Opinie o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phytopharm Klęka S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phytopharm Klęka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Marko

Patrząc na liczbę odejść starych pracowników niedługo nie będzie komu w tej firemce pracować: zapychanie dziur ludźmi zielonymi jak trawa w maju raczej im nie pomoże...

Anne
@Była P

to smutne ale tez mysle jeśli masz podstawy to zgłoś, dzialaj bo (usunięte przez administratora)to nic przyjemnego ale po odrazu na forum pisać

Witam, jak duże doświadczenie z zakres automatyki przemysłowej trzeba mieć by moc kwalifikować się na automatyka? W ofercie nie jest to doprecyzowowane, a ja mam dość krótki staż w tym zakresie

Zosia Nowy wpis

Jeśli już była mowa o stanowiskach kierowniczych to widzę, że mistrz zmiany obecnie jest potrzebny. Z opisu wynika, że taka osoba ma się zajmować zespołem10-15 osób, od tej perspektywy są one przyznawane z góry i nie ma się bezpośredniego wpływu na ten skład? W wymogach widzę min 2-letnie doświadczenie, czy to oznacza ze na to stanowisko nie można awansować będąc osoba z firmy? jak rozwój w tym przypadku wygląda i przede wszystkim jakie są zarobki?

Dział HR Nowy wpis
@Zosia

Szanowna Zosiu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR, który zapoznania Cię ze szczegółami rekrutacji na stanowisko mistrza zmiany i odpowie na Twoje pytania. Ogłoszenia rekrutacyjne, które są publikowane na serwisach ogłoszeniowych jednocześnie są publikowane wewnętrznie w organizacji, każdy pracownik ma możliwość wzięcia udziału w rekrutacji lub zarekomendowania kandydata. Pozdrawiamy Dział HR

Marko

Leszek
@Marko

A czy Ty dalej pracujesz w Phytopharm Klęka? Jak oceniasz atmosferę panującą w zespole, dogadujecie się między sobą? Jeśli powiesz też coś o zarobkach, to będę wdzięczny :)

Guru
@Leszek

O zarobkach już ktoś pisał że bywało lepiej...

Danuta
@Guru

No chyba nie o taką odpowiedź Lesiowi chodziło :) tylko o konkretną. Pamiętam, jak kontroler jakości zarabiał 950 zł brutto i co, dawniej bywało lepiej?

@Marko

Pracownicy zaczynają odchodzić z firmy, gdyż firma przestała byc konkurencyjna na rynku pracy.

Dorota

Pracujesz jeszcze? Dasz znać jak obecnie zatrudnienie tu wygląda po takim czasie, faktycznie sporo osób odeszło? Jeśli tak to ile od momentu gdy to pisałeś?

kleo
@Marko

na północy znowu vakaty . z cruellą nie da sie wytrzymać 0 szacunku . mądrzy ludzie widzą że ani kasy ani klasy więc odchodzą

Była P
@Marko

miałam okazje doświadczyć (usunięte przez administratora)gierek od owej pani Kierownik. Niby wszyscy wiedzieli, a nic z tym nie zrobili....

Mary
@Była P

Co to znaczy, że niby wszyscy wiedzieli? Jeśli dochodzi do jakichś niezgodności to nikt w żaden sposób nie reaguje? W całej strukturze do kogo istnieje możliwość na zgłoszenie się z danym problemem? I co z tymi wakatami? Jak na razie zajęte?

@byly
@Mary

Każdy wiedział (od dyrektora po pf)i nikt nic nie zrrobi, sprawa jest zamiatana pod dywan…zreszta to widać do tej pory. Ani klasy ani kasy

Anne Nowy wpis
@Była P

Czy w firmie Phytopharm Klęka S.A. da się zarobić 4400 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Laborant?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phytopharm Klęka S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Automatyk.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Aleksandra

Szukajac pracy w tej firmie, wyczytalam na ich stronie ze mozna liczyc na pełną listę benefitów od udogodnien w zakresie opieki medycznej dla pracownika i rodzinny po mozliwosci rozwoju przez ksztalcenie ( np. wymienione jest dofinansowanie do studiow podyplomowych). Czy ktos z pracownikow potwierdzi ze firma tak mocno angazuje sie w rozwoj pracownika? ze mozna z tych benefitow korzystac ? To jest od razu a nie np po okresie próbnym?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Phytopharm Klęka S.A.?

