminowane głęboko mrożone i wyciągane gdy jest już po terminie. Żenada.

Artur

Witaj Bruno, vel, Wesola Anka, vel Mega vel wiele innych..... itd Nie zgadzam sie z hejtem, zlosliwosciami i anonimowymi listami Twojego autorstwa, w ktorych regularnie powolujesz sie na rzekome reprezentowanie pracownikow tego miejsca. Twoje wpisy z podpisem "My" sa krzywdzace dla pozostalych a Ty nie bedac czescia tego swietnego Zespolu, nie masz prawa mu szkodzic swoim zachowaniem i swoja pisana agresja. W zwiazku z tym, ze nie ustajesz w swoich zlosliwych dzialaniach, zapytam Cie, - co Ty na to, zeby sprawdzic, co o Twoim zachowaniu i watpliwej etyce Twoich ja Ci sie zapewne wydaje, "anonimow" sadzi Twoj obecny pracodawca ? Dziekuje Ci za obszerna juz teczke Twoich watpliwych etycznie emocji, ktora nie najlepiej swiadcza o Tobie. Jesli chcesz o tym porozmawiac, zadzwon do mnie prosze. Pozdrawiam

@Artur

No tak, rozumiem hejtera. Brak cywilnej odwagi na konfrontacje. Pisac zlosliwe „anonimy” choc wbrew pozorom, latwo to zweryfikowac, to inna sprawa prawda ? Jak widze tez, chyba strach oblecial ze obecny pracodawca mógłby sie zastanowic zatrudniajac przestepce. Tak, niestety wlasnie przestepce, poniewaz hejt jest w tym kraju zwyklym przestepstwem i co ciekawe, jako przestepstwo, nie ulega przedawnieniu. A teczka gruba juz jest, pomimo ze hejter zapewne mysli, ze usuwajac w poplochu swoje „niekontrolowane emocje”, pozostanie bezkarny. Nie pozostanie.

@Artur

Szanowny Panie, Nazywanie kogoś publicznie przestępcą, hejterem, to też obraza i znieważenie. Kilka innych sytuacji i odpowiedzi również. To chyba powinien Pan wiedzieć. W szczególności te które doprowadziły do udowodnionego w aktach lekarskich leczenia w owym czasie. Cierpienia osoby i rodziny, ale przecież wszystko jest ok prawda? Emocje które Pan wyzwala poprzez swoje wcześniejsze zachowania normalne nie są i tu zgoda. Nie chodzi o to czy ktoś się boi czy nie boi. Tak tylko dodam że nie wszystkie komentarze są niestety od jednej osoby. Życie plynie dalej, a rany pozostają. Jeśli któreś z MOICH określeń było nie takie jak powinno to przepraszam. Nie zmienia to faktu o antypatii. Pana zaczepki są również z charakteru nieodpowiednie i nie na miejscu. Kończąc tą dyskusję życzę zdrowia, bo chyba tylko to się dzisiaj liczy.

Artur

Hejt jest z definicji zwykłym przestępstwem i nic takiego działania nie usprawiedliwia. To tak jakby pijany kierowca oczekiwał zrozumienia za swoje działanie tłumacząc się depresja. Przyjmuje jednak przeprosiny. Antypatie ignorując, gdyż uważam, ze naturalnym jest zlosc po utracie pracy wymuszonej przez trwająca pandemie - sugeruje jednak emocje skierować raczej do rzadu który wprowadził tak surowe restrykcje i ograniczenia które to spowodowały Twoja utratę pracy.

Pracuję w hotelu już kilka lat, nie jest idealnie ale jak ktoś chce to może wiele się nauczyć a z czasem awansować. Niestety są, były i będą osoby które zawsze będą narzekać! Uważam że hotel ma dużo do zaoferowania dla pracowników!

Maniek

Super ludzie i kasa zawsze na czas Nawet w najgorszym covidzie Co tu pisac, we wrzesniu bedzie wielki powrot ludzi do roboty jak co roku od prywaciarzy beda wracac Trawa zawsze jest bardziej zielona gdzies tam.

Mega
@Maniek

Płacą ci za te wpisy, że tak się produkujesz? Spytaj matkę czemu cię tak skrzywdziła, że cię urodziła. Pewnie sama się zastanawia.

