Opinie o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Phytopharm Klęka S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Phytopharm Klęka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Phytopharm Klęka S.A. w Klęka

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Marko
Klient

Patrząc na liczbę odejść starych pracowników niedługo nie będzie komu w tej firemce pracować: zapychanie dziur ludźmi zielonymi jak trawa w maju raczej im nie pomoże...

Do wszystkich wpisów z 17.05

Nie wiem skąd macie tak negatywne informacje ale jak ktoś się stara to nie musi się o nic martwić . Dla wszystkich którzy mają uwagi to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , wszystkie firmy próbują się odbudować po pandemii i obecnie nigdzie nie jest kolorowo . Premie zeszłoroczne zostały wypłacone choć firma nie musiała tego robić . Obecnie dział farmy idzie na realizacje planu a premie są bardzo realne i całkiem przyzwoite . Jak ktoś pracuje systematycznie to ma wyniki i nie musi się o nic martwić . Kierownicy są w porządku i naprawdę narzekanie na cokolwiek jest grubo nie w porządku . Uważam że to dobra firma a problemy bywają wszędzie .

Zainteresowany
Kandydat

Czy warto aplikować jako PF na teren Plock i Ciechanów? Jak się pracuje w Firmie, czy plany realne? Przełożony ok?Prośba o obiektywne komentarze, bo jestem w kilku procesach rekrutacyjnych a firma wydaje się spoko pod katem leków. Dzięki

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Phytopharm Klęka S.A.?

@anonim50 Nowy wpis

Praca w tej firmie to wyzysk ludzi z ogromną wiedzą, co widać po ciągłych ogłoszeniach o pracę. A zarobki też bez szału..

Zainteresowany

Do zainteresowany
@Zainteresowany

Bardzo dużo pracy ma pf , robią wszystko i za wszystko są mocno punktowani , ranking przesciga ranking, to jest mocno stresujące i ma swoją fachową nazwę . Pensja jedna z niższych w rynku , premie są albo nie ale to już zależy od działu kam ile wyjdą otwarte półki żeby ims się spiął bo sprzedaże pozostawiają wiele do życzenia a nowości wogole nie muszą wprowadzać, za to pf wszystko musi robić.

Andrzej
@Do zainteresowany

A jak jest już ta premia to na jakim poziomie? Kilka stówek, czy raczej w granicach tysiąca?

Andrz
@Andrzej

jak na to co robią pf lepsze premie powinny być, ciągle trzeba zasypywać niedoróbki dużych sieci

Leszek
@Andrz

No ale powiedz ile mniej więcej, chciałbym się dowiedzieć ;)

JJ
@Andrzej

Raczej 2-3 setki. nie więcej.

L
@Leszek

zarobki średnia krajowa , bardzo słabe, na start ok ale nie żeby utrzymać rodzinę i się rozwijać , od wypłaty do wypłaty , Niemcy mają tania siłę roboczą

Krystyna
@L

Średnia krajowa przecież wcale nie jest zła, dużo osób chciałoby ją mieć. A co do tego rozwoju, to w firmie nie można awansować?

Janusz Nowy wpis
@Krystyna

Ja też bym chcial , owszem średnia jest ale sprzed kilku lat

Alex Nowy wpis
@Janusz

Wiekszosc firm wyrównała inflacje z nawiązką a tu blisko zera . na szczescie dzis jest czas pracownika a napewno dobrego . jak te parę dobrych osób odejdzie to ciekawe kto będzie te kosmiczne plany robić: D

Phytopharm Klęka S.A. poszukuje osoby na stanowisko Asystent w mieście Klęka. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Phytopharm Klęka S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. gospodarki wyrobami akcyzowymi Phytopharm Klęka S.A..
logo firmy Pracownik Magazynowy
Klęka
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
(80 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik ds. Pozyskiwania Kontaktów
Klęka
Sun-Pro Sp. z o.o.
(182 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Jaka jest kultura pracy w Phytopharm Klęka S.A.?

Mm
Kandydat

Witam, widziałam ofertę pracy w klece jako laborant. Warto aplikować?

Jakie zarobki ?
Kandydat

Chciałem zapytać na jakie zarobki można liczyć jako specjalista ds. zapewnienia jakości ?

Czy w Phytopharm Klęka S.A. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Główny Specjalista ds. BHP umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 13 czerwca na GoWork.pl.

jaaa
@Pytanie

Nie ma szans. Tylko na miejscu. Były widełki ale jż usunęli: 7500max.

Rybka
@Pytanie

Zdany BHPowiec? To raczej kiepski pomysł. Nie było takiego ogłoszenia. Szukają specjalisty ds. BHP.

Rybka
@jaaa

W żadnym ogłoszeniu nie ma widełek.. I w tym też nie było....