HR

Dzień dobry, etapy procesu rekrutacyjnego zależą w dużej mierze od stanowiska na jakie Pan/Pani aplikuje. Na stanowisko pracownika liniowego, specjalistę z reguły mamy jeden etap. W przypadku wyższych szczebli stanowisk potrafią już być dwa. Po każdej rozmowie kandydaci otrzymują feedback po rozmowie.

Kk

Mi się podoba. Pakiet medyczny, premia za cele, fajna atmosfera. Firma dba o pracownika. Pracuję ponad 2 lata i jestem zadowolony.

Olga
@Kk

Skro już piszesz o premi to mógłbyś powiedzieć czy te cele jest w miarę łatwo zrealizować? Można się na początku pracy załapać na takie premie czy raczej trzeba dłuższego stażu żeby umieć ją wypracować? No i w ogóle jakie to kwoty miesięcznie mniej więcej?

Odp
@Olga

O premiach możesz zapomnieć chyba że rajcuje cię kilka stówek kwartalnie , system premiowy jest do bani pod każdym względem ,cele i zasady tak ustawione żeby ich nie otrzymywać .

Kandydatka

Dzień dobry, Niedawno uczestniczyłam w procesie rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Medycznego. Dwa etapy - 1wszy rozmowa face to face z Kierownikami Regionalnymi, 2gi to spotkanie na Teams z Kierownikiem Regionalnym, Panią z HR oraz Dyrektorem Sprzedaży. Od początku do końca komunikacja, terminowość, kompetencje oraz atmosfera na najwyższym poziomie. Takie rozmowy rekrutacyjne długo się pamięta. O pracy w PhytoPharm nie mogę się wypowiedzieć, bo ostatecznie nie trafię w struktury firmy, jednak wrażenia porekrutacyjne firma pozostawia bardzo pozytywne.

Kacha

Witam. Czy mogę prosić info odnośnie firmy? Aktualne informację. Jak się pracuje, jakie auta, wielkość terenu? Oferta jest na Warminsko- mazurskie PF. Z góry Wam dziękuję

Dorota

No to spoko, a reszta pytań? Odpowiesz?

Kacha

Warto na tym terenie, warto w tej firmie? poproszę o kilka jeszcze info jak się pracuje, ile realnie płacą. Będę wdzięczna ☺️

Helena
@Kacha

Hejka, pytasz o jakieś konkretne stanowisko pracy?

Od kilku lat widać jak praca w tej firmie się zmieniła. Ciągły nacisk na wydajności, ciągle wymagania bez żadnej motywacji pracowników. Notoryczne zabieranie lub ucinanie premii. Brak uregulowania wypłat. Pracownik pracujący 5/10lat na stanowisku zarabia tyle samo lub nawet mniej niż pracownik zaczynający pracę. Ciągły stres wynikający z napiętego planu produkcyjego. Nie liczą się aktualne, realne wydajności które są wypracowywane na liniach produkcyjnych, liczy się to co chce zobaczyć zarząd (zarząd chce wydajność 10 tys na zmianę, to tyle ma być mimo że linia robi 5 tys). Przez to występują kłótnie i nieporozumienia między działami. W większości pracownicy są zostawieni sami sobie. Brak komunikacji, ciągła presją, brak motywacji.

Bożena

Co z tym wyzyskiem i zarobkami? Ktoś może coś więcej w tym temacie napisać?