@Mega

Znalazl sie co mu przeszkadza Pewnie kolejny co mu pedala sie urwala i nie moze dojechac do roboty na czas Pisze jak jest

Gosc

Najlepszy hotel w Trójmieście Dziekujemy obsludze Monika

pracujacy

poziom tego komentarza świadczy o autorze. Poniżej wszelkiej krytyki (usunięte przez administratora)

Bruno, Kloss, wiem ! Chodzi o Stawkę większą niż życie ????

Dyrektor

Anonimowy autorze, przykro mi ze utrata pracy spowodowana pandemia zrobila z Ciebie lamiacego zasady moralne i prawo hejtera. Lecz byc moze, jedynie pokazala jakim naprawde jestes czlowiekiem. Przepraszam ze nie mialem wyjscia - jesli to pierwsza teza jest prawda. Jesli jprawda jest druga, udowadniasz jednoznacznie, ze nasza organizacja ma spore szczescie, ze juz Cie w niej nie ma. Wiedz, ze zlosliwosci i animozje ktorych jestes autorem fatalnie swiadcza o Tobie samym i nawet Twoja utrata pracy nie jest w stanie tego uzasadnic.

Szukająca

Chyba raczej zwalniają ludzi, bo jest pandemia, w tych ciężkich czasach przecież nie zatrudniają nowych??

Szukająca

A na jakim stanowisku jest? Może jakimś usprawiedliwionym przez covid czy cos? Zarządzanie kryzysowe np?

Szukająca

A nie ma w mariocie compliance manager gdzie sie zgłasza anonimowo takie rzeczy? W jednej z sieci w której pracowałam była taka podstrona i pisało sie tam anonimowo podobne naruszenia .

Robert

? Nam ? Pracownikom ? nie pracujesz przeciez juz to o co ci chodzi czlowieeeku Dziewczyna jest ok

Danna
@Robert

Musze się włączyć bo jak widać ktoś ma problemy ze zrozumieniem. Nie chodzi o dziewczynę bo może być w porządku. Nikt nie pisze że jest inaczej. Chodzi o fakt że innym nie przedłużono kończących się umów tłumacząc to sytuacją hotelu, ale zatrudnienie z innej strony istnieje bez którego można się obejść. Też mi nie przedłużono umowy więc wiem co piszę i to nie jest sprawiedliwe. A Ty skończ już z tą wazeliną.

wer2836

Taka sobie historia, może prawdziwa a może nie. Był sobie raz taki co mu wszystko przeszkadzało, nic nie robił no bo i po co, uwazał sie za alfe i omege Jedno trza przyznać, był mistrzem świata w obi9boctwie Gdy w koncu sie skapowali w co pogrywa, wywalil z roboty i on potem udajac kogos innego smaruje tu swoje złosliwe wpisy raz jako B innym razem jako C a innym jako D albo nawet F Sam sobie odpowiada na swoje pytania i sam je sobie zadaje, normalnie znowu mistrzostwo świata

K
@wer2836

Tak wiem o kim piszesz, po tym wszystkim połowa hotelu oddtchneła z ulga, ja też

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sheraton Sopot Hotel?

Alutka

Bida z nędzą szanowny Panie. Wystarczy spojrzeć za kulisami, a cała prawda wychodzi na jaw. Ryba, która popsuła się od głowy.

M25432

Od roku swiat żyje w zmienionej przez pandemię covid-19 rzeczywistości. Nie ma chyba biznesu (poza Biedronka) ktory by z tego powodu nie cierpial. Napięcia, konflikty, które zawsze towarzyszyły skupiskom ludzi są obecnie spotęgowane przestojami w pracy, zmianami wynagrodzeń, rozwiązywaniem umów o pracę. Ale najlepiej zapytac tych z branzy eventowej o ich "atmosfere w pracy" albo tych z gastronomii na Monciaku albo tych z zamknietych basenow i silowni. My przynajmniej wiemy, ze do nas biznes wroci pierwszy juz niedlugo, super lokalizacja i ludzie ktorzy potrafia swietnie sie wzajemnie wspierac. Super zespol i najlepsi na wybrzerzu eksperci.

Dżoana
@Alutka

Oj tak, popsuła się i to mocno. Nie polecam.

R2D2

Z tego co wiem w żadnym innym hotelu nie utrzymano tak stanowisk jak w Sheratonie. W innych firmach wypowiedzenia szły masowo, hotele i firmy zamykały się na całą pandemię lub na amen.

Smutna Polska rzeczywistość

Czytałam opinie o Hiltonie, Radissonie i innych hotelach i nigdzie, ale to NIGDZIE nie ma takiego piekiełka jak tutaj. Na innych stronach sa po prostu opinie, a tutaj dalej nie można się nic dowiedzieć o warunkach pracy, bo zaraz wychodzą fanatycy, donosiciele straszący kodeksem karnym i inni broniący jak Najman Częstochowy ;)

Wojtek

Czy tam jest tylko najniższa krajowa ?

