Opinie o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phytopharm Klęka S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phytopharm Klęka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Do wszystkich wpisów z 17.05

Nie wiem skąd macie tak negatywne informacje ale jak ktoś się stara to nie musi się o nic martwić . Dla wszystkich którzy mają uwagi to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , wszystkie firmy próbują się odbudować po pandemii i obecnie nigdzie nie jest kolorowo . Premie zeszłoroczne zostały wypłacone choć firma nie musiała tego robić . Obecnie dział farmy idzie na realizacje planu a premie są bardzo realne i całkiem przyzwoite . Jak ktoś pracuje systematycznie to ma wyniki i nie musi się o nic martwić . Kierownicy są w porządku i naprawdę narzekanie na cokolwiek jest grubo nie w porządku . Uważam że to dobra firma a problemy bywają wszędzie .

Przem
@Do wszystkich wpisów z 17.05

,nie wiem ale na pewno nie piszesz o tej firmie Klęka bo tam premii nie uzyskasz nie ma takiej możliwości Bo plany z roku na rok o 40% rosną nie wiadomo dlaczego i jaką podstawą Są tak duże rosnące plany., Zarząd spółki zadowolony bo on swoje plany zrobi a przedstawiciele mają tak wyśrubowane plany Nierealna. A dyrektor dla lepszej motywacji przy zamkniętych drzwiach muwi 1Jeżeli się komuś nie podoba to wylad 2 Kto nie zrobi planu to wypad 3 Plan jest taki i ma być zrobiony Wtzyskuja ludzi i na pewno to pisze ktoś z zarząd

M

Myśle ze na temat tej firmy można powiedzieć wiele - ale tylko negatywnych rzeczy. Proponuje mniej miękkich szkoleń i lania wody a szybsze zejście na ziemie. A razem na (usunięte przez administratora) - tutaj jest już bliżej temu tonącemu okrętowi . Firma nie dla szanujących swoje zdrowie psychiczne ludzi - zresztą każda kompetentna osoba z czasem odchodzi. Zero perspektyw, niskie płace, zero jakości, ogólnie - zero. Nie polecam nikomu!!!!!!

medyczny

Podbijam pytanie , jak sie pracuje w dziale sprzedaży

Alicja
@medyczny

Myślę, że wiele cennych dla Ciebie informacji znajdziesz na stronie internetowej Phytopharm, do której podaje linka: http://phytopharm.pl/pl/kariera/ Jednak zdaje sobie sprawę, że opinie pracowników firmy są również dla Ciebie istotne, dlatego jeśli któryś z pracowników zagląda na forum to czekamy na Wasze opinie!

Wacek
@medyczny

Jako P H .P M Poniżanie Podstawa Czas pracy 24 dostępne GPS pełna weryfikacja Plany nierealne zarząd zadowolony bo on zrobił a ty na podstawie i wiecznie winny Porażka

@Alicja

Na stronie internetowej dowie się że pracuje kiedy chce jak chce a to jest zdalną bzdurą także nie jest adekwatne do rzeczywistości

@medyczny

Pomyśl o najgorszym i wtedy będziesz wiedziała jak się pracuje w sprzedaży

DZIUNIA

Klęka jest super !!!!!

Wacek
@DZIUNIA

Totalna porażka poniżanie ludzi wykorzystywanie ludzi nie polecam tej firmy i brak premii jedziesz tylko i wyłącznie na podstawie nie polecam tej firmy

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phytopharm Klęka S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Automatyk.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Phytopharm Klęka S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Edge

Praca ile netto, ile wizt dziennie jaką flota jaką atmosfera

@Edge

Wszystko na nie

Bolo

Nie ma kultury ta jest poniżanie

Podobna jak w toalecie

Benek

Dobra firma to i praca jest dobra, kwestia dogadania się z pozostałymi pracownikami

@Benek

Ty jesteś pewien o której firmie piszesz???