Były
@Bożena

Wyzysk w taki sposób, że tyle pracy, że zostajesz na nadgodzinach i zamiast mieć za nie zapłacone to potem trzeba sobie odciągać w godzinach ????‍♀️ totalna głupota

Bogdan
@Były

O matko to nieciekawie. To później pracownik w dowolnym dniu może sobie te nadgodziny odebrać?

Intractum
@Bożena

Wyzysk to pojęcie względne- trzeba rozgraniczyć działy firmy i jej struktury. Szkoda, że ludzie narzekający nie precyzują w jakim dziale są- dział handlowy jest jak najbardziej ok. ????

Olga
@Intractum

Czyli w handlowym nie ma nadgodzin? Czy są, ale nikt nie narzeka?

Aleksandra

Interesuje mnie bardzo oferta pracy jako przedstawiciel medyczny. Liczę że ktos z Was pracowal w tym miejscu i napisze mi odnosnie tego jakie auto ma do dyspozycji taki PM ? ma ono klime ? czy nie jest az tak nowe? czy rzeczywiscie pracodawca doplaca do wypoczynku, jak jest w ogloszeniu ?

Edi
@Aleksandra

Hej, samochody są nowe, odbierane w grudniu 2021 - Skoda Scala z dobrym wyposażeniem. Pozdrawiam

@anonim50

Praca w tej firmie to wyzysk ludzi z ogromną wiedzą, co widać po ciągłych ogłoszeniach o pracę. A zarobki też bez szału..

Czy warto aplikować jako PF na teren Plock i Ciechanów? Jak się pracuje w Firmie, czy plany realne? Przełożony ok?Prośba o obiektywne komentarze, bo jestem w kilku procesach rekrutacyjnych a firma wydaje się spoko pod katem leków. Dzięki

Do zainteresowany
@Zainteresowany

Bardzo dużo pracy ma pf , robią wszystko i za wszystko są mocno punktowani , ranking przesciga ranking, to jest mocno stresujące i ma swoją fachową nazwę . Pensja jedna z niższych w rynku , premie są albo nie ale to już zależy od działu kam ile wyjdą otwarte półki żeby ims się spiął bo sprzedaże pozostawiają wiele do życzenia a nowości wogole nie muszą wprowadzać, za to pf wszystko musi robić.

@Do zainteresowany

A jak jest już ta premia to na jakim poziomie? Kilka stówek, czy raczej w granicach tysiąca?

Andrz
@Andrzej

jak na to co robią pf lepsze premie powinny być, ciągle trzeba zasypywać niedoróbki dużych sieci

Leszek
@Andrz

No ale powiedz ile mniej więcej, chciałbym się dowiedzieć ;)

JJ
@Andrzej

Raczej 2-3 setki. nie więcej.

L
@Leszek

zarobki średnia krajowa , bardzo słabe, na start ok ale nie żeby utrzymać rodzinę i się rozwijać , od wypłaty do wypłaty , Niemcy mają tania siłę roboczą

Krystyna
@L

Średnia krajowa przecież wcale nie jest zła, dużo osób chciałoby ją mieć. A co do tego rozwoju, to w firmie nie można awansować?

Janusz
@Krystyna

Ja też bym chcial , owszem średnia jest ale sprzed kilku lat

Alex
@Janusz

Wiekszosc firm wyrównała inflacje z nawiązką a tu blisko zera . na szczescie dzis jest czas pracownika a napewno dobrego . jak te parę dobrych osób odejdzie to ciekawe kto będzie te kosmiczne plany robić: D

Mm

Witam, widziałam ofertę pracy w klece jako laborant. Warto aplikować?

Jakie zarobki ?

Chciałem zapytać na jakie zarobki można liczyć jako specjalista ds. zapewnienia jakości ?

Czy w Phytopharm Klęka S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Główny Specjalista ds. BHP umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 czerwca na GoWork.pl.

jaaa

Nie ma szans. Tylko na miejscu. Były widełki ale jż usunęli: 7500max.

Rybka

Zdany BHPowiec? To raczej kiepski pomysł. Nie było takiego ogłoszenia. Szukają specjalisty ds. BHP.