Kandydat

Witajcie. Czytam czytam czytam te opinie i jak widać firma na minus . Zapytam jednak . Pojawiło się ogłoszenie na wlkp. Powie ktos coś wiecej ? Jakie Auta ? na jaka podstawe mozna liczyc ? Umowa o prace czy smieciowa ?

Gwiazdka
@Kandydat

Firma na minus??? ... Odważna teza na podstawie kilku komentarzy anonimowych osób. Zawsze znajdzie się kto niezadowolony, ale dla mnie firma na poziomie.

xyz
@Gwiazdka

Niby na jakim amorze raczej dla kogo? dla zarządu i dyrektorów chyba???

@Kandydat

Nie polecam oddech będziesz czuł na plecach i telefon gorący a samochòd to Ford Fokus podstawa . Pieniądze podstawa na premierę nie licz Na spokój też nie licz wymagania z kosmosu najlepiej jakbyś nie spał tylko pracował . Non stop siedzą na GPS

@Kandydat

Jeżeli ktoś lubi być poniżany i pracować za jałmużna jako przedstawiciel To jest taka firma

Do żabka
@Żabka

Skąd wiesz ze siedzą non stop na GPS ? może u Ciebie siedzieli , pracuje kilka lat i nikt u mnie nie siedział , przynajmniej nic mi nie wiadomo , czyli to chyba dobrze : )

Pupa
@Do żabka

No nie bój się może powiesz na forum jak Bawicie się w kata i weryfikuje cię GPS

Joanna
@Żabka

Czemu na premie nie można liczyć? Nie ma jej w ogóle w Phytopharmie czy po prostu wysoko jest postawiona poprzeczka i ciężko jest na nią zapracować? I jak wyglądają te wymagania z kosmosu? Wyjaśnisz dokładniej jakie są oczekiwania?

@Kandydat

To sobie walczysz nie więcej niż 3 200 netto to będziesz dostawał na premię nie licz a w samochód to Ford Focus w podstawie

@Kandydat

Oni bazują na tym tak aby zastraszyć pracownika na tyle żeby nie pytał o podwyżkę

Jacek S.S. Krakowy

Jacek jako kierownik jest wspaniały wiedza o tym wszyscy najbardziej wartościowi łowcy głów z całej Polski co widać po karierze . Wybitny kierownik który bardzo nie toleruje mobbingu i uwielbia rywalizację nawet jeżeli często przegrywa ....... Ogólnie polecam firmom rozwijającym formę sprzedaży vanselingowej ;)) polecam

Madzia ia
@Jacek S.S. Krakowy

Magda Przestań liczyć na karierę

Jeremi

Niestety nawet najlepsze firmy mają swoich hejterów. Najważniejsze, że mamy fajną ekipę i atmosferę , polecam.

Dział HR
@Jeremi

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo miło jest nam czytać takie słowa. Pozdrawiamy, Dział HR Phytopharm Klęka S.A.

Bolo
@Jeremi

Piszę Kam bo nikt inny by tego nie napisał ???? Albo mu za to płacą ???? Potwierdzam że poniżają plany nierealne można liczyć tylko na podstawę. I telefon nawet na wakacjach i w nocy po pracy Nie szanują ludzi Nie polecam Wstydź się Jeremi Twoje szczęście że nie jesteś Pinokio bo bym pranie powiesił na twoim nosie 1000 kilometrów od Ciebie

@Dział HR

Pan jest HR proszę przestańcie pisać to bzdur ta firma jest beznadziejna

Przem
@Jeremi

Widzę że kierownik się włączył do rozmowy i o jakiej fajnej ekipie mówisz piszesz o wykorzystywaniu ludzi i mówi że to fajna ekipa

Do wszystkich wpisów z 17.05

Przem
@Do wszystkich wpisów z 17.05

,nie wiem ale na pewno nie piszesz o tej firmie Klęka bo tam premii nie uzyskasz nie ma takiej możliwości Bo plany z roku na rok o 40% rosną nie wiadomo dlaczego i jaką podstawą Są tak duże rosnące plany., Zarząd spółki zadowolony bo on swoje plany zrobi a przedstawiciele mają tak wyśrubowane plany Nierealna. A dyrektor dla lepszej motywacji przy zamkniętych drzwiach muwi 1Jeżeli się komuś nie podoba to wylad 2 Kto nie zrobi planu to wypad 3 Plan jest taki i ma być zrobiony Wtzyskuja ludzi i na pewno to pisze ktoś z zarząd

