Phytopharm Sp. z o.o.

Dobrzyca

Opinie o Phytopharm Sp. z o.o.

wikit

sowa, co ciekawe teraz phytopharm również poszukuje przedstawicieli medycznych, na lubelskie i mazowieckie, ogłoszenia z 5 kwietnia. Wymagania nie sa duże - Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną, czy minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela w branży farmaceutycznej, poparte wynikami.

Dobrze zarabia się w Phytopharm Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!

Zostaw opinię o Phytopharm Sp. z o.o. - Dobrzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phytopharm Sp. z o.o.