Rybka
@jaaa

W żadnym ogłoszeniu nie ma widełek.. I w tym też nie było....

Witajcie. Czytam czytam czytam te opinie i jak widać firma na minus . Zapytam jednak . Pojawiło się ogłoszenie na wlkp. Powie ktos coś wiecej ? Jakie Auta ? na jaka podstawe mozna liczyc ? Umowa o prace czy smieciowa ?

Gwiazdka
@Kandydat

Firma na minus??? ... Odważna teza na podstawie kilku komentarzy anonimowych osób. Zawsze znajdzie się kto niezadowolony, ale dla mnie firma na poziomie.

xyz
@Gwiazdka

Niby na jakim amorze raczej dla kogo? dla zarządu i dyrektorów chyba???

Żabka
@Kandydat

Nie polecam oddech będziesz czuł na plecach i telefon gorący a samochòd to Ford Fokus podstawa . Pieniądze podstawa na premierę nie licz Na spokój też nie licz wymagania z kosmosu najlepiej jakbyś nie spał tylko pracował . Non stop siedzą na GPS

Żabka
@Kandydat

Jeżeli ktoś lubi być poniżany i pracować za jałmużna jako przedstawiciel To jest taka firma

Do żabka
@Żabka

Skąd wiesz ze siedzą non stop na GPS ? może u Ciebie siedzieli , pracuje kilka lat i nikt u mnie nie siedział , przynajmniej nic mi nie wiadomo , czyli to chyba dobrze : )

Pupa
@Do żabka

No nie bój się może powiesz na forum jak Bawicie się w kata i weryfikuje cię GPS

Joanna
@Żabka

Czemu na premie nie można liczyć? Nie ma jej w ogóle w Phytopharmie czy po prostu wysoko jest postawiona poprzeczka i ciężko jest na nią zapracować? I jak wyglądają te wymagania z kosmosu? Wyjaśnisz dokładniej jakie są oczekiwania?

Bocian
@Kandydat

To sobie walczysz nie więcej niż 3 200 netto to będziesz dostawał na premię nie licz a w samochód to Ford Focus w podstawie

Bocian
@Kandydat

Oni bazują na tym tak aby zastraszyć pracownika na tyle żeby nie pytał o podwyżkę

Jacek S.S. Krakowy

Jacek jako kierownik jest wspaniały wiedza o tym wszyscy najbardziej wartościowi łowcy głów z całej Polski co widać po karierze . Wybitny kierownik który bardzo nie toleruje mobbingu i uwielbia rywalizację nawet jeżeli często przegrywa ....... Ogólnie polecam firmom rozwijającym formę sprzedaży vanselingowej ;)) polecam

Madzia ia
@Jacek S.S. Krakowy

Magda Przestań liczyć na karierę

Jeremi

Niestety nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów. Najważniejsze, że mamy fajną ekipę i atmosferę , polecam.

Dział HR
@Jeremi

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo miło jest nam czytać takie słowa. Pozdrawiamy, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

Bolo
@Jeremi

Piszę Kam bo nikt inny by tego nie napisał ???? Albo mu za to płacą ???? Potwierdzam że poniżają plany nierealne można liczyć tylko na podstawę. I telefon nawet na wakacjach i w nocy po pracy Nie szanują ludzi Nie polecam Wstydź się Jeremi Twoje szczęście że nie jesteś Pinokio bo bym pranie powiesił na twoim nosie 1000 kilometrów od Ciebie

Jacek
@Dział HR

Pan jest HR proszę przestańcie pisać to bzdur ta firma jest beznadziejna

Przem
@Jeremi

Widzę że kierownik się włączył do rozmowy i o jakiej fajnej ekipie mówisz piszesz o wykorzystywaniu ludzi i mówi że to fajna ekipa

Zostaw merytoryczną opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka

• Jak się pracuje w Phytopharm Klęka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phytopharm Klęka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phytopharm Klęka S.A.?

Phytopharm Klęka S.A.