Phytopharm Klęka S.A.

Klęka

Opinie o Phytopharm Klęka S.A.

....

Ciągle jest ogłoszenie na miejsce Aparatowego. .i to na 10 wakatów bardzo podejrzana sprawa...

....
@Mgiełka 14.11.2017 10:35
widać, że firma się rozrasta i może szukają nowych osób, więc to chyba nic podejrzanego

Mgiełka
@.... 19.11.2017 20:29
no może i się rozrasta ale ogłoszenie na to stanowisko jest już od jakiegoś czasu. ..a 10 wakatów się nie obsadzi odrazu...

no właśnie - od razu się nie obsadzi, więc ogłoszenie musi dłużej powisieć :-)

Alicja

Czy ktoś z was jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkownika @Miś ? Co powiecie o pracy w firmie Phytopharm Klęka S.A.? Czy ciężko dostać się do pracy? Jakie firma ma wymagania? Czego należy spodziewać się na rozmowie? To pomocne informacje dla osób chcących się tutaj przyjąć.

Ktos
@Alicja 09.10.2017 09:55

Nie ma problemu z dostaniem się do pracy bo stawki takie że mało kto chce pracować na produkcji. Praca w systemie czterobrygadowym. Trochę ponad najniższa krajowa.

Miś

Czy ktoś może bliżej przybliżyć stanowisko Aparatowego ekstrakcji? warto aplikować? ?

Alicja

@Sajah czyli rozumiem, że zwolniłaś się bo za mało płacili? Czy był jakiś inny powód prze który nie polecasz pracy w tej firmie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie poszukują na stanowisko Przedstawiciel Medyczny. W ofercie napisali, że gwarantują profesjonalne wyposażenie (samochód, telefon komórkowy, tablet), wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i umiejętności, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Sajah

Dwa lata temu przed zwolnieniem stawka była w granicach 12 zł z groszem, także nedzna jak na farmacje. Do tego śmieszna premia miesięczna trochę ponad 200zł Co do ludzi uważaj na pracowników mieszkających w Klęce, bo wiare z zewnątrz podjebują i patrzą wykorzystać. Co do pracy w zależności gdzie trafisz, ogólnie to praca z surowcami workowanymi, zasypywanie, zalewanie etanolem,ekstraktorów, maceratorów, jazda widlakiem, gotowanie syropów, filtracja. Ogólnie nie polecam...

qwerty

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat stanowiska aparatowego procesów produkcyjnych, jaka stawka na dzień dobry, jacy atmosfera, czy ludzie spoko czy utopili by w łyżce wody i na czym polega praca mniej więcej, bo nazwa stanowiska za wiele nie mówi...?

Alicja

@Kertiz, polecam zajrzeć na główną stronę internetową firmy - http://phytopharm.pl/kariera/ może w zakładce 'kariera' znajdziesz jakieś informacje?

Kertiz

Witajcie, Może ktoś się wypowiedzieć na temat stanowiska jako przedstawiciel medyczny? Jaka atmosfera? Jaki plan? Jaka podstawa? Jakie auto? itd itd...

youo

witam, jakie zarobki na magazynie

kok

może studia to za dużo pwoiedziane, ale jakis leksykon leków znać trzeba

john

Jeżeli w miarę się znacie to w handlu robota na lata. Nie znam warunków pracy i czy się czepiają o wszystko. Ale staż innych handlowców wynosi kilka lat. Auta- widziałem focusy bez brandu.

@@@

Wiesz co mnie nie chodzi o to ze firma daje te rzeczy bo juz teraz każda firma to oferuje a nawet wiecej. Dla mnie najważniejsze jest to by atmosfera w firmie była dobra i plany nie były z kosmosu bo możesz być bogiem w sprzedaży ale jak będziesz miał plan z kosmosu to i motywacja do pracy żadna !

@@@

Dzięki za info . A wiesz może czy plany są do wyrobienia i jak nastroje w firmie ?

@@@

Moze ktoś napisać na jką podstawę można liczyc jako PM . Czy plany do wyrobienia i jakie nastroje w firmie ??? Z góry dzięki

Zainteresowany

Witam wszystkich, chciałbym uzyskać info odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego. Dokładnie chodzi mi o: warunki pracy, ilośc wizyt, zarobki, możliwości rozwoju, rotacja produktu, plany itp.? Będę wdzięczny za każda informacje. Pozdrawiam

oluśka222

praca jak praca to trzeba zobaczyć jaka jest organizacja planowania pracy potrzebują to zatrudniają nie potrzebują zwalniają nie masz znajomosci nie planuj przyszłości z tym zakładem.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamilka

jeśli to taki rodzaj medycyny to pewnie jest w konflikcie z wielkimi koncernami farmaceutycznymi, wszyscy wiemy w jakimś świecie żyjemy. przede wszystkim do do takiej farmaceutyki, zanim pójdę tam pracować, to napiszcie kochani czy mogę sprawdzić gdzieś ich legalność i wszystkie niezbędne im medyczne zezwolenia

malinka

pracy wlasnie tez mi potrzeba pracy tylko nie sadze ze to bedzie prosta sprawa. co do tych rozlinnych lekarstw totaki chyba powrot do przeszlosci bo kiedys babki tak leczyly swoje wnuki. roslinkami, ale do rzeczy... jakie warunki zatrudnienia sa w phytopharmie bo dawno opinii nie bylo ? prosilbym o pomoc

jadzia

W biurach ok i zarobki ładne plus dojazdy wspólne lub własne firmowe.(usunięte przez administratora)Najgorsze jest to,że wszystkie firmy na produkcji tak płacą w powiecie.

Sylwek

Hej! Czy ktoś już był, bądź wie, że idzie na drugi etap?

Ania

A jak pracuje sie jako PM?Jest ok?

DZIUNIA

Klęka jest super !!!!!

"Wypłaty są zadowalające" Uśmiałem się do łez! Chyba nie znasz zarobków pracowników fizycznych w tej firmie.

hej

Po pierwsze już dawno produkcja na nockach nie kończy się o godzinie 4. Skąd ty gościu się urwałeś, na linii jedzie się od dechy do dechy, czasem nawet zostaje się pare minut po godzinach żeby tylko była norma zrobiona, i każdy mógł spokojnie spać. Po drugie to, że podkładają świnie to zdarza się to w każdym zakładzie. W końcu każdy patrzy żeby wszystko było na jego korzyść. Prawie wszyscy pracownicy ze sobą współpracują i ci stali i ci tzw. czasowi, fakt zdarzają się wyjątki, ale większych sprzeczek nie ma. Nie ma firmy bez problemów i kłótni. Także, nie wiem po co te bzdury piszesz, ale widocznie pracowałeś/aś w tej firmie nie za długo, i nie wiesz zbyt wielu rzeczy. Bo to co napisałeś na ty forum to bzdury!

Bombka

Witam, czy warto tam składać dokumenty- na produkcję? Przyjmują tam kobiety? na czym w ogóle polega ta praca? Będę wdzięczna za odpowiedz.

Aga

Potwierdzam słowa Leszka.

Zostaw opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phytopharm Klęka S.A.