M

Myśle ze na temat tej firmy można powiedzieć wiele - ale tylko negatywnych rzeczy. Proponuje mniej miękkich szkoleń i lania wody a szybsze zejście na ziemie. A razem na (usunięte przez administratora) - tutaj jest już bliżej temu tonącemu okrętowi . Firma nie dla szanujących swoje zdrowie psychiczne ludzi - zresztą każda kompetentna osoba z czasem odchodzi. Zero perspektyw, niskie płace, zero jakości, ogólnie - zero. Nie polecam nikomu!!!!!!

medyczny

Podbijam pytanie , jak sie pracuje w dziale sprzedaży

Alicja
@medyczny

Myślę, że wiele cennych dla Ciebie informacji znajdziesz na stronie internetowej Phytopharm, do której podaje linka: http://phytopharm.pl/pl/kariera/ Jednak zdaje sobie sprawę, że opinie pracowników firmy są również dla Ciebie istotne, dlatego jeśli któryś z pracowników zagląda na forum to czekamy na Wasze opinie!

Wacek
@medyczny

Jako P H .P M Poniżanie Podstawa Czas pracy 24 dostępne GPS pełna weryfikacja Plany nierealne zarząd zadowolony bo on zrobił a ty na podstawie i wiecznie winny Porażka

@Alicja

Na stronie internetowej dowie się że pracuje kiedy chce jak chce a to jest zdalną bzdurą także nie jest adekwatne do rzeczywistości

@medyczny

Pomyśl o najgorszym i wtedy będziesz wiedziała jak się pracuje w sprzedaży

DZIUNIA

Klęka jest super !!!!!

Wacek
@DZIUNIA

Totalna porażka poniżanie ludzi wykorzystywanie ludzi nie polecam tej firmy i brak premii jedziesz tylko i wyłącznie na podstawie nie polecam tej firmy

Jaka jest kultura pracy w Phytopharm Klęka S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Edge
@Pytanie

Praca ile netto, ile wizt dziennie jaką flota jaką atmosfera

@Edge

Wszystko na nie

Bolo
@Pytanie

Nie ma kultury ta jest poniżanie

Podobna jak w toalecie

Benek

Dobra firma to i praca jest dobra, kwestia dogadania się z pozostałymi pracownikami

Mąż pracownicy
@Benek

Ty jesteś pewien o której firmie piszesz???

@Benek

Nie polecam tego pracodawcy. Z kim tutaj się trzeba dogadać jak Ryba psuje się od głowy

Baran
@Benek

Ile za takie bzdury tobie płacą Jak patżysz w lustro nie wstyd TOBIE Ta firma wykożystuje ludzi

@Benek

Benek nie wiem ile ci za to płacą ale to co piszesz jest totalnie nieprawdą ta firma tylko i wyłącznie poniżej wykorzystuje ludzi

Obiektywny

Atmosfera dobra, Firma godna polecenia. Ludzie ok. Odradzam jednak pracę w charakterze Przedstawiciela działu sprzedaży na terenie Warszawy. Niezdrowa atmosfera w zespole, duża rotacja osób z racji kolesiostwa i przypisania większych klientów sieciowych dla osóby pracującej tam latami z wiadomych przyczyn. Reasumując bardzo lubię tą Firmę i ludzi z innych terenów PL. Pozdrawiam Obiektywny.

@Obiektywny

Nie wiem o co ci chodzi masło maślane co chciałeś ubrać nie wiem firma totalnie do (usunięte przez administratora) niepoprawna wyzysk nie płacą premii plany zawyżone tak aby nie dać pracownikowi zarobić nie polecam pracy w tej firmie musisz odbierać telefony w weekendy po pracy i na urlopach w coli tak zarobisz tylko i wyłącznie podstawę nie polecam pracowałem i naprawdę nie polecam

Pati

Bardzo różne są powody rotacji!

@Pati

Na pewno są winni ludzie ???? A nie chory zażad obiecując nierealne ambicje Nie płaci ludziom premierę - bo po co można-morz!Przestraszony część reszta się dostosuję Gorszy kierownicy bojący się stracić pracę KATa ( mali ludzie bez zasad) Nie polecam!!!!!!!!!!

kms

Jak wygląda praca na stanowisku Brand Managera w Phytopharm ? Chciałbym aplikować ale poniższe opinie są nieco demotywujace. Jeśli ktoś może podzielić się rzetelną opinią będę wdzięczny.

Ewa
@kms

@kms Myślę, że jeśli sam się nie przekonasz to nie będziesz wiedział. Ja natomiast chciałabym się dowiedzieć czegoś o rekrutacji. Jest jeden etap?

@kms

Nie radzę

Zostaw merytoryczną opinię o Phytopharm Klęka S.A. - Klęka

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Phytopharm Klęka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Phytopharm Klęka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phytopharm Klęka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Phytopharm Klęka S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Phytopharm Klęka S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Phytopharm Klęka S.A.