@Wojtek

Nie wiem, skąd taka myśl i sugestia. Zapraszamy do hotelu na rozmowę, by dowiedzieć się jakie wynagrodzenie z Pana doświadczeniem i znajomością branży hotel może zaproponować Panu, Panie Wojtku.

Jak długo trwa proces awansu w Sheraton Sopot Hotel?

Coooo??

I taki układ towarzyski przeszedł mimo, że wszyscy o tym wiedza???

@Janko Muzykant a to co takiego wg Ciebie się dzieje że pracownicy uciekają?

ND

Jeszcze przebywam w hotelu. Jutro rano opuszczamy ten hotel. Potencjał tego hotelu nie w budynku nie w restauracjach ani w obiekcie,potencjał w ludziach czyli w pracownikach. Mega profesjonalizm. BARDZO mili BARDZO sympatyczni aż się chce tu wracać. Składam gratulacje za dobór wspaniałego zespołu w szczególności pracownicy restauracji Polskie smaki . Natomiast wielki szacunek dla pracownikow Baru przy głównym Holu. Gratuluję. Z poważaniem ND

Janko Muzykant
@ND

niedługo ci pracownicy się skończą ....(usunięte przez administratora)i wtedy zobaczymy czy goście będą tak zadowoleni z obsługi jak dotychczas :) coraz więcej osób ucieka ... coraz więcej osób przejrzało na oczy co tu się dzieje ...

@Janko Muzykant

Nie wiem czy Janko Muzykant jest obecnym pracownikiem, ale jeśli tak, to jeśli jest niezadowolony po prostu powinien z pracy odejść i znaleźć dla siebie lepsze miejsce pracy. Atmosfera w pracy zależy od ludzi, którzy ją tworzą. Mój zespół jest rewelacyjny, zgrany i zawsze uśmiechnięty. Zresztą według mnie wiele osób tam pracujących to wspaniali ludzie!!! Nigdzie nie jest idealnie, zawsze można coś zmienić, ale to od nas pracowników i naszego nastawienia zależy to, jak nam się tam pracuje. Ja pracowałam w dużo gorszych miejscach. Osobiście polecam to miejsce pracy :-)

@Janko Muzykant

ja piszę o atmosferze w hotelu a nie moim dziale :) na swój dział nie narzekam są wzloty i upadki ale radzimy sobie całkiem dobrze. ja piszę o pracodawcy i o tym co dzieje się we wnętrzu tego hotelu.

Jogi

Królewna za co? Za wyrażanie opini i powinformowaniu o tym co się wydarzyło? Ja przynajmniej nie ukrywam kim jestem i pisze jako były pracownik sheratona a nie jako animowa osoba. Wszystko co opisałem wydarzyło się i jest to zabawne jak przekonująco obrażacie człowieka mimo że sami często spotkaliście sie z podobnym traktowaniem. Pokaże mojej dziewczynie te posty, pewnie obrzydzi się i wystraszy mnie tak jak wszystkie kobiety o których piszesz tajemnicza osobo (Agnieszka po awansie czy słynna Marlena?) . Ps: nadal się nie dowiedziałem czym tak bardzo przerażałem i obrzydzałem kobiety w pracy ( i to wszystkie xD jakbym na codzień nie miał świetnego kontaktu z kilkoma z nich haha). Bardzo proszę o konkretne sytacje bo bez nich to czysta fantastyka- i robienie z siebie durnia, bo ja na pewno się nie poczuwam się do tych fantasmagorii xD

Juzia
@Jogi

Ty idz się wypałuj w końcu oszolomie jeden. Obrzydliwy orangutanie z małym ptaszkiem co grzeje kotlety na grillu.

Były attendant
@Jogi

Jogi po pierwsze to ty nie masz dziewczyny, chyba ze prawa rękę :) skończyłeś smażąc kotlety bo do tego się nadajesz. A jak traktuje się kobiety z góry, przedmiotowo to powinno się ponosić takie kary jak ty . Czyli dyscyplinarka :) . To była jedna z najlepszych decyzji menadżera likwidując cię z naszego środowiska .

@Były attendant

Dobre ! Brawo! Jego baba to wlasna graba ???? szczyl za dyszke co przy pracy łapał zadyszkę ????