@Benek

Nie polecam tego pracodawcy. Z kim tutaj się trzeba dogadać jak Ryba psuje się od głowy

Baran
@Benek

Ile za takie bzdury tobie płacą Jak patżysz w lustro nie wstyd TOBIE Ta firma wykożystuje ludzi

@Benek

Benek nie wiem ile ci za to płacą ale to co piszesz jest totalnie nieprawdą ta firma tylko i wyłącznie poniżej wykorzystuje ludzi

Obiektywny

Atmosfera dobra, Firma godna polecenia. Ludzie ok. Odradzam jednak pracę w charakterze Przedstawiciela działu sprzedaży na terenie Warszawy. Niezdrowa atmosfera w zespole, duża rotacja osób z racji kolesiostwa i przypisania większych klientów sieciowych dla osóby pracującej tam latami z wiadomych przyczyn. Reasumując bardzo lubię tą Firmę i ludzi z innych terenów PL. Pozdrawiam Obiektywny.

@Obiektywny

Nie wiem o co ci chodzi masło maślane co chciałeś ubrać nie wiem firma totalnie do (usunięte przez administratora) niepoprawna wyzysk nie płacą premii plany zawyżone tak aby nie dać pracownikowi zarobić nie polecam pracy w tej firmie musisz odbierać telefony w weekendy po pracy i na urlopach w coli tak zarobisz tylko i wyłącznie podstawę nie polecam pracowałem i naprawdę nie polecam

Pati

Bardzo różne są powody rotacji!

@Pati

Na pewno są winni ludzie ???? A nie chory zażad obiecując nierealne ambicje Nie płaci ludziom premierę - bo po co można-morz!Przestraszony część reszta się dostosuję Gorszy kierownicy bojący się stracić pracę KATa ( mali ludzie bez zasad) Nie polecam!!!!!!!!!!

kms

Jak wygląda praca na stanowisku Brand Managera w Phytopharm ? Chciałbym aplikować ale poniższe opinie są nieco demotywujace. Jeśli ktoś może podzielić się rzetelną opinią będę wdzięczny.

@kms

@kms Myślę, że jeśli sam się nie przekonasz to nie będziesz wiedział. Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć czegoś o rekrutacji. Jest jeden etap?

@kms

Nie radzę

Alicja

Czy ktoś z was jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkownika @Miś ? Co powiecie o pracy w firmie Phytopharm Klęka S.A.? Czy ciężko dostać się do pracy? Jakie firma ma wymagania? Czego należy spodziewać się na rozmowie? To pomocne informacje dla osób chcących się tutaj przyjąć.

Ktos
@Alicja

Nie ma problemu z dostaniem się do pracy bo stawki takie że mało kto chce pracować na produkcji. Praca w systemie czterobrygadowym. Trochę ponad najniższa krajowa.

Dział HR

Dzień dobry, Propozycje wynagrodzenia oparte są o stosowaną w przedsiębiorstwie siatkę płac. Ponadto wszystkie stanowiska są objęte systemem premiowym oraz pakietem benefitów. Jeśli ma Pani/Pan merytoryczne zarzuty pod adresem Naszej Firmy, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR. Z poważaniem, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

@Dział HR

Serio zapraszacie mnie do merytorycznej rozmowy? lepiej merytorycznie porozmawiajcie z pracownikami produkcji w zakładzie!!! A na temat waszej firmy mogę wypowiadać się wyłącznie negatywnie, szczególnie w dniu wypłaty jak widzę łzy w oczach mojej żony!!!

@Alicja

Nie polecam pracuje teraz w Biedronce więcej zarabiam 8 godzin nie 14 nie przenoszę pracy do domu i zarabia 2000 tyś więcej niż zarabiałam w te chorej formie

Baran
@Dział HR

Potwierdzam poniżanie i wykorzystuje w pełni HR nie pomożemy tylko zaszkodzi by nie założyć sprawy w sądzie

Jacek S.S. Krakowy

Jacek jako kierownik jest wspaniały wiedza o tym wszyscy najbardziej wartościowi łowcy głów z całej Polski co widać po karierze . Wybitny kierownik który bardzo nie toleruje mobbingu i uwielbia rywalizację nawet jeżeli często przegrywa ....... Ogólnie polecam firmom rozwijającym formę sprzedaży vanselingowej ;)) polecam

Hmmm ciekawe
@Jacek S.S. Krakowy

A jakieś konkrety? Opluć mozesz każdego bez powodu. A jesli piszesz o Nim taka opinie to może podpisz się...odważniaczku

@Jacek S.S. Krakowy

Dobry żart

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Phytopharm Klęka S.A. na pozycję Główny Specjalista Ds. HR? Pojawiło się 18 października na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

xyz

Jeśli jesteś pozbawiony sumienia i cech ludzkich a do tego będziesz wiernym sługom niemieckiego właściciela wykorzystując polskich pracowników to się nadajesz do tej roboty!!!