@Juzia

Chciałabym zwrócić Wam uwagę na to, w jaki sposób wypowiadacie swoje zdanie na forum publicznym. Obelgi jakie stosujecie oraz wyzwiska względem innych pracowników łamią zasady zawarte w regulaminie forum GoWork -->>https://www.gowork.pl/regulamin Poza tym - forum jest przeznaczone do tego, by wyrażać tu swoje rzetelne, zgodne z prawdą opinie, które dotyczą tego, jakie warunki gwarantuje pracodawca firmy Sheraton Sopot Hotel swoim pracownikom. Trzymajmy się proszę głównego tematu i podyskutujmy na temat płac oferowanych przez hotel.

Bou

Uwierz bezmozgu że nikt do hotelu Cie nie przyjmie ???? (usunięte przez administratora). Te zarobki sobie wsadz bo sie osmieszasz obrzydliwy orangutanie. Wszyscy do dzisiaj sie z ciebie smieja papraku jeden

Boy
@Bou

Jogi to palka jakich malo. Owlosiony perfidny orangutan. Chyba wolal chlopcow.

Agata
@Boy

@Boy, nadal obrzucacie się inwektywami, a konkretów zatrudnienia w Sheratonie nie ma. Szukają teraz pokojowych i chciałam się dowiedzieć, co znaczy wpis w ogłoszeniu, że w okresie szkolenia jest stawka godzinowa. Potem to się zmienia? Kto wie?

królewna

Bardzo chętnie wyrażę swoją opinię o hotelu Sheraton w Sopocie ponieważ pracowałem w nim przez 5 lat od samego otwarcia. Po pierwsze bzdurą jest że nie ma szans na awanse. Pomijając już kwestie tego, iż nie każdy ma predyspozycje do zarządzania zespołem pracowników. Ja zaczynałem moja przygodę z hotelarstwem w Poznaniu skąd pochodzę i po 15 miesiącach udało mi się awansować z pozycji chłopaka na zmywaczku do stanowiska Chief Steward czyli kierownika dzilu zaplecza kuchni mając pod sobą około 20 pracowników w sezonie a więc był to relatywnie duży dział. Co do zarobków to niestety takie a nie inne panują w Polsce realia a w hotelarstwie zarobki nie należą do wysokich. Trzeba być jednak nie wdzięcznym nie zauważając iż w hotelu Sheraton w Sopocie pracownicy mają zapewnione posiłki na kantynie pracowniczej i ktoś będący 12 godzin w pracy może zjeść 3 ciepłe posiłki a nikt mi nie powie ze to mało... Możemy do tego doliczyć możliwość szkolen zarówno w hotelu jak i poza hotelem. Dochodzą do tego karty multisport a także inne benefity jak zniżki na pobyt w hotelach sieciowych jak również imprezy integracyjne oraz co roczny bal organizowany w hotelu. Poza tym dla tych którzy chcą się dale rozwijać istnieją ogromne szanse wyjazdów do pracy za granicę i hotel chętnie w tym pomaga czego ja jestem idealnym przykładem. Udało mi się wyjechać na miesięczne szkolenie do Kataru a po powrócie do polski zaproponowano mi pracę na stałe a dział personalny hotelu pomógł dopełnić wszystkich formalnosci. Osoby które hejtują na tej stronie nic nie osiągnęły, szybko się poddały i nie wiele w życiu przeżyły jeśli uważają hotel Sheraton w Sopocie za (usunięte przez administratora) Moi drodzy niestety tzw frycowe trzeba zapłacić i nikt wam nie da nic w życiu za darmo a praca w hotelach Sheraton w Polsce jest niczym wakacje w porównaniu z ogromem pracy za granicą. Co do zarobków to nie wina hotelu tylko systemu płacowego w Polsce oraz rządów zlodzieji od wielu lat ale to jest zupelnie inny temat. Pozdrawiam wszystkich bylych i obecnych pracowników

administrator
@królewna

powtarzasz się już któryś raz z kolei

Jogi
@administrator

To zapewne jedna z kierowniczek/kierownik w dziale spa więc oczywistym jest że takie puste frazesy będą leciały na kopiuj+wklej. Boże zwolnienie mnie z tej strasznej pracy to chyba była najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sheraton Sopot Hotel - Sopot

• Jak się pracuje w Sheraton Sopot Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Sheraton Sopot Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sheraton Sopot Hotel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sheraton Sopot Hotel
2.6/5 Na podstawie 66 ocen.

Sheraton Sopot Hotel