@xyz

Potwierdzam brak szacunku dla ludzi i nie płacą premii tylko podstawa

mąż pracownicy

Kogo muszę obrazić w tej śmiesznej firemce żeby zwolnili moją żonę bo dość już mam wysłuchiwania w jakim gównie pracuje a sama nie chce odejść?

@mąż pracownicy

Dzień dobry, Zapraszamy Pana Żonę do kontaktu z Działem HR - bezpośredniego (nasze drzwi są zawsze otwarte dla Pracowników) lub poprzez Portal Pracownika. Jednocześnie bardzo prosimy o zaprzestanie obraźliwych komentarzy z Pana strony w odniesieniu do Firmy jak i Naszych Pracowników. Cenimy sobie merytoryczną rozmowę przy zachowaniu szacunku do rozmówcy. Z poważaniem, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

@Dział HR

Jedyna informacja , która mnie interesuje z wszej strony to jak załatwić zwolnienie mojej żony z waszej firmy i byłbym wdzięczny za info!!!

@mąż pracownicy

Nie polecam tak samo a poproś Przemka on na pewno chętnie to zrobi

Jurny Wiedźmin

Na jakie zarobki mozna liczyc w przygotowaniu produkcji? Oferta pracy na olx wydaje sie ciekawa. Moge dodac ze mam 10 letnie doswiadczenie na tym stanowisku w podobnej branzy

@Jurny Wiedźmin

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Naszą Firmą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu (tel. 601 312 514) lub do złożenia CV poprzez olx lub naszą stronę internetową: http://phytopharm.pl/pl/kariera/#anchor-oferty-pracy O warunkach finansowych porozmawiamy podczas spotkania. Pozdrawiamy, Dział HR

@Jurny Wiedźmin

Nie licz na premię możesz liczyć tylko na to co sobie walczysz jako podstawę na rozmowie

zainteresowana

Witam , pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Medycznego .Prosiłabym o informacje : jaka pensja ,jaka flota,ilość wizyt w terenie oraz szkolenia ? Z góry slicznie dziękuję i pozdrawiam

@zainteresowana

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Naszą Firmą. Odpowiadając na Pani pytania informujemy, że: • o warunkach wynagrodzenia rozmawiamy z Kandydatami podczas rozmowy kwalifikacyjnej; • Przedstawiciele dysponują samochodami służbowymi marki Ford Focus; • oferujemy pełen pakiet wewnętrznych szkoleń wstępnych oraz wsparcie doświadczonego współpracownika, który pełni funkcję Opiekuna w okresie adaptacji. Zapraszamy do składania aplikacji: http://phytopharm.pl/pl/rekrutacja-przedstawiciel-medyczny-katowice/ Pozdrawiamy, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

@zainteresowana

Hej czy są już wyniki rekrutacji na Lubuskie?? Bo w sumie miał być kontakt czy to negatywny czy to pozytywny

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą. Prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości. Zgodnie z zapowiedzią poinformujemy Kandydatów o wyniku rekrutacji. Pozdrawiamy, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

@zainteresowana

Nie polecam Zawsze będzie źle plany i założenia są tak ułożone żebyś nie dostał premii

Danuta

Kochani, w Phytopharmie są praktyki http://phytopharm.pl/pl/kariera/#anchor-staze-praktyki Zastanawiam się, czy studentom-praktykantom (podkreślam, że nie stażystom z PUP) przysługuje w tej firmie wynagrodzenie? Moim zdaniem mogłoby to być określone w ogłoszeniu. Zebranie doświadczenia to jedno, a utrzymanie się bez pomocy mamy, drugie...

@Danuta

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie Naszą firmą. Niestety w okresie pandemii przyjmujemy jedynie stażystów/praktykantów, którzy mają możliwość odbycia stażu zdalnie. Przed okresem pandemii zapraszaliśmy w ciągu roku nawet 40 studentów. Generalnie nie mamy programu płatnych staży, aczkolwiek czasami stażyści otrzymywali wsparcie finansowe biorąc udział w różnych programach np. unijnych. Z pozdrowieniami Dział HR

Kasia##
@Dział HR

Dzień dobry. Jestem bardzo zainteresowana Pracą u Państwa... Pracowałam 10 lat w Wielkiej Brytanii w Firmie Farmaceutycznej posiadam bardzo dużo doświadczenie w tym zakresie ... jak mozna z Państwem się skontaktować?

@Kasia##

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i cieszymy się, że chce Pani dołączyć do naszego zespołu. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej http://phytopharm.pl/pl/kariera/#anchor-oferty-pracy Jeśli znajdzie Pani ofertę zgodną z Pani profilem zawodowym, to zapraszam do złożenia aplikacji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu: 601 312 514 Pozdrawiamy, Dział HR

@Kasia##

Nie polecam Chyba że chcesz pracować za jałmużna

Bocian

Bardzo mało płaci a wymagania z kosmosu. W ogłoszeniu piszą bardzo dużo fajnych rzeczy a w praktyce wygląda to tak że nie ma nic. Czas pracy wyliczają metoda taką aby wykazać brak zangażowania i dokręcenia śruby. Dzwonią po twoich klientch i siedzą na GPS non stop. Głupie niemotywojace konferencje wykazujące jaki to ty jesteś słaby( plan firmy wykonany ale twój nie i nie trzeba zapłacić preni) Firma ktura wykorzystuję i daje minimum NIE POLECAM

Na jakie benefity można liczyć w Phytopharm Klęka S.A.?

do pytanie

na żadne

Kometa
@do pytanie

Na żadne...??? To chyba piszesz o innej firmie. W Phytopharmie jest dużo benefitów dla pracowników, a nawet dla ich rodzin.

Kometa

Premie, opieka medyczna, bogaty fundusz socjalny z wczasami pod gruszą i premia na Święta, paczki dla dzieci, wigilia, imprezy firmowe. Kurcze dużo tego... W poprzedniej firmie mogłam tylko o tym pomarzyć... No i wszystko na legalu - nic pod stołem..

@Kometa

Miska zupy i kawałek kiełbasy na dzień zielarza!!!

@xyz

Dzień dobry, Dzień Zielarza jest piknikiem organizowanym przez Firmę, na który zapraszani są Pracownicy wraz z rodzinami. Jest to doskonała okazja do spotkania się i wspólnej zabawy. Zapewniamy między innymi wyżywanie, występy muzyczne, nagrody dla Pracowników, animacje i atrakcje dla dzieci. Jeśli ma Pani/Pan uwagi co do organizacji tej imprezy, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR. Z poważaniem, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

Bocian

W tej firmie nie możesz liczyć na nic dodatkowego to co sobie wywalczyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej to dostaniesz żadnych premii nie dostaniesz. Plan jest tak ułożony i cele są tak ułożone że nie dasz rady go zrealizować

Bpcian

Nie polecam tego pracodawcę totalny (usunięte przez administratora) Obiecuję dużo podczas rekrutacji nic z tego się nie wydaży. Plan jest tak ułożony ze firma zrobi plana ty nigdy oprucz kamów nic nie robią i mają premie a pozostali gonią marchewkę i gryzą tylko natkę (żyją na podstawię ktura sobie wywalczą na rekrutacji i nieliczny na obiecują wiele nic z tego się nie wydarzy premie)

jadzia

W biurach ok i zarobki ładne plus dojazdy wspólne lub własne firmowe.(usunięte przez administratora)Najgorsze jest to,że wszystkie firmy na produkcji tak płacą w powiecie.

@jadzia

Bo w biurach pracuje szlachta a na produkcji odpady!

@xyz

Dzień dobry, obserwujemy w ostatnich dniach wzmożoną liczbę obraźliwych komentarzy z nicku zyz. Apelujemy o zaprzestanie obrażania Naszych Pracowników. Określenia, których Pani/Pan używa są nieakceptowalne. Jeśli ma Pani/Pan merytoryczne zarzuty pod adresem Naszej Firmy, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR. Z poważaniem, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka

• Jak się pracuje w Phytopharm Klęka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phytopharm Klęka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phytopharm Klęka S.A.?

Phytopharm Klęka S.A.